Logitech

Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

(1 yorum)
Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Renk seçenekleri:

117 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.299,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 15:07 Stokta Satıcı: Pckolik.com

Logitech Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Işıklı, Kablosuz, Mikrofonlu, Wireless, Katlanabilir, Kumandalı, Ses Kartlı... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
3.979,00 TL11.11.2023

En Ucuz Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (7)

Tüm fiyatlar (76)

Yenilenmiş ve İkinci El Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Logitech Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Logitech G733

Logitech G733 kablosuz kulaklık üstün ses performansı ve konfor özellikleri ile oyun deneyimini bir adım öne çıkarır. G733 Logitech oyun ve oyuncu arasındaki engelleri kaldırarak rakiplerinizin arasından sıyrılmanıza olanak tanır. Rengarenk tasarım seçenekleri ile eğlenceli görünümünü öne çıkaran Logitech G733 tarzınızı ortaya çıkarmayı hedefler.

Sahip olduğu ses filtreleri, gelişmiş aydınlatma sistemi ve ergonomik yapısı ile kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başarır. Hafif yapısı ile uzun süreli kullanımlarda bile yokmuş hissi vermeye devam eder. Logitech G733 kablosuz kulaklık hareket özgürlüğünü genişleterek sadece oyun deneyimlerinde değil müzik dinleme ve video izleme süreçlerinde de vazgeçilmeziniz olmaya adaydır.

Logitech güvencesiyle tasarlanan sistemi, sürükleyici ses deneyimi oluşturarak en ince ayrıntıları bile net bir şekilde duymanıza izin verir. Yenilikçi mikrofon detayı ile kristal netlik özelliği ise ses aktarım performansından yüksek puan almasını sağlar. Logitech G733, bağlantı özellikleri ile bilgisayar ya da oyun konsolları ile uyum içerisinde çalışır.

Kesinti ya da kopma gibi sorunlar göstermemesi kullanım konforunu arttıran özellikleri arasında yer alır. Logitech G733 kablosuz oyuncu kulaklığı; RGB teknolojisi, ergonomik tasarım özellikleri ve benzersiz ses filtreleri ile favori aksesuarınız olmaya adaydır. Sizler de Logitech G733 özelliklerini yakından inceleyebilir, oyun deneyiminizde yüksek konfor elde etme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Logitech G733

Zengin Renk Yelpazesi ile Etkileyici Tasarımın Adı: Logitech G733

Logitech G733 zengin renk yelpazesi ve desteklenen özel koleksiyonu sayesinde kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Üstün ses performansının yanında sunulan G733 tasarım özellikleri farklı tarzlara hitap eden görünümler oluşturur. Oyuncuların kendi tarzlarında oynamalarını destekleyen marka G733 modelinde de zengin renk seçeneklerine yer vermeyi ihmal etmez.

Logitech G733 beyaz, lila, mavi, siyah renk alternatifleri arasından zevkinize ya da tarzınıza hitap edeni bulmak oldukça kolaydır. Logitech G733 kullananlar sadece görünüm itibarıyla değil konfor açısından da üstün bir deneyime sahip olur. Logitech G733 ergonomik tasarım özellikleri arasında çift katmanlı hafızalı köpük teknolojisine yer verir.

Kulaklık pedlerine dahil olan köpük, yüzünüzün kıvrımlarına göre şekil alarak size özel bir deneyim sunar. Gerilim noktalarını azaltması ile bilinen çift katmanlı köpük özelliği, ayarlanabilir başlıkla desteklenir. Süspansiyonlu kayışlı başlık tam oturan bir giyim deneyimi oluşturarak üstün konfor özelliklerini ön plana çıkarır.

Logitech G733 ergonomik tasarımı destekleyen bir diğer özelliği ultra hafif gövdesi olur. Sadece 278 gram ağırlığında olması yokmuş hissini beraberinde getirerek özellikle uzun süreli oyun oturumlarında avantaj sağlar. Hafif gövde tasarımı kayış ağırlığının dengeli bir şekilde dağıtılmasını ve baş bölgesinin rahatlatılmasını hedefler. Özenle tasarlanan Logitech G733 tarzıyla rakiplerini geride bırakan oyuncuların vazgeçilmezi olmaya hazırdır.

Logitech G733 Detayları

Logitech G733 Kulaklığın Diğer Modellerden Ayrılan Özellikleri

G733 kulaklık sürükleyici ses donanımı ile seleflerinden ayrılan özelliklerini açığa çıkarmaya devam eder. Logitech G733 kablosuz kulaklık tam kapsamlı ses deneyimi oluşturan Pro-G sürücü teknolojisine sahiptir. Yeni nesil DTS Headphone:X 2.0 surround ses özelliğini beraberinde getiren sürücü performansı oyuncunun oyuna tam anlamıyla dahil olmasına imkân tanır.

Logitech G733 özellikleri arasında öne çıkan frekans yanıtı ise 20 Hz - 20 kHz aralığında belirlenir. Empedans özelliğinde ise pasifte 39 Ohm, aktifte 5000 Ohm değerini bulmak mümkündür. Ses hassasiyet değeri ise 87,5 dB değerinde öne çıkar. Logitech G733 mikrofon performansında ise oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamayı başarır.

Discord onaylı mikrofon sayesinde kristal netliğinde ses transferine sahip olmak mümkün hale gelir ve bu da oyun deneyimini iyileştirir. Mikrofonun çıkarılabilir özellikle tasarlanması ise kulaklık ağırlığının kişisel tercihe göre ayarlanmasına imkân tanır. Logitech G733 pil ömrü ise kullanıcı beklentilerini karşılayan ve selefleri arasından ayrılmasını sağlayan bir diğer özelliği olur.

RGB aydınlatma sistemi olmadan 29 saate kadar varan bir performans sergileyen ürün aydınlatma sistemi aktif olduğunda 20 saatlik bir çalışma kapasitesi geliştirir. USB üzerinde LightSpeed bağlantı özelliği sunan Logitech G733 20 metreye varan geniş bir menzil açısı sunmayı da ihmal etmez. Logitech G733 performansını deneyimleyerek kulaklığın sizlere sunduğu ayrıcalığı her kullanımda hissedebilirsiniz.

Logitech G733 Gaming

Artı ve Eksi Noktaları ile Logitech G733

Logitech G733 kulaklık performansı kullanıcılar tarafından değerlendirilir. Logitech G733 yorumları eşliğinde öne çıkan artı noktalar ise şunlar olur:

 • Logitech G733 toplamda 4 farklı renk seçeneği ile farklı tarzlara hitap etmeyi hedefler.
 • Esnek kafa bandı ayarlanabilir ve çıkarılabilir olması konforlu kullanıcı deneyimi oluşturmayı başarır.
 • RGB şerit aydınlatması 16,8 milyon renk desteği ile eğlenceli bir görünüm oluşturur.
 • Aydınlatma ayarları; renkleri kişiselleştirme, sese uygun görsel oluşturma ve özel animasyonlar ekleme özelliklerini beraberinde getirir.
 • Logitech G733 tasarımında kullanılan çift katmanlı hafızalı köpük özelliği yüz hatlarınıza uygun bir şekil alarak ergonomik yapısını ön plana çıkarır.
 • Pro-G 40 mm sürücüsü dengeli bass ve tiz değeri, frekans aralıkları ve empedansı ile üstün bir performans oluşturur.
 • LightSpeed bağlantı üzerinden diğer cihazlarla uyum içerisinde çalışır. Çalışma menzili ise 20 metre değerinde belirlenir.
 • Kablosuz bağlantı özelliği, hareket özgürlüğü sağlarken 29 saate varan pil performansını beraberinde getirir.
 • Discord onayına sahip çıkarılabilir mikrofon, kristal netliğinde ses iletiminde bulunarak oyuncular arası iletişimin güçlü kalmasına imkân tanır.
 • Ultra hafif yapısı sayesinde oyun deneyiminde yüksek konfor elde etmeniz sağlanır.
 • Süspansiyonlu kayış sayesinde kulaklık ağırlığı dengeli bir şekilde dağıtılır. Uzun süreli oyun oturumlarında konfor açısından avantaj kazanmak mümkün hale gelir.
 • Logitech G733 özellikleri arasında ortam sesinin minimum seviyeye inmesini sağlayan aktif gürültü engelleme özelliği bulunmaz.
 • USB destekli kablosuz bağlantı özelliğine sahip olmasına rağmen Bluetooth desteğine sahip değildir.
Logitech G733 Renkleri

Logitech G733 Fiyatları

Logitech G733 kulaklık performansı, oyun deneyimini yükselten özelliklerle kullanıcıların ilgisini çekmeye devam eder. Logitech G733 kulaklık özel renk tasarımı, ergonomik yapısı ve üstün ses kalitesi ile oyuncuların favorisi olmayı hedefler. Marka yüksek performans geliştirirken uygun fiyat aralıkları oluşturmayı da ihmal etmez.

Logitech yetkili satış mağazaları tarafından belirlenen fiyat seçenekleri kendi segmenti için genel olarak cazip seçeneklere sahiptir. Dönemsel olarak farklılık gösterebilen fiyat aralıklarına indirim ve kampanyalar eşlik eder. Bu tür kazançlı dönemler sayesinde G733 en ucuz fiyat seçeneklerini keşfetme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

G733 fiyat performans açısından incelendiğinde çok satanlardaki yerini korumayı başarır. Oyuncuların ihtiyaç ve isteklerini karşılayan sistem donanımı fiyatının oldukça üzerinde bir performans sergilemesine olanak tanır. Logitech G733 alışverişi ile kazanılan avantajlar ise ideal bir kulaklık seçimi olduğunu kanıtlar niteliktedir. Kablosuz bağlantı özgürlüğü, yeni nesil ses sürücüsü ve ergonomik yapısı ile zirveye giden yolda sizlere eşlik etmeye hazırdır.

Logitech G733 kablosuz kulaklık modelini satın almak isterseniz markanın yetkili satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz. Bu noktada sizlere sunulan sorunsuz ve kazançlı alışveriş fırsatı Logitech G733, farkını gözler önüne serer. Ekonomik ve üstün performansı kulaklık alışverişinde bulunmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Logitech G733 ile oyun performansınızı da bir adım öne çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Logitech G733 Tasarımı

Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Işıklı:
Bağlantı Türü:   Kablosuz
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Wireless:
Katlanabilir:
Kumandalı:
Ses Kartlı:
Çıkarılabilir Mikrofon:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Ağırlık:   278 gr
Empedans Değeri:   39 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   88 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Oyuncu Klavye Işıklı Kulaklık Katlanabilir Kulaklık Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Ses Kartlı Kulaklık

Ortalama Puan
4.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 2 yorum
  20 beğeni
  Durukan Ç. 29 Ağustos 2021
  çok sevinerek satın aldım çok hevesliydim fakat 6 yıl önce aldığım g430 kulaklığımdan daha kötü çıktı, mikrofon performansı bir tık düşük buna takılmıyorum fakat bana gelen sesler oyun müzik bunların kalitesi düşük bunu bilin, en önemli soruna gelecek olursak static white noise olarak geçen bir gürültü sorunu var şahsen sol kulağım tıkalı ve çok hafif duyma sorumun olmasına rağmen cihazda static gürültü sorunu var demem o ki usb bağlantısını komple kessem bile sabit bir gürültü üretiyor cihaz boştayken, kablolu kulaklığımda böyle bir durum yok bu size baş ağrısı kulak çınlaması olarak geri dönüyor kablosuz performansı aşırı aşırı iyi evin öbür ucu arada 3 duvar var gidiyorum geliyorum discordda konusuyoruz hala, bağlantı kopsa bile anında geri bağlanıyor herşey çok hızlı gecikme nerdeyse 0 hissetmedim pil performansı gerçekten 26 27 saat gidiyor ışık kapalıyken fakat ben ürünü üzülerek iade ettim ve epey araştırdım logitech gpro x wireless modelinde bile bu sorun varmış onun fiyatıda 2.400 civarında. kablosuz almadan önce bu yazdığım sorunlara çok dikkat edin eğer zenginseniz ve 3 5 saat keyfime bakarım diyorsanız sizi üzmez fazlasıyla götürür rahatlığı pil ömrü mesafesi 10 üzerinden 10, gürültü kulak çınlamasından dolayı 0

Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıCorsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1 CA-9011201-EU Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı SiyahLogitech G Pro X 7.1 981-000818 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 Logitech G733 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıCorsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1 CA-9011201-EU Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı SiyahLogitech G Pro X 7.1 981-000818 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud II Wireless 7.1 HHSC2X-BA-RD Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 4.299,00 TL
117 satıcı
2.799,07 TL
19 satıcı
3.582,53 TL
30 satıcı
3.009,20 TL
15 satıcı
Popülerlik6. Popüler Logitech Kulaklık8. Popüler Kulaklık2. Popüler Logitech Kulaklık7. Popüler Kulaklık
Ortalama Puan1 yorum1 yorum3 yorum1 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
IşıklıVarVar--
Bağlantı TürüKablosuzKablosuzKabloluKablosuz
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
WirelessVarVar-Var
KatlanabilirVar-Var-
KumandalıVarVarVarVar
Ses KartlıVar-VarVar
Çıkarılabilir MikrofonVar-Var-
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 30 kHz20 Hz - 20 kHz15 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu--200 cm-
Ağırlık278 gr-320 gr309 gr
Empedans Değeri39 ohm32 ohm35 ohm60 ohm
Maksimum Ses Seviyesi88 dB116 dB91 dB104 dB
Kanal Sayısı7.17.17.17.1
Bağlantı Tipi--3.5 mm - USB-
Oyuncu---Var
Oyuncu-Var-Var
Oyuncu--Var-
RGB-Var--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı