Kulak İçi Kulaklık

Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

2.769 farklı Kulak İçi Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TipiKulak İçi
 • Bağlantı TürüKablosuz
 • Bağlantı TürüKablolu
 • TipiKulak Üstü
 • Fiyatı0 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • ÖzelliklerWireless
 • Mikrofon SeçeneğiMikrofonlu
 • Mikrofon SeçeneğiMikrofonsuz
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TipiKulak İçi
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBağlantı TürüMikrofon SeçeneğiBluetooth VersiyonuFrekans AralığıKablo UzunluğuAğırlıkEmpedans DeğeriMaksimum Ses SeviyesiKanal SayısıBağlantı TipiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (2.769)

Airpods Pro 2. Nesil Yorumları Reeder Akıllı Saat Airpods Apple Kulak Üstü Kulaklık Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Mikrofonlu Kulaklık Kablolu Gaming Kulaklık Piranha Kulak İçi Kulaklık Logitech Oyuncu Kulaklığı Wireless Gaming Kulaklık Kulak İçi Oyuncu Kulaklık

En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Kulak İçi Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Kulak İçi Kulaklık Fiyatları Akakçe'de!

En uygun kulak içi kulaklık fiyatları ve modelleri akakce.com'da sizleri bekliyor. En iyi müzik ve ses deneyimi yaşamanızı sağlayan kulak içi kulaklıklar; kompakt yapıları sayesinde sizi uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık yaratmaz. Kulak içi kulaklıklar derin ve vurucu ses deneyiminin yanı sıra üstün sizlere konfor da sağlar. Yumuşak kulaklık uçlar, lüks bir kullanım sağlarken; kablo üstü kumandası müzik kontrolü sağlar. Kulaklıkların farklı marka ve çeşitlerde akakce.com'de mevcuttur. akakce.com onlarca web sitesi üzerinden en uygun fiyatların analizini yaparak listeler. Bu özelliği sayesinde akakce.com sizleri tek tek diğer web sitelerini gezerek; kulak içi kulaklık fiyatı çizelgesi hazırlama derdinden de kurtarır. Ayrıca akakce.com üzerinden kulak içi kulaklık yorumları ve özelliklerini okuyabilir, beğendiğiniz ürün için bildirim oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu bildirim kulak içi kulaklıkta indirim veya kampanya olduğunda sizi SMS ya da mail yoluyla haberdar eder.

En İyi Kulak İçi Kulaklık Modelleri

akakce.com üzerinde HP, JBL, Philips, Sennheiser, Sony, Xiaomi gibi en iyi kulaklık markaları ürünleri ve kulak içi kulaklık modelleri mevcuttur. Ayrıca yine akakce.com üzerinden en kaliteli ve kulak üstü kulaklık modellerine de ulaşabilirsiniz.
Kulak içi kulaklık modelleri oyuncu kulaklığı ve mikrofonlu kulaklık olarak iki başlık altında incelenir. Kulak içi kulaklık çeşitleri kablo uzunluğu, ergonomik yapısı, kulak içine tam oturması, kayma yapmaması ve ses kalitesi gibi özellikler dikkate alınarak seçilmelidir. Bazı kulaklık modelleri kancalı bazıları ise kulak içi kanal tipidir. Kancalı modeller spor yaparken sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Kulağınızdan düşmez. Kulaklık çeşitlerinden bazıları ise değiştirilebilir formdadır. Böylece hem sağlık açısından başkası kullandığında ya da kulak içinin genişliğine uygun olanı bulmak için uç değişimi yapabilirsiniz.

Kulak İçi Kulaklık Yorumları

Kulak içi kulaklık yorumları bölümünde, kullanıcılar kulaklık özelliklerini değerlendirip; kullanım sırasında karşılaştıkları özellikleri, artıları ve eksileri ile yazdıkları bölümdür. Siz de kulak içi kulaklık alacağınız zaman bu yorumları göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz. Kulak içi kulaklık yorumları %90 oranında olumlu yöndedir. Kullanıcıların şikayetleri kulaklığın kalitesinden kaynaklı değil; çoğunlukla kargo hatalarından kaynaklıdır. Kullanıcılar kulağa tam oturmasını ve ses kalitesini beğendiklerini yorumlarında özellikle vurgulamaktadır. Ayrıca kablolu olan kulak içi kulaklıkların kablo uzunluğunun yeterli olduğu da kullanıcı yorumları arasında yer almaktadır.

En İyi Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

Kulak içi kulaklık özellikleri incelerken öncelikle kulak yapınızı bilmeli ve kullanım mekanlarında size engel olmayacak ürünü seçerek değerlendirme yapmalısınız. Sportif faaliyetlerde bulunurken kullanmak için alıyorsanız ya da herhangi bir şekilde düşme tehlikesini göze almak istemiyorsanız; kancalı kulak içi kulaklık çeşitleri tam da aradığınız ürün olabilir. Bunun yanı sıra günlük hayatta her daima kullanmak istiyorsanız ve kanca sizi rahatsız ediyorsa; kulak içi kanal tipi olanları tercih etmelisiniz. Kulak içi kulaklık özellikleri arasından en dikkat çekici olanı ekstra bas ve güçlü ses iletimidir.
Konforlu, sağlam ve yüksek performanslı bir kullanım için tasarlanmış kulak içi kulaklıklar kullanıcıdan tam not almaktadır. Üzerinizde taşınma kolaylığı için kompakt tasarıma sahiptir. Ama yine de keskin ses çıkışını sağlamaya yetecek 14.8 mm ile 27 mm arasında değişen hoparlör sürücü ve büyük ses performansı ile kulaklarınıza dolan müziğin tadını çıkarabilirsiniz.
Kulak içi kulaklıklar asimetrik kablo sistemine sahiptir. Bu sayede kablo ortada toplanmaz ve dolaşmaz. Kablo uzunluğu modelden modele değişse de dışarıda rahat kullanım sağlayacak şekilde yaklaşık 1 m uzunluğunda olmaktadır. Yastıklı olan çeşitlerde kulak yastıkları takma rahatlığını ve bas tepkisini artırmaktadır. Bass beat kısımlar, yoğun ve zengin baslara sahip daha iyi ses çıkışı için hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Kulaklık başlıklarının spesiyal şekli ve kullanılan lüks malzemeler, kusursuz uyum ve maksimum konfor sağlar. Kulak içi kulaklık özellikleri itibariyle dahili mikrofon ve dahili kontrol paneline sahiptir. Basit bir kullanım sağlar. Ayrıca terleme ve az miktarlı ıslanmalardan etkilenmez. Terleme nedeniyle ses sorunları ve düşmeler yaşamazsınız. Çok hafiftir, kulağınızda varlığını bile unutabilirsiniz. Ayrıca esnek yapısı sayesinde tekrarlanan bükülme nedeniyle kablo kopmaları, temassızlık gibi sorunlar yaşamayacağınız için rahatça katlayıp cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz.
Yerleşik mikrofona sahip kulak içi kulaklık modelleri müzik dinleme sırasında gelen çağrıları kabul etmeye kolaylıkla geçmenizi sağlar. Böylece gelen çağrılarda kulaklığı çıkarmak zorunda kalmazsınız. Genel olarak bu kulaklık türünde Neodimyum mıknatıs türü kullanılır. Neodimyum, ses bobininde daha çok duyarlılık, daha yüksek ses kalitesi, güçlü manyetik alan üretme ve daha iyi bas tepkisi için kullanılır.

Kulak İçi Kulaklık Nasıl Takılır?

İnsanların çoğu kulak içi kulaklık nasıl takılır bilmiyor. Yanlış takmak, kulaklık performansınIN tam alınmamasına yol açıyor ve ses kalitesi düşüyor. Kulaklığı kulağa doğru yerleştirmeniz hem kulaklığın uzun ömürlü olmasını hem de üründen maksimum performans almanızı sağlar. Kulaklık doğru yerleştirilmezse; dış sesler kulağa gelebilir. Ayrıca müzikte basları kaçırmaya ve sesleri net almamaya neden olur. Klipsli olan kulaklıkların kullanımı sabittir. Fakat kulak içi kanal tipi olan kulaklıkların kullanımı konusunda insanların kafasında bir şaibe oluşuyor. Kulak içi kulaklık yanlış takma yüzünden devamlı düşebilir ve uzun süreli aynı durum ile karşılaşmanız hoş olmaz. Kulaklığı direkt takmak yerine, kulağınızın etrafından bir kere sararak takmayı deneyebilirsiniz.
Silikon başlıklı olan kulak içi kulaklıklarda silikon boyutunu sizin kulağınıza tam oturacak uygun boyutu belirlemeniz ise kulaklığın düşmesini engeller. Bunun için kulaklık paket içeriğinde small, medium ve large boyutlarda silikon başlıklar mevcuttur. Bu kollar sadece silikondan değil sünger veya three-layer denilen türden de olabilir. Uçları takmadan önce sağ sol ayrımına da dikkat etmelisiniz. Bu bazı kulaklıklarda sağ için 'R' sol için 'L' olarak, bazılarında ise sağ için kırmızı sol için mavi renkli olarak belirtilmektedir. Kulaklığı kulağınıza takmadan önce hafifçe kıvırın ve iterek kulağınıza yerleştirin. Doğru kullanım şeklinde kulaklık üzerindeki logo düz durmaktadır. Silikon ucu kullanımdan önce hafifçe sıkmalısınız. Kablo önde ya da arkada olacak şekilde kullanabilirsiniz. Arkadan kullanımda kablo kilidini kafanıza en yakın noktaya çekmeniz kaymaları engeller.
akakce.com binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izler ve aradığınız ürünün hangi satıcıda ne kadara satıldığını bir arada sizler için tek bir sayfada listeler. Sizler de ihtiyacınız olan ürüne en hesaplı fiyatlarla sahip olmak için akakce.com ile tanışmaya başlayın.