Evony Maske

Evony Maske Fiyatları

124 farklı Evony Maske için fiyatlar listeleniyor.

adet En Ucuz Evony Maskeler

Tümü

Fiyatı Düşen Evony Maskeler

ÇOK SATANLAR adetEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

  • MarkasıEvony
  • Adet50'li
  • Adet100'lü
  • Kullanıcı TürüYetişkin
  • Özellikler3 Katlı
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 6 Sonraki

Filtrele
Filtrele
  • MarkasıEvony
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüTipiKullanıcı TürüKoruma SınıfıAdetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (124)

Evony Yatak Koruyucu Örtü Evony Hasta Bezi Evony Mesane Pedi

En Popüler Evony Maskeler

Evony Maske Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Evony Maske Sıkça Sorulan Sorular

Evony Maske & Evony Cerrahi Maske

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle maske takmanın zorunlu ve COVID-19 küresel salgın hastalığına karşı en koruyucu tedbirlerin başında geldiği şu günlerde; Evony yumuşak elastik kulaklı cerrahi maske, koruma ve konforu bir arada sunuyor. Özellikle birçok maskenin yüzde ve kulak arkasında deformasyona yol açtığı göz önüne alındığında, maske satın alırken korunmayla birlikte konfora da dikkat edilmesi gerekiyor. Peki tüm bunlar göz önüne alındığında maske satın alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Öncelikle maske satın alırken, pahalı olanın işlevlerini tam anlamıyla yerine getireceği yanılgısına düşmemelisiniz. Özellikle koronavirüs salgını nedeniyle maske kullanımı ciddi ölçüde arttığı için bu durum fiyatlara da yansımış durumda. Dolayısıyla cerrahi maskeler için adet başına taban fiyat uygulamasının 1 TL olduğunu unutmamalı ve fahiş fiyatlı maskelerden uzak durmalısınız. Bunun yanı sıra maske satın alırken, içerisinde üç katlı filtre olmasına, üzerinde burun çevresini sarması için tel olmasına, gerekli tıbbi belgelere sahip olmasına, TSE belgesine sahip olmasına ve kutu üzerinde CE işaretinin yer almasına dikkat edilmesi gerekiyor. 3 katlı Evony maske, tüm bu özellikleri karşılarken aynı zamanda Türkiye’nin ilk TSE belgeli cerrahi maskesi olma unvanını da taşıyor.

Evony Maske Nasıl Kullanılmalıdır?

Cerrahi maske kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Özellikle maskeleri takıp çıkarırken çok dikkatli olmalıyız. Evony maske kullanırken de bu kullanım talimatlarına uyulmalı. Öncelikle Evony maskenizi takmadan önce, ellerinizi alkol bazlı dezenfektan ile temizlemeli, dezenfektan yoksa su ve sabun ile yıkamalısınız. Ardından maskenizi takabilirsiniz. Evony maskeyi takmak için yanlardaki elastik bantları, işaret parmağınızı şeridin altına sokup yana doğru hafifçe çekerek bantları açın. Ardından bu bantlardan tutarak maskeyi kulaklarınızdan geçirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Maskenizi taktıktan sonra ağız ve burnunuzda boşluk kalmadığından emin olmalısınız. Buraya kadarki kısım Evony maskeyi takarken dikkat etmeniz gerekenlerdi. Maskenizi taktıktan sonra da dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunuyor. Zira maskeyi kullanırken maskeye dokunmaktan kaçınmalı, şayet maskeye dokunursanız da ellerinizi alkol bazlı dezenfektan veya sabun ve su ile temizlemelisiniz. Evony maskeyi çıkartırken de asla maskeye dokunmamalısınız. Maskenin önüne dokunmadan, arkadaki kulakçıklarından çıkartarak, derhal kapalı bir çöp kutusuna atmalısınız. Ardından ise ellerinizi alkol bazlı dezenfektan ile temizlemeli, dezenfektan yoksa su ve sabun ya da kolonya ile ellerinizi dezenfekte etmelisiniz. Eğer bir kolonya ihtiyacınız varsa en ucuz kolonya fiyatlarına akakce.com’dan ulaşarak, ihtiyacınız olan kolonyayı satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, cerrahi maskeler tek kullanımlık maskeler olduğu için kullanıldıktan sonra asla bir daha takılmamalı. Ayrıca maskeler nemli ve ıslak oldukları zaman filtreleme özelliklerini kaybedebilir. Dolayısıyla Evony maskenizi bir kez kullandıktan sonra, bir daha kullanmamalı gün içerisinde dört saatte bir maskenizi değiştirmelisiniz.

Evony Maske Özellikleri Nelerdir?

Türkiye’nin ilk TSE belgeli cerrahi maskesi olan Evony cerrahi maske, maske satın alırken dikkat edilmesi gereken tüm kriterleri karşılıyor. Evony maske; üç katmanlı koruma sistemi ile aldığınız nefesi filtreleyerek, %99’a kadar bakteri koruması sağlarken, acıtmayan yumuşak elastik kulak özelliğiyle de koruma ve konforu bir arada sunuyor. Evony maske, yapısındaki meltblown kumaş sayesinde N99 tipi maske kriterine yakın koruma sağlayabiliyor. Öyle ki yapılan testler sonucunda Evony maskenin filtrasyon oranı yüzde 98.7 olarak belirlenmiştir. Bu oranın elde edilmesindeki en önemli etmen ise tıbbi yüz maskelerinde sıklıkla tercih edilen ve mikrofiber yapısı sayesinde daha sık lif yapısı bulunduran meltblown kumaşa ait. Evony cerrahi maske, yalnızca orta katında değil üç katında birden spunbond tipi kumaş ile birlikte meltblown kumaşa ev sahipliği yapıyor. Ayrıca yüzü tamamen saran burun teli sayesinde de daha düşük geçirgenlik ve daha yüksek güvenlik sağlanıyor. Bununla beraber CE, ISO13485, EN14683 Tip2 ve Tip2R belgelerine sahip olan Evony maskenin kulak bantları; esnek, sağlam, yumuşak ve antibakteriyel özellikli nonwoven kumaştan imal ediliyor. Evony maske; lateks, naylon, klor ve paraben içermeyen yapısı sayesinde cilde zarar vermez ve alerji yapmaz.

Evony Maske Koronavirüsten Korur mu?

Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı bilinen bir tedavi ya da aşının olmayışı, tüm dünyayı etkisi altına alan bu salgın hastalığına karşı korunmanın en etkili yolunu maske takmak haline getiriyor. Bu noktada doğru maske seçimi de maske takmak kadar önemli hale geliyor. Evony maske sahip olduğu katmanlı koruma sistemi sayesinde, aldığınız nefesi %99’a kadar filtreleyerek etkili koruma sağlıyor. Filtrasyon oranı N99 maske kriterine oldukça yakın olan Evony cerrahi maske, solunum yolu rahatsızlığı olan veya bundan şüphelenilen (Grip, tüberküloz, COVID19 gibi) bireylerin hastalıklarını başkalarına bulaştırmaması, kanser hastalarının bağışıklıkları zayıfladığı için dışarıdan herhangi bir virüs ya da mikroba enfekte olmaması, tıbbi ortamlardaki cerrahi işlemler sırasında ve koronavirüse karşı korunmak için kullanılabilir. Diğer maskelerde olduğu gibi Evony maskeyi kullanırken de dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. Öyle ki maskeyi takmadan önce mutlaka ellerinizi dezenfekte etmelisiniz. Ayrıca maskeyi çıkarırken de azami derecede dikkatli olmalısınız. Zira maskenizin üzerine herhangi bir virüs ya da bakteri yapışmışsa siz maskeyi çıkarırken o virüs ya da bakterilere enfekte olabilirsiniz. Dolayısıyla maskenizi çıkartırken asla maskenin önüne dokunmamalısınız. Maskenin önüne dokunmadan, arkadaki kulakçıklarından maskeyi çıkartmalı ve derhal çöp kutusuna atmalısınız. Aksi halde kendinizin ve çevrenizin sağlığını riske atabilirsiniz.

Evony Maske Fiyatları ve Yorumları

Evony maske, çeşitli miktarlarda satın alınabiliyor. Evony maskeye her daim yanınızda taşıyabileceğiniz kompakt ölçülere sahip 10’lu paketlerle sahip olabileceğiniz gibi içerisinde 50 adet Evony maske bulunan nispeten daha büyük karton kutularla da satın alabilirsiniz. Bu paket opsiyonları, her bütçeye uygun çeşitli adet kombinasyonlarıyla temin edilebiliyor. Öyle ki Evony maske; 10’lu 5 paket, 10’lu 10 paket, 10’lu 15 paket, 10’lu 24 paket, 50’li 3 paket, 50’li 4 paket, 50’li 20 paket, 50’li 40 paket seçenekleriyle Akakçe’den satın alınabiliyor. Zengin adet opsiyonlarıyla sahip olabileceğiniz Evony 3 katlı cerrahi maskeyi çoklu adetlerde aldığınız zaman, birim fiyat düştüğü için tekli alımlara kıyasla çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. “Evony maske en ucuz nerede?” diye arıyorsanız Akakce.com üzerinden en ucuz Evony 3 katlı cerrahi maske fiyatlarını bulabilir, Evony maske kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve Evony maskeyi benzer ürünlerle mukayese edebilirsiniz. Online veya fiziksel mağaza fark etmeksizin birçok noktadan temin edebileceğiniz Evony maskeler, Bim Aktüel’de de en çok satan maskeler arasında yer alıyor.