Motosiklet Lastiği

Motosiklet Lastiği Fiyatları

1.079 farklı Motosiklet Lastiği için fiyatlar listeleniyor.

Reklam

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

4 MevsimYaz185 65 R15205 55 R16Otomobil4X4 / SUV202120220 - 750 TL 750 - 1.000 TL Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 45Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Araç Türü: Motosiklet Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.000 TL2.000 TL üstü
Markası Mevsim Araç Türü Motosiklet Ebat Hız Sınıfı Yük Endeksi Üretim Tarihi SatıcıToplam 17 satıcı.

Yaz Lastiği4 Mevsim Lastik185 65 R15 4 Mevsim Lastik185 65 R15 Yaz Lastiği205 55 R16 4 Mevsim Lastik205 55 R16 Yaz LastiğiContinental Yaz LastiğiOtomobil Lastik185 65 R15 Kış Lastiği185 65 R15 LastikBridgestone 4 Mevsim LastikBridgestone Yaz Lastiği

En Çok Karşılaştırılan Oto Lastikler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Motosiklet Lastiği Sıkça Sorulan Sorular

Motosiklet Lastiği

Ulaşım araçları arasında yer alan, aynı zamanda hem hızından hem de pratik kullanımlarından dolayı sıkça tercih edilen motosikletlerin verimli performans sergilemesi adına bazı parçaların üretimi yapılır. Her bir parçanın önemi ve araçtaki görevi farklıdır. Sürüş deneyiminin en verimli şekilde olabilmesi için lastik seçimi büyük önem taşır. Jantların üzerine takılarak kullanılan ürünler farklı ölçülerde ve özelliklerde dizayn edilir. Motosiklet lastiği çeşitleri motosikletlerin en önemli parçalarının başında yer alır. Sürüş konforundan güvenli deneyime, yakıt tasarrufundan yol tutuşuna kadar tüm detaylarda ürünlerin payı oldukça büyüktür. Ürünlerin görünümü ve şekli klasik dört tekerli araçla göre daha farklıdır. Motosikletin özellikle viraj dönüşlerinde yan yatması sebebiyle tekerleklerin yanak kısımları doğrudan yerle temas halinde olur. Bu nedenle tekerleklerin üretiminde markalar ekstra hassas davranır. Motosiklet iç lastiği, çapraz katlı olarak da bilinir. Üretimleri yapılan en klasik ve eski çeşitler arasında yer alır. Ürünlerin içerisinde hava sızdırmayan kauçuk yapılı bir malzeme bulunur. İçinde çapraz şekilde atılmış olan ipler, tekerleklerin hasar görme oranını en alt seviyeye indirir. Günümüzde aktif olarak üretim yapan motosiklet lastik markaları, kişilerin ihtiyaçlarını yeni nesil teknolojilerle harmanlayarak kullanıcı memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaç edinir. Yamaha ürünlerini görsel ve diğer detaylarıyla beraber inceleyebilir ihtiyaçlarınızı güvenle satın alabilirsiniz.

Motosiklet Lastiği Çeşitlerinin Özellikleri

Otomobil araçlarının tekerlek çeşitleri gibi motosikletlerin de tekerleklerinin farklı çeşitleri vardır. Ürünler üretim materyallerine, kullanım dönemlerine ve kullanım alanlarına göre sınıflara ayrılır. Motosiklet arazi lastiği modelleri zorlu hava şartları ve zemin koşulları göz önünde bulundurularak dizayn edilir. Üretim sürecinde kullanılan malzemeler ise markaların inisiyatifine göre değişiklik gösterir. Kışlık motosiklet lastiği çeşitlerinde diş yapısı büyük önem arz eder. Sık ve kaliteli diş yapısına sahip olan ürünler ıslak yollarda kaymaz. Özellikle virajlarda aracın yerle olan yakınlığı düşünüldüğü zaman kış dönemindeki ürün kullanımının önemi bir kez daha ortaya çıkar. Aslında kaliteli şekilde dizayn edilmiş olan ürünler 4 mevsim kullanıma uygundur. Ancak sürüşü yapılacağı bölgenin zemin şartları bu noktada önemli bir detaydır. Patlamayan motosiklet lastiği modelleri de her dönem rağbet gören ürünler arasında yer alır. Araçların hızı göz önünde bulundurulduğu takdirde tekerleklerin kolayca patlamaması oldukça büyük bir avantajdır. Olası patlama gibi durumlarda ise ürünlere yama yapma şansınız vardır. akakce.com üzerinden bütün lastik çeşitleri ve özelliklerine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Motosiklet motosiklet jant şeridi modellerine de bakarak ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlardan karşılayabilirsiniz.

Motosiklet Lastiği Üzerindeki Harfler Ne Anlama Gelir?

Ürünler kullanım alanına göre de farklı sınıflara ayrılır. Özellikle motosikletlerin yük taşıma gibi durumlarda kullanılması ürün seçiminde ekstra hassas davranmanızı gerektirir. Motosiklet lastiği 17 jant olan seçenekleri farklı özelliklere ve sürüş imkanlarına sahip olan motosikletlere göre özel olarak tasarlanır. Ürünlerin hız sınırlarına göre ayrı sınıfları vardır. Motosiklet lastik karşılaştırma yaparken ürünlerin dahil olduğu sınıfları incelemeniz gerekir. Her ürünün üzerinde farklı bir harf bulunur. Ürünler üzerinde yer alan harfler; J, K, R, S, T, U, Z ve Lİ şeklindedir. Diğer harfler hızı gösterirken Lİ ifadesi maksimum yük sınırını temsil eder. Motosiklet lastik çeşitleri üzerinde bulunan harflere bakarak maksimum hangi hıza kadar çıkabileceğini görmeniz mümkündür. K harfinin yazılı olduğu tekerlekler en fazla 110 km hıza kadar verimli performans sergiler. Z harfi yazan seçenekler ise 240 km hıza kadar üstün performans göstererek beğeni kazanır. En iyi motosiklet lastiği modelini bulmak adına kişiler bütün seçenekleri detaylı bir şekilde incelerler. Araştırma sürecinde aracınızın tipi ve özellikleri de büyük önem taşır. Şehir içinde kullanılmak üzere tasarlanan ürünler kişilerin beklentilerini karşılar. Düz yolların yanı sıra bozuk asfaltlarda, hatta çakıllı yollarda dahi ürünlerin verimli performansını rahatlıkla görebilirsiniz.

Doğru Motosiklet Lastiği Nasıl Seçilir?

Uzun süreli kullanılacak bu ürünlerin seçim süreci büyük önem taşır. Ürünler hakkında yeterli bilgiye sahip olmamanız durumunda yakın çevrenizden ve ürünlerden anlayan kişilerden motosiklet lastik önerisi alabilirsiniz. Üstelik modellerin yorum ve beğeni oranlarına da göz atarak merak ettiğiniz detaylara kolayca ulaşabilirsiniz. 18 jant motosiklet lastiği modelleri arasında seçim yaparken aracınıza uygun olup olmadığından emin olmanız tavsiye edilir. Aksi takdirde tekerlek aracınıza büyük ya da küçük gelebilir. Jant ölçüleri hakkında ürünlerin özelliklerini inceleyerek bilgi sahibi olmanız mümkündür. 17 inç motosiklet lastiği ve diğer seçeneklerin tamamının üretiminde kullanılan malzemeler farklılık gösterebilir. Görev açısından sadece sürüş performansı sunmayan bu ürünler aynı zamanda araçları doğru şekilde kullanmanıza olanak tanır. Doğu tekerlek seçimi yakıt açısından da tasarruf etmenize yardımcı olur. Siyah ya da beyaz yanak motosiklet lastiği seçenekleri arasından seçim yaparken tekerleklerin üretiminde kullanılan hamur türüne de dikkat etmelisiniz. Uzun mesafeli yollarda sert hamurlu ürünler daha çok iş görürken, şehir içi ve kısa mesafeli yollarda kullanımlar için yumuşak hamurlu seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Motosiklet Lastiklerinin Bakımı Hakkında Bilinmesi Gereken Detaylar

Otomobillerde olduğu kadar motosikletlerde de lastik bakımı fazlasıyla önem taşır. Keyifli bir sürüş için belirli periyotlar dahilinde tekerleklerin bakımını yapmanız gerekir. 18 inç motosiklet lastiği çeşitleri ve diğer tüm seçenekler uzun süre zarfında beton zeminle temas halinde olan ürünlerin yapısı zaman içerisinde değişebilir. Bu nedenle kullanmasanız dahi iyi yerde muhafaza etmeniz önerilir. 16 jant motosiklet lastiği modelleri ve diğer çeşitlerin uzun süre yerle temasını kesmek adına araya tahta gibi malzemeler koyabilirsiniz. Özellikle seyahate çıkma durumunda ürünlerin hava ve basınç oranlarının kontrol edilmesi dikkate alınması gereken başlıca detaylar arasındadır. Olası patlama ya da daha farklı durumlarda ise ürünlerin tamir edilme olasılığına göz atılır. Bazı tekerlekler patlasa dahi yama yapılır tekrardan kullanılabilir. Kaymayan motosiklet lastiği seçenekleri özellikle ıslak zeminlerde kullanım için kişilere büyük avantaj sağlar. Ürünlerin kaymaz yapısında üretilmelerindeki en büyük etken diş yapısıdır. En iyi motosiklet lastiği fiyatları hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Motosiklet Lastiği Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Ürünlerin montajı ve kullanım kısmında da dikkate alınması gereken bazı püf noktalar vardır. Motosiklet lastik ebatları dünya genelinde belirlenmiş standartlar doğrultusunda dizayn edilir. Bu sayede aracınızın ölçülerini doğru bildiğiniz takdirde doğru ürünü kolayca bulmanız mümkün olur. Ayrıca ürünlerin üzerinde yer alan harf ve rakamlar sayesinde pek çok bilgiyi edinebilirsiniz. Ucuz motosiklet lastiği ararken bir yandan da kullanım detayları hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda vardır. Özellikle ürünü yeni almanız durumunda beklediğiniz performansla tanışmak adına bir süre ani fren yapmaktan ve ani şekilde hız yükseltmekten kaçınmanız gerekir. Ortalama 100 km civarında tekerlekler ideal kıvama gelmiş olur. Motosiklet lastiği fiyatları marka, tür, özellik ve üretimde kullanılan malzemelere göre şekil alır. Ayrıca ebat unsuru da fiyatların belirlenmesinde büyük oranda rol sahibidir. Ürünleri takmadan önce iç ve dış kısımlarını detaylı bir şekilde kontrol etmeniz gerekir. Seçenekleri incelediğiniz zaman hem bütçe hem kalite hem de performans açısından ideal ürünü kısa süre içerisinde bulabilirsiniz.