Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Huawei

Huawei MateBook D16 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD Notebook

(1 yorum)
Huawei MateBook D16 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD Notebook
Seçenekler:

3 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

19.499,00 TL +18,99 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 28 dakika önce

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet18:00Bugün kargodaSatıcı: Hepsiburada/Green Store

Ürün Özellikleri: Laptop / Notebook, Full HD, IPS, İşlemci Hızı: 3.00 GHz, Bellek: 16 GB, Ekran Boyutu: 16.1 inç, Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080 px, AMD... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Huawei MateBook D16 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD Notebook Fiyatları

Tüm fiyatlar (3)

En Popüler Huawei Laptoplar ve Notebooklar
Benzer Ürünler

Huawei Matebook D16

Huawei Matebook D16 büyük ekranı ve güçlü işlemcisiyle dikkatleri üzerinde toplar. Koyu gri metal kasada gelen Huawei Matebook D16, şık görünümüyle öne çıkar. İnce ve hafif yapısı sayesinde her yere rahat şekilde taşınabilir.

Böylece işe giderken veya dışarı çıkarken yanınızda dizüstü bilgisayarınızı almanız gerektiğinde Matebook D16 16 GB iyi bir seçenek haline gelir. Metal yüzeyi sayesinde premium bir his sunan Huawei Matebook D16, kasasında parmak izi tutmaz.

Bağlantı noktası yapılandırması da kullanıcılarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde çeşitlendirildiği için günlük hayatın her alanına rahatlıkla adapte olabilir. Huawei Matebook D16 modeli ikişer tane USB-A ile USB-C bağlantı noktalarına sahip olduğu için her türlü teknolojik cihazla rahatlıkla senkronize edilebilir.

USB-C girişi, 20 V/3.24 A şarjı destekler. Aynı zamanda veri transferi için de ortalamanın üzerinde bir hız sunmayı başarır. Ayrıca HDMI girişi sayesinde harici ekranlara da rahat bir şekilde bağlanabilir.

3.5 mm jak girişiyle de kablolu kulaklıkların kolaylıkla çalıştırılmasını mümkün kılar. Kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan dizüstü bilgisayar, farklı kullanım amaçlarına uyum sağlar. Uygun fiyata kalite standartlarını karşılayan bir ürün arıyorsanız Huawei Matebook D16 R5 modelini inceleyebilir, arayışınıza kısa süre içinde son verebilirsiniz.

Huawei Matebook D16 Önden Görünüm

Ryzen 5 İşlemcili Huawei Matebook D16

Matebook D16 sahip olduğu işlemciyle kullanıcılarının çoğu ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Huawei Matebook D 16 AMD Ryzen 5 işlemci içerir. İşlemcinin temel frekansı 3.0 GHz iken artırılmış frekansı 4.0 GHz’dir.

Huawei Matebook D16 modeli ağır programlar çalıştırılacağı zaman frekansını artırarak daha hızlı bir performans elde edilmesini sağlar. Aynı anda birkaç uygulamayı herhangi bir problem yaşamadan çalıştırmanızı mümkün kılan 16 GB RAM ise işlemcinin verimliliğini yükselterek kullanan kişileri memnun etmeyi başarır.

Huawei Matebook D16 16 GB RAM sayesinde ağır programların da rahat bir şekilde çalıştırılmasına yardımcı olur. Ayrıca üründe 6 tane çekirdek ve 12 tane iş parçacığı olduğu görülebilir.

Sanal çekirdek olarak bilinen iş parçacıkları, işlemcinin iş yükünü bölerek daha akıcı şekilde çalışmasına yardımcı olur. Çoklu çekirdek yapısı, performansa önem veren kullanıcıların çoğu gereksinimini yerine getirmeyi başarır. Aynı zamanda işlemci önbelleği 8 MB olduğu için dizüstü bilgisayar hız konusunda verimli sonuçlar ortaya çıkarır.

Yapılan Geekbench 5 Multi-core testlerinden 7268 puan almasıyla başarısını tescillemeyi başarır. 8 MB önbellek, çoğunlukla kullanılan verileri bellek hafızasına atarak yapılan işlemlere akıcılık kazandırır.

Açılan dosyaların veya verilen önbellek üzerinden alınması, RAM’e çok fazla yük bindirmeden rahatlıkla dilediğinizi yapmanızı mümkün hale getirir. Aynı zamanda transistör mesafesinin 7 nm olması, çekirdekler arasında daha hızlı şekilde veri aktarımı yapılmasını mümkün kılar. Hız sizin için önemliyse Huawei Matebook D16 en ucuz alternatiflerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Huawei Matebook D16 Klavyesi ve İzleme Dörtgeni

Huawei Matebook D16 AMD Ryzen 5 4600h modeli klavye hassasiyeti ve başarılı şekilde tasarlanmış izleme dörtgeniyle kullanıcılarına konforlu bir deneyim sunar. Neredeyse bütün alanı kaplayan büyük tam boyutlu klavye, arkadan aydınlatmalı olduğu için karanlık ortamlarda da daha rahat kullanılabilir.

Aynı zamanda arkadan aydınlatma klavyeye hoş bir hava kazandırır. Huawei Matebook D16 modelindeki büyük trackpad, dokunma, kaydırma ve çeşitli hareketler için özel olarak tasarlandığı için her türlü işleme pratiklik kazandırır.

Ayrıca izleme dörtgeni Huawei Matebook D16 modelinin klavyesinin altına başarılı şekilde konumlandırılmasıyla da pek çok farklı avantaj sağlar. Huawei Matebook D16 plastik yerine camdan üretildiği için hissiyat bakımından da kullanıcılarının beğenisini kazanır.

Matebook D16 yorum ve incelemelerinden pratikliğiyle olumlu geri dönüşler almayı başarır. Tam boyutlu arkadan aydınlatmalı klavye ise kolay dokunarak yazmak için başarılı bir tuş hareketi sunar.

Üstelik kısa sürede yanıt verdiği için klavyede hızlı yazan kullanıcılar için de iyi bir seçenek haline gelir. Klavyede yerleşik, Huawei’nin imzası olan, kullanılmadığında sahte bir tuş işlevi gören bir kamera butonu bulunur.

Klavyenin üzerinde bulunan kamera, ihtiyaç durumunda ortaya çıkarıldığı için bilgisayar kamerasının üzerini kapatmayı tercih eden kullanıcılar için iyi bir özellik haline gelir.

Huawei Matebook D16 512 GB modeli bilgisayarların en önemli parçalarından biri olan klavye ve izleme dörtgeni başarılı bir şekilde tasarlamasıyla öne çıkar. Matebook D16 fiyat alternatiflerine göz atarak bütün bu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Huawei Matebook D16 Üstten Görünüm

Huawei Matebook D16 Büyük Ekranı ve Etkileyici Ses Performansı

Huawei D16 Matebook büyük ekranıyla öne çıkan bir üründür. 16.1 inç ekran boyutuna sahip olan Huawei Matebook D16, ince çerçevesiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Kameranın klavyede konumlandırılması sayesinde çerçeveyi olabildiğince ince olacak şekilde tasarlamayı başaran Huawei Matebook D16, kullanıcılarına geniş bir kullanım alanı sağlar.

1920x1080 FHD çözünürlüğe sahip olan ekranıyla görsel olarak başarılı bir performansa imza atar. Aynı zamanda ekran parlaklığının 300 nit olması, ışığın yoğun olduğu ortamlarda parlama ve yansımaları ortadan kaldırarak ürünü her yerde kullanılabilir hale getirir.

LED IPS tipinde üretilen Huawei Matebook D16 ekranı, yüksek kontrast oranları ve renklerin gerçeğe yakın bir şekilde sunulmasıyla da öne çıkar. Böylece oyun oynarken veya film izlerken daha iyi bir deneyim elde edilmesine yardımcı olur.

16:9 ekran boy oranıyla görüntülerin Huawei Matebook D16 içine sıkışmadan doğal bir şekilde izlenmesini mümkün kılan ekran, kullanıcı deneyimini iyileştirir. Huawei Matebook D16 kullanıcı yorumları incelendiğinde ekranın başarısı rahatlıkla görülebilir.

%90 ekran gövde oranına sahip olan Huawei Matebook D16, çerçeveli görünümden çok fazla hoşlanmayan kişiler için iyi bir alternatif haline gelir. Ekran detaylarıyla beraber Huawei Matebook D16 hoparlörüyle de öne çıkar.

Klavyenin her iki tarafında birer tane hoparlör ızgarası ve arkasında öne bakan stereo hoparlörler bulunur. Aşağıya doğru ses veren hoparlörlerle kıyaslandığında Huawei Matebook D16 özellikleri ile dikkatleri üzerinde toplar. Huawei Matebook D16 sesi net bir şekilde duyurmasıyla kullanıcı deneyimini ayrı noktaya taşır.

Huawei Matebook D16 ile D15 Modellerinin Farkları

İki model de benzer ince kasaya sahip olsa da Matebook D16 sunduğu bazı özelliklerle selefinden ayrılır. Huawei Matebook D15 modelinin ekranı 15.6 inç iken Huawei Matebook D16 modelinde ekran 16.1 inç’tir. Selefinde 256 GB sabit disk bulunurken Huawei Matebook D16’da 512 GB’tır. Aynı zamanda temel frekansının 0.9 GHz daha yüksek olmasıyla hız konusunda daha başarılıdır. İçerisinde fazladan iki adet işlemci ve dört adet sanal çekirdek bulunduğu için de daha hızlıdır.

Huawei Matebook D16 Yandan Görünüm

Huawei Matebook D16 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Huawei Matebook D16 sınıfının önemli cihazlarından olsa da satın almaya karar vermeden önce bazı kriterlerin göz önünde bulundurulması önemlidir. Bu özellikler Huawei Matebook D16 hakkında satın alma kararını vermenizi kolaylaştırır:

 • Huawei Matebook D16 16 GB RAM bellek hafızasına ve 3200 MHz bellek frekansına sahip olmasıyla çoklu işlemlerin akıcı şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
 • 170 ºC’lik görüş açısına sahip olan ince çerçeveli büyük ekran, bilgisayarın kullanım deneyimini iyileştirir.
 • 33 dakika şarj edildiğinde pilinin %33’ünü doldurmasıyla acil durumlarda kullanışlı hale gelir. 45 dakikada ise %50’si dolar.
 • Açma butonunun üzerinde parmak izi bulunduğu için hızlı ve akıcı bir şekilde açılır.
 • Huawei Matebook D16 modeli Wi-Fi 6 içerdiği için yeni nesil teknolojileri destekler. Aynı zamanda bluetooth 5.1 bağlantısına sahip olması da Huawei Matebook D16 ürünü kullanışlı hale getirir.
 • Ethernet ve kart okuyucu içermemesi, bazı kullanıcılar tarafından olumsuzluklarından sayılabilir.
 • Aynı zamanda kameranın klavyede olması çerçeveyi inceltse de sürekli kamerayla konferans yapan kişiler için kullanışlı olmayabilir.

Ekranı, klavye hissiyatı ve RAM performansı gibi konularda Huawei Matebook D16 yorum ve incelemelerinden yüksek puanlar almayı başaran Huawei Matebook D16, uygun fiyata kaliteli bir dizüstü bilgisayar isteyenler için iyi bir seçenektir. Huawei Matebook D16 fiyat opsiyonlarına göz atarak bütçenize uygun olanı kısa sürede bulabilirsiniz.

Huawei MateBook D16 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD Notebook Fiyat Analizi

Huawei MateBook D16 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD Notebook son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Huawei MateBook D16 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD Notebook Özellikleri

Tipi:   Laptop / Notebook
Çözünürlük Formatı:   Full HD
Panel Tipi:   IPS
İşlemci Hızı:   3.00 GHz
Bellek:   16 GB
Ekran Boyutu:   16.1 inç
Ekran Çözünürlüğü:   1920x1080 px
Ekran Kartı:   AMD
Ekran Kartı Modeli:   Radeon Graphics
Ekran Kartı Tipi:   Paylaşımlı
İşlemci Modeli:   4600H
İşlemci Türü:   AMD Ryzen 5
İşletim Sistemi:   Win 10 Home
SSD:   512 GB
İşlemci Çekirdek Sayısı:   6
İşlemci Önbelleği:   8 MB
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.210 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • BS1 yorum
  19 beğeni
  Berfin S.8 Aralık 2021
  13 Kasım'da Huawei sitesinden 7770 civarı bir fiyata aldım artı mouse ile. Tercih etmemin bir kaç sebebi vardı. Bilgisayar fiyatları bildiğiniz gibi uçtu ben bu ürünü alırken fiyat özelik acisindan uygun buldum yoksa aslında idare birşey alırdım. Ürün gayet iyi baya soruşturdum. Ürün özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanırsınız diye düşünüyorum. Şarjı 10 saat gibi yetiyor ekran kalitesi tam benlik ve sessizlik konusunda üstüne yok buna asla laf etirmem metal kasa olması baya iyi hatta bazı arkadaşlar sağ olsun başına da bir kaç küçük darbe gelmesine rağmen birşey olmadı. benim kafama sadece 16 inç olmasi takılmıştı ama boyutu ağırlık incelik süper çevrede de Huawei nin 13 14 inçlik olanlarını gördüm bence en iyisi bu boyut. Ürünün begenmediginiz kısımları olabilir dünyanın en iyi laptopu değil zrama ben karşılaştırma yaptığım zaman aldığım fiyata değdiğini baya hissediyorum. Eğer özellikleri size uygunsa güzel bir fiyat yakalarsaniz alın derim.

Huawei MateBook D16 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD Notebook İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Huawei MateBook D16 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD NotebookHuawei MateBook 14 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 14" 2K NotebookHuawei Matebook D16 Ryzen 5 4600H 8 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD NotebookHuawei MateBook 13 2021 Ryzen 7 3700U 16 GB 512 GB SSD RX Vega 10 13" QHD Notebook
 Huawei MateBook D16 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD NotebookHuawei MateBook 14 Ryzen 5 4600H 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 14" 2K NotebookHuawei Matebook D16 Ryzen 5 4600H 8 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 16.1" Full HD NotebookHuawei MateBook 13 2021 Ryzen 7 3700U 16 GB 512 GB SSD RX Vega 10 13" QHD Notebook
Fiyat19.499,00 TL
3 satıcı
22.999,00 TL
2 satıcı
15.679,02 TL
3 satıcı
Fiyat Yok
Ortalama Puan1 yorum1 yorum1 yorum
TipiLaptop / NotebookLaptop / NotebookLaptop / NotebookLaptop / Notebook
Çözünürlük FormatıFull HD-Full HDQHD
Panel TipiIPS-IPSIPS
İşlemci Hızı3.00 GHz3.00 GHz3.00 GHz2.30 GHz
Bellek16 GB16 GB8 GB16 GB
DokunmatikYokYokYokYok
Ekran Boyutu16.1 inç14 inç16.1 inç13 inç
Ekran Çözünürlüğü1920x1080 px2160x1440 px1920x1080 px2560x1440 px
Ekran KartıAMDAMDAMDAMD
Ekran Kartı ModeliRadeon GraphicsRadeon GraphicsRadeon GraphicsRX Vega 10
Ekran Kartı TipiPaylaşımlıPaylaşımlıPaylaşımlıPaylaşımlı
İşlemci Modeli4600H4600H4600H3700U
İşlemci TürüAMD Ryzen 5AMD Ryzen 5AMD Ryzen 5AMD Ryzen 7
İşletim SistemiWin 10 HomeWin 10 HomeWin 10 HomeWin 10 Home
SSD512 GB512 GB512 GB512 GB
Gaming OyuncuYokYokYokYok
İşlemci Çekirdek Sayısı6664
İşlemci Önbelleği8 MB8 MB8 MB4 MB