Kontür Fırçası

Kontür Fırçası Fiyatları

65 farklı Kontür Fırçası için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Kontür Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Kontür

Allık FırçasıBakır Makyaj FırçasıBeyaz Makyaj FırçasıDudak & Ruj FırçasıEyeliner FırçasıFar FırçasıFondöten FırçasıFuşya Makyaj FırçasıGri Makyaj FırçasıGümüş Makyaj FırçasıHighlighter & Fan FırçasıKahverengi Makyaj Fırçası

Bunlara Da Bakabilirsiniz

En Ucuz Kontür Fırçası Fiyatları Akakçe'de!

Bir resimde "figürlerin sınırlarını belli etmek için çizgiler oluşturma" anlamına gelen kontur, makyaj sektörü içerisinde kendine "kontür" olarak yer bulur. Dış görünümüne dikkat eden kadınların da çok iyi bildiği gibi, yüz makyajında yüzün sınırlarını ortaya çıkarmaya kontürleme denir. Uygun bir kapatıcı tüm yüze uygulandıktan sonra, elmacık kemiklerinin altına, burnun kemiklerinin her iki yanına, saç dipleri ile alnın birleştiği kısma ince bir hilal olacak şekilde uygulanır. Eğer gerekiyorsa çene kıvrımı ile son dokunuş yapılarak bitirilir. Yüz hatlarındaki bu gölgeleme işlemi için mutlaka uygun bir kontur fırçası kullanılmalıdır ki en güzel hatlar ortaya çıkarılabilsin kontür fırçası özellikleri kullanım amacına uygun olarak değişiklik gösterir. Dünya lideri markaların en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla kullanıcısıyla buluşturan akakce.com kaliteli ve dayanıklı kontür fırçası çeşitleri ile de beğeni kazanır.
Favori makyaj malzemelerinden olan kontür fırçaları için site site dolaşmana gerek yok. Akakçe’de belirli aralıklarla kontür fırçası indirimleri ve kampanyaları düzenlenir. Site üzerinden zevkinize ve bütçenize en uygun fırçayı anında satın alabilirsiniz.

Kontür Fırçası Özellikleri

Eskiden sadece profesyonel makyaj uzmanlarının bildiği makyaj sırları, günümüzde İnternet sayesinde artık hemen herkes tarafından uygulanabilir hale geldi. Bu sırlardan en önemlilerinden biri de yüzü sert ama son derece havalı gösteren kontür işlemi. Farklı markalara ait fondöten, kontür paletleri, far ve pudra fırçaları, allık, ruj gibi ürünlere akakce.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Sosyal medyada yer alan makyaj videoları sayesinde yüz hatlarınıza uygun makyaj türüne karar verebilir ve kendiniz makyaj yapabilirsiniz. Yüz hatlarının daha ince ya da dolgun görünmesini sağlayan en kaliteli makyaj fırçası çeşitleri ile makyajınızın mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz. Son yıllarda açık ve koyu ton renkler ile yüz hatlarını belirginleştirmek için kullanılan kontür fırçaları da farklı özellikleri ve fiyatları ile akakce.com üzerinden satışa sunulur. Toz ya da stick olarak tasarlanan kontür paletlerinin yapısına uygun olarak kontür fırçası özellikleri de farklılaşır. Kontör fırçası seçerken öncelikle dikkat edilmesi gereken fırça kıllarının yumuşak olmasıdır. Sert kıllar, cildinizi tahriş ettiği gibi kontürleme yaparken istediğiniz sonuçların oluşmasını da tam anlamıyla sağlayamaz. Toz formda bir kontür paleti tercih ediyorsanız, ince kalınlıkta daha yayvan fırçaları deneyebilirsiniz. Bu konuda kontür fırçası kullananların yorumları dikkate alınabilir. Yorumlara göre en kullanışlı ve harika sonuçlar veren fırçaların başında Golden Rose makyaj fırçaları yer alır. Kaşık formdaki fırçalar da oldukça fazla tercih edilen modeller arasındadır. Kaşık kontür fırçası özellikleri sayesinde yüzün her alanına renklerin orantılı bir şekilde dağılmasını sağlar. Yumuşak kılları sayesinde kullanım rahatlığı da sunan ürün kontürü bir kaç el hareketiyle kolayca uygulamanıza izin verir. Akakçe ayrıcalığı ile en uygun kontür fırçası fiyatı için filtreleme yapabilir, farklı markaların ya da aynı markanın fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Kusursuz görünümünüz için en kaliteli fırçaları en uygun fiyatlar ile akakce.com'daki kontür fırçası indirimleri ve kampanyaları aracılığı ile anında satın alabilirsiniz.

Kontür Fırçası Kullananların Yorumları

Cilt makyajında hata kabul etmeyen makyaj severlerin kontür fırçaları konusunda oldukça dikkatli olduğu gözden kaçmaz. Kullanılan toz, krem, pudra ya da stick formdaki kontürler kadar, doğru fırça seçimi de büyük önem taşır. İnternet üzerinden alışveriş yaparken tüketicilerin en çok dikkat ettiği konulardan biri de satın almak istedikleri ürün hakkında diğer kullanıcıların deneyimleridir. Kontur fırçası kullananların yorumları için akakce.com yorumlar kısmını kullanabilir, ürün hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca siz de satın aldığınız kontör fırçası çeşitleri hakkında deneyimlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Kontür Fırçası Nasıl Kullanılır?

Genellikle diğer makyaj fırçalarına oranla daha kısa ve daha sık kıllardan oluşan kontür fırçalarının temel amacı konturu tam anlamıyla cilde dağıtabilmek ve mükemmel pigmentasyon sağlamaktır. Zira ne kadar doğal bir görünüm elde edilirse, o kadar düzgün bir yüz hattı ve makyaj ortaya çıkar. Ucu daha açılı kıllara sahip olan kontür fırçaları, özellikle elmacık kemiklerini vurgulamak ve alın gibi geniş alanlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Pudra formdaki kontürler için ideal bir kullanım sunarlar. Makyaja yeni başlayanların daha çok tercih ettiği açılı kontür fırçası fiyatları da uygundur. Çok daha ucuza, yeni bir fırça satın almak için akakce.com'a göz gezdirebilirsiniz. Öte yandan düz kıl yapısına sahip fırçalar yine geniş alanlarda uygulanan diğer bir çeşittir. Profesyonel kullanım için ideal olan düz form fırçalar daha çok kremsi tarzdaki kontür için kullanım kolaylığı sağlar. Bunların dışında daha küçük formda ve daha kısa tüylere sahip olan ikonik kontür fırçaları da mevcuttur. Dikdörtgen kesimli, düz kıl yapısına sahip bu fırçalar, çok daha sert ve heykel görünümü yaratmak için kullanılır. Defilelerde, reklam çekimlerine ya da film makyajlarındaki daha net hatlı yüzler elde etmeye yarar. İkonik kontür fırçası fiyatı, diğer çeşitlere göre nispeten biraz daha fazla olsa da en uygun fiyatlarla akakce.com'da dilediğiniz fırça modelini satın alabilirsiniz.

Kontür Fırçası İndirimleri ve Kampanyaları

Makyajında ufak tefek sırlara sahip olmak isteyen her kadının makyaj çantasında bir kaç tane kontür fırçası olması gerekir. En uygun kontur fırçası fiyatları için akakce.com’u takip edebilir dönemsel olarak uygulanan kontür fırçası indirim ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.