Matkap

Matkap Fiyatları

2.809 farklı Matkap için fiyatlar listeleniyor.

Darbeli MatkapDarbesiz Matkap
Einhell Matkap Assur Matkap Stanley Matkap Bauer Matkap Bosch Matkap Dewalt Matkap

Aktüel Broşürlerden Matkaplar

 • Stanley SDH700CKA Darbeli Matkap 700 WBauhaus
 • KL Pro KLDM18-20 Akülü Darbeli Matkap 18 VBauhaus
 • KL Pro KLDM1106 Darbeli Matkap 650 W+5 Parça Beton Matkap Ucu HediyeBauhaus
 • Mac Allister Çift Akülü Darbeli Matkap 18VKoçtaş
 • Mac Allister Darbeli Matkap 750 WKoçtaş
 • Performance Power Darbeli Matkap 450 WKoçtaş

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

DarbeliDarbesizElektrikliŞarjlı0 - 250 TL 250 - 500 TL 18 V36 V2 Ah5 AhSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Ağırlık Güç Akü Kapasitesi Ahşap Delme Çapı Maksimum Tork Tork Ayarı Darbe Oranı Şarj Süresi Mandren Çapı Akü Voltajı Beton Delme Çapı Metal Delme Çapı Kablo Uzunluğu Kullanım Tipi Akü Seçeneği Motor Tipi SatıcıToplam 60 satıcı. Ürün Puanı

Vidalama MakinesiTaşlama MakinesiKaynak MakinesiKırıcı-DeliciDaire TestereGönye TestereZımpara MakinesiKompresörHobi AletiEinhell MatkapAssur MatkapStanley Matkap

En Çok Karşılaştırılan Matkaplar

Matkap Yorumları ve Önerileri

 • NP2 yorum
  2 beğeni
  StanleyStanley STDC18LHBK 18 V 2.0 Ah Li-on Akülü Darbeli MatkapNazmi P. 23 Mart 2022
  Stanley STDC18LHBK 18 V 2.0 Ah Li-on Akülü Darbeli Matkap
  Harika bir ürün. Artık çeşitli sektörlerde bütün ustaların elinde görebilirsiniz. Kaliteli güzel tasarım ve uygun fiyat....
 • Mutlu O.67 yorum
  836 beğeni
  EinhellEinhell TE-CD 18 Li-i BL 18 V Tek Akülü Darbeli MatkapMutlu O.Ankara 21 Mart 2022
  Einhell TE-CD 18 Li-i BL 18 V Tek Akülü Darbeli Matkap
  Ürünün 60nm versiyonunu yeni aldım yarı profesyonel/hobi amaçlı kullanıma uygun bir ürün bir evin her işini görür. Kaliteli uçlar ile pek çok duvarı uygun delik delme metodu ile deliyor. Rakibi olan Bosch gsb 180-li'ye kıyasla 10 nm daha güçlü, dakika da 1800 darbe daha fazla vuruyor (Bosh 27 bin, Einhell 28.800), fiyatı nispeten daha uygun ,yedek akü ve parçaları Bosh'a kıyasla %30-40 daha ucuz kutusu daha dayanaklı ve güzel tasarlanmış ayrıca son olarak benim gibi ince bilekleri olan kişiler için makinenin kullanımını kolaylaştıran tak çıkar özellikli bir yan kol var. Bosh'a kıyasla olumsuz özellikleri ise 450-500 Gr daha ağır olması denilebilir. Bosh'un aküsüz ağırlığı 1.1 kg iken Einhell 1.6 kg (yan kol dahil değil) ancak bunun nedeninin ekstra güç ve kol için yapılmış metal gövde kısmı olduğu düşünülürse bu oldukça normal. Daha uygun fiyatına rağmen Bosh'a kıyasla olan bu avantajlarından ötürü Einhell tercih ettim ancak siz tercih yaparken ikisininde güncel fiyatına bakmayı unutmayın, hangisini daha avantajlı görürseniz onu alın. Dikkatli olun Bosh gsr serisi darbe özelliği olmayan matkapları almayın. Ürünün 40/44/48/50 nm olan modelleri de var doğru ürünü sipariş verdiğinizden ürünün satış linkindeki açıklamalarını okuyarak emin olun.
 • Mutlu O.67 yorum
  836 beğeni
  EinhellEinhell TE-CD 18/50 Li-i BL Çift Akülü Darbeli MatkapMutlu O.Ankara 19 Mart 2022
  Einhell TE-CD 18/50 Li-i BL Çift Akülü Darbeli Matkap
  Ürün güzel ancak 500 TL ucuza 2nm daha güçsüz modeli olan 18/48 modeli alınabilir veya 100-200 TL daha eklenip 10nm daha güçlü üst modeli 18/60 alınabilir. Bu yüzden fiyatı yüzünden bu modeli almak pek mantıklı değil, piyasayı takip edip duruma göre en uygun kararı verin.
Tüm yorumları gör

Matkap Sıkça Sorulan Sorular

Matkap

Hem iç hem de dış mekanlarda çok çeşitli tamirat ve yapı işlerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz matkap ürünleri, hemen hemen herkesin kullanımına uygun şekilde tasarlanır. Sadece profesyonel kullanım için değil, aynı zamanda çok daha basit tamirat işlemleri için de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tür ürünler, çok çeşitli fonksiyonel özelliklerle sizlere sunulur. İhtiyacı olan herkesin sorunsuzca kullanabileceği bu ürünlere, özellikle yaşam alanlarındaki tamir ve montaj işlemleri için aktif olarak ihtiyaç duyulur. Böylece ufak tefek tamirat ve tadilat işlemlerinde evinize usta çağırma külfetinden kurtulur ve işlerinizi kimseye ihtiyaç duymadan kendi başınıza yapabilirsiniz. İster elektrikli matkap ister şarjlı matkap olsun, günümüzde çok çeşitli markaları ve modelleri olan bu ürünler genel olarak kullanım türüne ve voltajına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle şehirleşmenin arttığı bu dönemlerde ev ortamındaki tadilat ve tamirat işlemlerini mümkün olan en kısa sürede kendi başınıza yapabilmeniz için bu ürünlerden sizin için uygun olanı satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Matkap Çeşitleri ve Özellikleri

Yaşam alanlarınızda her an tamirat gibi işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu tür sıkıntılı durumları en kısa sürede atlatmak için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri ise en çok tercih edilen matkap çeşitleri ve özellikleri konusunda bilgi sahibi olarak kendiniz için en ideal olan ürünlerin satın alma işlemini gerçekleştirmenizdir. Bu sayede ihtiyacınız olan her an tamirat işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her daim elinizin altında olan bu tamirat ürünleri ile acil ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılar ve bu tür problemler için başarılı çözümler üretebilirsiniz. Genel olarak şarjlı, elektrikli ya da havalı olarak birbirinden ayrılan bu ürünler enerji türüne, ihtiyaç duyduğu enerji gücüne, sahip olduğu vites sayısına, devir gücüne ve darbe işlevine göre çeşitlendirilir. Günümüzde matkap markaları oldukça çeşitlidir ve her bir markanın kendine özgü nitelikleri ve avantajları vardır. Bu nedenle satın alma işlemi öncesinde detaylı araştırma yapmalı ve bu ürünlerin her bir çeşidi hakkında bilgi edinmelisiniz. Özellikle şarjlı ürünlere yönelecekseniz bu modellerde genel olarak 10.8 ile 36 volt arası güç üretimi gerçekleşir. Elektrikli olanlar ise doğrudan elektrik enerjisi yardımıyla çalışır. Bu ürünler çoğu zaman 200V ev elektriğine uygun olarak üretilir ve minimum 350 watt motor gücü tasarlanır. Bunlara ek olarak darbeli ve darbesiz olarak da farklı şekillerde sınıflandırılan bu ürünlerden hangisini seçeceğinizi daha çok ihtiyaçlarınız belirler. Bu ürünlerin çeşitlerine göz atarken çok çeşitli matkap aparatları edinmeli ve özellikle kaliteli matkap uçları satın almalısınız. Bununla birlikte ihtiyacınız olan her türlü parçayı bulabileceğiniz matkap seti ürünlerini de alabilirsiniz. Bu sayede ekstra araştırma yaparak diğer malzemeleri de satın almanıza gerek kalmaz.

Matkap Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Darbesiz ya da darbeli matkap satın alacağınız zaman seçim işlemlerini büyük bir özenle yapmalı ve kendiniz için en doğru özelliklere sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz. Şarjlı ya da şarjsız olarak kullanılan bu ürünlerin şarjlı darbeli matkap olanları çok daha ustalık gerektiren işler için kullanılır. Şayet daha çok tuğla, beton ya da fayans gibi zeminlerde delik açma durumu söz konusu ise darbeli ürün çeşitleri ideal iken, darbesiz olanlar daha basit işlemlerde kullanılır. Darbeli ürünlerin çok çeşitli fonksiyonları vardır ve pek çok yerde gönül rahatlığı ile bu ürünleri kullanabilirsiniz. Darbesiz olanları ise daha çok alçıpan, ahşap gibi ürünlerde kullanabilirsiniz. Buna ek olarak matkap çeşitleri içerisinde özellikle sütunlu matkap çeşitleri ile darbesiz modeller büyük rağbet görür. Aynı zamanda çok daha pratik ve ergonomik bir kullanım için şarjlı ürünlere yönelmelisiniz. Elektrikle çalışan darbeli modeller ise daha çok inşaat alanlarında tercih edilir, çünkü bu tarz modeller daha profesyonel yapıdadır.

En Doğru Matkap Kullanımı

En az doğru ürün seçimi kadar önemli olan diğer bir nokta ise ürünlerin en doğru şekilde kullanılmasıdır. Bu noktada ürün özellikleri iyi bilinmeli ve kullanım süreci için ürünlerin kullanım talimatına uygun hareket edilmelidir. Öncelikle ürünün modeline bağlı olarak kullanım şekli incelenmeli ve gerekli bütün güvenlik önlemleri alınmalıdır. Bu tür özellikler modelden modele büyük farklılıklar gösterebilir. Tadilat ya da tamirat gibi durumlarda hangi yapı işleminin yapılacağına bağlı olarak cihazın gerekli ayarlamalarının yapılması gerekir. Örneğin; elinizdeki ürün darbeli şarjlı matkap modeli ise, ürünün kullanıldığı yapı işine göre uygun olan darbe seviyesi seçilir. Şayet sahip olduğunuz cihaz darbesiz model ise vites ayarı yapılır ve vidalama ya da delme gibi işlemler kolaylıkla yapılır. Aynı şekilde inşaat alanları için profesyonel bir cihaza ihtiyacınız olduğunda kırıcı delici matkap modellerine yönelebilirsiniz. Evde ahşap, çatı, alçıpan gibi alanlarda basit delme işlemi için ise darbesiz şarjlı modeller çok daha caziptir. Cihazınızdan maksimum seviyede verim alabilmeniz için ise ihtiyaçlarınıza en uygun olan model seçimini yapmış olmanızdır.

Birbirinden Cazip Matkap İndirimleri ve Kampanyaları

Birbirinden cazip matkap indirimleri ve kampanyaları için akakçe.com alışveriş sitesine giriş yaparak ihtiyacınız olan ürünleri en ucuz fiyatlarla satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Çok zengin bir model çeşitliliğine sahip olan sitede elektrikli ya da şarjlı matkap çeşitleri bölümüne anında ulaşabilir ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Birbirinden saygın ve güvenilir markaların ürünlerini bir araya getiren ve bu ürünleri çok çeşitli indirimlerle sizlere sunan sayfada, ürünlerin özelliklerine göre listeleme yapabilirsiniz. Böylece listede yer alan bütün ürünleri detaylı olarak inceleme imkanına sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ürünleri birbirleriyle karşılaştırarak en ucuz şarjlı matkap ürünlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sunduğu kampanyalara göz atarak elektrikli ya da akülü matkap modellerini çok daha uygun fiyatlarla satın almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Marka, model, güç çıkışı gibi çok çeşitli özellikleri bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan sayfadan istediğiniz ürünleri en makul fiyatlarla 7/24 sipariş edebilirsiniz. Böylece satın aldığınız ürünler en kısa sürede güvenilir şekilde ayağınıza kadar getirilir.

Akakçe.com’a Özel Bütçe Dostu Matkap Fiyatları

Bütçenizi sarsmadan istediğiniz ürünleri bütçe dostu matkap fiyatları ile satın alabilir ve kendiniz için en pratik ve kullanışlı cihazlara sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bu tarz matkap zımpara modelleri ile evinizdeki tamirat işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve herhangi bir ustaya ihtiyaç duymadan sorunlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Fiyatlarına, modellerine, kullanım alanlarına ve harcadığı enerji miktarına göre farklılık gösteren bu cihazlardan sizin için en pratik olanını tercih ederken, bütçenizi sarsmadan alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Basit ve kolay tamirat işlemleri için şarjlı ve darbesi modellere yönelirken, çok daha detaylı tadilat işlemleri için profesyonel ve çok fonksiyonlu cihaz modellerini tercih etmelisiniz. Bu tarz cihazları alırken, rahat kullanabileceğiniz matkap çantası modellerine de göz atabilirsiniz. Bu sayede cihazı rahatlıkla evinizin bir köşesinde muhafaza edebilir ve istediğiniz zaman herhangi başka bir yere cihazı taşıyabilirsiniz. İster kendiniz ister sevdikleriniz için satın alabileceğiniz bu tarz ürünler için sayfamız üzerinden alışveriş yaparak en uygun fiyatlı ürünleri sadece birkaç tıklama ile elde edebilirsiniz. Matkap indirimlerini Akakçe sitesinde takip ederek, çok daha ekonomik bir alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.