Rampage

Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

789,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 12:20StoktaSatıcı: Hesaplipazar.com.tr

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Gaming Oyuncu, Kumandalı, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 250 cm, Ağırlık: 328 gr... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Vatan Bilgisayar865 TL

Tüm fiyatlar (7)

En Popüler Rampage Kulaklıklar

Rampage R36 Drop

Oyunseverler için özel olarak üretilen Rampage R36 Drop, surround teknolojisine sahip bir headset olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Başarılı kulaklık, 7.1 çevresel ses desteği, dahili mikrofonu, konforlu kulak pedleri, ultra uzun kablosu ve daha pek çok detayı ile kullanıcılara konforu bir kullanım sağlar. Oyun kullanımına uygun olması nedeniyle ultra net ses iletimi avantajı sunan Rampage R36 Drop sayesinde takım arkadaşlarını ve rakipleri net olarak duymak mümkün olur. Böylece oyun sırasında hayati öneme sahip olan iletişim sürecinde herhangi bir sorun yaşanması önlenir.

Dahili mikrofon ise kullanıcının sesine odaklanarak çevredeki gürültülerin karşı tarafa iletilmesini engeller. Görünmeyen rakiplerin sadece hareket etmesiyle oluşturduğu sesi duyarak bulunduğu konumu anlama olanağı sunacak kadar gelişmiş sürücülerin yer aldığı Rampage R36 Drop, sinema tutkunlarına da uygundur. Surround teknolojisi sayesinde tüm odayı saran çok katmanlı sesler oluşturarak, dinleyicilere olayın merkezindeymiş gibi hissettiren başarılı kulaklık, iç ve dış mekanlarda sinema salonu atmosferi oluşturabilir.

Teknik özellikleriyle olduğu kadar fiziksel tasarımıyla da dikkat çeken Rampage R36 Drop, uzun süreli kullanım durumlarında kulak, baş ve boyun ağrısına neden olmaması amacıyla hafif malzemelerden üretilerek kullanıcılara sunulur. Ayrıca kulak süngerlerinde bulunan çok sayıdaki mikro delik sayesinde her zaman nefes alır. Böylece terleme sorunu da ortadan kalkar. Siz de yeni bir oyuncu kulaklığı arayışındaysanız Rampage R36 Drop modelini tercih edebilirsiniz.

Rampage R36 Drop

Çevresel Ses Teknolojisiyle Rampage R36 Drop

Konforlu oyun süreçleri için geliştirdiği çok sayıda bilgisayar aksesuarı ile öne çıkan Rampage markası, R36 Drop model headset ürünüyle birçok avantajı birlikte sunar. Oyunculara özel olarak tasarlanmış olsa da kaliteli dinleme deneyimi yaşamak isteyen herkese hitap eden Rampage R36 Drop, 7.1 surround efekti kapsamında oyun seslerinin kullanıcı çevresindeki 360 derecelik alanda oluşmasını sağlar. Üstelik kuş, böcek, rüzgar, silah, yürüme ve rakip sesleri gibi farklı seslerin her birini ayrı katmanlar halinde oluşturur.

Bunun sonucunda da gerçekçi oyun atmosferi oluşur. Sinema salonu tadında film izleme ayrıcalığı da sunan bu özellik sayesinde müzik dinleme deneyimleri eşsiz hale gelir. Rampage R36 Drop model kulaklıkta yer alan 50 mm sürücüleri ise alçak ve yüksek seslerin tamamını net olarak duyabilme olanağı tanır. Kullanıcıların oynadıkları oyundan izledikleri filmden ve dinledikleri içeriklerden daha fazla keyif alması için titizlikle tasarlanan Rampage R36 Drop, çıkarılabilir ve açısı ayarlanabilir mikrofonu ile fark yaratır.

Yüksek kaliteli ses iletimi sağlaması amacıyla üretilen söz konusu mikrofon, oyunda takım arkadaşları ve rakiplerle sağlıklı iletişim kurma imkânı sunar. Kullanıcının sesini parazitlerden arındırarak karşı tarafa iletebilen bu modern mikrofon, gürültü engelleme özelliğine de sahiptir. Rampage R36 Drop özellikleri arasında öne çıkan diğer avantaj ise 42 dB hassasiyettir. Rampage R36 Drop inceleme ve değerlendirmelerinde de sıkça vurgulanan bu hassasiyet, yüksek seviyelerde de cızırtısız dinleme ayrıcalığı sunar.

Rampage R36 Drop Genel Görünümü

Hareket Özgürlüğü Sunan Rampage R36 Drop Tasarımı

Tasarım özellikleri ile benzerlerinden ayrılan Rampage R36 Drop siyah 7.1 Surround Gaming mikrofonlu kulaklık, 2.5 metre uzunluğundaki kablosu ile fark yaratır. Oyuncu kulaklığı olması nedeniyle konforun ön planda tutulduğu Rampage R36 Drop, söz konusu kablo uzunluğu sayesinde enerjisi hiç tükenmeyen kablosuz bir kulaklığa sahipmiş gibi hissettirir. Hafif yapısıyla uzun oyun sürelerine uygun olan başarılı aksesuar, farklı kafa anatomilerine sahip kullanıcılara ayarlanabilir kafa bandı ile çözüm sunar. Böylece saniyeler içinde kulaklığı kafa yapısına göre ayarlamak mümkün olur.

Kulak pedlerinin içinde yer alan süngerlerde ise çok sayıda mikro delik yer alır. Daimi hava sirkülasyonu sağlayan delikler, kullanıcıların sıcak havalarda dahi terlemesini engeller. Böylece hem hijyenik hem konforlu kullanım sağlanmış olur. Çıkarılabilir mikrofon detayıyla dikkat çeken Rampage R36 Drop, özel bir kontrol kutusuna sahiptir. Kablo üzerinde konumlandırılan bu kumanda üzerinde ses ayarı, mikrofon açma/kapama ve ses açma/kapama tuşları bulunur.

Konforlu kullanım sunan bu tuşlar, kolay basımlı olması nedeniyle oyun sırasında zaman kaybını önler. Rampage R36 Drop, genel olarak esnek yapıya sahiptir. Bu esneklik kulaklığı takıp çıkarırken oyunculara kolaylık sağlarken deformasyonu da önler. Başka ifadeyle Rampage R36 Drop esnek olması sayesinde kolay kırılmaz. USB uçlu kablo ile birlikte gelen Rampage R36 Drop ayrıca klasik kulaklık ve mikrofon jakına da sahiptir. Bu da kullanıcılara seçenek sunar.

Rampage R36 Drop Mikrofon

Rampage R36 Drop ile Rampage R41 Reactor ile Arasındaki Farklar

Başarılı markanın oyuncular için ürettiği kulaklıklar arasında yer alan Rampage R36 Drop 7.1 Gaming ile Rampage R41 Reactor Gaming kulaklık modelleri arasında bazı farklılıklar bulunur. Bunlardan ilki dahili mikrofonlardır. Rampage R41 Reactor 4 farklı efekte sahip çift mikrofonu ile dikkat çekerken Rampage R36 Drop çıkarılabilir tek mikrofona sahiptir. İkisi de 50 mm sürücülere ve 7.1 surround teknolojisine sahip olan söz konusu kulaklıklar, mikrofon detayı nedeniyle farklı beklentilere yanıt verir.

Rampage R36 Drop Yan

Rampage R36 Drop Artı ve Eksi Yönleri

Uygun fiyata yeni nesil bir oyuncu kulaklığına sahip olmak isteyenler için ideal olan Rampage R36 Drop 7.1 birçok açıdan yeterlidir. Bununla birlikte her teknoloji ürünü gibi R36 Drop Rampage modelinin de eksi yönleri vardır. Rampage R36 Drop yorum ve değerlendirmelerde sıkça vurgulanan söz konusu artı ve eksi yönleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Rampage R36 Drop 7.1 Audio surround teknolojisine sahip olduğu için oyunun gerçekçiliğini artırır, kullanıcıların oyuna daha kolay adapte olmasını destekler.
 • Parazit engelleme özelliğine sahip olan çıkarılabilir mikrofonu sayesinde oyundan görüntülü konuşmaya pek çok konuşmalı aktivitede net ses aktarımı sağlar.
 • Rampage R36 Drop kulaklıkta yer alan 50 mm sürücüleri, oldukça geniş bir ses aralığını destekler. Bunun sonucunda da tiz ve bass gibi uç noktalardaki sesler net duyulur.
 • Delikli kulak pedleri sürekli nefes aldığı için terletme yapmaz, rahatsızlık hissine neden olmaz.
 • 2.5 metrelik kablo kullanıcılara özgürce hareket etme ve bilgisayardan/konsoldan uzağa oturabilme olanağı tanır.
 • Ürünle birlikte gelen 3 farklı bağlantı aparatı, PS, xBox, PC, TV ve akıllı telefonlara bağlanabilmesini sağlar.
 • Rampage R36 Drop kulaklıkta aktif gürültü önleme özelliği yoktur. Dolayısıyla özellikle yüksek seviyelerde dış ortama ses taşması mümkündür.
Rampage R36 Drop Kutusu

Rampage R36 Drop Fiyatları

Yeni nesil teknolojiler ile donatılmasına rağmen bütçe dostu bir oyuncu kulaklığı olarak öne çıkan Rampage R36 Drop 7.1 Gaming mikrofonlu kulaklık, oyuncuların ihtiyaç duyabileceği özellikleriyle adından söz ettirir. Yüksek kapasiteli ve hassas sürücüleri sayesinde en zayıf sesleri bile duyulabilir hale getiren Rampage R36 Drop, üstelik yüksek seviyelerde ses patlamalarına neden olmaz. Dolayısıyla oyunun yanı sıra film izlemek ve müzik dinlemek için de uygundur.

Rampage R36 Drop kulaklığı eşsiz kılan özelliklerinden biri de 7.1 Audio olarak adlandırılan surround teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde dinlenen içerikteki sesler ultra gerçekçi algılanır. Çünkü klasik kulaklıkların aksine Rampage R36 Drop, tüm sesleri çok katmanlı ve çevresel olarak oluşturur. Rekabetçi oyunlarda kullanıcının hayatta kalmasına yardımcı olabilecek nitelikte olan bu teknoloji, oyundan daha fazla keyif alınmasını da sağlar.

Rampage R36 Drop en ucuz oyuncu kulaklığı olmasa da sahip olduğu özelliklere kıyasla en uygun fiyatlı olanlar arasındadır. Ayrıca Rampage R36 Drop fiyat seçenekleri, dönemsel kampanyalar ve indirim fırsatları sayesinde çok daha uygun olacak şekilde güncellenebilir. Siz de yeni bir oyuncu kulaklığına sahip olmak istiyorsanız, Rampage R36 Drop modelini tercih ederek sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilir, 7.1 Audio teknolojisini deneyimleyebilirsiniz.

Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Gaming Oyuncu:
Kumandalı:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   250 cm
Ağırlık:   328 gr
Empedans Değeri:   16 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   110 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   USB
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver
 • BV1 yorum
  1 beğeni
  Berkay V.Samsun20 Mayıs 2021
  Ürün tam bir cloud 2 canavarı birebir aynı deneyimi beriyor bence fiyatına göre efsane

Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıCorsair HS35 Carbon CA-9011195-EU Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
 Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıCorsair HS35 Carbon CA-9011195-EU Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 789,00 TL
8 satıcı
911,90 TL
6 satıcı
689,00 TL
19 satıcı
749,00 TL
27 satıcı
Popülerlik-3. Popüler Rampage Kulaklık7. Popüler Corsair Kulaklık5. Popüler Kulaklık
Ortalama Puan1 yorum8 yorum1 yorum1 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KumandalıVarVar-Var
Çıkarılabilir Mikrofon-VarVarVar
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu250 cm180 cm180 cm150 cm
Ağırlık328 gr---
Empedans Değeri16 ohm32 ohm32 ohm32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi110 dB118 dB113 dB100 dB
Kanal Sayısı7.17.1-7.1
Bağlantı TipiUSBUSB3.5 mm3.5 mm
Gaming OyuncuVarVarVarVar