SteelSeries

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Seçenekler:Renk seçenekleri:

3 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.863,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 6 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 75 TL MaxiPuan50 TL WorldPuan Stokta 10 adet 5 iş günü Satıcı: Hepsiburada/Bypazar

Ürün Özellikleri: Kulak Üstü, Kablolu, Mikrofonlu, Kumandalı, 20 Hz - 22 kHz, Kablo Uzunluğu: 300 cm, 32 ohm, Maksimum Ses Seviyesi: 98 dB... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (3)

En Popüler SteelSeries Kulaklıklar
Benzer Ürünler

Steelseries Arctis 3

Steelseries Arctis 3 kusursuz kalitesi sayesinde kulaklıklar arasında öne çıkan modellerden biridir. Şık, aynı zamanda ergonomik tasarımı itibari ile dikkatleri üzerine çeker, stilinizi girdiğiniz her ortamda ön plana çıkarmanıza yardımcı olur.

Yürüyüş ya da koşu yaparken, çalışırken, müzik dinlerken, film ve dizi keyfi yaparken, oyun oynarken size eşlik eder. Böylelikle benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı sunar. Kulak üstü bir dizayna sahip olması nedeniyle son derece konforludur.

Ürünün kafa bandını dilediğiniz gibi daraltabilir veya genişletebilirsiniz. Böylece uzun süre kullanmanız gerektiğinde size ihtiyacınız olan desteği, rahatlığı sağlar.

Cihazda gelişmiş bir mikrofon sistemi ile üst düzey ses kalitesi söz konusudur. Bu sayede telefon görüşmeleri yapabilir, online toplantılara, oyunlara, eğitimlere kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz.

Dışarıdan gelen seslerin hemen hemen tamamını absorbe ettiği için karşı tarafın sesini son derece net bir biçimde duymanıza olanak sağlar. Böylece gürültülü, kalabalık ortamlarda vakit geçirirken de bağlantıda kalabilir, işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Arctis 3 kulaklık modeli pek çok cihaz ile uyumlu olması nedeniyle işlevsel bir kullanım sunar. Telefonunuzla, bilgisayarınızla, tabletinizle, Playstation gibi cihazlarınızla bağlantısını pratik bir biçimde kurarak saatler süren eğlencenin ve konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Steelseries Arctis 3 Önden Görünüm

Steelseries Arctis 3 Teknik Özellikler

Steelseries Arctis 3 kulaklık, teknik özellikleri sayesinde eşsiz bir performans gösterir ve kullanıcıların vazgeçilmezlerinden biri haline gelir. Steelseries Arctis 3 özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Steelseries Arctis 3 7.1 Driver teknolojisi ile görüşme yaparken karşı tarafın sesini veya oyun oynarken arkadaşlarınızın seslerini en net haliyle duymanıza imkân sunar. Böylece kaliteli bir deneyim yaşatır.
 • Arctis 3 kulaklık PC, Nintendo Switch, VR, Xbox One, Playstation ve mobil gibi pek çok cihaz ile uyumludur. Dolayısıyla farklı cihazlarınızda bu kulaklığı kullanmanız mümkün hale gelir.
 • Düşük frekansı 20 Hz, yüksek frekansı ise 22 kHz’dir. Bu sayede benzersiz bir ses kalitesi sunarak izlediğiniz film ve videolardan, oynadığınız oyunlardan ekstra keyif almanızı sağlar.
 • Steelseries Arctis 2019 Edition kulaklık modelinin kablo uzunluğu 300 cm’dir. Böylece televizyon ya da bilgisayar gibi cihazlara yaklaşmanıza gerek kalmadan, rahatça oturarak oyun oynamanıza yardımcı olur.
 • Steelseries Arctis 3 7.1 Gaming oyuncu kulaklığı 2019 Edition modelinde gelişmiş bir mikrofon sistemi yer alır. Online oyunlarda, telefon görüşmelerinde ya da online eğitimlerde büyük bir kolaylık sunar.
Steelseries Arctis 3 Yandan Görünüm

Steelseries Arctis 3 Kullanım Amaçları

Steelseries Arctis 3 7.1 oyuncu kulaklığı olarak geçse de hemen hemen her alanda kullanıma uygun alternatiflerden biridir. Cihazda mikrofonun yer alması, fonksiyonelliğini artıran detaylarından biridir.

Bu sayede Steelseries Arctis 3 2019 Edition telefon görüşmelerinizi yapmak için ideal bir seçenek olur. Evdeyken ya da dışarıda vakit geçirirken telefonunuza gelen aramaları yanıtlayarak son derece konforlu bir şekilde konuşabilirsiniz.

Üstelik bulunduğunuz ortam kalabalık ya da gürültülü olsa bile karşı tarafın sesini net bir şekilde duymanız mümkündür. Zira Steelseries markasına ait olan bu kulaklık modeli, dışarıdan gelen sesleri büyük ölçüde absorbe eder.

Aynı şekilde kulaklıktaki seslerin de dışarıya yansımasının önüne geçer. Böylece çevrenizdekileri rahatsız etmezsiniz. Cihazı müzik dinlemek ve film, dizi izlemek amacıyla da tercih edebilirsiniz.

Sunduğu ses kalitesi, sinema keyfini seyahatte, evde, dışarıda, kısacası bulunduğunuz her alanda yaşamanıza olanak sağlar. Ürünün bir diğer kullanım amacı da egzersiz yaparken motive olmaktır.

En sevdiğiniz playlistlerinizi açarak zorlu antrenmanları kolay hale getirebilir ve dayanıklılığınızı artırabilirsiniz. Bunun yanı sıra yürüyüş ve koşu yaparken çeşitli podcastler dinlemenize yardımcı olur.

Siz de Steelseries Arctis 3 7.1 kulaklık hakkındaki kullanıcı yorumlarını okuyarak cihazın kullanım alanlarına ve fonksiyonlarına dair detaylı bir biçimde bilgi sahibi olabilir, kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

Steelseries Arctis 3 Kutulu Görünüm

Steelseries Arctis 3 Artı ve Eksi Yönleri

Steelseries kulaklık Arctis 3 modeli, zamansız tasarımı itibari ile ön plana çıkar ve her ortamda fark edilmenizi sağlar. Ayrıca sahip olduğu artı ve eksi yönleri ile de dikkat çeker. Bu yönler aşağıdaki gibidir:

 • Steelseries Arctis 3 Wireless olarak da kullanılabildiği için kullanıcılarına büyük bir rahatlık sağlar. Beraberinde kullandığınız cihazın yakınında durmanıza gerek kalmaz, özgürce hareket etmenize destek olur.
 • Steelseries markasına ait olan bu ürünün kulaklık kısmı dönme özelliğine sahiptir. Üstelik hafif bir yapıya sahiptir. Böylece çantanıza ya da cebinize rahatça yerleştirerek her yere yanınızda götürebilirsiniz.
 • Cihazda yer alan ClearCast özellikli mikrofon, çift yönlü bir tasarıma sahiptir. Dolayısıyla oyundayken veya telefon görüşmesi yaparken sizin sesinizin karşıdaki kişiler tarafından temiz, net duyulması mümkündür.
 • Steelseries 3 kulaklık en kısık ses seviyelerinde bile her şeyi duymanızı sağlar. Özellikle oyunların heyecanlı ve kritik anlarındayken işitmenize yardımcı olur. Bu sayede performansınızı artırmanıza imkan sunar.
 • Ürünün eksi yönleri arasında ise Bluetooth teknolojisinin mevcut olmayışı dikkat çeker.

Kullanıcı yorumlarını okuyarak bu kulaklığın bütün artı ve eksi yönleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Steelseries Arctis 3 Çapraz Görünüm

Steelseries Arctis 1 ile Arctis 3 Arasındaki Farklar

Modern tarzınızı ortaya çıkarmanızı sağlayan bu cihaz ve bir önceki modeli olan Steelseries Arctis 1, her ne kadar birçok açıdan benzerliğe sahip olsa da aralarında bazı farklılıklar yer alır. Bu farklar arasında kablo detayı öne çıkar. Arctis 3 hem kablolu hem kablosuz şekilde kullanılabilirken Arctis 1 modelinde kablo yer almaz. Bununla birlikte Arctis 3 cihazında 7.1 sanal çevresel ses teknolojisi mevcut olmasına rağmen Steelseries Arctis 1’de bulunmaz.

Steelseries Arctis 3 Fiyat Seçenekleri

Her alanda kullanıma uygun bir ürün olması, kablolu ve kablosuz kullanılabilmesi, ses kalitesi ve konforlu tasarımı gibi detayları göz önünde bulundurulduğu zaman Steelseries Arctis 3 fiyat bakımından avantajlı aralıklar sunar.

Dolayısıyla kullanıcıların her birinin kendi bütçesine hitap eden fiyat seçeneklerinden yararlanmasına destek olur. Üstelik cihazın üretiminde son derece kaliteli ve sağlam malzemeler tercih edildiği için dayanıklılığı maksimum seviyedir.

Yere düşürdüğünüz zaman ya da herhangi bir darbe aldığında kolay kolay hasar görmez. Hem performansında hem de görünümünde değişiklik gözlenmez. Böylece yıllar süren bir deneyim yaşatır ve zaman içinde yeni bir kulaklık satın almanıza gerek bırakmaz.

Bu açıdan bütçenize destek olur. Ayrıca kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek çok daha uygun fiyat seçeneklerinden faydalanmanız mümkündür.

Steelseries Arctis 3 kullanıcı yorumları okunduğu zaman kulaklığı önceden deneyimlemiş olanların performanstan ne kadar memnun kaldıklarını görebilirsiniz.

Yapılan yorumlarda gerçek deneyimlerden yola çıkıldığı için artı yönler ve eksi yönler bir arada dile getirilir. Bu nedenle herhangi bir kulaklık satın almadan önce yorumlarını okumanız, karar verme sürecinde size kolaylık sağlar.

Eğer siz de uzun ömürlü, her ortamda kullanabileceğiniz, yanınızda rahat bir şekilde taşıyabileceğiniz, ses kalitesi yüksek bir kulaklık arıyorsanız, Steelseries markasının bu modeline göz atabilirsiniz.

Steelseries Arctis 3 Wireless ile alakalı kullanıcı yorumları kısmını inceleyerek her bir detayına hakim olabilir ve kararınızı buna göre verebilirsiniz. Akabinde ise fiyat seçenekleri arasında karşılaştırma yaparak en ucuz alternatifi bulmanız mümkün.

Steelseries Arctis 3 Genel Görünüm

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyat Analizi

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Frekans Aralığı:   20 Hz - 22 kHz
Kablo Uzunluğu:   300 cm
Empedans Değeri:   32 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   98 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Oyuncu:

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Detayları

 • Performans
 • Ürün tipi Kulaklık
 • Takma tipi Saç bandı
 • Önerilen kullanım Oyun
 • Ürün rengi Siyah
 • Kulaklık türü Binoral
 • Kablo uzunluğu 3 m
 • Dolby teknolojisi Dolby Surround 7.1
 • Bağlantı
 • Bağlantı teknolojisi Kablolu
 • 3,5 mm konektörleri Evet
 • 2,5 mm konektör Hayır
 • USB Bağlantısı Hayır
 • Bluetooth Hayır
 • 2x 3,5 mm konektörler Evet
 • Renkli kablo Siyah
 • Kulaklık
 • Kulaklık çeşidi Dış
 • Kulaklık frekansı 20 - 22000 Hz
 • Özdirenç 32 ?
 • Kulaklık hassasiyeti 98 dB
 • Kulaklık
 • Mıknatıs tipi Neodim
 • Sürücü ünitesi 4 cm
 • THD, toplam uyumlu distorsiyon 3%
 • Mikrofon
 • Mikrofon frekansı 100 - 10000 Hz
 • Mikrofon hassasiyeti -48 dB
 • Mikrofon girdi özdirenci 2200 ?
 • Gürültü yok etme etkisi Evet
 • Mikrofon idare tipi Bidirectional microphone
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10
 • Macintosh bağlantısı Evet
 • Mobil çalışma sistemleri destekli Evet
 • Paket içeriği
 • Pakete dahil kablolar Sesli (3.5mm)
 • Taşıma kutusu Evet
 • Miktar 1
 • Ambalajlama bilgisi
 • Ambalaj tipi Kutu
 • Diğer özellikler
 • Malzeme Kauçuk
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Oyun Koltuğu Oyuncu Tableti Kulak Üstü Kulaklık Mikrofonlu Kulaklık Oyuncu Kulaklığı 3.5 mm Kulaklık

Ortalama Puan
4.1 11 kişi oyladı
Ürüne puan ver

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 5 2019 Edition RGB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıCorsair Carbon HS50 CA-9011172-EU Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud II 7.1 KHX-HSCP-RD Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kırmızı Oyuncu Kulaklığı
 SteelSeries Arctis 3 2019 Edition 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıSteelSeries Arctis 5 2019 Edition RGB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu KulaklığıCorsair Carbon HS50 CA-9011172-EU Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıHyperX Cloud II 7.1 KHX-HSCP-RD Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kırmızı Oyuncu Kulaklığı
Fiyat 3.863,00 TL
3 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok 2.159,35 TL
16 satıcı
Popülerlik---2. Popüler Kulaklık
Ortalama Puan2 yorum1 yorum-
TipiKulak ÜstüKulak ÜstüKulak ÜstüKulak Üstü
Işıklı-Var--
Bağlantı TürüKabloluKablolu-Kablolu
Mikrofon SeçeneğiMikrofonluMikrofonluMikrofonluMikrofonlu
KumandalıVar--Var
Ses Kartlı---Var
Frekans Aralığı20 Hz - 22 kHz20 Hz - 20 kHz-15 Hz - 25 kHz
Kablo Uzunluğu300 cm300 cm-100 cm
Ağırlık---336 gr
Empedans Değeri32 ohm32 ohm-16 ohm
Maksimum Ses Seviyesi98 dB98 dB-98 dB
Kanal Sayısı7.17.1-7.1
Bağlantı Tipi3.5 mm3.5 mm - USB-3.5 mm
RGB-Var--
Oyuncu-Var-Var
Oyuncu--VarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı