Şarjlı Matkap

Şarjlı Matkap Fiyatları

676 farklı Şarjlı Matkap için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Motor TipiŞarjlı
 • TipiDarbeli
 • TipiDarbesiz
 • Kullanım TipiKablolu
 • Kullanım TipiKablosuz
 • Akü Voltajı18 V
 • Akü Voltajı58 V
 • Akü Kapasitesi2 Ah
 • Akü Kapasitesi5 Ah
 • Güç600 W
 • Güç1200 W
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 29 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Motor TipiŞarjlı
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiKullanım TipiGüçAkü KapasitesiAkü VoltajıAğırlıkMetal Delme KapasitesiAhşap Delme KapasitesiBeton Delme KapasitesiMaksimum TorkMandren ÇapıTork AyarıDarbe OranıŞarj SüresiKablo UzunluğuAkü SeçeneğiMotor TipiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (676)

Darbeli Matkap Darbesiz Matkap Şarjlı Darbeli Matkap Akülü Matkap Bosch Şarjlı Matkap Dewalt Şarjlı Matkap Einhell Şarjlı Matkap Makita Şarjlı Matkap 18 Volt Şarjlı Matkap Black+Decker Şarjlı Matkap Stanley Şarjlı Matkap AEG Şarjlı Matkap

En Çok Karşılaştırılan Matkaplar

Şarjlı Matkap Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Şarjlı Matkap hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Şarjlı Matkap:
 1. Eisenn Germany Technology V-tech 58 V 8 Ah Çift Akülü Matkap
 2. Einhell TC-CD 18/35 Li 18 V Solo Akülü Matkap
 3. Stanley STDC18LHBK 18 V Çift Akülü Darbeli Matkap
 4. Einhell TE-CD 18/50 Li-i BL Solo Akülü Darbeli Matkap
 5. Dewalt DCD996P2 18 V Çift Akülü Darbeli Matkap

Şarjlı Matkap

Şarjlı matkap elektrikli el aletleri içinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Ev ortamından iş yerlerine kadar çeşitli yerlerde kullanılır. Temel anlamda delik açabilen ve vidalar üzerinde tornavidalara kıyasla daha rahat bir şekilde işlem yapılabilen malzemelerdir. Şarjlı matkap pratik bir kullanıma sahip olmasıyla herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Şarjlı el matkabı içerisinde bulunan piller vasıtasıyla çalışır. Güç kablosu olmadan çalışmasından dolayı el aleti arayan kullanıcılara şarjlı matkap tavsiye edilir. “En iyi şarjlı matkap hangisi?” sorusunun cevabı ise kullanım amacına göre değişkenlik gösterir. 18, 36 volt şarjlı matkap çeşitleri farklı işlemler için özel olarak tasarlanır. Daha fazla güce ihtiyaç duyulduğunda yüksek volt değerlerine sahip olan ürünler en güçlü şarjlı matkap olarak nitelendirilir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra fiyat performans şarjlı matkap çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Şarjlı Matkap Özellikleri

Şarjlı matkaplar pek çok farklı amaç için kullanılabilir. İçerisinde bulunan uçlar sayesinde değişik işlemlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olurlar. Büküm uç, hafif metal, ahşap, plastik ve seramik üzerinde çalışanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Elmas uçlar duvar üzerinde yapılan delme ve porselenleri şekillendirme amacıyla kullanılır. Şarjlı matkaplar farklı uçları sayesinde değişik malzemeler üzerinde çalışılmasını mümkün kılar. Böylece her türlü amaç için fonksiyonel hale gelir. Modelden modele değişiklik göstermekle birlikte kaliteli şarjlı matkap çeşitleri uzun süreli bir pil ömrü sunmasıyla öne çıkar. Bu sayede yanlış zamanda durmadan tamirat ve bakım işlerinin rahat bir şekilde halledilmesini sağlar. Bir projeye başlarken el aletinin pilinin bitmesi, yapılan işlemin verimliliğini önemli ölçüde azaltır. Kaliteli şarjlı matkap markaları bu problemin önüne geçmeyi başarır.

“Şarjlı matkap kaç saat çalışır?” sorusunun cevabı markadan markaya değişse de ürünler belirli bir seviyenin üzerinde kalite sunduğu için tatmin edici bir zaman boyunca çalışmayı sürdürür. Üstelik şarjlı matkap şarj süresi uzun zaman almadığı için de kullanan kişilere pratiklik kazandırır. Ayrıca şarjlı matkap çeşitleri aynı zamanda ele rahat oturacak biçimde üretilir. Ergonomi kriterleri dikkate alınarak tasarlanan en kaliteli şarjlı matkap çeşitleri, güvenlikli olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Sizin için en uygun şarjlı matkap modeliyle zor gibi görünen işleri kolaylıkla halledebilirsiniz. Şarjlı matkap Akakçe fırsatlarıyla herkes için ulaşılabilir hale gelir. Şarjlı matkap öneri ve avantajlarını inceleyebilir, sizin için uygun olan opsiyonu kısa süre içinde satın alabilirsiniz.

Şarjlı Matkap Çeşitleri

Şarjlı matkaplar aynı zamanda vidalama makinesi olarak da isimlendirilebilir. Kendi içinde güç, tasarım, boyut ve işlevsellik bakımından çeşitli kategorilere ayrılan ürünler, herkesin kişisel gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır. 12, 14, 24, 32, 48 volt şarjlı matkap genellikle ev ortamında yapılan işlerde kullanılır. Yoğun güç sunmadığı için yaşanabilecek kazaların da önüne geçecek şekilde tasarlanır. Sadece basit vidalama işlemlerinde matkap kullanmayı düşünüyorsanız 12 veya 14 volt gibi küçük volt değerlerindeki ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Profesyonel şarjlı matkap modelleri ise genellikle daha yüksek volt değerlerine sahiptir. Daha zorlu zeminlerde delme işlemi yaparken kullanılan ürünler, farklı bölgelerde işlevsellik gösterecek şekilde özel olarak üretilir. En iyi şarjlı matkap modelinizi seçmek için çalışılacak zemini ve malzemeyi belirlemek önemlidir.

Sahip olduğu gücün yanı sıra ürünler büyük ve küçük şarjlı matkap olmak üzere genel anlamda iki farklı tipte tasarlanır. Şarjlı matkap küçük olduğunda hem elde daha rahat bir tutuş sunar hem de ev içi işler için daha ideal hale gelir. Üstelik rahat bir tutuşa sahip olan cihazlar, matkabı daha iyi bir şekilde idare etmenize yardımcı olur. Küçük modeller hafif bir yapıya sahip olduğu için uzun süre kullanılsa bile yorgunluk hissini azaltır. Böylece daha verimli bir çalışma performansı ortaya çıkarılmasını sağlar. Çok amaçlı şarjlı matkap ise daha büyük bir yapıya sahiptir. Farklı malzemeler üzerinde işlem yapılmasını mümkün kıldığı için daha yüksek güçlere ihtiyaç duyar. Şarjlı matkap yorumları ve incelemelerine göz atarak ideal modelinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Şarjlı Matkap Kullanımı

“Şarjlı matkap nasıl kullanılır?” veya “kullanmak için özel yeteneklere ihtiyaç duyulur mu?” diye merak ediyorsanız şarjlı matkapların pratikliği sizi memnun edebilir. Matkaplar ucunu veya mandreni döndürmek için güç sağlamak amacıyla tutma bölümünün altında bir pil kullanır. Tetikleyici, cihazın dönme hızının kontrol altına alınmasını sağlar. Basınç arttırıldıkça aletin hızı da yükselir. Kontrol mekanizması sayesinde yapılan işleme göre dönme torkunun ayarlanmasına imkan tanır. Genellikle çoğu ürünün üzerinde hızı düzenleyen bir düğme bulunur. Vidaları takmak için aletleri daha yavaş dönecek şekilde ayarlamanız gerekir. Delik açma işlemleri içinse zeminin sertliğine bağlı olarak hızı yavaş yavaş artırabilirsiniz. Ayrıca matkabın çalışma hızını artırmak için çok fazla baskı uygulamaktan da kaçınılması önemlidir. Aksi halde istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir.

Şarjlı matkaplar tutma yerlerinin üzerinde çalıştırmaya başlamak için bir düğmeye bulundurur. Bu düğmeye basarak aletin dönmesini sağlayabilirsiniz. Motor, cihazın ucunu döndürmek için aküden gelen elektrik gücünü kinetik enerjiye çevirir. Böylece tek bir tuşla istenilen gücün elde edilmesini sağlar. Şarjlı matkaplar hemen hemen çoğu işlem için kullanılabilen ürünlerdir. Mobilyaları bir araya getirmek için vidaları güvenli bir şekilde sıkmanıza yardımcı olur. Ayrıca duvara tablo asmak için bir delik açılması gerekiyorsa cihazın delme fonksiyonunu kullanarak bu işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En ucuz şarjlı matkap alternatiflerini karşılaştırarak bütçenize uygun olan modeli kolaylıkla bulabilir, işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Avantajlarıyla Şarjlı Matkap

Şarjlı matkaplar sahip olduğu özellikler ve işlevselliğiyle kullanıcılarına birden fazla avantaj sunmayı başarır. Orijinal şarjlı matkap sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde ağır işlemlerin rahatlıkla yapılmasını mümkün kılar. Genellikle rahat bir tutuşa sahip olmalarıyla da hareket kabiliyetini kısıtlamazlar. Ayrıca küçük olanları, hafif oldukları için uzun süre çalışılması gerektiğinde bilek ve el bölgesinde oluşabilecek ağrıları minimuma indirir. Ürünü satın almadan önce teknik özelliklerini inceleyerek ağırlık bilgilerine ulaşabilir, sizin için en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca elektriksiz el aletleriyle yapılacak işlemlerin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan tanırlar. Şarjlı matkap seti içerisinde bulundurduğu uçlar sayesinde farklı alanlarda çalışılmasına yardımcı olur. Kampanyalı şarjlı matkap opsiyonlarını inceleyerek aradığınız modele uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Uygun şarjlı el matkabı fiyatları ile ev ortamında kendi atölyenizi kurabilirsiniz.

Şarjlı Matkap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

“Şarjlı matkap alırken nelere dikkat etmeliyiz?” diye merak ediyorsanız aşağıda bulunan listeden yardım alabilirsiniz.

“Şarjlı matkap alırken nelere dikkat edilmeli?” sorusuna daha ayrıntılı bir şekilde yanıt bulmak için kullanıcı yorumlarından da yardım alabilirsiniz. Şarjlı matkap kampanya fırsatları herkes için ürünleri ulaşılabilir hale getirir. Şarjlı matkap fiyatları ve modelleri içinden aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.