Dell Laptop

Dell Laptop Fiyatları

9.166 farklı Dell Laptop için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Dell Laptoplar ve Notebooklar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıDell
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • İşlemci Modelii7-12700H
 • İşlemci Modelii7-13700H
 • Ekran Boyutu15.6 inç
 • Ekran Boyutu17.3 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıDell
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiÇözünürlük FormatıSeriTümünü GösterPanel Tipiİşlemci Hızıİşlemci Çekirdek SayısıBluetooth Versiyonuİşlemci ÖnbelleğiEkran Yenileme HızıRAM TürüRAM FrekansıGövde MalzemesiPil Hücre SayısıAğırlıkKalınlıkEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci ModeliTümünü Gösterİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (9.166)

S23 Bilicra Akıllı Saat Yorumları iPad 5 Dell Masaüstü Bilgisayar Dell All in One PC Dell Mini PC Dell Monitör Dell Klavye Mouse Seti Dell Laptop Çantası Dell Harddisk Dell Monitör Standı Dell İşletim Sistemi

En Popüler Dell Laptoplar ve Notebooklar

Dell Laptop ve Notebook Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Dell Laptop Sıkça Sorulan Sorular

Dell Laptop

Dell laptop modelleri, gelişmiş teknik ve tasarım özellikleri sayesinde en çok tercih edilen dizüstü bilgisayarlar arasında yerini alır. Bunun yanı sıra “Ev için” ve “İş için” olmak üzere kendi bünyesinde iki farklı kategoriye ayırdığı modelleri ve altında yer alan serileri ile oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. Tasarım noktasında da her kesimden bireyin zevkini yakalamayı başaran Dell laptoplar, dokunmatikten “2’si 1 arada” seçeneklere kadar çok yönlü işlevsel kullanım özelliklerine sahiptir. Tüm bunlara ek olarak Dell notebook fiyatları, kullanıcılarına sağladığı çeşitli opsiyonlar dikkate alındığında, sunduğu performansı karşılayan düzeydedir. Sizler de Akakçe üzerinden Dell laptop modellerini inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilir, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki en uygun dizüstü bilgisayara ulaşabilirsiniz.

Dell Laptop Teknik ve Tasarım Özellikleri

Dell bilgisayar çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen seçeneklerden olan dizüstü laptoplar, güçlü teknik ve tasarım özellikleri ile ön plana çıkar. Bünyesinde Windows 10 Home, 10 Professional, 11 Home, 11 Professional ile Linux işletim sistemlerine yer verirken; Free Dos seçenekleri de mevcuttur. İşlemci türü olarak ise; Intel Core i3, i5, i7, i9 ile AMD Ryzen 5, 7 kullanılan Dell laptoplarda çalışma performansının üst düzeyde görüldüğünü söylemek mümkündür. Depolama alanı noktasında da oldukça fazla seçenek sunan Dell laptop modellerinin, 4 GB ile 64 GB arasında bellek kapasitesi bulunur. Bunun yanı sıra SSD kart seçenekleri de 128 GB’dan 1 TB’a kadar geniş bir yelpazede kullanım alanı yaratır. Tüm bunlara ek olarak 13.3 inç ile 17 inç arasında değişen ekran boyutu seçenekleri; Intel, AMD, NVIDIA ekran kartı çeşitleriyle Full HD, QHD, HD Ready, 4K çözünürlük formatları sunmaktadır.

Tasarım konusunda da oldukça başarılı olan Dell dizüstü bilgisayar gövdeleri, alüminyum ve plastik materyaller kullanılarak üretilir. Bazı modellerde karşınıza çıkan parmak izi okuyucu, dokunmatik panel ve klavye aydınlatması gibi donanımlar ise kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra albenili bir görünüm oluşturur. Ek olarak 2’si 1 arada Dell laptoplarda karşınıza çıkan katlanabilir yapıdaki tasarımlar, işlevsellik konusunda kullanım kolaylığı sunan düzeydedir. Ayrıca Dell marka laptop modellerinde kullanılan şampanya pembesi, platinyum grisi, karbon siyahı gibi renkler ise tasarımı şıklaştıran diğer dikkat çekici detaylar arasında yer alır.

Dell Laptop Modelleri

Dell laptop modelleri, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilme amacıyla tasarlanır. Kullanım alanlarınıza uygun olacak şekilde geliştirilen seriler, üst düzey performans sunmayı temel alır. Dell notebook seçenekleri ve kullanım alanları aşağıda yer almaktadır.

Kullanıcı deneyimini en üst seviyeye ulaştırmak için geliştirilen Dell laptop serileri ise aşağıdaki gibidir.

Dell Laptop Kullanmanın Avantajları

Dell laptop yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde, modellerin kullanıcı beklentilerini karşılayan teknik ve donanım özelliklerine sahip olduğu görülür. Oldukça çeşitli bir yelpazede seçenekler sunması ise Dell dizüstü bilgisayarların geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunun göstergesidir. İş, oyun, içerik üretimi gibi her alana uygun geliştirilen model ve seriler, Dell notebook özellikleri içerisinde en dikkat çeken detaylardandır. Bunun yanı sıra Dell laptop fiyatı indirim dönemlerine göre değişkenlik göstermekle birlikte, kullanıcı ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler sunan düzeylerdedir. Orta ve üst segment ürünleriyle, çok yönlü dizüstü bilgisayarlar arasında yer alan laptop Dell çeşitlerine Akakçe üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak ulaşabilirsiniz.

Dell Laptop Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dell laptop özellikleri içerisinde yer alan teknik ve tasarım detayları, dizüstü bilgisayarların kullanım amacına göre tasarlanır. Bu bağlamda Dell laptop modelinizi belirlemeden önce dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunur. Uygun modeli tercih etmeniz, ihtiyaçlarınız doğrultusundaki en uygun laptopa ulaşmanızı sağlayacağı gibi bütçe noktasında da yanlış seçimler yapılmasının önüne geçecektir. Kendiniz için en iyi performansı sağlayacak Dell notebook model ve serilerini seçerken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda yer almaktadır.

Dell Laptop Fiyatları

Dell laptop fiyatları bünyesinde bulunan model ve seriye göre farklılık gösterir. Orta ve üst segment seçenekler sunması, geniş bir kullanıcı kitlesinin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. İş dünyasından oyun dünyasına, içerik üreticilerinden tasarımcılara kadar geniş bir skalada ürün çeşitliliği sunan Dell laptop modelleri; farklı fiyat politikaları ile piyasada yerini alır. Dolayısıyla daha çok oyun bilgisayarlarında karşınıza çıkan Dell i7 laptop modelleri ile iş yükü az olan küçük işletmelerin kullanımına uygun Dell Vostro seçenekleri farklı etiketlere sahiptir. Tüm bunlara ek olarak tasarım detayları da fiyatları farklılaştıran belirgin detaylar arasında yer alır. Katlanabilir, dokunmatik, RGB klavyeli tasarımlar; gövde ve çerçeve rengi, ekstra hoparlör donanımı da fiyatlar üzerinde belirleyici bir rol oynar. Bununla birlikte en ucuz Dell laptop modelleri; senenin belirli dönemlerinde belirgin değişiklikler gösterebilmektedir. Dell laptop indirim dönemlerini takip ederek, kullanım amacınıza ve bütçenize en uygun dizüstü bilgisayar seçeneklerine ulaşabilirsiniz.