Çocuk Maske

Çocuk Maske Fiyatları

906 farklı Çocuk Maske için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

50'li100'lüBeyazSiyahÇocukYetişkinTek KullanımlıkYıkanabilirFFP2FFP3Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 38Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanıcı Türü: Çocuk Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Kullanıcı Türü Çocuk Koruma Sınıfı Adet Ürün Puanı Renk

2 Katlı Maske3 Katlı MaskeAktif Karbonlu MaskeAntrasit MaskeBej MaskeBeyaz MaskeBordo MaskeCerrahi MaskeEvony Siyah MaskeFFP1 MaskeFFP2 MaskeFFP3 Maske

En Çok Karşılaştırılan Maskeler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Çocuk Maske Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Maskesi

Solunum yolu ile bulaşabilen hastalıklardan korunmak için çocuk maskesi modelleri etkili bir kullanım sunar. Konforlu bir şekilde kullanılabilmesi adına çocuk maskeleri özel boyutlarda üretilir. Çocukların yüz ve kulak yapılarının ortalaması düşünülerek üretilen cerrahi maskeler farklı tasarımlar içerir. Hem kız hem de erkek çocuklar için birbirinden farklı tasarımlara sahip çocuk maske modelleri arasından seçim yapılabilir. Sevimli tasarımlar içerisinde bulunan hayvan, bitki, geometrik desen gibi birçok çizim maskeler üzerinde yer alır. Ayrıca çocuk maskeleri içerisinde 3 katlı yapı, tel ve yumuşak kulaklık askılığı gibi işlevsel özellikler de bulunur. Avantajlı bir alışveriş için 10’lu 20’li ve 50’li çocuk maskesi setleri değerlendirilebilir.
Artan bulaşıcı hastalıklar ve pandemi dönemleri sebebi ile çocuklar da dahil olmak üzere tüm insanlarda maske kullanımı yaygınlaşmıştır. Yetişkinler için zorunlu maske kullanımı anlatılabilir ve anlaşılabilir olsa da çocuklar için bu durum yetişkinlerden farklıdır. Bu sebeple çocuk maskesi modelleri, çocukların alışma süreçlerini destekleyecek özel tasarımlar içerir. Satın almak istediğiniz maske çocuk kullanımı için ise siz de renkli detaylara sahip olan ürünleri tercih ederek maske kullanımını çocuklar için eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Birbirinden özel tasarımlarla çocuklar için maske modelleri aradığınız ürünü bulmayı kolaylaştırır.
Özel tasarımlara sahip çocuk maskesi erkek modelleri ve kız çocuk maskeleri, her çocuğun istediği ayrıntıları içeren bir maske kullanabilmesini mümkün kılar. Çeşitli hayvanlar, çizgi kahramanlar veya özgün çizimler içeren çocuk maskeleri içerisinde sade renklere sahip ürünler de bulunur. Dilerseniz siyah çocuk maskesi gibi sade tasarımları tercih edebilir ve ayrıca beyaz, sarı, pembe ve yeşil gibi birçok renk seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Çocukları bulaşıcı hastalıklardan korumak adına en etkili yardımcılardan biri olan çocuk virüs maskesi modelleri fırsatlı seçeneklerle sizleri bekler. Ayrıca birçok farklı alanda kullanılabilecek galoş modellerini de seçenekleriniz içerisinde bulundurabilirsiniz.

İşlevsel Ayrıntıları ile Çocuk Maskeleri

Çocuk maskeleri, özel tasarımlara sahip olmasının yanı sıra asıl işlevleri olan koruyuculuk adına birçok ayrıntıya sahiptir. Etkili bir koruma sunan 3 katlı kumaş yapısını birçok üründe bulabilirsiniz. Özel birleştirme teknikleri ile üretilen 3 katlı kumaşlar, bulaşıcı hastalıkların solunum yolu ile kapılması olasılığını oldukça azaltır. Bu sayede 3 katlı maske çocuklar için etkili bir koruma sağlar. Özellikle okul sırasında uzun süreli kullanımlarda çocuklar maske takmaktan rahatsız olabilir ve kulaklarının ağrısından şikayet edebilirler. Konforlu bir kullanım amacı ile çocuklar için maske arayışınızda yumuşak kulak lastiklerine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.
Maskelerin etkili bir şekilde kullanılabilmesi için solunan havanın en yüksek oranda maske içerisinden süzülmesi gerekir. Yüz üzerinde burnun yarattığı kavisli yüzey, cerrahi çocuk maskesi ürünlerinin kenarlarından hava girmesine neden olabilir. Çocuk maskeleri içerisinde yer alan tel aksamı, burnun çevresini rahatsız etmeden kavrar ve çocuklar için etkili bir koruma sağlar. Ayrıca kutular içerisinde küçük poşetler ile paketlenen steril çocuk maskesi çeşitleri de çok yönlü bir kullanım sunar. Çocuğunuzun çantasına paketli ve steril biçimde maske yerleştirebilir ve ıslanma veya kopma gibi durumlarda temiz maskeye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Özel tasarım ayrıntıları ile medikal çocuk maskesi çeşitleri konforlu kullanımı beraberinde getirir. Ayrıca hem yetişkinler hem de çocuklar için kampanyalarla dolu maske fiyatları da fırsatlı seçenekler içerir.

Sevimli Tasarımlarla Çocuk Maskesi Modelleri

Çocuklar için maske kullanımını kolaylaştırmak adına desenli çocuk maskesi modellerini tercih edebilirsiniz. Çocukların dünyasına hitap eden renkliliğe ve desenlere sahip maskeler, çocuk tarafından severek kullanılır. Birbirinden özel tasarımlara sahip kız çocuk maske çeşitleri içerisinde, en sevilen animasyon karakterlerini içeren modeller de yer alır. Renkli detayları ile Elsalı çocuk maskesi çeşitleri, kız çocuklarının severek kullanabileceği eşsiz seçeneklerden biridir. Frozen animasyon filminin baş karakterlerinden biri olan Prenses Elsa tasarımlı kız çocuk için maske çeşitlerini içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.
Çocuklara yönelik oldukça zengin bir tasarım dünyasına sahip olan ürünler içerisinde erkek çocuk maske çeşitleri de birçok seçeneğe sahiptir. Genel olarak araba detaylarına sahip desenler içeren erkek çocuk yüz maskesi modelleri, kaykay veya paten gibi farklı tasarımları da bünyesinde barındırır. Siz de fiyat karşılaştırması listeleri ile renkli çocuk maskesi ürünlerini en uygun fiyatlara satın alabilir ve çocuğunuz için keyifli bir maske kullanımı imkanı yaratabilirsiniz. Birçok farklı renk ve desene sahip çocuk maske modelleri içerisinden satın almak istediğiniz kampanyalı ürünü Akakçe üzerindeki fiyat listelerinden keşfederek keyifli bir alışverişe adım atabilirsiniz.

Etkili Koruma Adına N95 Tipi Çocuk Maskeleri

Çocuk maskeleri birçok farklı tasarımla zengin bir çeşitliliğe sahip olmasının yanı sıra farklı maske tipleri açısından da seçenekler içerir. Etkili bir koruma sunan N95 tipi çocuk yüz maskesi aynı zamanda FFP2 olarak da bilinir. Sahip oldukları üretim teknolojisinde yer edinen elektrostatik kuvvetler sayesinde virüsler için oldukça etkili bir filtreleme yöntemi gerçekleştirilir. Özellikle kalabalık ortamlara girecek çocuklar için aradığınız çocuk cerrahi maske çeşitlerinde N95 tipi ürünlere yönelebilirsiniz. Tasarım açısından da farklılık gösteren N95 çocuk maske ölçüleri, yetişkin ürünlerine kıyasla daha küçük boyutlarda ve çocuk standartlarına yönelik üretilir. Aynı zamanda diğer tüm maske tiplerinde olduğu gibi FFP2 çocuk maskelerinde de desenli ve renkli ürünler bulabilirsiniz. Hastane gibi farklı hastalıkların bulunabildiği kalabalık ortamlarda çocuğunuz için siz de N95 maskeleri, aerosoller ve gazlardan etkili bir şekilde korunabilmesi için tercih edebilirsiniz. Üstelik oldukça konforlu bir tasarıma sahip yüz maskesi çocuk ürünleri içerisinde FFP2 maskeler ön plana çıkar.

Çocuklara Maske Kullanımında Öğretilmesi Gerekenler Nelerdir?

Maske kullanımının etkili bir sonuç verebilmesi adına dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunur. Önemli noktalar yetişkinlere kolaylıkla anlatılabilmesine karşın, çocuklara bunun önemini anlatmak daha zorlu olabilir. Bu sebeple çocuklar için yüz maskesi kullanımı sağlıklı bir şekilde öğretilmelidir. Bulaşıcı hastalıklardan korunmak adına çocuk maskesi sağlık özellikleri çocuklara aktarılmalıdır. Maske kullanımında çocuklara şu noktalar öğretilebilir:

Avantajlı Çocuk Maskesi Fiyatları

Birbirinden özel çocuk medikal maske modelleri, her bütçeye hitap eden binlerce seçeneğe sahiptir. Üstelik hem kız çocuk hem de erkek çocuk medikal maske çeşitleri içerisinde her çocuğun hayal dünyasına hitap eden tasarımlar bulabilirsiniz. Avantajlı seçeneklerle çocuk maske fiyatları, paketli ürünlerle oldukça fırsatlı değerlere satın alınabilir. Seçenekleriniz arasında yer alan 50’li ekonomik çocuk maskeleri, uzun süreli bir kullanım için birebirdir. Üstelik Akakçe dünyasında sizler için oluşturulan fiyat karşılaştırması içerikleri, en iyi çocuk maskesi ürünlerini en uygun fiyatlarla ulaşılır kılar. Uzun süren bir piyasa araştırması yapmaktan sizleri kurtararak istediğiniz ürünün en uygun fiyatlı satıcısını kolaylıkla bulabilmenizi sağlar. Bu sayede zamandan tasarruf sağlayarak tüm satıcıları bir arada listeleyebilir ve aynı zamanda en ucuz fiyatlı ürünü keşfederek bütçeniz için de tasarruflu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.