Are Maske

Are Maske Fiyatları

31 farklı Are Maske için fiyatlar listeleniyor.

Evony Maske Musk Maske SaytekMed Maske Ece Maske Era Maske B-Good Maske

adet En Ucuz Are Maskeler

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

10'lu50'li100'lüFFP2FFP33 KatlıBeyazSiyahÇocukYetişkinMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Are Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Are Özellikler Türü Kullanıcı Türü Koruma Sınıfı Adet Ürün Puanı Renk

EldivenYatak Koruyucu ÖrtüHasta Temizlik Ürünleriİlaç KutusuGaloşAbeslangGaloş MakinesiTabla ÖrtüsüSaç BonesiEvony MaskeMusk MaskeSaytekMed Maske

En Popüler Are Maskeler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Are Maske Sıkça Sorulan Sorular

adet en ucuz Are Maske hangileri?

En çok satan Are Maske hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Are Maske:
  1. Are 3 Katlı Meltblown Ultrasonik Mavi 50'li 2 Paket Telli Cerrahi Yüz Maskesi
  2. Are 3 Katlı Meltblown Ultrasonik Beyaz 50'li Telli Cerrahi Yüz Maskesi
  3. ARE MEDİKAL MASKE MELTBLOWN FİLTRELİ BEYAZ
  4. Are 1 Kutu 50 Adet Meltblown Filtreli Cerrahi Maske beyaz
  5. Are Meltblown Filtreli Cerrahi Maske Siyah 2 Kutu 100 Adet

Are Maske

Bulaşıcı virüslerin neden olabileceği tehlikeli hastalıklardan korunmak için en etkili yöntemlerden birini maske kullanımı oluşturur. Bakteri ve virüslere karşı koruma sağlayabilen Are maske ürünleri özel teknolojiler ile üretilir. Üç katlı yapısı sayesinde virüslerin solunum yolu ile vücudunuza girmesini büyük ölçüde engelleyebilen Are cerrahi maskeler, rahat bir kullanıma da sahiptir. Esnek kulak lastikleri, yüzünüzü tam olarak kavrayacak gerekli baskıyı sağlarken konforlu bir kullanımdan da taviz vermez. Uzun süreli kullanım için 10’lu, 20’li, 30’lu, 50’li ve 100’lü gibi pek çok seçenek arasından ihtiyacınıza yönelik maske seçiminde bulunabilirsiniz.
Bulaşıcı hastalıkların artması ile birlikte gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelen maskeler, renk seçenekleriyle de tercih edilir bir ürün haline gelmiştir. Seçenekleriniz arasında Are maske siyah ürünleri, her tarza uyum gösterebilen ve oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Aynı şekilde Are maske beyaz modelleri de uyumlu bir tasarıma sahip olan cerrahi maskelerden biridir. Renkli seçenekler arasında Are maske mavi modellerine ek olarak yeşil ve pembe gibi pek çok seçenek de bulunur. Tamamen sizin zevkleriniz doğrultusunda Are maske renkleri arasından keyifle tercih yapabilir ve hastalıklardan korunma oranınızı üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Fırsatlı bir alışveriş için Are maske Akakçe fiyat listeleri incelenerek en uygun fiyatlı satıcılar keşfedilebilir. Üstelik birbirinden farklı maske çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alır.

Virüslere Karşı Etkili Koruma için Are Maske

Solunum yolu ile bulaşabilen hastalıklardan korunmanın en etkili yollarından biri Are medikal maske kullanımıdır. Ultrasonic üretim teknolojisine sahip olan Are, üç katlı maskeleri özel birleştirme yöntemleri ile üretir. Bu teknoloji ile ses dalgası ve basınç kullanılarak üç katlı kumaş birleştirilir. Ultrasonic ses dalgaları ile birleşen kumaşlar, virüslere karşı büyük bir korunaklılık sağlar. Üstelik oldukça hafif yapısı da kullanımını konforlu kılan bir başka ayrıntıdır. Gündelik kullanım için tercih edebileceğiniz Are yüz maskesi çeşitleri içerisinden ihtiyacınıza yönelik farklı sayılardaki ürünleri inceleyebilirsiniz.
Her an her yerde yanınızda cerrahi maske bulundurmak için Are maske 10’lu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kilitli poşet teknolojisi ile kullanım sonrasında kalan diğer maskeler, hava ve dış etkenlerden korunur. Üstelik çantanızda kolaylıkla bulundurabileceğiniz bir boyuta sahip olması taşınabilirlik konusunda mükemmel bir deneyim yaşatır. Sahip olmak istediğiniz 10’lu maskeler içerisinde farklı renk seçenekleri de istediğiniz ürünü bulabilmenizi mümkün kılar. Aklınızda “Are maske nerede satılır?” sorusu yer alıyorsa birbirinden farklı satıcıların fiyatlarının bir arada toplandığı fiyat listelerini inceleyerek en uygun fiyatlı ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Are Maske ile Koruyuculuğu Artıran Özel Tasarım Detayları

Hastalıklardan korunma amaçlı kullanılan cerrahi maskelerin üretiminde kumaş teknolojileri kadar tasarım ayrıntıları da önemlidir. Üstün koruma için tercih edebileceğiniz Are maske çeşitleri, tel aksamları ile koruyuculuğunu artırır. Burun yapısına göre kolaylıkla şekil alabilen bir yapıya sahip olan tel aksamı, maskenin burun kenarlarından alınacak havayı minimum seviyeye indirir. Bu sayede aldığınız nefes maske içerisinden filtrelenerek en güvenli solunum için fırsat yaratılır. Üstelik telin maskenin iç kısmına özenle yerleştirilmesi sayesinde rahatsız bir kullanım yaşamaz ve tam olarak yüzünüze göre form alabilen bir ürüne sahip olursunuz.
Kullanıcıların yaptığı Are maske yorumları içerisinde kulak lastiklerinin sunduğu konforlu kullanım oldukça olumlu değerlendirmelere sahiptir. Maskenin etkili bir şekilde kullanılabilmesi için yüzünüze ihtiyaç duyulan miktarda basıncı sağlarken kulakları rahatsız etmeyen bir kullanımı da beraberinde getirir. Bu sayede okul veya iş gibi dış mekanlarda uzun süre vakit geçirdiğiniz zamanlarda Are maskeleri keyifle kullanabilirsiniz. Ayrıca maske kumaşının üzerinde yer alan katlı açılan tasarım, maske kullanıldığı anda açılarak çeneden burun bölgesine kadar olan alanı etkili şekilde kaplayan bir yapıyı mümkün kılar. Satın almak istediğiniz Are maske en ucuz ürün arayışını, fiyat karşılaştırması ayrıcalığı ile keşfederek bütçeniz için en doğru alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Üstün Koruma Sunan N95 FFP2 Are Maskeler

Cerrahi maskeler arasında farklı teknolojilerin eşlik ettiği ürünler de seçenekleriniz arasında bulunur. Özel üretim teknolojilerine tâbi tutulan N95 FFP2 maske türü de Are ürünleri içerisinde yer alır. N95 Are cerrahi maske modelleri ile bakteri ve virüslere ek olarak buhar, tehlikeli gazlar ve aeresollerden etkili bir şekilde korunabilirsiniz. Özellikle sağlık sektöründe tercih edilen N95 maske tipi, 5 katlı üretim teknolojisine sahiptir. Bu sayede hastanelerde maruz kalınan yoğun virüs ve bakteri tehlikesinden büyük oranda korunabilirsiniz. Tasarım olarak özel dizayn çizgilerine sahip olan FFP2 tip maskeler, burun ve ağız ile yapılacak solunumda oldukça etkili bir kullanım sunarken uzun saatler kullanabileceğiniz konforlu bir deneyim de yaşatır. Üstelik N95 tipi Are medikal cerrahi maske çeşitleri içerisinde siyah ve beyaz gibi pek çok renk seçeneği de yerini alır. Ayrıca pek çok sektörde kullanıma uygun olan saç bonesi çeşitlerini de seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

Are Maske Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bulaşıcı hastalıklardan korunmak amaçlı tercih edilen maskeler, kullanılırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta içerir. Yüzeylerde barınabilen bulaşıcı tehlikelerden korunarak maskenin en etkili biçimde kullanılması hastalıklardan korunma oranını artırır. Bu noktalara dikkat ederek Are medikal yüz maskesi ürünlerini kullanmak sağlığınız için en doğru hareketleri oluşturur. Bu doğrultuda şu noktalara dikkat edilebilir:

Kampanyalı Are Maske Fiyatları

İster gündelik yaşamda ister sağlık kurumlarında kullanabileceğiniz Are cerrahi maskeler, uygun fiyatlı seçenekleri ile her bütçeye hitap eder. Fırsatlı bir alışveriş için 100’lü ve 200’lü gibi büyük miktarlara sahip ürünleri tercih ederek oldukça uygun bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Satın alınacak Are maske fiyat değerleri, kutu içerisinde yer alan adet sayısına ve maske çeşidine yönelik değişiklik gösterir. Ayrıca sağlam lastik aksamları Are maske yorum içerikleri arasında ön plana çıkan bir özellik olarak kopma gibi problemler yaşatmaz. Bu sayede her bir maskeyi desteklediği kullanım ömrünün sonuna dek kullanabilir, kopma problemlerinden ötürü bütçeniz için oluşabilecek zarardan korunabilirsiniz. Üstelik Akakçe ayrıcalığı ile birbirinden farklı satıcıların fiyatlarını bir arada bulabilme şansına sahipsiniz. Sizin için oluşturulan fiyat listeleri içerisinde en ucuz fiyatlı satıcıyı keşfederek kampanyalı fiyatlara tek tıkla ulaşabilirsiniz.