Type-C Kulaklık

Type-C Kulaklık Fiyatları

28 farklı Type-C Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Bağlantı TipiType-C
 • Bağlantı TürüKablosuz
 • Bağlantı TürüKablolu
 • TipiKulak İçi
 • TipiKulak Üstü
 • Fiyatı0 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Mikrofon SeçeneğiMikrofonlu
 • Mikrofon SeçeneğiMikrofonsuz
 • ÖzelliklerWireless
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Bağlantı TipiType-C
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBağlantı TürüMikrofon SeçeneğiBluetooth VersiyonuFrekans AralığıKablo UzunluğuAğırlıkEmpedans DeğeriMaksimum Ses SeviyesiKanal SayısıBağlantı TipiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (28)

Oyun Klavyesi Gaming PC Kulak Üstü Kulaklık Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık Kulak İçi Kulaklık Piranha Kulak İçi Kulaklık Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Mikrofonlu Kulaklık Kablolu Gaming Kulaklık Logitech Oyuncu Kulaklığı Wireless Gaming Kulaklık Kulak İçi Oyuncu Kulaklık

En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Type-C Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

Type-C Kulaklık

USB bağlantı teknolojisini kullanan Type-C kulaklık, hemen her elektronik cihaz ile uyumlu Type-C konnektörüne sahiptir. Bu konnektör türü yaygın olarak kullanıldığından Type-C kulaklıklar esnek bir kullanım sunar. Bu sayede tek bir kulaklığı PC, taşınabilir bilgisayar, oyun konsolu, medya oynatıcı, akıllı televizyon, projeksiyon cihazı monitör gibi farklı elektroniklerde kullanmak mümkün olur. Type-C kulaklık olarak ifade edilenler arasında kablosuz olup Type-C kablo ile şarj olan aksesuarlar da yer alır. Bağlantı arayüzü fark etmeksizin Type-C kulaklık olarak ifade edilen ürünler arasında oyuncu kulaklığı modelleri de vardır. Gaming headset olarak da bilinen bu aksesuarların bir kısmı ultra uzun kablolara sahipken diğer kısmı ise şarj edilebilir bataryalarla çalışır. Her iki durumda da Type-C konnektörler kullanılır. Siz de soket uyumsuzluğu yaşamayacağınız bir kulaklığa sahip olmak istiyorsanız Akakçe yardımıyla Type-C kulaklık orijinal modelleri inceleyebilir, uygun fiyatlı olanlar arasından beğendiğiniz Type-C kulaklık için sipariş oluşturabilirsiniz.

Type-C Kulaklık Özellikleri

Konnektör türü nedeniyle Type-C kulaklıklar olarak adlandırılan aksesuarlar konseptine göre farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasında öne çıkanları sıralamadan önce “Type-C kulaklık nedir?” ve “Type-C kulaklık nasıl kullanılır?” sorularını yanıtlamak gerekir. Type-C girişli kulaklık olarak ifade edilen ürün USB bağlantı teknolojisiyle veri iletimi sağlar. Bu kulaklığı USB bağlantılı diğer kulaklıklardan ayıran Type-C adı verilen ince uçlu konnektördür. Tak-çalıştır konseptli olan Type-C kulaklık modelleri, kullanıma başlamak için özel bir kurulum gerektirmez. Bununla birlikte aksesuarın ek fonksiyonlarını kullanmak, özel ayarlarını yapmak amacıyla bilgisayara yazılım, akıllı telefona ise uygulama kurulumu yapmak gerekebilir. Pek çok Type-C kulaklık türünde dahili mikrofon da yer alır. Aksesuarın modeline ve konseptine göre mikrofon tam entegre veya çıkarılabilir yapıdadır. Type-C mikrofonlu kulaklık ürünleri, sesli sohbet ve online telefon görüşmeleri yapma imkânı tanıdığından kullanıcıların öncelikli tercihleri arasındadır.

Farklı çeşitleri bulunan Type-C kulaklık, hızlı veri iletimi sağladığı için gecikmesiz ses aktarımı sağlar. Type-C Bluetooth kulaklık olarak adlandırılan aksesuarlarda ise Type-C konnektör şarj adaptöründe yer alır. Type-C kablosuz kulaklık çeşitleri arasında şarj üniteli olanlar da vardır. Çıkarılabilir batarya bulunan söz konusu aksesuarlar çift bataryalı olarak kullanıcılara sunulur. Bu sayede bataryanın biri ünitede şarj olurken kullanıcı diğeri ile kulaklığı kullanmaya devam edebilir. Daha çok oyuncular ve müzisyenler için geliştirilen bu Type-C kulak üstü kulaklık ürünleri, pek çok kullanıma uygundur. Öte yandan günlük kullanım amacıyla üretilen Type-C kulak içi kulaklık çeşitleri de vardır. Yolculukta, sporda, evde, ofiste, alışverişte kısacası her yerde kullanılabilen kulak içi Type-C kulaklık modelleri, hafif yapısı, kulak kanalını rahatsız etmeyen yapısı ve kablo üzerinde yer alan kontrol kumandasıyla öne çıkar. Ayrıca bağlantı ucu sayesinde bilgisayarlarda ve akıllı televizyonlarda da kullanılabilir.

Type-C Kulaklık Modelleri

Günlük kullanım ve ofis kullanımının yanı sıra sporcular, müzisyenler ve oyuncular için ayrı çeşitleri üretilen Type-C kulaklıklar, özelleştirilmiş fonksiyonlara sahiptir. Her şeyden önce Type-C kulaklık türlerinde yer alan ses sürücülerinin çapı, kulaklığın hassasiyeti, frekans aralığı, mikrofonun kalitesi, aktif gürültü önleme özelliğinin varlığı, ağırlığı, kumaş/ped yapısı, kablo uzunluğu, çekim menzili, kullanım süresi ve kontrol kumandası birbirinden farklıdır. Oldukça geniş bir ürün havuzunu temsil eden Type-C kulaklık, beklenti ve ihtiyaçlara göre tercih edilmelidir. Çünkü en iyi tarayıcı modeli gibi en iyi Type-C kulaklık modeli de her kullanıcı için farklı olabilir. Öte yandan yoğun ilgi gören Type-C kulaklık seçenekleri arasında oyunculara özel üretilenler bulunur. RGB LED aydınlatması, çok katmanlı ses oluşturma özelliği, titreşim motorları, sezgisel kontrol tuşları, terlemeyi önleyen hava kanallı kulak pedleri ve ileri seviye ses sürücüleriyle öne çıkan Type-C oyuncu kulaklığı modelleri, görsel tasarımlarıyla da fark yaratır.

Type-C Kulaklık Avantajları

Genel olarak konforlu kullanım sağlayan Type-C kulaklıklar, teknik ve tasarım özelliklerine göre farkı avantajlara sahiptir. Bununla birlikte bağlantı teknolojisi ve konnektör türü sayesinde ayrıcalıklı bir kullanım sağlanır. Üründen daha fazla verim alabilmek için ihtiyacı karşılayacak Type-C kulaklık seçenekleri arasından seçim yapılmalıdır. Uzmanların Type-C kulaklık önerisi de bu yöndedir. Türü ve teknolojisi fark etmeksizin USB Type-C kulaklık ürünlerinin sağladığı avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

Type-C Kulaklık Kullanımı

Dünyada ve Türkiye'de en sık tercih edilen kulaklık çeşitleri arasında yer alan Type-C kulaklıklar, ürün gamının geniş olması nedeniyle oldukça geniş bir fiyat aralığında kullanıcılara sunulur. Başka bir ifadeyle kulaklık Type-C modelleri arasında profesyonel kullanıma uygun stüdyo kulaklığından surround ses teknolojili oyuncu kulaklığına, mikrofonlu bilgisayar kulaklığından akıllı telefonlar için tasarlana kablosuz buds’lara kadar pek çok aksesuar bulunur. Dolayısıyla hemen her fiyat düzeyinde Type-C kulaklık bulmak mümkündür. Öte yandan, marka farklılıkları nedeniyle tıpkı mouse pad fiyatları gibi Type-C kulaklık fiyatları da farklı seçenekler sunar. Ancak her ürün gibi Type-C kulaklık fiyatları da kampanya dönemlerinde daha uygun hale gelir. Siz de kendiniz veya sevdikleriniz için esnek kullanımıyla öne çıkan Type-C kulaklık çeşitlerinden birine sahip olmak istiyorsanız, Akakçe sayesinde tüm kulaklık seçeneklerine tek bir platform üzerinden ulaşabilirsiniz.