Razer

Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

En Popüler Kulaklık (2 yorum)
Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Renk seçenekleri:

82 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.569,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 46 dakika önce Stokta 1 adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/Totality

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, Ses Kartlı, Kablo Uzunluğu: 130 cm, Ağırlık: 240 gr, 32 ohm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.135,20 TL20.11.2023

En Ucuz Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Piyasa fiyatları (8)

Tüm fiyatlar (54)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Razer Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Razer Blackshark V2 X

Teknoloji dünyasının önde gelen markası Razer, Blackshark serisinin yepyeni özelliklerle donatılmış yeni bir versiyonu olan Razer Blackshark V2 X, e-spor ve oyuncu kulaklığı ile macera tutkunlarının karşısındadır. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bu güncellenmiş versiyon, yepyeni özelliklerle donatılmış olup tasarımdan teknik özelliklerine varıncaya kadar konfor ve üst düzey işitsel bir deneyim vadeder.

Fiyat ve performans bakımından orta sınıfa dahil edilebilecek Blackshark V2 X, e-spor kulaklığı, kabloludur ve kulak üstünde kullanılmak için tasarlanmıştır. Razer Blackshark V2 X, kusursuz ses, uzun süren oyun oturumlarında eksilmeyen konfor ve yüksek performans için optimize edilmiştir. Oyunculara daha fazla dayanıklılık ve konfor vadeden Razer Blackshark V2 X, mücadele sırasında daha fazla netlik ve daha detaylı ses kalitesi sunar.

Çok yönlü oyuncu kulaklığı Razer Blackshark V2 X, sadece oyun içi seslerde değil, ikili görüşmeler ve müzik dinlemek için de son derece idealdir. Razer Blackshark V2 X, kaydırıcılı kafa bandı, son teknoloji sürücüleri ve iyileştirilmiş sıkıştırma kuvvetiyle benzersiz bir oyun deneyimi vadeder. Renk konusunda da seçenekler sunan Razer Blackshark V2 X kablolu yeşil, beyaz, siyah gaming kulaklık seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve oyun keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Razer Blackshark V2 X

TriForce Titanium 50 mm Sürücülü Razer Blackshark V2 X Özellikleri

Razer’in diğer amiral gemisi kulaklıkları gibi özel olarak tasarlanan Razer Blackshark V2 X, son teknoloji TriForce Titanium 50 mm sürücülerle donatılmıştır. Harika ses çıkışı, üstün mikrofon netliği ve ses yalıtımı açısından geliştirilmiş olan Razer Blackshark V2 X Gaming kulaklık ile profesyonel e-spor oyunları ve en popüler güncel oyunlar her zamankinden daha keyiflidir. Titanyumla kaplı diyaframlar, kullanıcının duyduğu tüm vokallere ekstra netlik vererek tüm iletişimlerin kusursuz bir biçimde net olmasını sağlar.

Bu patentli yeni tasarımda, Razer uzmanlarınca her bir sürücü 3 sürücü barındırıyormuş gibi özel olarak ayarlanmıştır. Bu sayede sürücüler yüksek,orta ve düşük frekansların ayrı ayrı ayarlanmasını sağlarken aynı zamanda daha zengin tiz sesler ve daha güçlü basları destekler. 3 sürücü gücünü bir sürücüde bir araya getiren yüksek ses mühendisliğine sahip Blackshark V2 X, nihai ses doğruluğu ile eğlenceyi zirveye çıkarır. Sürücüler bas, orta ve tiz seslere ayrı ayrı odaklanarak her frekans bandının ses kalitesinin iyileştirilmesini ve bulanmadan kulaklıklara verilmesini sağlar.

Bu sayede Razer Blackshark V2 X Gaming kulaklık, oyuncunun duyduğu tüm vokallere daha fazla netlik kazandırır. Razer Blackshark V2 X kablolu kulak üstü kulaklık, oyundaki farkındalığı arttıran Windows Sonic destekli 7.1 Surround çevresel ses sayesinde hiçbir detayın kulaklardan kaçmasına izin vermez. Blackshark V2 X modelinin USB tipi A bağlantı özelliği, sesi filtreleyen ve ortam gürültüsünü ayıklayan ses işleme sistemi sayesinde sesleri çok daha temiz ve pürüzsüz yansıtır.

Razer Blackshark V2 X Genel

Razer Blackshark V2 X Razer HyperClear Gürültü Önleyici Mikrofon

Daha fazla konuşma alma ve gürültü engelleme özelliği sunan Razer Blackshark V2 X e-spor kulaklığında bulunan sabit mikrofon, daha açık tasarımlı, optimize edilmiş bir mikrofon muhafazası ile gelir. Bir USB ses kartı ile desteklenen birçok ses özelliğine erişilerek ses çıkışı Razer Synapse aracılığıyla daha fazla geliştirilebilir. Oyuncunun sesini en iyi şekilde ortaya çıkaran Razer Blackshark V2 Gaming kulaklık modelinin en gelişmiş mikrofon teknolojisi Razer HyperClear Cardioid Mic, kullanıcının sesine duyarlıdır ancak arkadan ve yanlardan gelen gürültüyü bastırabildiği için mükemmel ses izolasyonu sunar.

Razer Blackshark V2 X kulaklığın mikrofonu, daha geniş bir frekans aralığını kapsayarak sesteki tüm ayrıntıları yakalar ve böylece yapılan her sesli arama daha net, zengin ve doğal olur. Kardioid Mikrofonun yükseltilmiş çeşidi Razer HyperClear Gürültü Önleyici Mikrofon ise, oyuncunun sesini mükemmel bir şekilde yakalarken, ortam gürültüsünü aktif olarak reddeder ve aramaların yüksek sesle ve net bir şekilde duyulmasını sağlar. Yükseltilmiş gürültü önleyici mikrofon ve birinci sınıf ses sürücüleri sayesinde Razer Blackshark V2 X, rekabetçi oyunlara profesyonellik katar.

Razer HyperClear Mic, gelişmiş mikrofon kontrollerine erişim için Razer Synapse 3 uygulaması tarafından desteklenir ve ses kalitesini daha da artırmak için özelleştirilebilen ayarlara erişim sağlar. Mikrofon sesi, mikrofon güçlendirme, ortam gürültüsü azaltma, ses netliği, hacim normalizasyonu, mikrofon ekolizörü, ses kapısı gibi gelişmiş ayarlarlarla Razer Blackshark V2 X modelinin mikrofonu kolayca yapılandırılabilir.

Hibrit Hafızalı Köpük Yastıklarla Gelen Razer Blackshark V2 X

Bütçe dostu Razer Blackshark V2 X fiyat seçenekleri ile satışa sunulan bu kulaklık kulak yastıkları ile de hayranlık uyandırır. Yalnızca 240 g ağırlığı sahip Razer Blackshark V2 X, zorlu oyun maratonları sırasında ultra hafif yapısıyla varlığını unutturur ve uzun süreli rahatlık sunar. Razer Blackshark V2 X, kafa kısmına minimum seviyede basınç uyguladığı için yoğun oyunlar sırasında bile yorgunluğa sebep olmadan saatlerce takılabilir.

Razer Blackshark V2 X modelinin oval kulak yastıklama tipinde tasarlanan geliştirilmiş hafızalı köpük kulak yastıkları, daha kalın başlık dolgusu, nefes alabilir tekstil malzeme, peluş ve suni deri kombinasyonuna sarılmıştır ve çok daha konforlu hale getirilmiştir. Razer Blackshark V2 X kulaklığın istenildiği zaman değiştirilebilen köpük kulaklık yastıkları birinci sınıf konfor sunar.

Gelişmiş pasif gürültü engelleme özelliğine sahip Razer Blackshark V2 X mikrofonlu oyuncu kulaklığı sağlam, kapalı kulaklıkları sayesinde kulakları tamamen kaplar, böylece kulaklıktan dışarıya gürültü çıkmazken yastıkların kulağa sıkıca oturmasıyla daha da iyi ses izolasyonu sağlar. Razer Blackshark V2 X kulaklık modelinin yumuşacık Hibrit hafızalı köpük yastıkları, ısı birikmesini engellemeye yardımcı olan pürüzsüz kumaşla kaplıdır.

Razer Blackshark V2 X, kulakları rahatsız etmeyen ve rahatça başa oturan kulaklık tasarımı sayesinde oyun deneyimini zirveye taşır. Kişiye özel konfor için ayarlanabilir kafa bandı ile gelen Razer Blackshark V2 X kablolu yeşil, beyaz, siyah gaming kulaklık, başa tam olarak oturacak şekilde ayarlanabilir.

Razer Blackshark V2 X Kulaklık

Razer BlackShark V2 X USB ile Razer BlackShark V2 X Arasındaki Farklar

Razer’in üst düzey performans sunan BlackShark serisi kulakları Razer BlackShark V2 X USB ve Razer BlackShark V2 X modeli arasında birçok ortak özelliğin yanı sıra bazı küçük farklar da mevcuttur. Razer BlackShark V2 X modeli; USB Tip-A bağlantıya ve Razer HyperClear Gürültü Önleyici Mikrofona sahiptir. Razer BlackShark V2 X modeli ise; sabit Razer HyperClear Kardioid Mikrofon ve 3,5 mm jaka sahiptir.

Tasarım ve sürücü özellikleri bakımından aralarında pek fazla farklılık bulunmayan Razer Blackshark V2 X Gaming kulaklık ve V2 USB modeli farklı kullanıcı taleplerine cevap verebilecek alternatif birer seçenektir. Fiyat performans ürünü orta sınıf bir kulaklık arayışında iseniz Razer Blackshark V2 X en ucuz fiyat seçenekleri hakkında bilgi almak için e-ticaret sitelerinin ilgili kategorilerini inceleyebilirsiniz.

Razer Blackshark V2 X USB Kulak Üstü Kulaklığın Artı ve Eksi Özellikleri

Razer Blackshark V2 X kablolu kulak üstü kulaklık, genel olarak artı özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanmış olmakla birlikte bazı eksi özelliklere de sahiptir. Ürünün artı ve eksi yönleri şöyle sıralanabilir:

  • Razer Blackshark V2 X, dayanıklı kauçuktan üretilen USB Tip A kablosu ile bilgisayara kolayca bağlanır.
  • Razer Blackshark V2 X; PC, Switch, PlayStation, Mac, Xbox (3,5 mm'den büyük mobil cihazlar) ile uyumludur.
  • Razer Blackshark X, iyileştirilmiş sıkıştırma kuvveti, güçlendirilmiş çelik kafa bandı ve güçlendirilmiş kaydırıcıları ile oyunculara daha fazla konfor ve dayanıklılık sunar.
  • Razer BlackShark V2 X oyuncu kulaklık, kalın bas ve tiz seslerde asla kulakları rahatsız etmez.
  • Razer BlackShark V2 X; 7.1 çevresel ses özelliği, medyaları oynatırken veya oyun oynarken kullanıcıyı çepeçevre sararak etkileyici bir ses alanı oluşturur.
  • Razer Blackshark X modelinin mikrofonunu kullanmak için, uç kısım ağıza paralel gelene kadar bükülmelidir. Bu ayarlama yapıldıktan sonra mikrofon kullanılmaya hazırdır.
  • Daha fazla rahatlık için mikrofon diyaframının yan tarafına yerleştirilen küçük mikrofon simgesine bakılarak mikrofon ayarlanabilir.
  • Razer Blackshark V2 X, kablolu olduğu için masaüstüne bağımlı olarak kullanılması gerekliliği bu kulaklığın eksi özelliği olarak gösterilebilir.

Oyunlara farklı bir boyut kazandıran ve oyuncuyu aksiyon dolu maceralara sürükleyen Razer Blackshark V2 X ile ilgili daha fazla bilgi almak için Razer Blackshark V2 X kullananlar tarafından yazılan Razer Blackshark V2 X yorumlar kısmını okuyabilirsiniz.

Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Ses Kartlı:
Kablo Uzunluğu:   130 cm
Ağırlık:   240 gr
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   100 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Masaüstü Oyun Bilgisayarı Oyuncu Laptop Rampage Oyuncu Mouse MSI B450 Gaming Plus Max Oyuncu Klavyesi Mekanik Oyuncu Mouse Pad Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Ses Kartlı Kulaklık 3.5 mm Kulaklık

Ortalama Puan
3.5 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıRazer BlackShark V2 USB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud II 7.1 KHX-HSCP-RD Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kırmızı Oyuncu Kulaklığı
 Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud Core 7.1 HX-HSCC-2-BK/WW Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıRazer BlackShark V2 USB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud II 7.1 KHX-HSCP-RD Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kırmızı Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 1.569,00 TL
82 satıcı
1.399,00 TL
23 satıcı
3.169,00 TL
12 satıcı
2.228,93 TL
26 satıcı
Popülerlik1. Popüler Kulaklık6. Popüler HyperX Kulaklık9. Popüler Razer Kulaklık7. Popüler Kulaklık
Ortalama Puan2 yorum1 yorum--
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KumandalıVarVarVarVar
Ses KartlıVar-VarVar
Frekans Aralığı-15 Hz - 25 kHz12 Hz - 28 kHz15 Hz - 25 kHz
Kablo Uzunluğu130 cm100 cm180 cm100 cm
Ağırlık240 gr309 gr262 gr336 gr
Empedans Değeri32 ohm60 ohm32 ohm16 ohm
Maksimum Ses Seviyesi100 dB98 dB100 dB98 dB
Kanal Sayısı7.17.17.17.1
Bağlantı Tipi3.5 mm3.5 mm3.5 mm3.5 mm
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı