Intel Core i5 Laptop

Intel Core i5 Laptop Fiyatları

15.448 farklı Intel Core i5 Laptop için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3050 TIRTX 30608 GB16 GBIntel Core i5Intel Core i715.6 inç17.3 inçi5-12500Hi7-12700HSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:İşlemci Türü: Intel Core i5 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 5.000 TL5.000 - 7.000 TL7.000 - 9.000 TL9.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Çözünürlük Formatı Seri Panel Tipi İşlemci Hızı İşlemci Çekirdek Sayısı Bluetooth Versiyonu İşlemci Önbelleği Ekran Yenileme Hızı Bellek Türü Bellek Frekansı Gövde Malzemesi Pil Hücre Sayısı Ağırlık Kalınlık Bellek Ekran Boyutu Ekran Çözünürlüğü Ekran Kartı Ekran Kartı Hafızası Ekran Kartı Modeli Ekran Kartı Tipi İşlemci Modeli İşlemci Nesli İşlemci Türü Intel Core i5 İşletim Sistemi Sabit Disk SSD SatıcıToplam 128 satıcı. Ürün Puanı Renk

16 GB RAM LaptopRTX 3060 Laptop ve NotebookRTX 3050 Ti LaptopIntel Core i7 Laptop8 GB RAM LaptopRTX 3050 Laptop ve Notebook17.3 inç Laptop12. Nesil Laptop32 GB Laptop ve NotebookDell i7 LaptopNVIDIA LaptopHP i5 Laptop

En Çok Karşılaştırılan Laptoplar ve Notebooklar

Intel Core i5 Laptop Sıkça Sorulan Sorular

i5 Laptop

Bilgisayarlar söz konusu olduğunda en bilindik işlemci üreticilerinin başında gelen Intel’in en gözde ürünleri arasında i5 laptop işlemcisi ilk sıralarda gelir. Intel i5 işlemcili laptoplar kullanıcısına yüksek kapasite ve uzun ömürlü kullanım gibi tüm beklentilerini bir arada sunmayı hedefler. Intel Core i5 laptop, pek çok iş ile aynı anda ilgilenmesi gereken kullanıcısına ihtiyaç duyduğu hızı, performansı ve konforu sağlar. Gelişen teknoloji ile her geçen gün yenilenen ve gelişen Intel i5 laptoplar, piyasada en çok karşılaşılan işlemciler arasında ilk sıralarda gelir. Laptop i5 işlemciye sahip olduğunda, gerek iş hayatınızda kullandığınız yazılımlarınızda gerekse iş dışında gereksinim duyabileceğiniz internet araştırmalarınızda ve eğlence amaçlı kullanımlarınızda beklentilerini karşılayacak performansı ve hızı sergiler. Intel i5 laptop fiyatları nesillerine, işlemcilerine, dokunmatik ekrana, paylaşımlı veya paylaşımsız ekran kartına ve dahili veya harici hafıza kapasitesine göre değişiklik gösterir. Ancak her bütçeye uygun i5 laptop modelini Akakçe ile bulmak mümkün olur.

i5 Notebook Laptop Hangi Amaçlar İçin Kullanılabilir?

Intel i5 laptop, hem günlük olarak hem de profesyonel çalışma için tercih edilebilecek işlemcili bilgisayarlar arasında yer alır. Ofiste, hibrit veya tamamen uzaktan çalışma sistemi gibi her koşulda i5 laptop ile konforlu bir çalışma deneyimi edinebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan her yerde elektronik posta yanıtlama, çeşitli internet sayfalarını takip etme veya MS Office programı kullanma gibi işlevleri i5 laptoplar ile fazlasıyla yerine getirebilirsiniz. Öte yandan grafik tasarım, fotoğraf veya video düzenleme, animasyon tasarlama ile ilgisi olan, medya ile ilgili bir iş kolunda çalışıyorsanız da yüksek performans gösteren, 4 GB kapasiteli bir ekran kartına sahip olan bir i5 8 GB RAM 256 GB SSD laptop ile tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Intel i5 işlemcili laptop çeşitleri, gaming özellikleri ile de piyasada ön planda yer alır. Özellikle orta ve orta-üst segment bilgisayar oyunları söz konusu olduğunda i5 laptop modelleri, oynadığınız oyundan en üst düzeyde keyif almanızı sağlar. Oyun oynama odaklı bir i5 gaming laptop arayışındaysanız ekran kartı, ekran kartı hafızası ve dizüstü bilgisayarınızın inç boyutu gibi farklı özellikleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. i5 8 GB 1 TB laptop ile oyun deneyiminizi doruk noktasına taşıyabilirsiniz.

Farklı Markalar ile Öne Çıkan i5 Laptop Modelleri

Intel Core i5 işlemciye sahip pek çok dizüstü bilgisayar modeli bulunur. Bu i5 laptop markaları, dizüstü bilgisayarın çözünürlük modelleri, ekran kartı gücü, ekran büyüklüğü, dokunmatik touchpad veya dizüstü bilgisayarın ağırlığı gibi faktörleri farklılaştırabilir. Örneğin; profesyonel amaçlarla kullanmayı düşünmediğiniz bir i5 laptop arayışındaysanız, i5 2 GB ekran kartı laptop veya laptop i5 8 GB RAM işinizi görebilir. Bu durumda 2 GB ekran kartı bulunduran en uygun i5 işlemcili dizüstü bilgisayar modelleri arasında olan i5 hq işlemci laptop satın almayı düşünebilirsiniz. Sık seyahat eden veya son dönemde oldukça revaçta olan ve uzaktan çalışabilen bir iş koluna sahipseniz nispeten daha küçük bir ekran boyutuna sahip, görece daha hafif i5 laptoplara göz atarak hayatınızı daha pratik ve konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Yüksek Performansı ile Tüm Beklentileri Karşılayan i5 Laptoplar

Günlük koşturmacanın her alanında ihtiyaç duyulan ve her yere kolayca taşınabilen i5 laptop, gerek iş gerekse eğlence anlamında akla gelebilecek her türlü ihtiyacı karşılar. Dizüstü bilgisayarların performansını belirleyen faktörler arasında dizüstü bilgisayarın işlemcisi, çekirdek sayısı, batarya ömrü, ekran kartı, hafıza kartı, ekran hafızası gibi unsurlar bulunur. Bu anlamda i5 laptop modelleri, piyasada oldukça yaygın olarak karşılaşılan işlemcilerden yalnızca bir tanesi. Intel i5 laptop çeşitleri, dizi ve/veya film izleme, internette araştırma yapma ve müzik dinleme gibi nispeten daha az güç gerektiren alanlarda beklentilerin üstünde performans sergiler. Öte yandan laptop i5 4 GB, 16 GB RAM seçenekleri gibi güçlü donanımları ile video düzenleme, video oyun tasarlama gibi üst düzey görevlerde de i5 laptoplar, tatmin olacağınız bir sonuç elde etmenizi sağlar. Ekran kartınızın gücü ile doğru orantılı olarak yüksek grafik çözünürlüklü görüntüler elde edebileceğiniz işlerinizi, uzun ömürlü bataryası ve az ısınan aksamı ile dilediğiniz her yerde yürütebilirsiniz.

Intel i5 Laptop Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eğer i5 laptop satın almayı düşünüyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken unsurlardan bazıları şu şekildedir:

Gelişen teknolojilere uyum sağlayacak, nispeten yeni bir dizüstü bilgisayara sahip olmak istiyorsanız yeni nesil i5 8 GB RAM sizin için doğru bir tercih olabilir. Intel Core i5 işlemci laptop seçimini yaptıktan sonra i5 3.nesil, 4.nesil, 5.nesil, 7.nesil, 8.nesil laptop, ekran kartı tipi ile hafızası, ekran çözünürlüğü ile boyutu, bellek ve sabit disk gibi özellikler arasından seçiminizi yaparak sizin için en ideal laptop intel core i5 ürününü bulabilirsiniz.

i5 Laptop Fiyatları

i5 laptop fiyatları dizüstü bilgisayarın fiziksel boyutu, dahili hafızası, ekran kartı ve ekran hafızası gibi özelliklere göre değişkenlik gösterir. Dizüstü bilgisayarınızı hangi amaçlar ile kullanacağınıza göre laptop Core i5 çeşitleri donanım olarak farklılaşabilir ve bu farklılaşmaya göre i5 laptop fiyatları azalıp artabilir. Örneğin; orta segmentte yer alan oyunları oynamak için 2 GB ekran kartı hafızası kişinin ihtiyaçlarını görebilir ve i5 laptop en ucuz haliyle bulunabilir. Daha üst segmentte yer alan, yüksek grafik çözünürlüğü gerektiren hızlı akışa sahip oyunlarda laptop i5 4 GB, 8 GB RAM SSD kişiyi daha fazla tatmin eder. Bu durumda da laptop i5 işlemci fiyatları nispeten daha yüksek beklenir. Aynı şekilde yalnızca eğlence amacıyla kullanılacak i5 sıfır laptop bilgisayarlarda dahili hafıza en önemli kriterlerin başında gelmezken, profesyonel iş için kullanılan dizüstü bilgisayarların hafızasının, kullanılan uygulamalar ile kaydedilen dosyalar açısından yeterli olacağından emin olunması gerekir. Tüm bu limitler, Intel i5 laptop modellerinin ücretinin 5.000 TL’den başlayarak artmasına neden olur. En iyi i5 notebook çeşitleri, doğru kullanım ile uzun ömürlü olup ideal bir yatırım olma özelliği kazanır ve size her ihtiyacınız olduğunda eşlik eder.

İhtiyaçlarınıza Uyan i5 Laptop Çeşitleri

En iyi notebook i5 ürününü arıyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız fiyat ve model karşılaştırması yaparak aklınızdaki soru işaretlerini hızlıca giderebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızdan istediğiniz özellikleri işaretleyerek, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun laptop i5 4. nesil, 8.nesil notebook modelini kolayca bulabilirsiniz. Intel Core i5 işlemci laptop fiyatları en ucuz olacak şekilde satıcıya göre gruplanır ve aradığınız ürüne hızlıca ulaşırsınız. Kullanıcıların i5 laptop modellerine verdiği puan ve yorumların tümüne ulaşabilir, alışverişinizde en doğru kararı verebilirsiniz. Intel i5 laptop modellerinin yanı sıra pratik kullanımları ile her daim yanınızda olan e-kitap okuyucu ve tablet modelleri de değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında. Bütçenize en uygun i5 işlemcili notebook fiyatları ve sizin için en uygun i5 laptop için hemen Akakçe’ye göz atmaya başlayabilirsiniz.