Lastik Tamir Kiti

Lastik Tamir Kiti Fiyatları

335 farklı Lastik Tamir Kiti için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Autokit Lastik Tamir Kiti Würth Lastik Tamir Kiti Carpex Lastik Tamir Kiti Liqui Moly Lastik Tamir Kiti Michelin Lastik Tamir Kiti Motul Lastik Tamir Kiti

Aktüel Broşürlerden Lastik Tamir Kitleri

  • Autokit Lastik Tamir Kiti 450 mlTekzen
  • Autokit Lastik Tamir Kiti 450 mlÖzdilek
  • Carpex Oto Lastik Tamir Kiti 300 mlBauhaus
  • Carpex Oto Lastik Tamir Kiti CarrefourSA

Fiyatı Düşen Lastik Tamir KitleriTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 14Sonraki

Filtrele
Markası Özellikler
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

175 65 R14 Yazlık Lastik 175 70 R13 Kış Lastiği FiyatlarıLassa 205 55 R16Bridgestone Kışlık Lastik Goodyear Kışlık Lastik Nokian Kış LastiğiPetlas 205 55 R16195 60 R15 Kış Lastiği195 60 R15 Yazlık Lastik215 55 R16 Yazlık Lastik215 60 R16 Kış LastiğiOto Lastik Parlatıcı

En Çok İlgi Gören Lastik Tamir Kitleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Lastik Tamir Kiti Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Lastik Tamir Kitleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 2 farklı Lastik Tamir Kiti:
  1. Würth 300 ml Lastik Bakım ve Tazeleme Spreyi
  2. Würth 300 ml Lastik Tamir Köpüğü

Lastik Tamir Kiti

Tekerleği olan bütün araçların yollarda karşılaşabileceği en büyük ve olumsuz problemlerden biri lastik patlamasıdır. Özellikle engebeli ve kötü zeminlerin olduğu yollarda bu durumla sık sık karşılaşılır. Sürücüler böyle durumlarda lastik değiştirmek isterler. Ancak sürücülerin yanında her zaman yedek lastik ve stepne bulunmaz. Hal böyle olunca ekstra bir çözüm aranır. Böyle zamanlarda devreye lastik tamir kiti çeşitleri devreye girer. Genel olarak lastik tamir kiti sprey şeklinde dizayn edilip üretilir. Hafif yapıları ve küçük ebatları sayesinde gittiğiniz yerlere kolayca götürme şansınız vardır. Üstelik araçlarda da oldukça az yer kaplayarak sürücülere avantaj sağlar. Ürünler bütün otomobil çeşitleri başta olmak üzere motosiklet ve bisiklet gibi diğer tekerlekli taşıtlarda da kullanım için uygundur. Lastik tamir kiti seti modelleri içerisinde levyeli ya da kompresörlü seçenekler vardır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz ürünleri tek paket içinde bulma şansınız oluşur. Bisiklet, motosiklet ya da otomobil için dizayn edilen setlerin özellikleri değişiklik gösterir. akakce.com aracılığıyla seçenekleri detaylı bir şekilde inceleyerek arayışlarınıza uygun olan üründe karar kılabilirsiniz.

Lastik Tamir Kitinin İçinde Neler Bulunur?

Modeller amatör ya da profesyonel kullanıcılara hitap edecek özelliklere sahiptir. Ayrı ayrı parçalar halinde ya da set halinde satışa sunulan ürünler yollarda kişilere büyük kolaylık sağlar. Setlerin içerisinde tekerlekleri rahatça şişirmenize imkan tanıyan çok sayıda ürün bulunur. Yapıştırıcı macun, fitil takma aparatı ve lastik tamir törpüsü gibi ürünler yeniden şişirme işlemini daha kısa süre içerisinde yapmanızı sağlar. Motosiklet tekerlek tamiri için dizayn edilen setlerde ise ekstra olarak daha farklı parçalara yer verilir. Lastik tamir kiti 400 ml sprey çeşitleri uzun süre tamir işlerinde kullanılabilir. Bu kitler acil durumlarda onarım yaparken jantlarda oluşan sorunlara çözüm olmaz. Lastik tamir kiti köpük spreyleri kullanmadan önce çalkalamanız gerekir. Eğer kullanmanız gerektiği zaman hava durumu soğuksa, sprey kutusunu bir süre elinizde ısıtmanızda fayda vardır. Bisiklet lastik tamir kiti çeşitlerinin içerisinde farklı sayılarda yamalar bulunur. Bu yamaların son derece güçlü bir etkiye sahip olması sayesinde patlamış olan lastiğinizi kısa süre içerisinde tamir edebilirsiniz. Bisiklet kitlerinin içerisinde aynı zamanda yamaları yapıştırmanıza imkan tanıyan yapıştırıcı çeşitleri de vardır. Ürünleri incelediğiniz zaman aracınız için en uygun lastik tamir kiti çeşidini kısa sürede bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan lastik ekipmanlarını Würth ürünleri arasından seçebilirsiniz.

Araçlara Göre Dizayn Edilen Lastik Tamir Kiti Çeşitleri

Her araç için tasarlanan tamir kitlerinin içerisinde farklı seçenekler bulunur. Bu nedenle aracınız için uygun seçeneği ararken doğru incelemeler yapmanız tavsiye edilir. Motosiklet lastik tamir kiti çeşitleri son derece profesyonel şekilde dizayn edilir. Ürünlerin üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde yaptığınız tamirat uzun ömürlü olur. Kesici, sızdırmaz şerit, esnek tüp ve konnektör vana gibi ürünlere yer verilen setler, birkaç dakika içerisinde motosikletinizin tekerine onarım yapmanıza imkan tanır. Otomobil lastik tamir kiti modelleri araç bagajlarında her zaman kendine yer bulur. Bu pratik kullanım yolculuğunuza devam etmenizi sağlar. Bütün markalarda ve tüm otomobil çeşitlerinde kullanılabilen bu ürünler, özel bir profesyonellik gerektirmez. Böylelikle herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ürünleri küçük kamyonetlerde ve bazı kamyon çeşitlerinde de kullanabilirsiniz. Kompresörlü lastik tamir kiti seçenekleri güvenli kullanım için son derece hassas bir şekilde dizayn edilir. Yeni nesil teknolojilerden faydalanılarak üretilen bu kitler, parçacıklı jel bir yapıya sahiptir. Aracın hiçbir aksamına zarar vermeyen ürünler güven içerisinde kullanarak lastiklerin onarım işlemlerini rahatça yapabilirsiniz. Ürünleri satın almadan önce hangi araçlar için kullanıma uygun olduğu gibi ayrıntılara göz atabilirsiniz.

Lastik Tamir Kiti Nasıl Kullanılır?

Ürünlerin kullanımı hakkında bilgi sahibi olmanız, yollarda tamir işlemlerini daha rahat yapmanıza imkan tanır. Araç lastik tamir kiti çeşitleri geniş yelpazesi sayesinde kullanıcılara seçim imkanı sunar. Seçeneklerin çalışmasındaki en temel mantık, tekerleklerin havayla temas halinde olmasının önüne geçmektir. Bu sayede tekerleklerin inmeye devam etmesi önlenmiş olur. Spreylerin içerisine konulan özel sıvılar sayesinde tekerleklerin patlak kısımlarından hava geçişi tamamen engellenir. Havayla sıvının temas ettiği anda kendiliğinden bir kauçuk oluşur. Spreyler bu noktada bir nevi tampon görevi üstlenir. İç lastik tamir kiti seçeneklerinin çoğu aynı çalışma sistemine sahiptir. Tekerlek patlaması durumunda yol üzerinde uzun süre kalmak bazı tehlikelere neden olabilir. Bu ürünlerle hem zamandan tasarruf etmiş hem de bu tarz tehlikelerden korunmuş olursunuz. Patlak lastik tamir kiti modellerini kullanırken aracınızın düz bir zemin üzerinde olması gerekir. Ayrıca kitleri araç kontağı kapalı ve el freni çekik bir şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Aksi takdirde olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Bazı sprey çeşitleri hortumludur. Bu ürünleri kullanırken spreyi hortum kısmını lastiklerin supabına birkaç tur çevirerek yerleştirmelisiniz. Lastik tamir kiti arayışınız sırasında motosiklet çantası modellerine de göz atarak eşyalarınızı taşımak için tercihte bulunabilirsiniz.

Lastik Tamir Kiti Kullanmanın Avantajları

Aracınızla seyir halindeyken ani bir lastik patlaması durumunda kişilerin imdadına yetişen sıvı lastik tamir kiti ve diğer seçenekleri kullanmak büyük bir avantaj sunar. Kitlerin içerisinde bulunan sıvı, kimyasal maddeler içerdiği için doğru şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Bu nedenle aracınızın güneş almayan bir yerinde saklamanız tavsiye edilir. Bu ürünler sayesinde en yakın servis merkezine rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ürünler hakkında fikir sahibi olmak adına lastik tamir kiti yorum ve beğeni oranlarına göz atabilirsiniz. Ürünlerin üretimini yapan marka ve bu markaların üretip satışa sunduğu çok sayıda ürün olması sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Lastik tamir kiti tavsiye ve önerileri doğrultusunda ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir, bu bilgilerle seçimlerinizi daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Tekerleklerin patlak kısmını sıvıyla doldururken, şişenin dik bir şekilde tutulması gerekir. Lastik supabını da saat 12 yönüne çevirdiğiniz takdirde onarım işlemini kolayca yapmanız mümkündür. Ucuz lastik kiti seçeneklerini inceleyip seçim yapabilirsiniz.

Lastik Kiti Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Ürünlerin kullanım detayları ve diğer ayrıntılarıyla beraber fiyat skalası da merak uyandıran faktörlerden biridir. Lastik tamir kiti fiyatları ürünlerin yapısına göre şekil alır. Set halinde ya da ayrı ayrı satışa sunulan ürünler arasında fiyat farklılıkları vardır. Şambrelli lastik tamir kiti çeşitleri sıklıkla tercih edilen çeşitler arasında yer alır. İç lastik kurtarıcısı olan bu çeşit kullanım kolaylığı sunar. Lastik tamiri için dizayn edilen ürün seçeneklerini incelediğiniz zaman bütçe bakımından da size uygun olan alternatifleri kolayca bulabilirsiniz. Ürünleri kullanırken tekerleğin patlamasına neden olan cismi üzerinden çıkarmanız gerekir. Aksi takdirde yaptığınız onarım işlemi beklediğiniz sonucu vermeyebilir. En iyi lastik tamir kiti çeşitlerini bulmak adına ürünleri detaylı bir şekilde incelemeniz tavsiye edilir. Genel olarak her araçta kullanım için uygun olan bu ürünleri aracınıza taşıyarak olası durumlara karşı tedbir almış olursunuz. Fiyat aralıkları, kullanım kolaylıkları ve ürün detaylarıyla beraber inceleme yaparak sizi zor durumlardan kurtaracak olan kit çeşidini kısa bir zaman dilimi içerisinde kolayca bulabilirsiniz.