LEGO Technic

LEGO Technic Fiyatları

95 farklı LEGO Technic için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 - 100 TL 150 - 250 TL Lego CityLego Technic6+ Yaş8+ YaşÇocukÇocuk-YetişkinErkekKızSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Seri: Lego Technic Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Seri Lego Technic Parça Sayısı Şekil Türü Tema Malzeme Türü Kullanıcı Türü Boy Karakterler Yaş Aralığı Cinsiyet SatıcıToplam 88 satıcı. Ürün Puanı

LEGO CityLEGO Creator1-2 Yaş Blok OyuncakBüyük Blok OyuncakÇocuk Blok OyuncakErkek Blok OyuncakHarry Potter Blok OyuncakIron Man Blok OyuncakKız Blok OyuncakLEGO ArchitectureLEGO BatmanLEGO BrickHeadz

En Çok Karşılaştırılan Blok Oyuncaklar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

LEGO Technic Sıkça Sorulan Sorular

LEGO Technic

LEGO Technic çoğunlukla iş makineleri ve ileri seviye araba tasarımlarını içeren bir koleksiyondur. Çocuklar ve yetişkinler için plastik bazlı yapı setleri üreten en popüler markalardan biri olan LEGO eğlenceli oyuncak modelleri oluşturur. Technic serisiyle üretimlerini bir adım öne taşımayı başaran marka LEGO meraklılarının ilgisini çeker. Çocukların yanı sıra özellikle yetişkinlere hitap etmeyi amaçlayan seride karmaşık sistemler yer alır. Bazı parçaların elektronik mekanizmalar içermesi nedeniyle eğitici değerleri yüksek tasarımlar oluşturulur. LEGO Technic Türkiye genelinde farklı yaş gruplarına ulaşmayı hedefler. Teknik serilerinin içerisine dikdörtgen parçaların yanı sıra çeşitli çubuklar, direkler, motorlar ve silindirler gibi detaylı şekiller dahil edilir. Birbirinden farklı modelleriyle LEGO Technic Akakçe seçeneklerini değerlendirerek, tercihte bulunabilirsiniz.

LEGO Technic Modelleri

LEGO Technic modelleri her yaş grubu için seçenekler oluştururlar. Eğlenceli tasarımlar komplike sistemler ile donatılarak sizlere sunulur. Setler tema, parça sayısı, ilgi alanı, yaş ve ürün türü olarak farklı filtreleme seçeneklerine sahiptir. Oyun seti modelleri arasında öne çıkanlar elektrik sistemleriyle bir üst seviyeye taşınır. Sıfırdan başlanarak yapılan yolcu uçağı, yük ve savaş helikopteri gibi tasarımlar uzaktan kumanda yardımıyla havada hareket ettirilebilir. Klasik araba, tır, iş makinesi ve kamyon gibi türlerin de elektrik sistemli çeşitleri bulunabilir. LEGO Technic ürünleri esnek ve çok yönlü özelliklere sahiptir. Minimal parçaların klasik LEGO setlerinin aksine yuvarlak, delikli, uzun ya da yatay şekillerde olması hayranların daha çok heyecan duymasına olanak verir.

En popüler LEGO Technic seti arasında motorsiklet tasarımları yer alır. Gerçeğiyle birebir ya da benzer tasarım detaylarına sahip olan motosikletler hız tutkunlarının ilgisini çeker. Macera severlere özel olarak üretilen modeller arasında ise yarış arabaları ve uçakları öne çıkar. İş makinesi modelleri arasında ise yük çekici kamyon, beton mikseri, vinç, orman makinesi ve kamyon çeşitleri sizlere sunulur. İlgi alanınıza göre seçim yaparak birbirinden eğlenceli LEGO modelleri tasarlayabilir ve kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz. Alanında uzman olan marka her seviye için özel ürünler hazırlarken kullanıcıların bir sonraki seviyeye geçmesine de yardımcı olur. Başlangıç seviyesi olarak az parçalı modeller tercih edebilir daha ileriki seviyelerde elektirikli ve çok parçalı tasarımlara yönelebilirsiniz.

LEGO Technic Özellikleri

Hobi alanında popüler seçimlerden biri olan legolar farklı koleksiyonlara ve temalara sahiptir. Kullanıcılar LEGO Technic nedir ve diğer seriler arasındaki farklar nelerdir gibi soruları merak ediyor olabilirler. Marka tarafından cevaplanan sorular kullanıcıların ideal ürün seçimi için yol gösterici bir kılavuz hazırlamayı başarır. LEGO serileri içerisinde film ve çizgi romanlara özel olarak temalar vardır. 7 yaş ve altı kullanımlar için basit parça ve kurulumlar sunulurken daha üstü yaş gruplarına karmaşık sistemler dahil edilir. LEGO Technic serisi karmaşık sistemlerin toplandığı bir koleksiyondur. Eğitici özellikler barındıran serilerde kullanıcılar mühendislik adımlarını tek tek takip ederler. Yapıların fonksiyonel ve çok yönlü olması sayesinde birden fazla tasarım ortaya çıkabilir. Kurulum aşamasında detaylı talimatlar içeren bir kullanım kılavuzu kullanılır.

Serinin birçok parçası elektrik ve pil yardımıyla çalışmak üzere programlanır. Böylece modellere ek işlevler kazandırılabilir. Koleksiyon parçaları diğer serilerde olduğu gibi farklı modellerin parçalarıyla birleştirilebilir. Bu sayede kullanıcıların birbirinden farklı ve orjinal yeni tasarımlar oluşturması beklenir. Yaratıcılığın ön planda olduğu Technic serisi kullanıcılarına ilham vermek için üretilir. Gerçek hayatta yer alan ikonik araçları oyuncak dünyasına taşıyan marka etkileyici ve heyecanlandırıcı modeller oluşturur. Fiziksel darbelere karşı dayanıklı olan parçalar tescilli plastik malzemelerden üretilir. İnsan sağlığına zararlı olan tüm maddelerden arındırılan model parçaları kaybolma riskine karşı yedek sistemler ile desteklenebilir. Markanın Technic serisine dahil ettiği özellikler sayesinde kullanıcılar legoları bir araya getirme sürecinde eğlenceli vakitler geçirirler.

LEGO Technic Faydaları

LEGO Technic oyuncakları mimari ve mühendislik yeteneklerini geliştirici etkileri ile bilinir. Komplike parçaları bir araya getirmeyi amaçlayan kullanıcılar bu süreçte birçok yeni bilgi edinebilirler. Teknik alanda farklı bilgi ve yetenekler kazandıran Technic serisi takım çalışması ve sosyal beceriler konusunda fayda sağlar. Aile bireyleri ya da arkadaşlarla yapılan setler iletişim becerilerinde olumlu etkiler göstermeyi başarırlar. Tasarımların bir araya gelmesi sürecinde birbirinden zorlu sorunlarla yüz yüze gelinir. Sorunları tek tek çözen kullanıcılar problem çözme ve mekansal farkındalık alanında gelişirler. Eğitici oyuncak modelleri arasında dikkat çeken koleksiyon yaratıcılık ve deney oluşturma alanında da etki gösterir. Lego parçalarının diğer koleksiyon ya da temalarla uyumlu olması kullanıcıları yeni ürünler tasarlamaya teşvik eder.

Yaş grubuna göre en uygun LEGO Technic seçimi önemlidir. Bu özel seri 7 yaş ve altına genel olarak önerilmez. İçeriğinde bulunan küçük parçalar bebeklerin yutma ve boğulma riskine neden olabilir. Bu nedenle Technic serisinde çocuklarla çalışırken ebeveynler tarafından sürekli kontrol altında tutulmalıdır. Stres ve kaygı gibi duygularla baş etmeye çalışanlara uzmanlar LEGO Technic al tavsiyesinde bulunabilir. Modelleri sabırla bir araya getirmeyi öğrenen kullanıcıların seri sonlarında özgüven kazanımlarında artış olduğu gözlemlenir. Azim gerektiren karmaşık ve teknik seriler kişilerin engellerin yönetimi konusunda gelişmesine olanak verir. Birbirinden faydalı özellikleri bulunan teknik serisi içerisinde sevdiğiniz ve ilgi duyduğunuz bir alana göre seçim yapabilirsiniz.

LEGO Technic Kurulumları

LEGO Technic parçaları kurulum aşamasında belirli bir talimat listesiyle birlikte gelir. Kullanıcılar her model kurulumu için farklı talimatları takip etmelidir. Yaratıcılar tarafından detayla açıklanan kurulum sistemlerinde yardım için LEGO Technic online sitesine başvurulabilir. Zorluk çeken ve kurulumlarda sorunlarla karşılaşan kullanıcılar markanın yardımcı asistanına başvurabilirler. Model türüne göre değişen model kurulumlarında mimari ve teknik bilgi gerekir. Parçaların kaybolmaması için temiz bir alan oluşturulmalıdır. Elektrik ve pil sistemine sahip olan setlerde ise güvenlik için kullanım talimatlarının dışına çıkılmaması önerilir. LEGO Technic ne kadar sürede kurulur sorusunun cevabı ise tamamen sizlerin hızına bağlıdır. Lego alanında bilgi ve deneyime sahip kişiler ürünleri daha hızlı sürede bitirirken yeni başlayanlarda bu süre uzayabilir. Kurulum aşamasından zevk alarak ve kendinizi geliştirerek tüm seti kısa bir sürede bir araya getirmek mümkündür.

LEGO Technic Fiyatları

LEGO Technic fiyat seçenekleri ürünlerin parça sayısına ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. En pahalı LEGO Technic modelleri arasında elektrik sistemlerine sahip komplike setler yer alır. LEGO Technic en ucuz modelleri ise daha az parçalı ve basit sistemlerden oluşabilir. Yaş gruplarına göre ayrılan modellerde genel olarak bütçe dostu seçenekler hakimdir. Yıl boyunca uygulanan çeşitli kampanyalar sayesinde indirimli LEGO Technic ürünleri bulmak mümkündür. Markanın indirim dönemlerini takip ederek en ucuz LEGO Technic fiyatları ve modellerine ulaşabilir ve kazançlı bir alışverişte bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı ürünler arasında ilgi alanınıza ve deneyiminize göre seçim yaparak size en uygun tasarımı bulabilirsiniz. LEGO Technic indirim ve kampanyaları Akakçe ile sizlere sunulur. Kolay ve güvenli alışveriş için Akakçe ile inceleme yapabilir, en beğendiğiniz ürünleri hızlıca satın alabilirsiniz. Hemen şimdi kendinize en uygun LEGO Technic satın al seçeneğinden yararlanarak, inşa etmeye başlayabilirsiniz.