Masa Lambası

Masa Lambası Fiyatları

8.033 farklı Masa Lambası için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Xiaomi Masa Lambası TaoTronics Masa Lambası S-link Masa Lambası Avec Masa Lambası Jetcom Masa Lambası Nisa Luce Masa Lambası

Aktüel Broşürlerden Masa Lambaları

  • S-link Masa Üstü Zaman Ayarlı LedKoçtaş599,90 TL
  • Colours Bakossi Masa LambasıKoçtaş549,90 TL
  • House Pratik Beyaz Işıklı Şarjlı Led Lamba+Kalemtıraşlı KalemlikÖzdilek134,00 TL
  • USB Şarjlı Led Masa Lambası 3WBauhaus159,00 TL
  • USB ŞArjlı Led Masa Lambası 2WBauhaus139,00 TL
  • USB Led Çalışma Masası LambasıBauhaus129,00 TL
  • Modern Krom Sprillali Masa LambasıKoçtaş249,90 TL
  • Klasik Masa Lambası BeyazKoçtaş129,90 TL
  • Zita Aydınlatma Melodi Masa Lambası AntrasitKoçtaş59,99 TL
  • Kablosuz Şarj Özellikli Masa LambasıBim159,00 TL

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL ElektrikliŞarjlıAyarlanabilir IşıklıLEDPembeMorMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Türü Gövde Malzemesi Başlık Malzemesi Duy Tipi Yükseklik Başlık Genişliği Kablo Uzunluğu Ağırlık Ürün Puanı Renk

AmpulAkım Korumalı PrizGrup PrizŞerit LedArmatürSpotAplikPrizProjektörXiaomi Masa LambasıTaoTronics Masa LambasıS-link Masa Lambası

En Çok Karşılaştırılan Masa Lambaları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Masa Lambası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Masa Lambası Sıkça Sorulan Sorular

Masa Lambası

Çalışma alanlarının vazgeçilmez parçalarından biri olan masa lambası çeşitli tasarımlarla sizlere sunulur. Farklı boyutların modern ve şık görünümlere kavuşması her çalışma alanının havasını değiştirmeyi başarır. Masa lambası modelleri işlevsel, çok yönlü aydınlatma sistemleri olarak üretilir. Bulunduğu ortamın dekorasyonu geliştiren lambalar farklı formlarda bulunabilir. Ayarlanabilir başlıklar, ışık seviyeleri kullanıcılarının ortam aydınlatmasını kontrol etmesine izin verir. Ayaklı olanların yanı sıra masaya sabitlenen türler farklı alanlar için seçenek oluştururlar. İdeal boyutlarda üretilen tasarımlar masa üzerinde yer kaplamaz. Aydınlatma ve mobilya alanında lider olan markalar tarafından titizlikle hazırlanan masa lambası çeşitleri Akakçe yardımıyla karşılaştırılabilir. Bu sayede aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilir, keyifli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Masa Lambası Modelleri

Masa lambaları kullanım alanlarına göre farklı çeşitlere ayrılır. Bazıları tamamen dekoratif işlev görürken diğerleri aydınlatmaya yardımcı olur. Odanın ya da masanın boyutuna bağlı olarak çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. En yaygın kullanılan modeller şunlardır:

Ofis masa lambası olarak kullanılanlar dekorasyondan çok işlevine odaklanır. İş yerlerinde genellikle ışığı ayarlanabilir masa lambası çeşitleri kullanılır. Böylece ihtiyaca göre aydınlatma sistemi kontrol edilebilir. Elektrikli masa lambası çeşitleri etrafında bir priz ya da uzatma kablosu gibi enerji kaynağı ister. Enerji kaynağı bulunmayan ortamlarda ise şarjlı ya da pilli lambalara yönelinebilir. Ampullü masa lambası sıklıkla sarı ve beyaz ışıkla birlikte kullanılır. Daha farklı bir renk isteyenler ampulün rengini değiştirerek odanın havasını değiştirebilir. Her bir model farklı stillerde üretilerek kare, dikdörtgen ya da yuvarlak masa lambası çeşitlerini oluşturur. Basit bir kuruluma sahip olanlar sizler için avantaj sağlar. Mandallı çeşitler gibi kurulum gerektirenleri sabitlemek için el aletleri setlerinden yardım alabilirsiniz. Sahip olduğunuz alana göre seçim yaparak ürünlerden maksimum verimi alabilirsiniz.

Masa Lambası Özellikleri

En iyi masa lambası türleri pratik ve fonksiyonel özellikler içerir. Modeline göre farklı özelliklerin kullanıcılara sunulması ihtiyaca göre seçim yapılmasını kolaylaştırır. LED masa lambası türleri uzun ömürlü yapılarıyla dikkat çeker. Aydınlatma sisteminin LED ışıkla sağlandığı çeşitler sabit ya da mafsallı olarak üretilebilir. Mafsallı masa lambası çeşitleri eklemli yapılara sahiptir. Lamba ışığı oynayan bir yapı üzerine yerleştirilir. Böylece kullanıcılar eğme ve bükme gibi hareketlerle istedikleri alana ışık tutabilme avantajını kazanırlar. Küçük, büyük masa lambası şeklinde üretilen ampüllü çeşitler ise geleneksel bir görünüm oluştururlar. Ampül rengi, voltajı isteğe göre ayarlanabilir. Enerji tasarrufu sağlayan ampül seçimleri ekonomik açıdan bütçenize katkıda bulunur.
Boyut özellikleri ise her lamba türünde çeşitlilik gösterir. Uzun masa lambası boyutları geniş alanlar için idealdir. Kısa yapıya sahip türler ise özellikle belirli bir alanı aydınlatmak için kullanılır. Mandallı olarak üretilen yapılar kitap ya da dergi gibi okuma seanslarında kullanılabilir. Kablolu, fişli masa lambası klasik bir çalışma stiline sahiptir. İhtiyacı olan gücün elektrikle alınması uzun süreli çalışma süreçlerinde avantaj sağlar. Kompakt yapılarıyla dikkat çeken şarjlı ve pilli modeller istenilen yere rahatça taşıma avantajı verirler. Hafif yapısıyla önce çıkan kablosuz çeşitleri çocuk masa lambası türlerinde de bulunabilir. Çocuklar için üretilenler geceleri rahatsız etmeyen yumuşak bir ışık yayması sayesinde popüler tercihler arasında yer alır.

Masa Lambası Tasarımları

Renkli masa lambası tasarımları içerisinden oda dekorasyonunuza ya da zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Lambalar mobilya stilleri ile doğru orantıda üretilir. Modern, klasik masa lambası türleri farklı stillerde ürün arayışında olanlar için seçenek oluşturur. Country stilde üretilenler rustik, davetkar bir görünüm çizerler. Materyal olarak ahşap ve taş malzemeleri öne çıkar. Desenlerde ise çizgili ve çiçek figürlü masa lambası çeşitleri öne çıkar. Bir başka çeşit ise çağdaş ya da modern tasarım masa lambası modelleridir. Modern lambalar genellikle renkli camdan ve parlak metal ya da çelikten yapılır. Gelenekselin dışına çıkan eğri ve çizgi desenleri abajur altında sıklıkla kullanılır. Siyah, beyaz, pembe, sarı, kırmızı masa lambası modern türlerde tercih edilen renkler arasında yer alır.
El yapımı stiller ise dekoratif anlamda en şık modeller arasında yer alır. Ayaklı masa lambası çeşitlerinde öne çıkan el yapımı stil uzun sütun ve piramit başlık gibi karakteristik özellikler taşıyabilir. Endüstriyel lambalar ise minimal stilleriyle dikkat çekerler. Açıkta kalan ampuller, ahşap veya dökme demir borular endüstriyel stillerin bir parçasıdır. Esnek masa lambası türlerine göre sert malzemelerden yapılırlar. Genel stillerin yanında özel tasarım seçenekler de mevcuttur. Erkek ve kız çocuk masa lambası türlerinde kullanılan çizgi film, süper kahraman figürleri eğlenceli tasarımlar oluşturur. Pastel renkler ve geometrik şekillerin kullanıldığı tasarımlar ise farklı ve havalı bir görünüm isteyenlere hitap eder.

Masa Lambası Kullanımı

Masa çalışma lambası kullanım seçenekleri gelişen teknolojiyle beraber kolay bir hale gelir. Manuel olarak bir tuşla çalıştırılanların yanı sıra dokunmatik masa lambası çeşitleri pratik bir kullanım imkanı sunar. Otomatik ışık sensörü bulunanlar ise ortamdaki hareketleri algılayarak kendiliğinden açılıp kapanırlar. Ayarlanabilir masa lambası kullanımı el sanatları ya da odaklı çalışanlara tavsiye edilir. Lambanın üzerinde bulunduğu yapı istenilen yere pratik bir şekilde getirilerek ekstra ışık sağlar. Masa lambası önerileri içerisinde çalışma alanınıza göre seçim yapmanız tavsiye edilir. Uzun süre masa başı işte çalışanlar ergonomik masa lambası türleriyle sağlıklı bir kullanım avantajı kazanabilirler. İşlevsel kullanım detaylarını inceleyerek size en uygun modeli bulabilirsiniz.

Masa Lambası Fiyatları

Masa lambası fiyatları arasında uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Modeline, işlevine göre farklılık gösteren lambalarda kullanılan materyaller fiyatın belirlenmesinde etkin bir rol oynar. En ucuz masa lambası çeşitleri aydınlatma markalarının kampanyalı dönemlerinde bulunabilir. Stil farklılıkları içerisinde zevkinize en uygun olanı bularak uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Masa lambası ucuz fiyat seçenekleriyle kazançlı bir alışveriş sağlarken farklı tasarımları sayesinde her zevke hitap eder. Kullanım alanına göre değişen modeller arasında sahip olduğunuz masa ve oda dekorasyonuna göre seçim yapabilirsiniz. Hırdavat malzemeleri ve tamir aletleri aracılığıyla lambaları çalışma masanıza sabitleyerek kullanım kolaylığı kazanabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri arasından bütçenize en uygun olanı bulmak için farklı markaları birbiriyle karşılaştırabilirsiniz. Birbirinden farklı modelleriyle zevkinize ve bütçenize en uygun masa lambası Akakçe üzerinden incelenebilir. Siz de Akakçe yardımıyla en beğendiğiniz ürünleri hızlı bir şekilde karşılaştırabilir, dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.