Philips

Philips Hue Play

En Popüler 6. Masa Lambası
Seçenekler:

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

918,52 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Philips Hue Play Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (17)

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Philips Hue Play Genişletme Paketi
Philips Hue Play+Philips Hue Play Genişletme Paketi
Amazon Türkiye 1.714,72 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör
En Popüler Philips Masa Lambaları

Philips Hue Play

Philips Hue Play yerleştirildiği ortama farklı bir hava kazandıran akıllı bir lambadır. Oturma odası, salon veya yatak odaları için duruma göre pek çok renk sunan ürün, fonksiyonelliği ile öne çıkar.

İsteğe göre yatay veya dikey olarak monte edilebilmesiyle de herkesin kişisel zevklerine hitap etmeyi başarır. Tek bir güç kaynağına üç taneye kadar bağlanabilmesi de öne çıkan detayları arasında bulunur.

Böylece kablo kalabalığını ortadan kaldırarak daha düzenli bir ortam yaratılmasına yardımcı olur. Renk değiştirecek şekilde tasarlanan Philips Hue Play, ortama eğlenceli ve zarif bir hava kazandırmasıyla öne çıkar.

Evlerinize modern ve farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bu üründen yardım alabilirsiniz. Renk değiştiren akıllı ampullerin ışık oyunlarıyla eğlenceli bir hale gelen ürün, değişik ambiyanslar oluşturmanıza yardımcı olur.

Aynı zamanda telefonunuzdaki bir uygulama aracılığıyla Siri, Alexa veya Google Asistan üzerinden sesli komutlarla kontrol edebileceğiniz yapıya sahiptir. Otomatikleştirilebilen veya isteğe göre ışık renklerini belirli bir düzene sokabilen model, çok yönlü tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar.

Hue Play farklı kullanımı ve estetik duruşuyla dekorasyonla ilgilenen kişilerin ilgisini çeker. Işık çubuğu olarak nitelendirilen ürünle dilediğiniz yeri aydınlatabilir, karanlık ortamlara hareket katabilirsiniz. Evinizde her odada kullanılabilecek kadar çok yönlü tasarıma sahip olan Hue Play ile kişisel stilinizi oldukça iyi yansıtabilir, misafirlerinize farklı bir ortam yaratabilirsiniz.

Philips Hue Play Genel Görünüm

RGB ve Beyaz Işık Tonlarıyla Philips Hue Play

Philips Hue Play modeli, şık tasarımı ve uyarlanabilir renk paketiyle kullanıcılarının her türlü gereksinimine yanıt vermeyi başarır. Akıllı ampuller enerji tüketimini optimize edecek biçimde tasarlandığından dolayı kullanıcılarına tasarruf sağlar.

Az enerji tüketerek değişik ışık oyunları yapmanıza ve şık ambiyanslar yaratmanıza imkan tanır. Ayrıca telefon üzerinden kontrol edilebilmesi de “Philips Hue Play nedir?” sorusuna akıllı bir ampuldür cevabı verilmesini mümkün hale getirir.

RGB ve beyaz ışık tonlarına sahip olan model, orijinal renk geçişleri sunmasıyla farklı ortam yaratılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda Philips Hue Play yatak odalarından salonlara kadar evin her odasında kullanılabilecek biçimde üretilir, geniş kullanım alanına sahiptir.

Philips Hue Play kullanılmak için ek olarak Philips Hue Bridge isimli sisteme ihtiyaç duyar. Hue Bridge, ampulün güç kaynağıdır. Bağlantı köprüsü olarak nitelendirilen araç, aydınlatma sisteminin kalbi olarak nitelendirilir.

Farklı ışık aksesuarlarını bağlamanıza imkan tanıdığından dolayı Philips Hue Play ile de başarılı biçimde uyum sağlar. Pratik kullanımı ve şık tasarımıyla Philips Hue Play kullananlar tarafından olumlu geri dönüşler alarak kalitesini tesciller.

Yerleştirildiği ortama orijinal bir hava kazandırması ve tek dokunuşla hızlı şekilde çalışmaya başlaması, pek çok kişi tarafından tercih sebebi haline getirir. Orijinal tasarıma sahip aksesuar arayışı içindeyseniz ürünü inceleyebilir, hayalinizdeki parçaya kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Philips Hue Play Kullanım Örneği

Philips Hue Play Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Genellikle dekoratif amaçlarla kullanılan bir aksesuar olsa da Philips Hue Play sahip olduğu çok yönlülük sayesinde kullanıcılarına geniş kullanım alanı sunmayı başarır. Philips Hue Play içerisinde farklı renkte ışık demetleri sunmasının yanı sıra aynı zamanda bu aydınlatma sisteminin farklı vurgularla da çalışmasını mümkün hale getirir.

Birbirinden bağımsız, çok yönlü olarak yansıtılan ışıklar, kısa filmlerle ilgilenen veya profesyonel fotoğrafçılıkla uğraşan kişiler için de kullanışlı hale gelir. Ortamın ışığını dilediğiniz şekilde ayarlamanıza imkan tanıdığından dolayı çekimlerinize profesyonel hava kazandırmanıza yardımcı olur.

Üstelik ışığın yetersiz olduğu ortamlarda gerekli ışık kaynağına sahip olmanızı sağlayarak çekimlerinize kalite kazandırır. Özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişiler değişik renk demetlerinden yararlanarak orijinal gönderiler paylaşabilir, bütün dikkatleri zahmetsizce üzerinde toplayabilir.

Üstelik montajının oldukça kolay olması da ürünü kullanıcılar tarafından çekici hale getirir. Kolay vidalı tabanı sayesinde aydınlatmak istediğiniz alana yerleştirerek istediğiniz görünümü kolaylıkla elde edebilir, farklı ve çekici ortam yaratabilirsiniz.

Farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayabilme yeteneğine sahip olduğundan dolayı Philips Hue Play inceleme ve değerlendirmelerinden de olumlu geri dönüşler almayı başarır. Herkesin kullanabileceği kadar pratik kuruluma sahip olmasıyla geniş kitleye seslenir.

Philips Hue Play fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan parçaya kısa sürede erişebilir, istediğiniz yerde dilediğiniz aydınlatma sistemini kurmaya başlayabilirsiniz.

Philips Hue Play Kullanım Örneği 2

Orijinal Işık Oyunları için Philips Hue Play

Philips Hue Play nedir?” sorusuna temel anlamda çubuk şeklinde bir ışık demetidir şeklinde yanıt verilebilir. Ethernet bağlantı noktasına sahip olduğu için kablo aracılığıyla direkt olarak internete bağlayabilir, telefonunuz üzerinden ışık oyunlarını yönlendirmeye başlayabilirsiniz.

Sabit olarak belirli bir renge ayarlanabileceği gibi çeşitli tonlar arasında geçiş yapacak biçimde de düzenlenebilir. Böylece hayal gücünüz doğrultusunda Philips Hue Play ile istediğiniz görünümü kolayca elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda dikey veya yatay olarak televizyon benzeri monitörlerin arka tarafına ışık demeti olarak da yerleştirilebilecek şekilde tasarlanan Philips Hue Play, her ortama değişik bir hava kazandırır.

Çalışma masanıza biraz hareket katmak ve yapacağınız işlere daha iyi şekilde konsantre olmak istiyorsanız Philips Hue Play aracılığıyla daha samimi ortamlar yaratabilirsiniz. Aynı zamanda televizyonların arkasına yerleştirebileceğiniz bir parçaya sahip olan model, yerden tasarruf elde ederek ek bir ışık kaynağı oluşturmanıza yardımcı olur.

Philips Hue Play 16 milyondan fazla farklı renk ve 50.000 ton görüntüleme yeteneğine sahip olmasıyla uzun süreli kullanım sunar. Uygulama üzerinden ışık çubuklarını dilediğiniz renkleri verecek şekilde ayarlayarak hoş ambiyans yaratabilirsiniz.

Aynı zamanda dijital asistan üzerinden de yönlendirilebilmesi, ürünlerin işlevselliğini artırır. Dilediğiniz rengi asistanınıza söyleyerek Philips Hue Play üzerine yansıtabilir, istediğiniz tonu ayarlayabilirsiniz.

Farklı yerlerde değişik amaçlarla kullanılabilen model, herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Hue Play fiyat seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilir, evlerinizde orijinal alanlar yaratmaya başlayabilirsiniz.

Philips Hue Play ile Philips Hue Renkli E14 Farkları

Hue Play, kendine has sistem içermesi ile beraber Philips Hue Renkli E14 tek başına satılan bir ampuldür. E14, çalışmak için avize gibi eşyalara ihtiyaç duyarken Philips Hue Play’i dilediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. 0,1 W daha yüksek güce sahip olmasıyla da ışığı daha parlak olacak biçimde sunar. Ayrıca 60 lümen daha yüksek akım sunmasıyla da Hue Play, daha etkileyici bir performansa imza atar.

Philips Hue Play Kullanım Örneği 3

Philips Hue Play Olumlu ve Olumsuz Yanları

Philips Hue Play, telefon üzerinden dijital asistanlar aracılığıyla yönetilebilmesinden dolayı pratik şekilde farklı ışık oyunları yapmak isteyen kullanıcılar için tercih edilir. Aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyebilir, hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  • Kompakt tasarımıyla öne çıkan Philips Hue Play, her yere rahatça sığdırılabilir. Masa üstlerinden televizyon arkalarına kadar her yerde zorlanmadan kullanılabilir.
  • Takıldığı an çalışabilmesiyle herhangi ek kuruluma ihtiyaç duymaz. Aynı zamanda 50.000 açma kapamayla test edildiği söylenen model, uzun süreli kullanım sunar.
  • 6,6 W değerine sahip olmasıyla güç bakımından ortalamanın üzerinde bir performans ortaya çıkarır. Ayrıca 530 lümen olmasından dolayı yüksek seviyelerde aydınlatma sunmayı başarır.
  • Bilgisayar gibi farklı elektronik aletlere bağlanarak da kullanılabilir. Böylece oyun oynarken oyunla senkronize renkler sunarak farklı ortamlar yaratır.
  • Kullanmak için Philips Hue Bridge ismi verilen bir parçaya ihtiyaç duyduğundan dolayı tek başına çalıştırılamaz. Bu iki ürünü birlikte satın almanız gerekir.

Orijinal bir aksesuara ihtiyaç duyuyorsanız Philips Hue Play modelini inceleyebilir, ışık oyunlarıyla farklı bir ortam yaratabilirsiniz.

Philips Hue Play Fiyat Analizi

Philips Hue Play son 6 aylık fiyat değişim grafiği
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Philips Hue Play Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Philips Hue Play İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Philips Hue PlayPhilips Hue Play 2'li PaketPhilips Hue Play Genişletme Paketi
 Philips Hue PlayPhilips Hue Play 2'li PaketPhilips Hue Play Genişletme Paketi
Fiyat 918,52 TL
17 satıcı
1.797,20 TL
10 satıcı
759,00 TL
16 satıcı
Popülerlik6. Popüler Masa Lambası2. Popüler Masa Lambası9. Popüler Masa Lambası
Ortalama Puan--
Ayarlanabilir IşıklıYokYokYok
USBYokYokYok
KablosuzYokYokYok
LEDYokYokYok
AkrobatYokYokYok
MandallıYokYokYok
ManyetikYokYokYok
MiniYokYokYok