Merdiven

Merdiven Fiyatları

2.681 farklı Merdiven için fiyatlar listeleniyor.

Ertekpa Merdiven Devecioğlu Merdiven Beykon Merdiven Weblonya Merdiven Perilla Merdiven Kanat Merdiven

Fiyatı Düşen Merdivenler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Merdivenler

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Basamak Sayısı3 Basamaklı
 • Basamak Sayısı4 Basamaklı
 • Basamak Sayısı5 Basamaklı
 • TürüA Tipi
 • TürüEv Tipi
 • Malzeme TürüAhşap
 • Malzeme TürüAlüminyum
 • ÖzelliklerKatlanır
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Fiyatı2.500 - 3.500 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMalzeme TürüTürüBasamak SayısıÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (2.681)

Kapı Fitili Sprey Silikon Mobilya Ayağı Tutkal Mobilya Kulpu Sineklik Menteşe Koli Bandı Ertekpa Merdiven Devecioğlu Merdiven Beykon Merdiven

En Çok Karşılaştırılan Merdivenler

Merdiven Yorumları ve Önerileri

Merdiven Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Merdivenler hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.681 farklı model arasında

En çok satan Merdivenler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Merdiven:
 1. Ertekpa Leo 4+1 Basamaklı Metal Merdiven
 2. Ertekpa Leo 3+1 Basamaklı Metal Merdiven
 3. Devecioğlu MM 055 Harbinger 5+1 Basamaklı Merdiven
 4. Ertekpa Leo 5+1 Basamaklı Metal Merdiven
 5. Beykon BY-103 Akrobat 12 Basamaklı Merdiven

Kullanışlı Merdiven Modelleri

Yüksek alanlara ulaşmak için kullanılan merdivenler, yapılacak işler için kolaylık sunar. Farklı türlerde üretilen merdivenler, hem evde hem de iş yerlerinde sıklıkla kullanılır. Evlerde daha çok kullanılan ve yer kaplamayan katlanır merdiven modelleri, işiniz bittiğinde her alanda saklanabilir. Farklı basamaklarda üretilen bu ürünler, kullanılacak alanın yüksekliğine göre tercih edilebilir. Çok yüksek alanlar için 6, daha alçak alanlar için 3 basamaklı size en uygun merdiven seçenekleri işinize yarayabilir. Ürünler, basamakların yanı sıra materyal bakımından da zengin seçeneklere sahiptir. Seçebileceğiniz bir ahşap merdiven daha çok bahçe ve ev işlerinde kullanılır. Ayrıca estetik bir görünüme sahip olduğu için oldukça dekoratiftir. Bu nedenle çatı merdiveni olarak da sıkça tercih edilir. Ahşap merdiven fiyatları da uzunluğuna ve kullanım amacına göre değişiklik gösterir.

Destek almadan durabilen merdivenler de dayanıklılığı sayesinde zemine kuvvetli bir şekilde tutunabilir. Boyutlarına göre farklı yük taşıma kapasitelerine sahip merdiven modelleri incelenirken kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır. Böylelikle ürünlerden en iyi verimi alabilir uzun yıllar aynı kalitede kullanabilirsiniz. Akrobat merdivenler ise iç ve dış mekanlarda çok amaçlı yapısıyla dikkat çeker. Hafif ve taşınabilir bir yapıdaki bu hazır merdiven seçenekleri, araç bagajlarına bile sığabilir. İhtiyaç duyulduğunda bir platforma dönüşebilen modeller, oldukça yeteneklidir. Basit veya zor işler için fiziksel güç harcamanızı önleyen bu ürünler, dayanıklı yapısıyla sabit bir şekilde sizi taşıyabilir. Siz de metal, ahşap ve mermer merdiven modelleri gibi birçok seçeneğe Akakçe üzerinden ulaşabilir, en zorlu işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlar için Bahçe Merdiven Modelleri

Bahçeler, müstakil evlerin vazgeçilmez güzellikteki ferah alanlarındandır. Birçok insan bahçesinde çeşitli yapılar inşa etmek, meyve toplamak veya ağaçlarını budamak isteyebilir. Bahçe merdiven modelleri de her ihtiyacınız için özel olarak tasarlanır. Bahçe işleri için oldukça pratik merdiven seçeneklerini ister duvara yaslayarak isterseniz de açılabilir ayaklarıyla boş zeminde kullanabilirsiniz. Meyve toplamak ve ağaç budamak için sivri ayaklara sahip bahçe, asma merdiveni modellerini seçebilirsiniz. Böylelikle merdiveni engebeli topraklara daha iyi sabitleyerek sallantı yaşamadan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünler, güvenli ve konforlu yapısıyla yüksek ağırlıklara karşı da oldukça dayanıklıdır. Uzun, katlı merdiven fiyatları da bahçeniz için avantajlı seçenekler ile karşınıza çıkar. Basamaklı merdiven modelleri, birçok basamağa sahip olabileceği için bahçeniz için uygun olanı bularak konforlu kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uzun boylu ağaçları budamak veya bahçenizdeki onarım işleri için farklı merdiven türleri üretilmiştir. Kalın gövde ile üretilen modeller, özellikle üzerindeyken tutunabilmeniz için fırsat verir. Eğilmeye ve bükülmeye karşı da dirençli olan metal merdiven modelleri ise zor işler için daha elverişlidir. Yine de işinizi en güvenli şekilde yapmak ve ağır eşyaları kolaylıkla taşımak için uygun kapasitedeki modelleri seçmelisiniz. Hem kalın gövdeli hem de uzayabilen çatal, üçgen merdiven de yüksek ve alçak alanlar için çalışma yapacak kullanıcılar için alternatif sunar. Bu ürünlerde yer alan kolay kullanıma sahip sürgüler sayesinde bir işten diğerine geçerken farklı ekipman ihtiyacına gerek kalmaz. Belirli bir mesafeye kadar uzayabilen bu merdiven modelleri ile birçok noktaya kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Farklı Kullanımlar İçin Merdiven Türleri

Kaliteli materyallerden üretilen 3’lü, 2’li merdiven seçenekleri, farklı amaçlara hizmet ederek yaşamı kolaylaştırır. Ev içinde yüksek mesafedeki dolaplara erişebilmek için tercih edilen mutfak merdiveni, istediğiniz malzemeyi dolap içinden almanıza yardımcı olur. Birkaç basamaktan üretilen bu ürünler, dayanıklılığı sayesinde dengenizi korumanızı sağlar. Merdivenlerin geniş yüzeyi de üzerindeyken daha rahat çalışmanıza izin verir. Aynı zamanda oldukça estetik olan bu modeller, dekorasyon amaçlı da kullanılabilir. İşlerinizi tamamladıktan sonra mutfak merdiveni üzerine saksı koyarak balkonunuzda şık bir şekilde sergileyebilirsiniz. Demir merdiven modelleri ise daha çok inşaatlarda kullanılan ürünler arasındadır. Zorlu şartlara dayanıklı olan bu ürünler, daha yüksek uzunluklara ulaşabilmesiyle herkesin ilgisini çeker. Tek taraflı veya iki ayaklı merdiven ürünleri ile çok yönlü çalışma sağlayabilirsiniz.

Ayaklı, seyyar, açılır, uzatmalı, geniş basamaklı merdiven modelleri, hizmet sektöründe fayda sağlayan işletmeler tarafından tercih edilir. Fabrika, atölye, inşaat, depo, ev, taşımacılık ve ofis gibi çeşitli alanlarda farklı özellikler barındıran bu ürünler, zamandan tasarruf sağlar. Kolay açılıp kapanabilen birçok model kullanım sırasında konfor sunar. Alçak veya yüksek alanlar için fonksiyonel modelleri seçerek, bir tek ürün sayesinde ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Özellikle demir merdiven fiyatları çeşitli iş modelleri için cazip seçeneklerle bir araya gelir. 2 basamaktan 20 basamağa kadar zengin yelpazeye sahip merdivenleri, iş yüküne göre satın alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden ve zahmetsizce tercih edebileceğiniz hazır merdiven fiyatları, her bütçeye hitap eder. Böylelikle normal şartlarda ulaşamayacağınız alanlara bu ürünler ile yetişerek farklı alanlarda başarılı işler çıkarabilirsiniz.

Merdiven Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Farklı amaçlar için birbirinden farklı merdiven modelleri bulunmaktadır. Fonksiyonel ve işlevsel birçok ürün, özel detaylarıyla zorlu işleriniz için zaman kazandırır. Model tercihi konusunda kararsızsanız satın alırken dikkat edebileceğiniz detaylar şunlardır:

Her Bütçeye Uygun Merdiven Fiyatları

Uygun fiyatlı merdivenler hem çeşitli sektörlerde hem de basit işler için evlerde kullanılır. Yapılan işlerin süresini kısaltan ve zahmetini azaltan ürünler, erişmek istediğiniz alanlara sizi ulaştırır. Ayrıca ev bakımı, badana, afiş değiştirme, meyve toplamak ve onarım yapmak için insanlara yardımcı olur. Bazı modeller kullanıldıktan sonra katlanarak evinizin istediğiniz köşesinde gizlenebilir. Ahşap modeller de bahçe ortamınız için estetik bir uyum sağlarken doğal yapısıyla dikkat çeker. Merdiven fiyatları da her sektöre hitap eden yenilikçi tarzlarıyla ilgi görür. Teknolojinin son yenilikleri barındıran ürünler, dayanıklı yapısıyla her insanı taşıyabilecek güçte üretilir. Paslanmayan ve dayanıklılığını uzun yıllar koruyan çıkma demir merdiven modelleri ile ihtiyaçlarınızı her zaman karşılayabilirsiniz.

Birçok alternatifine sahip cam merdivenler, zevkleriniz ve tercihlerinize göre karşınıza çıkar. Cam merdiven fiyatları da görsel zevklerinizi gerçekleştirmek için fırsat sunar. Güçlendirilmiş platformu ve bağlantı noktalarıyla birleştirilen ürünler, yıllar geçse de aynı kalitede kullanılabilir. İşletmelerin çalışanları için de tercih edebileceği birçok model, iş yükünü hafifleterek zaman kazandırır. Böylelikle aynı zamanda daha çok iş gerçekleştirebilirsiniz. Kolay bir kurulumla her ortamda kullanabileceğiniz merdivenler ile efor harcamadan işlerinizi yapabilirsiniz. Ürünlerin zemin tutuşunu sağlayan kaliteli ayak uçları sayesinde en ufak sarsıntı yaşamadan yüksek yerlere ulaşabilirsiniz. Kullanacağınız alan dar ise duvara yaslamalı modelleri, geniş ise çift taraflı merdivenleri tercih edebilirsiniz. Siz de Akakçe ayrıcalıklarıyla en ucuz merdiven türlerine sahip olabilir ve ürünlerin tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.