Huawei

Huawei Matebook D15 i3-10110U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook

(3 yorum)
Huawei Matebook D15 i3-10110U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmiÜrün resmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Laptop / Notebook, Full HD, IPS, İşlemci Hızı: 2.10 GHz, İşlemci Çekirdek Sayısı: 2, İşlemci Önbelleği: 4 MB, Ekran Boyutu: 15.6 inç... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Huawei Laptoplar ve Notebooklar
Benzer Ürünler

Huawei Matebook D15 i3

Huawei Matebook D15 i3 kalitesi ve kusursuz dizaynı itibari ile markanın en çok ön plana çıkan dizüstü bilgisayarlarından biri haline gelir. Cihazda mevcut olan teknik özellikler ile buna bağlı olarak ortaya koyduğu üst düzey performans sayesinde bilgisayar deneyimini farklı bir boyuta taşır.

Ürünün ince, aynı zamanda estetik tasarımı göz doldururken hafif bir yapıda olması, yanınızda rahat bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Böylelikle yalnızca evde ya da ofiste değil, dışarıda vakit geçirirken, seyahat ederken de kolay bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.

Raporlarınızı veya projelerinizi hazırlamak, film, dizi keyfi yapmak, gerçekçi ve eğlenceli oyun deneyimleri yaşamak, online eğitimlere, seminerlere, kurslara katılmak gibi amaçlarla kullanabileceğiniz bir üründür.

Dolayısıyla günlük yaşantınızın hemen hemen bütün alanlarında size eşlik eder. Böylece işlerinizi de kolaylaştırır. Ürünün ekran çözünürlüğünün yüksek olması ve aynı zamanda genişliği, bütün yazıları, görselleri rahatlıkla görmenize imkan sunar.

Bu sayede uzun süreli kullanımlarınızda gözlerinizin rahatsız olmasını engeller eşsiz bir konfor yaşatır. Bunun dışında Huawei’nin Matebook D15 modelinde mevcut olan işlemci, çoklu sekmelerle çalışırken ya da uygulamalar arasında geçiş yapmak istediğinizde herhangi bir takılma meydana gelmesinin önüne geçer. Böylece işlerinizi hızlı, kolay bir biçimde halledebilmenize olanak sağlar.

Huawei Matebook D15 i3 Önden Görünüm

Intel Core i3 İşlemcili Huawei Matebook D15 i3

Huawei Matebook D15 teknik özellikleri sayesinde maksimum performans gösterir. Bu sayede size unutulmaz bir deneyim yaşama imkanı sunar. Huawei Matebook D15 özellikleri şu şekildedir:

 • Huawei Matebook D15 boyutları 357.8x229.9x16.9 mm’dir. Cihazın ağırlığı ise 1.53 kg’dir. Minimal tasarımı ile dikkat çeker, hafifliği sayesinde gün içinde yanınızda rahatça taşımanıza yardımcı olur.
 • Huawei D15 İ3 işlemcisi ile dikkat çeker. Intel Core i3 işlemci, bilgisayarı oldukça hızlı bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlar. Farklı sekmeleri ya da uygulamaları aynı anda kullanarak çalıştığınızda duraksamaya neden olmaz.
 • Huawei Matebook D15 i3 cihazının ekranı 15.6 inç boyutundadır. Bununla birlikte ekran çözünürlüğü 1920x1080’dir. Böylelikle dizi, film ve video izlemeyi, kitap okumayı, çalışmayı çok daha kolay hale getirir.
 • Huawei Matebook D 15 Intel i3 8+256GB saklama alanına sahip olması ile ön plana çıkar. Hazırladığınız sunumları, projeleri, notlarınızı, birçok belge ve dosyanızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardım eder.
 • Cihazın gömme kamerası 1 MP (720P)’dir. Görüntülü sohbetler yapmak istediğinizde ya da online toplantılara, eğitimlere katılmanız gerektiğinde size büyük bir avantaj sağlar. Net, kesintisiz görüşmeler yapmanıza imkan sunar.
Huawei Matebook D15 i3 Kapaklı Görünüm

Huawei Matebook D15 i3 Kullanım Alanları

Huawei D15 Matebook her alanda kullanıma uygun bir cihaz olması nedeniyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Ürünün ekranının göz yormaması, geniş olması, uzun süreli çalışmalar yapmanız gerektiğinde size kolaylık sağlar.

Yazıları, görselleri net bir biçimde görmenize yardımcı olur. Bununla birlikte makaleler, haberler ya da raporlar okumak istediğiniz zaman gözlerinizin acımasının, yorulmasının büyük ölçüde önüne geçer.

Böylece göz sağlığınızı koruyarak dizüstü bilgisayarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çalışan kullanıcılar kadar öğrencilerin de kullanımına uygun olan Huawei Matebook D15 i3, derslerde hızlı bir şekilde not almaya yardımcı olur.

Ayrıca online kursları, eğitimleri nerede olursanız olun takip edebilmenize imkan sunar. Böylelikle sınavlarınıza hazırlanırken ihtiyaç duyduğunuz tüm desteğe sahip olabilirsiniz. Huawei Matebook D15 i3, eğlence ve hobi amaçlı kullanımlarda da dikkat çeker.

E-kitapları okumak için kusursuz bir ekran sunar, yolculuk yaparken ya da dışarıda vakit geçirirken saatler süren okumalar yapabilirsiniz. Bununla birlikte en sevdiğiniz dizileri, filmleri, trend videoları yüksek görüntü ve ses kalitesi eşliğinde izleyebilir, sinema keyfini gittiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz.

Ses ve görüntünün kalitesi, işlemci gücü gibi detaylar sayesinde Huawei Matebook D15 i3 dizüstü bilgisayar, oyunları duraksama olmadan oynamanıza yardım eder. Üstelik grafiklerin net, gerçekçi bir şekilde yansımasını sağladığı için aldığınız keyfi iki katına çıkarır.

Huawei Matebook D15 i3 Üstten Görünüm

Huawei Matebook D15 i3 Artı ve Eksi Yönleri

Huawei Matebook D15 i3 modeli, şık, yenilikçi dizaynı itibari ile girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize çevirir. Bunun dışında bazı artı ve eksi özellikleri ile de dikkat çeker. Cihazın bu özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Huawei Share özelliğinin yer alması, ürünün sıklıkla tercih edilmesine neden olan en önemli detaylarından biridir. Bu özellik sayesinde cep telefonunuzu bilgisayarınıza yansıtabilir, işlerinizi, görüşmelerinizi daha geniş bir ekrandan yürütme fırsatı bulabilirsiniz.
 • Cihazın USB-C5 şarj cihazı, kısa bir süre içinde şarj işlemini tamamlamanıza yardımcı olur. Böylelikle yaklaşık olarak 30 dakika içerisinde dizüstü bilgisayarınızın şarjının %53’e kadar şarj olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Huawei Matebook D15 i3’ün güç düğmesinde parmak izi okuma teknolojisi mevcuttur. Parmağınızı pratik bir şekilde sisteme tanımlayarak bilgisayarınıza izniniz olmadan herhangi bir giriş yapılmasını engelleyebilirsiniz. Böylece verilerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz.
 • Bilgisayarda USB girişleri yer aldığı için flash bellek gibi ürünleri rahatlıkla takabilirsiniz. Bu sayede cep telefonunuzdan ya da farklı cihazlardan veri aktarımını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuzu takarak şarj edebilirsiniz.
 • Huawei Matebook D15 i3 modelinin eksi yönleri arasında Face ID sisteminin bulunmaması dikkat çeker.

Siz de Huawei Matebook D15 yorum kısmını okuyarak bütün Huawei Matebook D15 i3 özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Huawei Matebook D15 i3 Touch ID Görünüm

Huawei Matebook D15 i3 ile Huawei Matebook 14 Arasındaki Farklar

Huawei Matebook D15 i3 ile bir önceki modeli olan Huawei Matebook 14 tasarım, donanım açısından birçok benzerliğe sahiptir. Ancak yine de aralarında bazı farklılıkların yer alması dikkat çeker.

Bu farkların başında ekran boyutu gelir. D15 modelinin ekranı 15.6 inç olmasına rağmen 14 modelinin ekranı 14 inçtir. Bununla birlikte D15’in ekran çözünürlüğü 1920x1080, 14’ün ekran çözünürlüğü ise 2160x1440’dir. Aralarındaki bir diğer fark da D15’in ekran-gövde oranı %87, 14 modelinde bu oran %90’dır.

Huawei Matebook D15 i3 Fiyat Seçenekleri

Her ortamda kullanılabiliyor olması, şarj ömrünün uzunluğu, üst düzey performans göstermesi, hızlı bir kullanım sağlaması gibi detaylar göz önünde bulundurulduğu zaman Huawei Matebook D15 fiyat olarak avantajlı aralıklardadır.

Böylelikle Huawei Matebook D15 i3, kullanıcıların hemen hemen hepsinin cebine hitap eden ürünlerden biri haline gelir. Dayanıklı olması, uzun süre kullanmanıza olanak sağlar, yeni bir bilgisayar satın almanıza gerek bırakmaz, bütçenize destek olur.

Üstelik dönemsel olarak yapılan indirimler ve kampanyalar sayesinde ürünü çok daha uygun fiyat seçenekleri ile satın almanız mümkündür. Böylelikle fiyat aralıklarını kıyaslayabilir ve Huawei D15 en ucuz alternatifi kolaylıkla bulabilir, bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Bunun dışında Huawei Matebook D15 i3 hakkında daha önceden yapılmış olan yorumları incelediğiniz zaman performanstan, daha birçok detaydan ne kadar memnun kalındığını görebilirsiniz.

Yorumlarda artı yönler kadar eksi yönler de dile getirildiği için fikir edinmeniz konusunda yardımcı olur. Eğer siz de uzun ömürlü, üst düzey performans gösteren, kaliteli, şık dizaynlı bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Huawei Matebook D15 i3 modelini inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarını okuyarak kararınızı verebilirsiniz. Sonrasında Huawei Matebook D15 i3 fiyat seçenekleri arasında karşılaştırma yapabilir, Huawei Matebook D15 en ucuz seçeneği dakikalar içerisinde bularak online alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Huawei Matebook D15 i3 Yandan Görünüm

Huawei Matebook D15 i3-10110U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook Özellikleri

Tipi:   Laptop / Notebook
Çözünürlük Formatı:   Full HD
Panel Tipi:   IPS
İşlemci Hızı:   2.10 GHz
İşlemci Çekirdek Sayısı:   2
İşlemci Önbelleği:   4 MB
Ekran Boyutu:   15.6 inç
Ekran Çözünürlüğü:   1920x1080 px
Ekran Kartı:   Intel
Ekran Kartı Modeli:   UHD Graphics
Ekran Kartı Tipi:   Paylaşımlı
İşlemci Modeli:   i3-10110U
İşlemci Nesli:   10. Nesil
İşlemci Türü:   Intel Core i3
İşletim Sistemi:   Windows 10 Home
RAM:   8 GB
SSD:   256 GB
En Çok Aranan İfadeler

Airpods Kulaklık

Ortalama Puan
5.0 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EE 1 yorum
  4 beğeni
  Ecem E. İstanbul 18 Ağustos 2021
  Bu fiyata bu ürün kaçırılmamalı. Hem üründen hem hızlı kargodan hem de satış sonrası verilen hizmetlerden inanılmaz memnun kaldım.
 • ÖE 1 yorum
  4 beğeni
  Ömer Faruk E. İstanbul 18 Ağustos 2021
  Ürün tamamen bir fiyat performans ürünü. hızlı şekilde elime ulaştı, sorunsuz kullanıyorum. bu dönemde tercih edilebilecek en mantıklı cihazlardan birisi.
 • AK 1 yorum
  6 beğeni
  Arif K. İstanbul 18 Ağustos 2021
  Benim gibi internette dolaşmak, içerik yazmak, video ve film izlemek, müzik dinlemek, sunum hazırlamak gibi işler için bir bilgisayar arıyorsanız kesinlikle gözünüz kapalı alın. Ayrıca steam üzerinden oyun da oynuyorum ve hiç sorun yaşamadım. Fiyatı ve tasarımı ile gerçekten süper bir bilgisayar.

Huawei Matebook D15 i3-10110U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei Matebook D15 i3-10110U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD NotebookHuawei Matebook D15 i5-10210U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 620 15.6" Full HD NotebookHuawei Matebook D15 i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" NotebookAsus X515FA-EJ053T i5-10210U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook
 Huawei Matebook D15 i3-10110U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD NotebookHuawei Matebook D15 i5-10210U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 620 15.6" Full HD NotebookHuawei Matebook D15 i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" NotebookAsus X515FA-EJ053T i5-10210U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook
FiyatFiyat Yok 17.849,00 TL
1 satıcı
16.850,00 TL
4 satıcı
15.399,00 TL
2 satıcı
Ortalama Puan3 yorum--
TipiLaptop / NotebookLaptop / NotebookLaptop / NotebookLaptop / Notebook
Çözünürlük FormatıFull HDFull HD-Full HD
Panel TipiIPSIPS-TN
İşlemci Hızı2.10 GHz1.60 GHz2.40 GHz1.60 GHz
İşlemci Çekirdek Sayısı2444
İşlemci Önbelleği4 MB6 MB8 MB6 MB
Ekran Boyutu15.6 inç15.6 inç15.6 inç15.6 inç
Ekran Çözünürlüğü1920x1080 px1920x1080 px-1920x1080 px
Ekran KartıIntelIntelIntelIntel
Ekran Kartı ModeliUHD GraphicsUHD Graphics 620Iris Xe GraphicsUHD Graphics
Ekran Kartı TipiPaylaşımlıPaylaşımlıPaylaşımlıPaylaşımlı
İşlemci Modelii3-10110Ui5-10210Ui5-1135G7i5-10210U
İşlemci Nesli10. Nesil10. Nesil11. Nesil10. Nesil
İşlemci TürüIntel Core i3Intel Core i5Intel Core i5Intel Core i5
İşletim SistemiWindows 10 HomeWindows 10 HomeWindows 11 HomeWindows 10 Home
RAM8 GB8 GB8 GB8 GB
SSD256 GB256 GB256 GB256 GB
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı