Allık Fırçası

Allık Fırçası Fiyatları

363 farklı Allık Fırçası için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 16Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Allık Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Allık Renk

Bakır Makyaj FırçasıBeyaz Makyaj FırçasıDudak & Ruj FırçasıEyeliner FırçasıFar FırçasıFondöten FırçasıFuşya Makyaj FırçasıGri Makyaj FırçasıGümüş Makyaj FırçasıHighlighter & Fan FırçasıKahverengi Makyaj FırçasıKapatıcı Fırçası

En Ucuz Allık Fırçası Fiyatları Akakçe'de!

Kusursuz bir ten makyajına ifade kazandıran; adeta tamamlayıcı rol oynayan uygun renkte bir allık kullanımıdır. Elmacık kemikleri üzerine uygulanan farklı tonlardaki allıklar, yüzün daha keskin ve daha belirgin görünmesini sağlar. Hatta oldukça sade makyajın tercih edildiği zamanlarda dahi sadece allık kullanmak bile günü kurtarabilir. Fakat uygulama açısından dikkat isteyen allıklar genellikle toz formda oldukları için amaca uygun bir fırça ile kullanılmalıdır.
Uygun formdaki bir fırça, renkleri homojen şekilde yüzün istenilen bölgesine yayar ve daha doğal bir görünüm elde edilmesini sağlar. Farklı tarz, renk ve şekillerdeki allık fırçalarını en uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz tek yer akakce.com! Birçok markanın, çok farklı formlarındaki fırçaları için tek bir tık yeterli. Hatta sitede belirli aralıklar ile düzenlenen allık fırçası indirimleri ve kampanyaları sayesinde ihtiyacınız olan diğer fırçalar da makyaj çantasındaki yerini alabilir.

Allık Fırçası Özellikleri

Makyaj esnasında yüze farklı bir boyut katmak ve hatları vurgulamak için kullanılan allık için önemli olan unsurlar arasında kullanılan allık fırçası özellikleri yer alır. Öyle ki kullandığınız allık markası ve rengi ne olursa olsun, eğer fırçanızı doğru şekilde seçmemişseniz istediğiniz gibi bir uygulama yapma ihtimaliniz çok düşüktür. Allık fırçası özellikleri farklılaşsa da genel olarak en çok kullanılan formları şunlardır:
Yuvarlak form fırçalar : Üst kısmı kubbe şeklindeki bu fırçalar, kullandığınız allığı homojen bir şekilde dağıtmayı sağlar. Eğer elmacık kemiklerinin keskin görüntüsünü ortaya çıkarmak istiyorsanız, bu formdaki bir fırça tam size göre. Ayrıca yuvarlak formdaki fırçaları pudralarınız ile de kullanabilirsiniz. Ancak her kullanım sonrası, makyaj kalıntıları bakteri oluşturabileceği için temizlemeye dikkat etmelisiniz.
Geniş form fırçalar : Geniş bir yanak şekline sahipseniz, kullanmanız gereken fırça formu da geniş ağız yapısına sahip olan fırçalardır. Geniş fırçalar sayesinde hem yanak hatlarını favori allığınız ile belirginleştirebilir hem de dekolte bölgenizdeki pudra uygulamalarını kolayca yapabilirsiniz.
Düz form fırçalar : Sabahları işe ya da okula giderken kısa süreniz varsa ve acele etmeniz gerekiyorsa, düz formdaki fırçalar tam sizin için. Hem kolay hem de hızlı kullanım sağlayabileceğiniz bu fırçalar sayesinde allığı pratik bir şekilde fırçaya alabilir, yoğun olarak uygulayabilirsiniz. Eğer düz formdaki fırçaları kullanmayı seviyorsanız, yoğun miktarı azaltmak için uygulama öncesinde hafifçe üfleyebilirsiniz.
Gölgelendirme fırçaları : Allık fırçası özellikleri dikkate alındığında gölgelendirme fırçaları diğer formlardan çok daha keskin yapıya sahiptir. Daha çok profesyonel makyözlerin kullandığı fırçalar olarak bilinen gölgelendirme fırçaları, bir takım gölge teknikleri ile yüze boyut ve kontrast kazandırmak için kullanılır. Fırçanın kullanım açısı, noktasal vurgu sağlama konusunda mükemmel görünüm kazandırır.

Allık Fırçası Nasıl Kullanılır?

Yüz makyajını taçlandıran son işlem olan allık kullanımı, doğru bir fırça ile uygulandığında mükemmel sonuçlar sağlar. Gündüz ofisin, gece ise davetin en güzel ve en hoş yüze sahip kadını olmak istiyorsanız, allık fırçası nasıl kullanılır bilmek zorundasınız. Kullanılan allığın kalitesi bu konuda çok önemli olsa da, aslında can alıcı nokta doğru fırça seçimi ve kullanım teknikleridir. Allık uygulaması yaparken fırça tipi dışında bir diğer önemli konu tutuş ve uygulama tekniğidir. Yeterli miktarda allık almak için fırçanın uç bölgesini parmaklarınızla sıkıştırın ve sürün. Genellikle toz formda olan allıklar yoğun renk verir. Aşırı kullanım olmaması için ilk önce fırçaya hafifçe üfleyin ve rengin bir miktar dağılmasını sağlayın. Daha sonra eğimli bir tutuş ile yanaklarınıza uygulayabilirsiniz. Şayet normalden daha çökük yanaklara sahipseniz, önemli olan elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarmaktır. Bunun için fırçanızı allık ile temas ettirdikten sonra, daha dik tutuş ile kullanmalısınız. Allık fırçası kullananların yorumları doğrultusunda, elmacık kemiklerinizin altına bir miktar da aydınlatıcı uygulamanız tavsiye eedilir. Bu durum aksine, daha kemikli bir yüze sahipseniz fırçanız geniş formlu olmalıdır. Yoksa çok renkli bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Allık Fırçası Kullananların Yorumları

Makyaj sever kadınlar tarafından yapılan allık fırçası kullananların yorumları konusunda farklı bilgiler olsa da genelde kullanıcılar yuvarlak formdaki fırçaları tercih eder. Daha yumuşak kıllara sahip olan tepesi kubbe biçimli bu fırçalar sadece allık değil, pudra için de kullanılır. İnternet üzerinden alışveriş yapanlar, genellikle satın almak istedikleri ürün hakkında kullanıcı deneyimlerini öğrenmek ister. Allık fırçası kullananların yorumları için akace.com’un kullanıcı yorumları kısmını inceleyebilir, satın almak istediğiniz ürün hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. Profesyonel kullanım için uygun olan allık fırçası fiyatları diğer fırça çeşitlerine oranla daha yüksektir. Daha çok gece makyajı ve profesyonel makyözler tarafından tercih edilen Eklips ürünleri için de akakce.com kullanıcılara yardımcıdır. Akakçe üzerinden , en iyi far fırçaları için marka filtrelemesi yapabilir, ya da aynı markanın farklı firmalardaki fiyatlarını değerlendirebilirsiniz.

Allık Fırçası İndirimleri ve Kampanyaları

Allık fırçası fiyatı, markasına ve kalitesine göre farklılık gösterir. indirim beklenen Ürün özelliklerine göre değişiklik gösteren en uygun allık fırçası fiyatları için akakce.com’u takip edebilirsiniz. Belirli dönem ve özel günlerde yapılan allık fırçası indirimleri ve kampanyaları ile dilediğiniz ürüne avantajlı ödeme seçenekleri ve en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Kullanıcılarından tam not alan, kalitesinden emin olduğunuz ünlü markaların tasarım harikası fırçalarını en uygun allık fırçası fiyatı ile Akakçe’den satın alabilirsiniz.