Asus Laptop ve Notebook

Asus Laptop ve Notebook Fiyatları

3.324 farklı Asus Laptop ve Notebook için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Dell Laptop ve Notebook Huawei Laptop ve Notebook Apple Laptop ve Notebook Asus Laptop ve Notebook Monster Laptop ve Notebook MSI Laptop ve Notebook

Fiyatı Düşen Asus Laptoplar ve Notebooklar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3050 TIRTX 30608 GB16 GBIntel Core i5Intel Core i715.6 inç17.3 inç6800Hi7-12700HSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Asus Kaydet

Fiyatı
- 0 - 5.000 TL5.000 - 7.000 TL7.000 - 9.000 TL9.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Asus Özellikler Tipi Çözünürlük Formatı Panel Tipi İşlemci Hızı Bellek Ekran Boyutu Ekran Çözünürlüğü Ekran Kartı Ekran Kartı Hafızası Ekran Kartı Modeli Ekran Kartı Tipi İşlemci Modeli İşlemci Nesli İşlemci Türü İşletim Sistemi Sabit Disk SSD SatıcıToplam 114 satıcı. Ürün Puanı Renk

iPad 5 FiyatlarıAsus Masaüstü BilgisayarAsus All in One PCAsus Mini PCAsus MonitörAsus Ekran KartıAsus MouseAsus KulaklıkAsus KlavyeAsus AnakartAsus Bilgisayar KasasıAsus İşlemci Soğutucu

En Popüler Asus Laptoplar ve Notebooklar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Asus Laptop ve Notebook Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Asus Laptop ve Notebook Sıkça Sorulan Sorular

Asus Laptop & Asus Notebook

Bilgisayar kullanımı hem günlük kullanımda hem de iş alanında giderek artan bir öneme sahiptir. Özellikle dijital ortamlar sayesinde son derece pratik ve maliyetsiz şekilde halledilen pek çok iş imkanı sayesinde, çalışma ortamlarının da online platformlara taşınmasıyla bilgisayarların kullanımı önemli ölçüde artmaya devam eder. Asus laptop, Asus notebook seçenekleri birbirinden farklı özelliklere sahip cihazlar ile değerlendirilebilir. Farklı kullanım alanlarına en iyi şekilde hitap eden cihazlar ile ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Performans açısından sınıfındaki en iyi ürünler arasında bulunan Asus TUF laptop gibi seçeneklerle pratik kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Asus çift ekranlı laptop benzeri inovatif seçenekler ile pratik kullanım imkanlarını ilk keşfeden kullanıcılardan olabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar modelleri gibi maksimum performans değerlerine ek olarak harika fiyat seçeneklerine sahip Asus gaming notebook ürünleri sayesinde oyunlarda istediğiniz performansı elde edebilirsiniz. Asus ROG notebook olarak da bilinen gaming modelleri son derece avantajlı modeller olarak değerlendirilebilir. Asus tarafından üretilen ve kullanıcıların en çok beğendiği TUF Gaming, ROG, Vivobook ve Zenbook gibi modellerin tamamı Akakçe’de rahatlıkla bulunabilir.

Asus Laptop & Asus Notebook Özellikleri

Asus laptop, Asus notebook seçenekleri farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler cihazların hitap ettiği kullanıcı grubuna yönelik olarak önemli farklara sahip olabilir. Asus 7, 14, 15.6, 17.3 inch laptop seçenekleri cihazların ekran boyutlarını ifade eder. Asus desktop laptop gibi farklı alanlarda tercih edilen bilgisayarlarda ekran boyutu son derece önemlidir. Asus laptop, Asus notebook modellerinden biri olan Asus katlanabilir laptop seçenekleri ise pratik kullanım va taşıma imkanları için tercih edilebilir. Özellikle sürekli olarak bilgisayar kullanımı gereken kişiler için avantajlı olan bu modellerin kasa ağırlığı son derece düşüktür. Asus laptop ucuz seçeneklerle oyuncu bilgisayarları satın alma imkanı da sunar. Asus gaming laptop seçenekleri ile dönemin en performanslı bilgisayarları avantajlı şekilde alınabilir. Asus laptop yorum seçenekleri de dikkate alındığında en iyi performans değerlerini en uygun fiyat seçenekleriyle satın almak için Asus AMD laptop seçenekleri rahatlıkla tercih edilebilir. Buna ek olarak Asus mini laptop benzeri küçük seçenekler ise farklı kullanıcı kitlelerine hitap ettiği için daha mobil ve düşük enerji tüketimine sahip ekran kartlarını ve donanımları barındırır.

Asus Laptop ve Notebook Modelleri

Asus laptop modelleri arasında değerlendirme yaparken çok farklı seçenekleri değerlendirmek gerekir. Asus i3, i5, i7, i9, i10 laptop seçenekleri arasından yapılan seçimlerde performans donanımları kadar ekstra özellikler de son derece önemlidir. Özellikle cihazın ağırlığı ve ekran boyutu gibi parametreler hem kullanım hem de taşıma pratikliğini etkilediği için kullanıcılar tarafından dikkatle incelenmelidir. Farklı özelliklere sahip Asus laptop, Asus notebook modelleri şu şekilde sınıflandırılabilir:

Kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Asus tarafından üretilen modellerin sayısı giderek artar. Bu durum özellikle kullanıcıların çeşitli beklentilerinin tamamına en iyi şekilde cevap verme çabasından kaynaklanır. Asus küçük laptop seçenekleri özellikle iş amacıyla bilgisayar kullanan ve bilgisayarını sürekli olarak yanında taşıyanlara uygundur. Asus laptop en ucuz seçeneklerle dayanıklı ve yüksek performanslı bir bilgisayar sahibi olmak için idealdir. Asus i5 notebook gibi modeller ise orta seviyede performans gösteren cihazlardır. Belirli oyunlarda yeterli performans sağlarken geri kalan işlerinizi son derece pratik şekilde gerçekleştirme imkanı sunar.

İnce ve Hafif Tasarımlı Asus Laptop ve Notebook Seçenekleri

Asus ince laptop modelleri özellikle son derece ince ve zarif bir görünüm sunar. Gün içinde sürekli olarak bilgisayar kullanımı gereken kişilerin 2500 gramdan daha ağır olan cihazları taşıması son derece zordur. Asus laptop fiyatları ucuz seçenekler olmanın yanında gelişmiş malzeme teknolojisi ve üst düzey tasarımlarıyla çok sayıda avantajlı özellik sunar. Asus laptop önerileri arasında değerlendirilen ince Asus notebook modelleri tüm kullanıcı grupları için avantajlıdır. Mobil ekran kartı kullanan bu cihazlar ila akıcı şekilde internette gezinebilirsiniz. Ofis kullanımı için gerekli tüm yazılımları optimize şekilde çalıştıran cihaz aynı zamanda pratik bir klavyeye de sahiptir. Özellikle sık sık yazı yazması gereken kullanıcılar için sessiz klavye tasarımı da barındıran ince Asus yeni laptop seçenekleri sayesinde konforlu şekilde çalışabilirsiniz. Büyük boyutlu dosyaların depolanabilmesi için Asus 1TB laptop seçenekleri arasında da bulunan bu cihazlar yüksek dahili depolamaya sahiptir. Asus SSd laptop modellerinden olan bu cihazlar sayesinde yüksek okuma ve yazma hızları elde etmek son derece kolaydır.

Oyunculara Yönelik Yüksek Performanslı Asus Laptop Modelleri

Asus gaming laptop seçenekleri özellikle yüksek performans beklentilerini karşılamak ve her türlü zorlu görevin altından kolayca kalkmak için tercih edilir. Asus ROG laptop seçenekleri oyunculara yönelik olarak üretilen, yüksek performanslı ekran kartı seçeneklerine sahiptir. Asus en iyi laptop seçenekleri arasında oyuncular tarafından görülen yoğun ilgi sayesinde performans canavarı olarak bilinen Asus gaming laptop fiyatları avantajlı seçeneklerle bulunabilir. Tüm modellerde olduğu gibi oyuncu modellerinde de Asus gold laptop gibi özel tasarımlar yer alır. Oyuncular için Asus laptop 8GB RAM seçeneklerinden başlayarak 32 GB değerine kadar devam eder. Kullanıcıların tercihine göre bu RAM seçeneği arttırılabilir. Aynı zamanda oyunculara yönelik Asus notebook 10, 10.1, 11.6, 14, 17, 17.3 inch boyut seçenekleri tercih edilebilir. Bu şekilde büyük ekran boyutları özellikle monitör fiyatları ile kıyaslandığında son derece avantajlıdır. Asus tablet laptop ve Asus touch screen laptop modellerinin aksine oyunculara yönelik modellerde kullanılan ekran seçeneklerinin büyük olması kullanıcılara avantaj sağlar.

Asus Laptop Fiyatları

Asus laptop fiyatları bilgisayar modelinin sahip olduğu özelliklere göre çeşitlenir. Asus laptop 4GB, 8GB, 12GB, 16GB RAM seçenekleri bulunan cihazların fiyatları da bu özellikler doğrultusunda şekillenir. Özellikle 16 GB ve üzeri RAM seçeneklerine sahip olan Asus notebook fiyatları diğerlerine kıyasla daha yüksek etiketlerde satışa sunulur. Asus i3, i5, i7 laptop fiyatları ise cihazlar arasında bulunan işlemci farkı baz alınarak hesaplanır. Asus beyaz laptop seçenekleri özellikle Asus dokunmatik laptop modellerinde görülür. Farklı ve çekici renk seçeneklerinden faydanalanarak iş ve günlük kullanım için bilgisayarlar seçilebilir. Bu noktada farklı cihazlar arasında seçim yaparken ihtiyaç duyulan özelliklere en iyi şekilde karar vermek gerekir. Bu özellikler doğrultusunda çeşitlenen Asus laptop, Asus notebook seçenekleri arasından en doğru ürünü bulmak için filtreleme seçenekleri kullanılabilir. Bu sayede aynı ya da benzer özelliklere sahip cihazlar için en avantajlı fiyat seçeneklerini bulmak mümkün olur. Geniş ürün yelpazesiyle Asus laptop, Asus notebook seçeneklerini avantajlı fiyat seçenekleriyle Akakçe’de bulabilirsiniz. Siz de Elektronik ana kategorisinin içinde yer alan bilgisayar, donanım kategorisindeki laptop ve notebook kategorisinin hemen altında Asus laptop ve notebook ürünlerini inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyaları takip ederek avantajlı fiyatlarla Asus laptop, Asus notebook sahibi olma fırsatını kaçırmayın!