Laminant Parke

Laminant Parke Fiyatları

230 farklı Laminant Parke için fiyatlar listeleniyor.

Terra Laminant Parke Sevilla Laminant Parke Vitale Laminant Parke Varioclic Laminant Parke Colorado Laminant Parke Stepclick Laminant Parke

Fiyatı Düşen Laminant Parkeler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 750 TL üstü7 mm8 mmÇamMeşeMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Kalınlık Malzeme Türü

PVC Zemin Kaplama Süpürgelik Seramik Yer Döşeme Karo Halı İç Cephe Boyası Kapı Kilidi Dış Cephe Boyası Yalıtım Malzemesi Tesisat Malzemesi Terra Laminant Parke Sevilla Laminant Parke Vitale Laminant Parke

Laminant Parke Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Laminant Parkeler hangileri?

Bugün Akakçe'de 230 farklı model arasında

En çok satan Laminant Parkeler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Laminant Parke:
  1. Terra Laminat Parke 7mm Kristal Meşe
  2. SEVİLLA 8MM LAMİNAT PARKE TERRA
  3. KARTEPE 8MM LAMİNAT PARKE TERRA
  4. LARA 8MM LAMİNAT PARKE TERRA
  5. Vitale Modera Buz Meşe 8 mm Derzli Laminat Parke VTLP.K034 (1 m2 ) VTLP.K034-UK

Laminant Parke

Laminant parke, yaşam alanlarında zemini kaplamak ve dekoratif bir detay katmak için üretilen en önemli ürünler arasında ilk sıralarda bulunur. Stepclick, Varioclic, Retro, Truva, Gümüş ve Rico gibi laminat parke markaları tarafından üretilen seçenekler farklı renkleri ve boyutları sayesinde tüm yaşam alanlarına hitap eder. Tüm yaşam alanları için tasarlanan parkeler, en kaliteli materyallerden üretilir. Cazip fiyat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan ürün seçenekleri online olarak da kolaylıkla satın alınabilir. Yaşam alanına konfor ve aynı zamanda estetik bir detay katan bu parkeler, materyal kalitesi sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Yaşam alanınız için satın alabileceğiniz laminat parke en ucuz fiyat seçenekleriyle Akakçe’de!

Laminant Parke Çeşitleri

Laminat parke modelleri farklı gruplara ayrılır. Bu gruplar ev tipi parkeler, iş yeri ve ticari alanlar için parkeler, spor salonları için parkeler ve sessiz parkeler olarak sıralanabilir. Laminat parke desenleri bu çeşitler özelinde farklılık gösterir. Ev tipi parkeler ekonomik ve lüks olacak şekilde iki farklı gruba ayrılır. Ekonomik ev tipi parkeler her bütçe özelinde seçenekler sunar. Ev tipi lüks parkeler kaliteli yapıları gereği uzun yıllar kullanılabilir. Bu parkeler genellikle 4 cm ölçülerine sahip olan parke süpürgeliği ile tercih edilir. Ev tipi kullanımda tercih edilen laminat malzemeden üretilmiş olan parkeler yerden ısıtma sistemlerine de uygundur. Parkelerin sıklıkla kullanıldığı alanlardan biri de ofis ve iş yerleridir. Çalışan sayısına göre seçilebilecek laminat parke derzli modeller yıpranma, aşınma ve kırılma olasılığına karşı direnç gösterecek kalitede üretilir.
Çeşitler arasında spor salonlarına özel üretilen parkeler de bulunur. Bu parkeler spor aletleri ve spor yapanlar için olası riskleri en aza indirecek özelliklerde tasarlanır. Bu tür alanlarda derzli modeller sorun çıkarabilirken spor salonuna özel üretilen modellerde hiçbir sorun görülmez. Bu gruptaki laminat malzemeden üretilmiş parkeler 12 milimetre ve daha geniş aralıklara sahip olabilir. Bunun yanı sıra renkler de farklı çeşitler sunar. Parkelerde sıklıkla ceviz renk tercih edilir. Bunu laminat parke gri renk takip eder. Bunun yanında laminat parke beyaz renk seçeneği de tercih edilenler arasındadır.

Laminant Parke Nasıl Seçilir?

Yaşam alanlarını tamamlayan parkeler online alışverişlerde de satın alınabilir bir üründür. Ancak laminant parke çeşitleri arasında bir tercihte bulunurken bazı detaylara dikkat etmek oldukça önemlidir. Laminant parke özellikleri ve modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken detaylar aşağıdaki gibidir:

Laminat parke ebatları da doğru seçilmelidir. Bu, yüzeyde estetik bir görünüm yaratır. Bunun yanında seçilen laminat parke çıtaları ile tamamlanmalıdır. Bu çıtalar özel parke aparatları ile yerleştirilebilir. Parke montajında nem ve ısı yalıtımı sağlamak adına kullanılmak için laminat parke şiltesi de tercih edilebilir.
“Laminat parke nedir ve nereden alınır?” diye merak ediyorsanız yapı market, oto, bahçe ana kategorisinde bulunan yapı market, yapı, inşaat ve yer döşeme, kaplama kategorisi altında yer alan laminant parke kategorisini inceleyerek en uygun modeli seçebilirsiniz. Model seçiminde ürünlerin fiyat aralıklarını da dikkat alabilirsiniz. Böylelikle hem kaliteli hem de bütçenize uygun model seçiminde bulunacağınız bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun yanında duvar kaplama çeşitlerine de göz atabilir ve evinizi yenileyebilirsiniz.

Laminant Parke Nasıl Temizlenir?

Laminat parke seçimi kadar nasıl temizlendiği de son derece önemlidir. Doğru malzemelerle yapılan temizleme işlemi ürünün uzun yıllar ilk günkü ışıltısıyla kullanılabilmesini mümkün kılar. 1. sınıf laminant parke yüzeyinin temizliğinde kullanılacak paspas yumuşak dokulu olmalıdır. Laminat malzemeden üretilmiş parkeler merdiven ve tüm yüzeylerde kullanılır. Bu nedenle tüm yüzeyler için sert olmayan ve özellikle parke temizliğine göre üretilen temizlik maddeleri tercih edilmelidir. Özel kimyasal ürün yerine parke temizliği için arap sabunu ve az miktarda sirke de kullanılabilir. Yaşam alanlarını tamamlayan parke yüzeylerin sıvıyla teması da son derece önemlidir. Parkeler ıslak olarak kullanılmamalıdır. Sıklıkla ve uzun süre boyunca sıvı ile temas gerçekleşmesi yüzeyin şişmesine ve çürümesine neden olur. Eviniz ya da ofisiniz için parke satın aldıktan sonra bu temizleme aşamalarına dikkat ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Laminant Parke Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

Yaşam alanları için tasarlanan ürünler, yorum ve değerlendirmelerde tüm detaylarıyla incelenir. Parkeleri kullananlar tarafından detaylı bir şekilde yazılan yorumlar faydalı tavsiye ve önerilerde bulunur. Laminat malzemeden yapılmış parke önerileri ve değerlendirmelerinde malzeme kalitesine yapılan vurgular öne çıkar. Yorum ve değerlendirme yapan kullanıcıların dikkat ettiği konular arasında yer alan malzeme kalitesi ürünün kullanım ömrünün uzun olmasını tanımlar.
Laminat parke ölçüleri de yorumlarda konuşulan önemli detaylar arasında yer alır. Siz de “100 metrekare için ne kadar parke alınmalıdır?” sorusunun yanıtını yorum ve değerlendirmelere göz atarak öğrenebilirsiniz. Kullanıcılar, laminat parke süpürgelik çeşitlerini ve kalitesini de yorumlarında inceler. Süpürgelik parkenin bütünlüğünü sağlayan önemli bir detaydır. 3 boyutlu laminant parke çeşitleri kullanıcıların sıklıkla değerlendirdiği konulardan biridir. Yorumlarda fiyat seçeneklerinden de sıklıkla söz edilir. Ürünlerin fiyat seçeneklerini inceleyen kullanıcılar bu konuda da önemli tavsiyelerde bulunur. Siz de yorumlara göz atarak laminat parke ucuz fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Laminant Parke Fiyatları

Yaşam alanlarının konforlu ve şık olması için özel olarak tasarlanan modeller, bütçe dostu fiyatlarıyla kullanıcılardan tam not alır. Laminat parke fiyatları kaliteye, boyuta, renge ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Laminat parke metrekare fiyatı ürünün kalınlığı özelinde de farklı fiyat alternatifleri sunar. Bu nedenle laminat parke paket fiyatları değerlendirmeden önce kullanılacak parkenin kalınlığı araştırılmalı ve karar verilmelidir. Laminat parke süpürgelik fiyatları kalite özelinde değişen fiyat aralıklarına sahiptir. Süpürgelik seçimini parkenin özelliklerine göre yapmak da oldukça önemlidir. 60 metrekare parke fiyatları ise ölçüye göre farklılık gösterir ancak her bütçeye hitap eder.
1. sınıf kaliteye sahip olan parke fiyatları son derece farklıdır. Ancak ürünlerin kalitesi bakımından değerlendirildiğinde uzun yıllar ilk günkü parlaklığını kaybetmeden kullanılabilir. Bu nedenle son derece uygundur. 1. sınıf malzemeden üretilmiş parkenin 50 metrekare fiyatları bu nedenle kullanılacak alan özelinde detaylı olarak değerlendirilmelidir. 60x60 ölçüleri sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir ve sunduğu aralık son derece uygundur. Kullanıcılar parke bitim profili seçeneklerini de sıklıkla satın alır. Tüm yer döşeme çeşitleri ve fiyat aralıklarını detaylı olarak Akakçe ile inceleyebilir ve kolaylıkla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.