Ultrasonik Maske

Ultrasonik Maske Fiyatları

329 farklı Ultrasonik Maske için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 50 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 10'lu100'lüYetişkinFFP3N95Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 14Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Ultrasonik Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Tipi Kullanıcı Türü Koruma Sınıfı Adet Ürün Puanı Renk

Nimo Hava Makinesi 2 Katlı Maske 3 Katlı Maske Aktif Karbonlu Maske Antrasit Maske Bej Maske Beyaz Maske Bordo Maske Cerrahi Maske Çocuk Maske Evony Siyah Maske FFP1 Maske

Ultrasonik Maske Sıkça Sorulan Sorular

Ultrasonik Maske

Sağlık çalışanlarının en çok kullandığı aksesuarlar arasında yer alan ultrasonik maske çeşitleri, günlük kullanımda da hayatın geneline yayılır. Bulaşıcı solunum yolu hastalıklarının önlenmesinde etkili olan ultrasonik maske malzemelerini klasik maskelerden ayıran birtakım özellikler bulunur. Bu özelliklerin başında dikişsiz olarak üretilmesi gelir. Ultrasonik maske çeşitleri yüksek basınç, ses sistemi kullanılarak üretildiğinden görünüm açısından da estetik bir deneyim sunar. Kaliteli materyalleri, son teknolojik üretim stilleri ile diğer ürünlerden sıyrılan ultrasonik maskeler, sağlık çalışanlarının olmazsa olmazları arasında yer alır.

Ağız, burun yoluyla vücuda giren toz, kir, bakteri, virüsleri engelleyen ultrasonik maske çeşitleri siyah, beyaz renk opsiyonlarına sahiptir. Tek kullanımlık olarak üretilen ultrasonik maske ürünleri, gün boyu vücudunuzu olumsuz hava partiküllerinden korur. Solunum yolları ve dış dünya ile aranızda etkili bir bariyer oluşturan ultrasonik maske malzemeleri, nefes alış verişlerinizi engellemez. Böylece hem konforlu hem de etkili deneyim sunar. Ultrasonik maske çeşitleri, standartlara uygun olarak üretildiğinden kullanıcılarından tam puan almayı başarır. Üç, beş katlı olmak üzere farklı kalınlıklarda tasarlanan ultrasonik maske seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza göre seçim yaparak maksimum verimle faydalanabilirsiniz. Ultrasonik maske malzemelerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşmanıza yardımcı olan Akakçe, ekonomik bir alışveriş gerçekleştirmenize olanak tanır.

Ultrasonik Maske Ne İşe Yarar?

Son zamanlarda oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan ultrasonik maske ürünleri, birçok kimse tarafından merak edilir. Bireyler “Ultrasonik maske nedir?” sorusunun cevabını merak eder. Ultrasonik maskeler, normal cerrahi maskelere göre daha üstün bir teknoloji kullanılarak üretildiğinden daha yüksek bir performans sergiler. Koruma, kavrama noktasında beklentiyi karşılayan malzemeler, yüze tam oturarak konforlu bir kullanım sunar. Cerrahi ultrasonik maske olarak bilinen bu malzemeler, virüs ve hastalıklara karşı vücudunuzu koruma altına alır.

Alınan nefesi filtreleme özelliği taşıyan ultrasonik maske, hem çocuklar hem yetişkinler için uygun kullanım koşullarına sahiptir. Kalabalık ortamlarda hastalıklara karşı etkin bir koruma performansı sergileyen maske ürünleri, yüzünüze tam oturarak rahatsızlık hissi vermez. Katmanlı yapısı etkili bir filtreleme gerçekleştirirken yüzünüzde ağırlık yapmaz. Böylece gün boyu kullansanız dahi yüzünüzde rahatsız edici izlerin oluşması engellenir. Kulağa oturan, maskenin sabit kalmasını sağlayan özel lastikli bantları, kulak arkasında ağrıya ve acıya neden olmaz. Hem konforlu hem de etkili bir kullanım sunan maske materyalleri ile sizler de başarılı bir koruma elde edebilirsiniz.

Ultrasonik Maske Özellikleri

Standartlara uygun olarak üretilen ultrasonik maskeler, kullanım esnasında herhangi bir zafiyete sebep olmaz. Virüslere karşı maksimum önlem sergileyen ultrasonik maske çeşitlerinin izole bir ortamda muhafaza edilmesi oldukça önemlidir. Sterilize olarak depolanan ultrasonik maske malzemeleri, hastalıklardan korunmanız için ihtiyaç duyulan en önemli materyaller arasında yer alır. Full ultrasonik maske çeşitleri en çok ihtiyaç duyulan malzemeler arasındadır. Dikişsiz olarak dizayn edilen ultrasonik maske çeşitleri, yüksek ses ve basınç teknolojisinden faydalanılarak üretilir. Böylece tasarım anlamında gözü rahatsız eden detaylar ortadan kaldırılmış olur.

Sıvı itici özel malzemeler kullanılarak üretilen ultrasonik maske seçenekleri hava ve su partikülleri ile vücuda girmeye çalışan virüsleri engeller. Yüzün şeklini alması için üst çizgide yer alan burun teli, maskenin yüzünüzle bütünleşmesine yardımcı olur. Estetik olarak beklentileri karşılayan bu malzemeler full ve yarı ultrasonik maske olmak üzere iki farklı modele sahiptir. Her iki maske çeşidi ve zararlı organizmaların vücuda girmesini engelleme noktasında maksimum performans sergiler. Solunum yoluyla bulaş riski olan hastalıkların yanı sıra temas yoluyla bulaşan rahatsızlıkların önlenmesinde cerrahi eldiven ürünleri tercih edilir. Full ultrasonik maske fiyatları ve eldiven fiyatları noktasında araştırma yaparak bütçeniz doğrultusunda en uygun ürüne ulaşmanız mümkündür.

Ultrasonik Maske Nasıl Kullanılır?

Hastalıklara karşı fiziksel yöntemlerle önlem almak isteyen bireyler için cazip kullanım koşullarına sahip olan ultrasonik maskeler, zararsız bir deneyim sunar. Yüzü rahatsız etmeyen özel tasarımlarıyla hem konforlu hem de etkili bir kullanım sunan ultrasonik maske ürünleri, ilk defa kullanacak olan bireyler için merak konusudur. Bu noktada en çok merak edilen soruların başında “Ultrasonik maske ne demek?” sorusu gelir. Bu sorunun ardından ise “Ultrasonik maske nasıl kullanılır?” sorusunun cevabı merak edilir. Satın aldığınız ultrasonik maske materyallerini nasıl kullanılacağı ile ilgili aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Uygun Fiyatlı Ultrasonik Maske Çeşitleri

Tek kullanımlık olarak tasarlanan ultrasonik maskeler, yeni deneyimleyecek olan bireyler tarafından oldukça merak edilir. “Full ultrasonik maske nedir?” sorusu bu noktada oldukça merak edilir. Özel bir üretim teknolojisi kullanılarak tasarlanan ultrasonik maske seçenekleri kullanıcılarından tam puan almayı başarır. Siz de “Full ultrasonik maske ne demek?” sorusuna cevap bularak ihtiyacınıza yanıt verebilirsiniz. Sağlıklı yaşam kriterlerini destekleyen ve pratik bir deneyim sunan ultrasonik maske malzemeleri, sahip olduğu ayrıcalıklı özelliklerin yanı sıra cazip fiyat fiyatlarına da sahiptir. Ultrasonik maske fiyatları, her bütçeye hitap ederek geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Sağlık çalışanlarının en çok kullandığı ürünlerinin arasında eldiven, bone, abeslang çubuğu ile birlikte yer alan maskelere Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz.