Tek Kullanımlık Maske

Tek Kullanımlık Maske Fiyatları

1.273 farklı Tek Kullanımlık Maske için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

10'lu20'li30'lu50'li100'lüFFP2FFP33 KatlıBeyazYetişkinMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Tek Kullanımlık Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Tek Kullanımlık Tipi Kullanıcı Türü Koruma Sınıfı Adet Ürün Puanı Renk

Vzn Nebulizatör2 Katlı Maske3 Katlı MaskeAktif Karbonlu MaskeAntrasit MaskeBej MaskeBeyaz MaskeBordo MaskeCerrahi MaskeÇocuk MaskeEvony Siyah MaskeFFP1 Maske

En Çok Karşılaştırılan Maskeler

Tek Kullanımlık Maske Sıkça Sorulan Sorular

Tek Kullanımlık Maske

Son yıllarda yaşanan büyük salgının etkisiyle neredeyse dünyanın her yerinde sıkça kullanılan tek kullanımlık maske çeşitleri insanları dışarıdan gelecek olası hastalıklardan korur. Son yıllarda artan kullanım oranlarıyla birlikte çok farklı çeşitlerde ve özelliklerde tek kullanımlık maske bulunur. Nefes alıp verme, hapşırma, öksürme gibi eylemler esnasında çevreye vücut sıvıları taşınabilecek bakterilerin yayılmasını önlemek amacıyla tasarlanmış olan bu maskeler yüksek oranda koruma sağlar. Yaşanabilecek enfeksiyon durumlarının önüne geçebilmek için kullanabileceğiniz bu maskeler arasında yüksek oranda filtreleme özelliğine sahip maskelere ulaşmak mümkündür. Gelişmiş teknolojinin ışığında üretilen farklı özelliklerdeki tek kullanımlık maskeler arasında filtreleme özelliği yüksek oranlarda olan çeşitler bulunur. Aynı zamanda hastanelerde, ameliyathanelerde de sıkça kullanılan saç bonesi, eldiven gibi koruyucu donanımların arasında bulunan maskeler üretildikleri malzeme ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Tek kullanımlık tıbbi maske çeşitleri gün içinde kullanılan saate göre koruyuculuk oranlarında farklılık gösterir. Dilerseniz farklı modellerle ve malzemelerle üretilen tek kullanımlık maske çeşitlerine Akakçe üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Maske Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek kullanımlık maske son yıllarda yalnızca tıbbi ortamlarda değil hayatın her noktasında kullanılması gereken bir noktaya gelmesiyle birlikte kullanım oranlarında artış gösterir. Toplu taşımalarda, hastanelerde, kapalı ve kalabalık alanlarda kullanımı artan tek kullanımlık maskeler ihtiyacınız olan ürünlerin arasında yer alır. İçerisinde bulunan çeşitli filtreleme özellikleriyle birlikte koruma sağlar. Koruma oranını artıran özellikler arasında kullanılan malzeme kalitesi, kaç katlı olduğu gibi değişkenler bulunur. Tek kullanımlık yüz koruyucu maske seçerken de bu gibi etkenleri dikkate almak önemlidir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan maskeleri kullanmak sizlerin kalabalık ortamlarda güvende hissetmenizi sağlar. Ayrıca gün içerisinde uzun süreler yanınızda olacak tek kullanımlık maske çeşitleri arasından rahat kullanıma sahip olanları seçmeniz konforlu bir kullanıma katkıda bulunur. Bu nedenle koruyuculuk özelliğine ek olarak rahat kullanım sunan maskeler sizler için uygun olur. Maske tek kullanımlık çeşitleri arasından talepleriniz doğrultusunda uygun olanı seçerek günlük maske ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tek kullanımlık maske alırken ve kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Tek Kullanımlık Maske Çeşitleri Nelerdir?

Son yıllarda yaşanan salgın sebebiyle kullanım oranları fazlasıyla artan tek kullanımlık maske çeşitlerine günlük kullanımda sıkça ihtiyaç duyulur. Toza, bakteriye karşı dayanıklılık sunan tek kullanımlık maske çeşitleri kullanıcıların taleplerini doğru bir şekilde karşılamak amacıyla üretilir. Tek kullanımlık maske çeşitlerinin temel amacı solunum yollarına herhangi bir bakteri giriş ve çıkışını engellemektir. Ürünlerde kullanılan materyal ve filtreleme kapasitesi maskenin kalitesini belirleyen etkenler arasında yer alır. Aynı zamanda tek kullanımlık maske çeşitleri üretildikleri malzemelere ve filtreleme standartlarına göre farklılık gösterir. Tek kullanımlık ağız, yüz maskesi çeşitleri aynı zamanda farklı renkler, farklı desenler gibi çeşitli dizaynlarla kullanıcıların karşısına çıkar. Tek kullanımlık maske çeşitleri arasında FFP1, FFP2, FFP3 filtreleme özelliği gibi standartlar doğrultusunda üretilmiş maskeler bulunur. Aynı zamanda 3 katlı, 4 katlı, 5 katlı tek kullanımlık maske çeşitleri de sıralanır. Kalite standartları değerlendirildikten sonra renk ve desen faktörü de kullanıcılar için belirleyici faktörler arasında yer alır. Dilerseniz tek kullanımlık maskeler hakkında detaylı araştırmalar yaparak alacağınız ürün konusunda gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Maske Çeşitleri Fiyat Seçenekleri

Tek kullanımlık maske çeşitleri özellikle kapalı ve kalabalık ortamlar, toplu taşıma araçları gibi pek çok insanın beraber bulunduğu ortamlarda riskleri en aza indirmek amacıyla kullanılır. Bir süredir neredeyse herkesin ihtiyaç duyduğu maskeleri seçerken de göz önünde bulundurulması gereken özellikler mevcuttur. Çeşitli faktörler göz önünde bulundurularak farklı filtreleme özelliği kullanılan tek kullanımlık maske fiyatları da ürünler özelinde farklılıklar gösterir. Bu nedenle kullanıcılar tek kullanımlık maske seçiminde nelere dikkat edeceğini öğrenmek ister. Çeşitli deneyimler sonucunda kullanıcılar tarafından yapılan tek kullanımlık maske önerileri gibi yorum ve görüşleri dikkate almak bu soruna alternatif bir çözüm olur. Kalite ve filtreleme özelliklerine, istenilen renk tasarımına ve kullanışlı olup olmadığını karar verildikten sonra geriye çeşitli tek kullanımlık maske modelleri arasında yapılacak fiyat karşılaştırması kalır. Koruma ekipmanları satın alırken Akakçe üzerinden en iyi tek kullanımlık maske ve galoş fiyatları gibi filtrelemeleri kullanabilir, fiyat karşılaştırması yaparak sizler için en iyi olan maske çeşidini seçebilirsiniz.