SteelSeries

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

(2 yorum)
SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Seçenekler:

5 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.599,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 05:37 Stokta 2 adet 1 iş günü Satıcı: Trendyol/PAR Home&Tech

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, Çıkarılabilir Mikrofon, 20 Hz - 20 kHz, Kablo Uzunluğu: 150 cm, 32 ohm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.399,00 TL15.11.2023

En Ucuz SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (5)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler SteelSeries Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Steelseries Arctis 1

Steelseries Arctis 1 özel geliştirilmiş ses donanımı ve bağlantı noktası ile tüm platformlara uyumluluk sunar. Steelseries Arctis 1 kablolu kulaklık sistemi bilgisayar, PS4, Xbox, Switch ve 3.5 bağlantı noktasına sahip tüm mobil cihazlarda üstün ses performansının tadını çıkarmanıza olanak tanır. Steelseries Arctis 1 kulaklık teknik donanımına dahil olan sürücüsü ve mikrofonu ise kristal netliğinde ses iletimini mümkün hale getirir.

Steelseries Arctis 1 kulak üstü kontrol mekanizması sezgisel kontrol deneyimi sunarak oyun oturumuna göre ayar yapmanıza imkan tanır. Kişisel tercihe göre adapte olabilen tasarımı konforlu kullanıcı deneyimi oluşturmayı ihmal etmez. Uzun süreli oyun süreçlerinde bile ekstra serinlik sağlayan özel kulaklık yastıkları kullanıcı dostu tasarımını öne çıkarır. Kompakt ve hafif yapısı sayesinde gittiğiniz her yerde sizlere eşlik etmeye hazırdır.

Steelseries Arctis 1 her yerde oyun deneyimini mümkün hale getiren özellikleri ile beklenenin üzerinde bir performans geliştirmeyi başarır. Şık görünümü ile tarzınızı bir adım öne çıkarmanızı sağlayan tasarımı, kaliteli ses sürücüleri ve konforlu yapısı ile oyun aksesuarlarınız arasında favoriniz olmayı hedefler. Markanın incelikle tasarladığı kulaklık modelini inceleyerek üstün performansın tadını çıkarabilir, rakiplerinizin önüne geçerek zirveye ulaşabilirsiniz.

Steelseries Arctis 1

Oyun Platformları ile Uyumlu Steelseries Arctis 1 Performansı

Steelseries tarafından tasarlanan Arctis 1 kablolu kulaklık modeli tüm platformlar için uyumlu optimum ses performansını sizlere sunar. Arctis 1 kulaklık 3.5 mm kablolu bağlantı özelliği ile bilgisayar ve mobil cihazlar dahil birçok platformla uyum içerisinde çalışır. Steelseries Arctis 1 oyuncu kulaklığı uyumluluk gösterdiği platformlar arasında Android, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows ve Xbox One yer alır.

Çoklu bağlantı özelliğinin yanında geliştirdiği ses performansı ise üstün kalitesine dikkat çeker. Steelseries Arctis 1 Stereo ses çıkışına sahip donanımında zengin bas ve tiz notaları oluşturmayı başarır. Teknik donanımına dahil olan 7.1 sanal çevresel ses teknolojisi oyun sürecinde her bir ayrıntıyı net bir şekilde duymanıza izin verir. Frekans aralığının 20 Hz ile 20 kHz aralığında olması ise üstün performansını tamamlar niteliktedir.

Steelseries Arctis 1 teknik donanımında 32 Ohm empedans değeri ve 100 dB hassasiyet özelliği bulmak mümkündür. Steelseries Arctis 1 performansına destek olan çıkarılabilir mikrofon özelliği ise kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Sesinizin daha net ve doğal bir şekilde karşı tarafa iletilmesini sağlayan mikrofon ClearCast özelliğine sahiptir. Çift yönlü tasarımı ile öne çıkan mikrofon sistemi aynı zamanda çağrı gürültü engelleme teknolojisi sunar.

Çağrı esnasında çevresel seslerin minimum seviyeye indirilmesi sayesinde net bir iletişim deneyimi sağlanır. Steelseries Arctis 1 mikrofonun esnek tasarımı ise ağız yapısına göre uyarlanmasına imkan tanır. Mikrofon frekans aralığı ise 100 Hz ile 10 kHz aralığındadır. Steelseries Arctis 1 ses performansını deneyimleyerek sizler de ürün sisteminin farkını her kullanımda hissedebilirsiniz.

Steelseries Arctis 1 Genel

Steelseries Arctis 1 Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Steelseries kulaklık Arctis 1 seleflerinden ayrılan yanları ile üstün performansını sizlere sunmaya devam eder. Arctis 1 kablolu kulaklık modelinin öne çıkan farklarından biri Airweave hava yastıkları olur. Yumuşak kumaş yüzeyine sahip olan AirWeave kulaklık tasarımı uzun süreli oturumlarda bile kulaklarınızın serin ve kuru kalmasına olanak tanır. SS Arctis 1 üstün konfor deneyimine eşlik eden diğer özellikler arasında ayarlanabilir kafa bandı yer alır.

Baş bölgesine göre ayarlanabilen kafa bandı sayesinde kişiselleştirilebilir tasarım avantajı geliştirilir. Steelseries Arctis 1 kafa bandı yastığı ise ürünün baş bölgesine yaptığı baskıyı minimum seviyeye indirir. Böylece hafif ve konforlu bir kulak tasarımına sahip olmak mümkün hale gelebilir. Steelseries Arctis 1 kablo tasarımında ise 1.50 cm boyuta sahip bir uzunluk geliştirir.

Hareket özgürlüğü oluşturmada başarı sağlayan kablo cihaz ve kulaklık arasında tam erişim sağlar. Kompakt yapısı ile kolay taşıma deneyimi oluşturması ise seyahatleriniz esnasında sizlere eşlik etmesine olanak tanır. Steelseries Arctis 1 seleflerinden ayrılan farkları ile popülerliğini korumaya devam eder. Sizler de oyun aksesuarlarınız arasında maksimum performansa sahip bir kulaklık arayışında iseniz Steelseries Arctis 1 tasarımını tercih edebilirsiniz.

Steelseries Arctis 1 Kulaklık

Steelseries Arctis 1 Artı ve Eksileri

Steelseries kulaklık Arctis 1 artı ve eksi noktaları ile kullanıcılar tarafından değerlendirilir. Steelseries Arctis 1 kullananlar tarafından yapılan yorumları incelemek ürünü daha yakından tanımanıza destek olur. Steelseries Arctis 1 yorumları ile öne çıkan artı noktaları şunlardır:

 • Steelseries Arctis 1 3.5 mm konnektör tipine sahip olan platformlarla uyum içerisinde çalışır.
 • Oyun deneyiminde fark yaratan Discord sertifikasına sahiptir.
 • Kulak çevreleyen kafa bandı paslanmaz çelikten üretilir. Uzun ömürlü yapısı ile sizlere eşlik etmeye devam eder.
 • Kafa bandı yastığı ile konfor değerleri artırılır. Kafa bandının ayarlanabilir yapıda olması ise kişisel kullanıma uygun hale getirilmesine olanak tanır.
 • AirWeave kulaklık kumaşı sayesinde kulaklarınızın oyun oturumu boyunca serin ve kuru kalması amaçlanır.
 • Çağrı gürültü engelleme (ENC) özelliği sayesinde kristal netliğinde ses iletimi sağlar.
 • Steelseries Arctis 1 esnek mikrofon çıkarılabilir özelliği ile kullanıcılara avantaj sunar.
 • 7.1 sanal çevresel ses deneyimi sunan sürücüsü oyun oturumlarında maksimum performans geliştirir.
 • Steelseries Arctis 1 pasif gürültü engelleme modu oyun ve oyuncu arasındaki engellerin ortadan kalmasını amaçlar.
 • Steelseries Arctis 1 tasarımı üzerinde yer alan kontrol düğmeleri ile ses ayarlarının tek dokunuşla tamamlanması sağlanır.
 • Minimal görünümü ile farklı oyuncu tarzlarına uyum sağlayan tasarıma sahiptir.

Steelseries Arctis 1 kablolu kulaklık tasarımının eksi puan alan özellikleri ise şunlar olur:

 • Aktif gürültü engelleme özelliğinin olmaması ses performansından eksi not almasına neden olur.
 • RGB aydınlatma sisteminin eksikliği tasarım özellikleri arasında öne çıkar.
Steelseries Arctis 1 Ses

Steelseries Arctis 1 Fiyatları

Steelseries Arctis 1 kablolu oyuncu kulaklığı üstün ses deneyimi sunan özellikleri ile kullanıcıların favorisi olmaya adaydır. Fark yaratan teknik yapısı ve konforlu tasarım özellikleri ulaşılabilir fiyat aralıkları ile bulaşarak sizlere sunulur. Steelseries Arctis 1 fiyat performans açısından incelendiğinde en verim sağlayan kablolu kulaklık modellerinden biri olur. Birinci sınıf malzemelerle tasarlanan yapısı uzun ömürlü kullanıcı deneyimini beraberinde getirmeyi başarır.

Akıllı alışveriş süreci sağlayan özellikleri bütçenizi zorlamadan üstün performansı satın almanıza olanak tanır. Dönemsel olarak uygulanan kampanya ve indirimler ise en ucuz Steelseries Arctis 1 modelini bulmanız açısından fayda sağlayabilir. Markanın yetkili satış mağazalarına göz atarak en uygun fiyat aralıklarını keşfedebilirsiniz. Steelseries Arctis 1 alışverişi ile kazanılan avantajlar ise fiyatının üzerinde sunduğu performansını destekler niteliktedir.

Optimum bas ve tiz dengesi yaratan ses sürücüleri, yüksek konfor değerleri ve şık tasarımı ile Steelseries Arctis 1 aradığınız kablolu kulaklık performansını sizlere sunmaya hazırdır. Kompakt ve hafif yapısı ise gün boyu sizlere eşlik eden bir tasarım oluşturmasına izin verir. Çıkarılabilir mikrofon donanımı sayesinde net bir iletişim deneyimi sağlayan Steelseries Arctis 1 tasarımı hem fiyatı hem de performansı ile benzer modeller arasında öne çıkmayı başarır. Steelseries Arctis 1 en uygun fiyat seçeneklerini keşfedebilir, benzersiz ses performansına ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Çıkarılabilir Mikrofon:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 20 kHz
Kablo Uzunluğu:   150 cm
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   100 dB
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Mekanik Oyuncu Klavyesi Oyuncu Kulaklığı 3.5 mm Kulaklık Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık

Ortalama Puan
3.3 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 3 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRazer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
 SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 3 7.1 Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıRazer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 2.599,00 TL
5 satıcı
7.923,00 TL
1 satıcı
1.661,55 TL
81 satıcı
3.975,00 TL
7 satıcı
Popülerlik--1. Popüler Kulaklık-
Ortalama Puan2 yorum1 yorum2 yorum
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Bağlantı TürüKabloluKabloluKabloluKablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KumandalıVarVarVarVar
Ses Kartlı--Var-
Çıkarılabilir MikrofonVar---
Frekans Aralığı20 Hz - 20 kHz20 Hz - 22 kHz-20 Hz - 22 kHz
Kablo Uzunluğu150 cm300 cm130 cm300 cm
Ağırlık--240 gr-
Empedans Değeri32 ohm32 ohm32 ohm32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi100 dB98 dB100 dB98 dB
Kanal Sayısı-7.17.17.1
Bağlantı Tipi3.5 mm3.5 mm3.5 mm3.5 mm
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı