Samsung

Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın

En Popüler Mikrodalga Fırın(12 yorum)

40 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.599,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 20 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet3 iş günüSatıcı: Hepsiburada/Samsung Türkiye

Ürün Özellikleri: Buz Çözme, Solo, Dijital, Fırın Hacmi: 23 lt, Basmalı, Var, Güç: 800 W, Genişlik: 49 cm... Devamını gör

600 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (7)

Tüm fiyatlar (29)

Yenilenmiş ve İkinci El Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın Fiyatları

En Popüler Samsung Mikrodalga Fırınlar
Benzer Ürünler

Samsung GE83X 23 lt Ankastre Mikrodalga Fırın

Samsung GE83X mikrodalga, fırın tasarımına yenilik getiren özellikleri ile sizlere sunulur. Samsung ürünleri teknolojik donanımları ve kullanım kolaylıkları sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıklar tercih edilir.

Kaliteli malzemeler ile üretilen beyaz eşya ve küçük ev aletleri uzun ömürlü kullanım avantajları ile sizlere fayda sağlar. Dünya çapında üretim yapan Samsung, GE83X tasarımı ile çıtayı yükseltir.

Samsung GE83X 23 LT iç hacmi ile birbirinden farklı yardımcı fonksiyonlar içerir. Modern ve teknolojik tasarımı mutfağınızın dekorasyonunu şık bir görünüme kavuşturur.

Tam 6 farklı güç kademesi ile yiyecek türlerine göre ısı ayarı yapmanıza olanak sağlayan Samsung GE83X kullanım paneli dijital olarak tasarlanır.

Parmak izine göre hareket eden LED ekranda fonksiyon ayarlarını saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz. Izgara özelliği sayesinde fırınlarda olan mangal özelliği mikrodalga fırın ile sizlere sunulur.

Çok yönlü işlevi ile Samsung GE83X, buz çözme ve otomatik pişirme gibi ekstra avantajlar sağlar. Temizlik kolaylığı da sunan GE83X tasarımı küçük boyutu ile mutfağınızda ekstra yer kaplamaz.

Samsung yenilikçi bakış açısı ile tasarladığı GE83X mikrodalga fırını uygun fiyatlar ile kullanıcılarına sunar. Yemek ısıtma ve pişirme işlemleri dakikalar içerisinde tamamlanarak zaman ve enerji tasarrufu sağlanır. Samsung güvencesi ile satın aldığınız GE83X modelini uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Samsung GE83X Önden Görünüm

Modern Donanımı ile Samsung GE83X Özellikleri

Samsung GE83X 23 LT siyah ankastre mikrodalga fırın modern donanım özellikleri ile sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Mikrodalganın dış yüzeyi siyah aynalı tasarımı ile lüks bir görünüm oluşturur.

İç yüzeyi ise seramik malzemesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Ayrıca seramik iç yüzey pürüzsüz yapısı ile kolay temizlenebilir ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Samsung GE83X özellikleri ile selefleri arasında fark yaratır. Teknolojik sisteminde üçlü ısı dağıtımı sistemi kullanılır. Üçlü dağıtım sistemi mikrodalga fırın çalışırken ısıyı homojen bir şekilde tüm yemeklere dağıtır. Böylece yiyecekleriniz kısa sürelerde dengeli bir şekilde pişer.

Samsung GE83X kullanımı 6 farklı güç seviyesi sayesinde yiyecekleri istediğiniz ısıda pişirmenizi ve ısıtmanızı sağlar. Güç seviyeleri içerisinde yer alan Eco Mode mikrodalga bekleme modundayken %40 daha fazla enerji tasarrufunda bulunmanıza olanak verir.

Samsung GE83X ızgaralı mikrodalga fırın tavuk parçalarından toz dilimlerine kadar birbirinden farklı ürünleri ızgara yapmanızı sağlar. Mangal keyfini mikrodalga fırınınız ile elde edebilmek için ürünün kullanım kılavuzundaki pişirme sürelerine bakabilirsiniz. Izgara, buz çözme ve otomatik pişirme fonksiyonları ile Samsung GE83X mikrodalga fırınını uygun fiyatlar ile satın alarak mutfağınızda yer verebilirsiniz.

Samsung GE83X Soldan Görünüm

Samsung GE83X Mikrodalga Fırın Kullanımı Detayları

Yüksek teknolojiye sahip tasarımı ile öne çıkan model kullanıcıların aklında Samsung Mikrodalga GE83X nasıl kullanılır sorusu doğurabilir. Marka tasarımcıları bu soruya detaylı bir şekilde yanıt vererek en etkili kullanım yöntemlerini sizlere sunar.

Samsung GE83X mikrodalga fırın kullanımı dijital ekran ile oldukça kolaydır. Dijital ekran içerisinde yemek ısıtma ve pişirme modları dahil birçok özellik yer alır.

Samsung GE83X mikrodalga fırını yemek ısıtmak için kullanmak istiyorsanız yemeği fırına koyarak kapağını kapatabilir ve ardından güç/zaman ayarı yapıp Başlat tuşuna basabilirsiniz. Güç seviyeleri 100 W ile 800 W arasında ayarlanabilir.

GE83X Samsung teknolojisinde 6 adet otomatik ısıtma/pişirme ayarı bulunur. Soğutulmuş hazır yemekler için 3 dakika içerisinde ısıtma sağlayan Hazır Yemek programını seçebilirsiniz.

Dondurulmuş Hazır Yemek programı ise 4 dakika da ısıtma sağlar. Ayrıca kahve, süt, çay ve su gibi içecekler için İçecekler programı ile 1-2 dakika içerisinde sıcak içeceğinize kavuşabilirsiniz.

Otomatik programlar içerisinde yer alan dondurulmuş mini çörek/pizza, dondurulmuş makarna/güveç ve dondurulmuş balık güveç seçenekleri ile yiyecek türüne göre ısıtma ya da pişirme sağlayabilirsiniz.

Dondurulmuş et, tavuk, balık ve sebze gibi gıdaları pişirmeden sadece buzunu çözmek için Buz Çözme programını kullanılabilir. GE83X solo mikrodalga ızgara fonksiyonu ile kısa sürede mangal tadında yiyecekler hazırlanabilir. Samsung GE83X mikrodalga fırının sunduğu farklı programlar ile yemek yapma zevkinin tadını çıkarabilirsiniz.

Samsung GE83X Çapraz Görünüm

Samsung GE83X ve Samsung ME87M Farkları

Samsung GE83X ve Samsung ME87M mikrodalga fırınları çeşitli özellikleri ile kullanıcılar için iki farklı seçenek olarak sunulur. Her iki model arasında tasarım ve performans farklılıkları bulunur.

Samsung GE83X mikrodalga fırını diğer modelden ayıran özelliği ızgara seçeneğinin olmasıdır. Samsung ME87M sisteminde ızgara seçeneği mevcut değildir.

Samsung GE83X modelinin siyah aynalı tasarımı vardır. 6 farklı güç kademesi ile kullanıcılarının birbirinden farklı yemekler hazırlamasını sağlayan Samsung GE83X, program çeşitliliği olarak diğer modeli geride bırakır.

Samsung GE83X Mikrodalga Fırın Artı ve Eksileri

Samsung müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile her ürününü son teknolojinin avantajları ile donatır. Kullanıcıların geri dönüşleri eşliğinde olumsuz noktaları teşhis eden marka bir sonraki modelinde ise iyileştirmeler yaparak kullanıcılarının takdirini kazanır.

Samsung GE83X, son yıllarda üretilen artı noktaları ile kullanıcılardan tam puan almayı başaran popüler mikrodalga tasarımlarından biridir. Samsung GE83X 23 LT mikrodalga fırın FRN-SMG-0002 avantajları arasından en beğenilen artı noktaları şunlardır:

 • Seramik İç Tasarım: Mikrodalga fırının özel seramik iç yüzeyi yemekler için daha sağlıklı bir ortam hazırlarken kullanıcılarına da kolay temizlik imkanı sunar.
 • Led Gösterge: Mikrodalga fırının zaman göstergesi dahil tüm kullanıcı paneli dijital ekran ile sizlere sunulur. Modern bir görünüm sağlayan dijital ekran aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlar.
 • Çocuk Güvenlik Kilidi: Mikrodalga fırın çocuk kilidi ile program özelliklerini devre dışı bırakarak hem çocukların hem de ürüne aşina olmayan kişilerin zarar görmesini engeller.
 • Sesli Uyarı: Mikrodalga fırınınız program bitimlerinde ya da herhangi bir hata durumunda sizlere sesli uyarı verir. Ses açma kapama tercihi ise kullanıcılara bırakılır.
 • Izgara Fonksiyonlu: Mikrodalga fırınınız özel ızgara teli ile yemeklerin üzerini kızartmak ya da mangal tadı almak istediğiniz durumlarda sizlere avantaj sağlar.

Samsung GE83X/AND 23 lt mikrodalga fırın yorumları arasında öne çıkan ve tasarımında eksi olarak değerlendirilen özelliği ise şudur:

 • Mikrodalga fırın içerisinde aydınlatma sistemi bulunmaz. Kullanıcıların yemeklerini takip etmesi için kapağını açması gerekir.
Samsung GE83X Kapaklı Görünüm

Samsung GE83X Fiyat ve Kullanıcı Yorumları

Samsung güvencesi ile sizlere sunulan her ürün uzun ömürleri ile mutfaklarda yerlerini alır. Mikrodalga fırın alışverişinde her kullanıcı bütçesine ve ihtiyacına uygun ürünü Samsung modelleri sayesinde bulabilir.

Samsung GE83X grill, teknolojik donanımları ile yüksek performans sağlarken düşük fiyatla kullanıcıları memnun eder. Samsung GE83X en ucuz fiyatta satın almak için internet alışveriş sitelerinin birçok mağazayı bir araya getirdiği platformları eşliğinde fiyat karşılaştırması yapılabilir.

Samsung GE83X yorum ve puanları arasında öne çıkan artı noktaları ile mutfakta yemek yaparken hız kazanmak mümkündür. Aceleniz olduğu durumlarda hazır yemekleri dakikalar içerisinde ısıtabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Samsung GE83X fiyat performans bakımından memnun kalan kullanıcıların paylaştığı önerilere göz atarak mikrodalgada yemek yapma konusunda alternatif fikirler edinilebilir.

Samsung mikrodalga GE83X fiyat ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Samsung yetkili satış personellerinden yardım alınabilir.

Kullanıcıların ürün hakkındaki yorum ve analizlerini okuyarak Samsung mikrodalga GE83X modelinin yüksek performansından emin olabilirsiniz.

Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın Fiyat Analizi

Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın Özellikleri

Buz Çözme:
Kullanım Türü:   Solo
Kontrol Paneli:   Dijital
Fırın Hacmi:   23 lt
Kapak Tipi:   Basmalı
Izgara:   Var
Güç:   800 W
Genişlik:   49 cm
Derinlik:   37.5 cm
Yükseklik:   27.5 cm
Güç Kademesi:   6 Kademeli
Ağırlık:   13 kg
Döner Tabla:
Çocuk Kilidi:
Saatli:
Tabla Çapı:   28.8 cm
Renk:   Siyah

Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın Detayları

 • Özellikler
 • Cihaz yerleşimi Tezgah
 • Ürün tipi Mikrodalga ızgara
 • İç kapasite 23 l
 • Mikrodalga gücü 800 W
 • Kontrol tipi Dokunmatik
 • Döner tabla Evet
 • Dahili ekran Evet
 • Çocuk kilidi Evet
 • Ürün rengi Siyah
 • Izgara gücü 1100 W
 • Güç seviyeleri 6
 • Açık kapı türü Tuşlu
 • Kapı menteşesi Sol
 • Döner levha boyutu 28,8 cm
 • Ekran türü LED
 • Entegre saat Evet
 • Saat tipi Elektronik
 • Elektrikli zil Evet
 • Buzzer kapalı Evet
 • Özellikler
 • İç boyama Seramik emaye
 • Kapı rengi Ayna
 • Pişirme fonksiyonları ve programları
 • Mangal Evet
 • Buz çözme fonksiyonu Evet
 • Otomatik pişirme fonksiyonu Evet
 • Enerji yönetimi
 • Bağlı yükleme 1200 W
 • AC girdi voltajı 230 V
 • AC girdi frekansı 50 Hz
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 489 mm
 • Derinlik 354 mm
 • Yükseklik 275 mm
 • Ağırlık 13 kg
 • İç boyutlar (G x Y x D) 330 x 324 x 211 mm
 • Ambalaj genişliği 552 mm
 • Ambalaj derinliği 410 mm
 • Ambalaj yüksekliği 326 mm
 • Paket ağırlığı 15 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.729 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga FırınSamsung MS23J5133AT 23 lt Gri Ankastre Mikrodalga FırınSamsung MS23K3515AW Beyaz 23 lt Mikrodalga FırınSamsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga Fırın
 Samsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga FırınSamsung MS23J5133AT 23 lt Gri Ankastre Mikrodalga FırınSamsung MS23K3515AW Beyaz 23 lt Mikrodalga FırınSamsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga Fırın
Fiyat 2.599,00 TL
40 satıcı
2.489,00 TL
35 satıcı
2.099,00 TL
5 satıcı
2.277,68 TL
13 satıcı
Popülerlik1. Popüler Mikrodalga Fırın2. Popüler Mikrodalga Fırın9. Popüler Samsung Mikrodalga Fırın5. Popüler Mikrodalga Fırın
Ortalama Puan12 yorum1 yorum3 yorum1 yorum
Buz ÇözmeVarVarVarVar
Kullanım TürüSoloAnkastreSoloSolo
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Fırın Hacmi23 lt23 lt23 lt23 lt
Kapak TipiBasmalıBasmalıKolluKollu
IzgaraVarYokVarYok
Güç800 W1150 W800 W800 W
Genişlik49 cm49 cm49 cm49 cm
Derinlik37.5 cm34 cm37.5 cm37.5 cm
Yükseklik27.5 cm27.5 cm27.5 cm27.5 cm
Güç Kademesi6 Kademeli6 Kademeli-6 Kademeli
Ağırlık13 kg12 kg12 kg12 kg
Döner TablaVarVarVarVar
Aydınlatmalı--Var-
Çocuk KilidiVarVarVar-
SaatliVarVarVar-
Tabla Çapı28.8 cm28.8 cm-28.8 cm
RenkSiyahGriBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı