HP Laptop

HP Laptop Fiyatları

9.048 farklı HP Laptop için fiyatlar listeleniyor.

Gigabyte Laptop ve Notebook Apple Laptop ve Notebook HP Laptop ve Notebook Acer Laptop ve Notebook Dell Laptop ve Notebook Asus Laptop ve Notebook

Fiyatı Düşen HP Laptoplar ve Notebooklar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3050 TIRTX 30608 GB16 GBIntel Core i5Intel Core i715.6 inç17.3 inçi5-12500Hi7-12700HSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: HP Kaydet

Fiyatı
- 0 - 5.000 TL5.000 - 7.000 TL7.000 - 9.000 TL9.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası HP Özellikler Tipi Çözünürlük Formatı Seri Panel Tipi İşlemci Hızı İşlemci Çekirdek Sayısı Bluetooth Versiyonu İşlemci Önbelleği Ekran Yenileme Hızı Bellek Türü Bellek Frekansı Gövde Malzemesi Pil Hücre Sayısı Ağırlık Kalınlık Bellek Ekran Boyutu Ekran Çözünürlüğü Ekran Kartı Ekran Kartı Hafızası Ekran Kartı Modeli Ekran Kartı Tipi İşlemci Modeli İşlemci Nesli İşlemci Türü İşletim Sistemi Sabit Disk SSD SatıcıToplam 121 satıcı. Ürün Puanı

S23TCL Akıllı Saat5. Nesil iPadHP Masaüstü BilgisayarHP All in One PCHP Mini PCHP SSDHP KlavyeHP Klavye Mouse SetiHP Lazer YazıcıHP HarddiskHP Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

En Popüler HP Laptoplar ve Notebooklar

HP Laptop ve Notebook Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

HP Laptop Sıkça Sorulan Sorular

HP Laptop

HP laptop modelleri, her ihtiyaca uygun serileri ile en çok tercih edilen dizüstü bilgisayarlar arasındadır. “Chrome OS, Yaratıcı Çalışmalar, Günlük Kullanım, Oyun, İçerik Akışı ve Oyun” olmak üzere beş farklı şekilde karşınıza çıkan HP laptoplar; geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Her model ve seri, kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren türde teknik ve donanımsal özellikler sunar. Tasarım noktasında da herkese hitap etmeyi başaran HP laptoplar, ana ve ara renk tonlarından oluşan çeşitli seçeneklere sahiptir. Ayrıca hem orta hem de üst segment dizüstü bilgisayar modellerine yer verilmesi, HP bilgisayar fiyatlarının her türlü ihtiyacı karşılayan düzeylerde yer almasına olanak tanır. Sizler de HP laptop indirim dönemlerini takip ederek, ihtiyacınıza en uygun ürüne Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz.

HP Laptop Teknik ve Tasarım Özellikleri

HP bilgisayar modelleri arasında en çok tercih edilen dizüstü seçenekler, üstün teknik ve donanım özellikleri ile kullanıcı memnuniyeti yaratır. Bunun yanı sıra HP laptop özellikleri yer aldığı model ve seriye göre değişkenlik gösteren şekildedir. İşletim sistemi, işlemci türü, ekran boyutu, ekran kartı türleri oldukça geniş bir yelpazede seçenek sunarken; HP notebook serilerinde işletim sistemi olarak Windows 11, ChromeBook’larda ise Chrome OS kullanılır. HP notebook serilerinde, işlemci türü olarak ise Intel Core ve Qualcomm Snapdragon’a yer verilir. Ekran kartı seçenekleri arasında Qualcomm Adreno, Intel UHD, Intel Iris Xe, AMD Radeon, NVIDIA GeForce yer alırken; ekran boyutları ise 13 inç ile 17 inç arasında Full HD, QHD, HD Ready, 4K çözünürlük formatları ile karşınıza çıkar. Tüm bunlara ek olarak; Bluetooth, hızlı şarj, klavye aydınlatması, dokunmatik panel, parmak izi ve kart okuyucu opsiyonları da HP dizüstü bilgisayar modeline göre farklılık gösteren fonksiyonlar arasında yer alır. Ayrıca görsellik noktasında da kullanıcı beklentilerini karşılamayı başaran HP laptop beyaz, kırmızı, pembe, siyah, gümüş, altın, mavi renkleri ile geniş bir kullanıcı kitlesinin zevkine hitap eder.

HP Laptop Modelleri

HP notebook modelleri altında yer alan seriler, farklı amaçlara hizmet eden düzeyde geliştirilir. Kullanım alışkanlıklarınızdan yola çıkılarak üretilen HP bilgisayar laptop serileri iş insanlarından gamerlara, içerik üreticilerinden tasarımcılara kadar geniş bir skalada seçenekler sunar. Ayrıca HP marka laptop modellerinde karşınıza çıkan 2’si 1 arada bilgisayarlar, katlanabilen ve kolay taşınabilen yapılarıyla tablet konforunu; işlevsel yönleri ile de dizüstü bilgisayar performansını sağlar. Bir başka ifade ile söz konusu cihazlar; istediğiniz zaman tablet istediğiniz zaman da laptop olarak kullanılabilir. Sizler de tek bir cihazda hem tablet konforu hem de dizüstü bilgisayar performansı arıyorsanız, 2’si 1 arada HP notebook fiyatları ve modelleri için Akakçe’yi ziyaret edebilirsiniz. Marka bünyesinde yer alan diğer HP laptop modelleri ise aşağıda yer almaktadır.

HP laptop modellerinin özelleştirilmiş serilerilerine ise aşağıda yer verilmiştir.

HP Laptop Modeli Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullanım alışkanlıklarınıza, iş tanımınıza ve bütçenize en uygun HP laptop modelini seçerken dikkat etmeniz gereken bir takım önemli detaylar mevcuttur. En doğru tercihi yapmanız, seçeceğiniz HP notebooktan en üst verimi almanızı sağlar. HP laptop modelinizi belirlerken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

HP Laptop Kullanmanın Avantajları

HP laptop kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmelerde öne çıkan başlıca detaylar arasında; HP laptop modellerinin geniş bir yelpazede seçenekler sunması yer alır. Geniş kullanıcı kitlesine ulaşmayı amaçlayan notebook HP ürünleri, oyun dünyasından iş dünyasına kadar çeşitli kullanım alanlarında faaliyet göstermesiyle dikkat çeker. Ayrıca HP laptop kullanımı son derece kolaydır. Karmaşık olmayan arayüzü kullanıcı memnuniyeti yaratırken; HP i5, i7 laptop modelleri güçlü işlemcileri ile en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Tüm bunlara ek olarak HP notebook seçenekleri, üst düzey güvenlik önlemleri ile donatılan modellerinde, kişisel gizliliği ön plana çıkarır. HP laptop yorumlar kısmında da sıkça yer verilen parmak okuyucu ve özel şifreleme fonksiyonları, muadilleri arasında en güvenilir dizüstü bilgisayar modellerinden olmasını mümkün kılar. Tüm bunlara ek olarak; ihtiyaç dahilinde bir HDM kablosu ile monitör bağlantısı kurarak dizüstü bilgisayarınızın işlevselliğini arttırabilirsiniz.

HP Laptop Fiyatları

HP laptop fiyatları muadilleri arasında her türlü ihtiyacı karşılayacak etiketlerle karşınıza çıkar. Orta segmentte yer alan modelleri ve kullanıcılarına sunduğu fiyat politikaları, onu ulaşılması kolay dizüstü bilgisayar seçenekleri arasında öne çıkarır. Kendi içerisinde model, seri, işlemci, RAM gibi opsiyonlar başta olmak üzere renk, güvenlik, klavye tasarımı gibi seçeneklerin fiyatlandırmalarda etkili olduğu görülür. Seri içerisinde en yüksek etiketler genel olarak gamer ve iş modellerinde görülmektedir. RAM ve ekran kartı özellikleri daha düşük olan, günlük kullanıma uygun modeller ise daha düşük bir fiyatlandırma politikasına sahiptir. Genel olarak dizüstü bilgisayarlar arasında HP laptop fiyatı cazip düzeylerde karşınıza çıkarken, indirim dönemlerinde en ucuz HP laptop modeline ulaşmanızı da mümkün kılar.