Casper

Casper Excalibur G900.1180-BF60X-B i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook

Casper Excalibur G900.1180-BF60X-B i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Laptop / Notebook, Full HD, Casper Excalibur, IPS, İşlemci Hızı: 2.30 GHz, Bellek: 16 GB, Ekran Boyutu: 15.6 inç, Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080 px... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Casper Laptoplar ve Notebooklar
Benzer Ürünler

Casper Excalibur G900

Casper Excalibur G900 modeli, oyun bilgisayarı denildiğinde akla ilk gelen seriler içinde yer alır. Güçlü işlemcisi ile beraber sunduğu yazılım desteği sayesinde başarılı bir performans ortaya koyar. Aynı zamanda metal çerçeveli tasarımıyla da şık bir görünüme sahiptir.

G900 Excalibur büyük ekranıyla, kullananlar için avantajlıdır. Kaliteli malzemesi başarılı kasayla bir araya geldiğinde uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir model ortaya çıkarır. Aynı zamanda Casper Excalibur G900 büyük ekranına rağmen hafif olmasıyla da her yere rahatlıkla taşınabilir.

Free DOS işletim sistemine sahip olan Casper Excalibur G900, sade mimarisiyle oldukça kolay kullanıma sahiptir. Çeşitli özel komutlar aracılığıyla pek çok işlemin gerçekleştirilmesini mümkün hale getirmesiyle kullanıcılarının günlük yaşantısına pratiklik kazandırır.

Pratik kullanımıyla Casper Excalibur G900 yorumlar ve incelemelerinde de yüksek puanlamalar alır. Casper Excalibur G900 modelindeki ekran teknolojisi, işletim sistemi ve kısa sürede tepki alınmasını sağlayan başarılı yazılımıyla hız konusunda da kullanıcılarının beklentilerine yanıt verir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Excalibur G900 modelini daha yakından inceleyebilir, aradığınız özelliklere sahip olan laptopa kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Casper Excalibur G900 Önden Görünüm

Casper Excalibur G900 Kullanışlı ve Şık Tasarımı

Excalibur G900 genellikle oyun bilgisayarlarında olmayan ince ekran tasarımına sahip olmasıyla dikkat çeker. Böylece dış mekanlarda kullanılması gerektiğinde rahatlıkla dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz yapıdadır. Genişliği 361 mm, derinliği 246 mm, kalınlığı 21.4 mm’dir.

2.10 kg ağırlığında olması sayesinde mobilitesi oldukça yüksektir. Casper Excalibur G900 modelinde ekranın etrafında altın renkli çerçeve yer alır. Aynı çerçeve tasarımı trackpad kısmında da kullanılır.

Koyu gövdesiyle kontrast oluşturacak şekilde dizayn edilen şerit, cihaza hoş bir görünüm kazandırır. Excalibur serisinin simgesi klavyenin üst tarafında açma/kapama tuşu olarak kullanılır.

Geleneksel yuvarlak tasarıma sahip olmadığından dolayı güç butonu G900 modeline orijinal hava kazandırır. Köşelerinde LED şeritler bulunan cihaz, parlak ve canlı görünümüyle de laptopunun tasarımına önem veren kişileri memnun eder.

Özellikle loş ışıkta oyun oynarken ışıklandırma sistemi sayesinde eğlenceli deneyim elde edebilirsiniz. Benzer şekilde Casper Excalibur G900 modelinin klavyesinde de zarif görünümlü aydınlatma sistemi yer alır.

Üç bölgeye ayrılan RGB klavye, 65026 farklı tonda renk içerir. Oyun sırasında değişik renk geçişleri sunarak keyifli bir görünüm kazanır. Aynı zamanda sağ tarafında sayısal tuşlar bölümünün bulunması sayesinde klavye oldukça rahat bir kullanım sunar.

Hafifliği, şık tasarımı, ince çerçevesi ve başarılı renk kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplayan Casper Excalibur G900, zarif dizaynıyla oyun bilgisayarları içinde ayrı yerde konumlandırılır. Casper Excalibur G900 kullanıcı yorumları incelendiğinde de kullanıcı memnuniyeti rahatlıkla görülebilir. Şık laptop arıyorsanız Casper Excalibur G900 ürünü size hitap edebilir.

Intel Core i7 İşlemcili Casper Excalibur G900

Casper Excalibur G900 özellikleri ile oyun cihazlarından beklenen gücü kullanıcılarına sunmayı başarır. Intel Core i7 işlemciye sahip olan Casper Excalibur G900, üzerine düşünülmüş yapılandırılması sayesinde hız konusunda iyi performans ortaya çıkarır.

Casper Excalibur G900, 8 adet işlemci çekirdeği ve 16 adet iş parçacığı sayesinde verileri verimli olacak şekilde işleyerek cihazda takılma ya da donma gibi istenmeyen durumların yaşanma olasılığını artırır.

Aynı zamanda Casper Excalibur G900 ürünündeki iş parçacıkları, çekirdeklerdeki yükün dengeli şekilde dağılmasına yardımcı olarak ağır oyunların bile rahatlıkla çalıştırılmasını mümkün hale getirir.

Yeni nesil i7 içermesi sayesinde güçlü cihaz arayışında olanlara hitap eden Casper Excalibur G900, oyunların yanı sıra ağır programlarında rahatlıkla çalıştırılmasını sağlar. Programlama, video ya da fotoğraf düzenleme gibi işlemlerin de gerçekleştirilmesini sağladığından dolayı geniş kullanım alanına sahiptir.

Ayrıca Core i7’de bulunan Hyper Threading özelliği sayesinde çoklu görevlerin akıcı şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olan Casper Excalibur G900, her çekirdeğin aynı anda pek çok farklı işlemi yapmasını sağlar.

Bu sayede arka planda birden çok programın akıcı şekilde çalışırken laptopa yük olmamasını sağlar. Casper Excalibur G900 ürününün artırılmış frekansı 4.6 GHz olduğu için de aksiyonun yoğun olduğu oyunlarda kolay bir kullanım sağlar.

10 nm transistör mesafesi sayesinde dataları hızlı şekilde çekirdekler arasında aktararak bilgisayara akıcılık kazandırır. Güçlü işlemcisi sayesinde Casper Excalibur G900 inceleme ve yorumlarında iyi geri bildirimler alır. Güçlü özellikli laptop istiyorsanız G900 modelini incelemeye başlayabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz.

Casper Excalibur G900 Üstten Görünüm

Casper Excalibur G900 Teknik Detayları

Casper G900 güçlü işlemcisinin ve çoklu çekirdek yapısının yanı sıra diğer teknik detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. İçerisinde 16 GB DDR4 RAM bulunduğundan dolayı işlemciyi destekleyerek performans artışları elde edilmesini sağlar.

Aynı zamanda 16 GB RAM, çekirdekler üzerindeki yükü alarak ısınma problemlerini minimuma indirir. TDP olarak da bilinen ısı yayma kapasitesi 45W olan Casper Excalibur G900, uzun saatler boyunca oyun oynandığında ortaya çıkabilecek aşırı sıcaklıkları engellemeyi başarır.

Böylece Casper Excalibur G900 performans azalışları yaşanmasının önüne geçer. 3200 MHz bellek frekansı sayesinde dataları kısa süre içinde işleyerek yaşanabilecek vakit kayıplarını da engeller.

Aynı zamanda 1 TB SSD içermesi sayesinde içerisine dilediğiniz programı alan sıkıntısı yaşamadan indirmenize imkan tanır. Casper Excalibur G900 ürününün geniş dahili hafızası, depolama problemi yaşayan kullanıcılara hitap eder.

Böylece Casper G900 inceleme sonuçlarından da iyi puanlar almayı başarır. 8 nm transistör mesafeli NVIDIA GeForce RTX grafik işlemci içeren Casper Excalibur G900, görsellerin etkileyici şekilde yansıtılmasına yardımcı olur.

İyileştirilmiş grafikleri sayesinde oyunların daha keyifli hale gelmesini sağlar. LED IPS teknolojisi kullanılarak üretilen ekranı sayesinde renklerin canlı ve net olmasına imkan tanır. Başarılı renk üretimi sayesinde görüntü bakımından tatmin edici sonuçlar elde edilmesini mümkün kılar. Casper Excalibur G900 fiyatları arasında bütçenize uygun olan alternatifi kolaylıkla bulabilir, her açıdan geliştirilmiş laptopa kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Casper Excalibur G900 ile G770 Farkları

İki laptop da oyun bilgisayarı olsa da Casper Excalibur G900, bazı özellikleriyle Casper Excalibur G770 modelini geride bırakmayı başarır. GPU tarafında 4 GB daha fazla bellek sunmasından dolayı görüntülerin daha başarılı şekilde işlenmesini sağlar.

Aynı zamanda G770’de olmayan yansımasız mat ekran sayesinde kullanıcı deneyimini iyileştirir. 1.6 mm daha ince olduğu için daha rahat taşınabilir. Aynı zamanda G770’in HDMI çıkışı 4K desteği sunmazken Casper Excalibur G900’de bu destek bulunur.

Casper Excalibur G900 Kapalı Görünüm

Casper Excalibur G900 Olumlu ve Olumsuz Yanları

“Casper Excalibur G900 alınır mı?” diye merak ediyorsanız aşağıda bulunan maddelere göz ataran laptop hakkındaki bilgilere erişebilirsiniz:

  • Casper Excalibur G900, oyun bilgisayarı olmasına rağmen ince ekranıyla dikkatleri üzerinde toplar.
  • FHD çözünürlüğünde olan ekran, 144 Hz yenileme hızıyla hızın önemli olduğu oyunlarda fark edilebilir performans artışları sağlar. Ayrıca 3 ms tepki süresiyle de kalitesini devam ettirir.
  • Parlaklığı 250 nite kadar çıkarılabildiğinden dolayı ışığın çok fazla olduğu ortamlarda parlamaları ortadan kaldırarak her yerde kullanılabilir hale gelir.
  • Casper Excalibur G900, 3 tane USB 3.1, 1 tane USB Type-C, 1 tane HDMI 2.0, 1 tane mini display, 1 tane SD kart, ethernet girişine sahiptir. Neredeyse her girişe sahip olduğundan dolayı her türlü işlemin yapılmasını mümkün kılar.
  • Özellikle microSD kart okuyucu içerdiğinden dolayı fotoğrafların bilgisayara pratik şekilde aktarılmasına imkan tanır.
  • Casper Excalibur G900, Dolby dijital ses teknolojisi sayesinde hoparlör performansı bakımından da iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.
  • Bluetooth 5.2 ve Wi-Fi 6 içerdiği için yeni nesil teknolojilerle kolaylıkla entegre olur.
  • Casper Excalibur G900 modelinin dokunmatik ekrana sahip olmaması bazı kullanıcılar için olumsuz özellik sayılabilir.
  • Her ne kadar 3 ms tepki süresi yeterli olsa da oyun bilgisayarlarında 1 ms olan alternatifler de vardır.

Excalibur G900 fiyat seçenekleri ve özellikleriyle kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Casper Excalibur G900 en ucuz opsiyonlarını inceleyerek bütün bu avantajlardan yararlanmaya başlayabilir, hayalinizdeki cihaza vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Casper Excalibur G900.1180-BF60X-B i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Özellikleri

Tipi:   Laptop / Notebook
Çözünürlük Formatı:   Full HD
Seri:   Casper Excalibur
Panel Tipi:   IPS
İşlemci Hızı:   2.30 GHz
Bellek:   16 GB
Ekran Boyutu:   15.6 inç
Ekran Çözünürlüğü:   1920x1080 px
Ekran Kartı:   NVIDIA
Ekran Kartı Hafızası:   6 GB
Ekran Kartı Modeli:   RTX 3060
Ekran Kartı Tipi:   Harici
İşlemci Modeli:   i7-11800H
İşlemci Nesli:   11. Nesil
İşlemci Türü:   Intel Core i7
İşletim Sistemi:   Free Dos
SSD:   1 TB
Gaming Oyuncu:
İşlemci Çekirdek Sayısı:   8
İşlemci Önbelleği:   24 MB
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.013 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Casper Excalibur G900.1180-BF60X-B i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Casper Excalibur G900.1180-BF60X-B i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Casper Excalibur G900.1180-BF60X-B i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD NotebookAsus TUF DASH F15 FX516PM-AZ003 i7-11370H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD NotebookMonster Tulpar T7 V20.4 i7-11800H 16 GB 512GB SSD RTX3060 17.3'' Full HD NotebookMonster Tulpar T5 V20.3 i7-11800H 16 GB 500 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook
 Casper Excalibur G900.1180-BF60X-B i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD NotebookAsus TUF DASH F15 FX516PM-AZ003 i7-11370H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD NotebookMonster Tulpar T7 V20.4 i7-11800H 16 GB 512GB SSD RTX3060 17.3'' Full HD NotebookMonster Tulpar T5 V20.3 i7-11800H 16 GB 500 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook
FiyatFiyat YokFiyat YokFiyat YokFiyat Yok
Ortalama Puan-3 yorum
TipiLaptop / NotebookLaptop / NotebookLaptop / NotebookLaptop / Notebook
Çözünürlük FormatıFull HDFull HDFull HDFull HD
SeriCasper ExcaliburAsus TUF GamingMonster Tulpar T7-
Panel TipiIPSIPS LevelIPSIPS
İşlemci Hızı2.30 GHz3.3 GHz2.30 GHz2.30 GHz
İşlemci Çekirdek Sayısı8488
İşlemci Önbelleği24 MB12 MB24 MB24 MB
Ekran Boyutu15.6 inç15.6 inç17.3 inç15.6 inç
Ekran Çözünürlüğü1920x1080 px1920x1080 px1920x1080 px1920x1080 px
Ekran KartıNVIDIANVIDIANVIDIANVIDIA
Ekran Kartı Hafızası6 GB6 GB6 GB6 GB
Ekran Kartı ModeliRTX 3060RTX 3060RTX 3060RTX 3060
Ekran Kartı TipiHariciHariciHariciHarici
İşlemci Modelii7-11800Hi7-11370Hi7-11800Hi7-11800H
İşlemci Nesli11. Nesil11. Nesil11. Nesil11. Nesil
İşlemci TürüIntel Core i7Intel Core i7Intel Core i7Intel Core i7
İşletim SistemiFree DosFree DosFree DosFree Dos
RAM16 GB16 GB16 GB16 GB
SSD1 TB1 TB512 GB500 GB
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı