Samsung

Samsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga Fırın

(1 yorum)
Samsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga Fırın

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.940,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 18 dakika önce Stokta 8 adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/BaysallarAVM

Ürün Özellikleri: Buz Çözme, Solo, Dijital, Fırın Hacmi: 23 lt, Kollu, Güç: 800 W, Genişlik: 49 cm, Derinlik: 37.5 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.299,00 TL12.11.2023

En Ucuz Samsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (15)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Samsung Mikrodalga Fırınlar
Benzer Ürünler

Samsung MS23F300EEW 23 lt Mikrodalga Fırın

Kullanışlı özellikleri ile beğeni toplayan Samsung MS23F300EEW mikrodalga fırın, geniş iç hacmi sayesinde fazla miktarda yemek hazırlamanıza olanak tanır. Kolay kullanım sağlayan kontrol düğmeleri ile kullanıcı dostu olduğunu kanıtlayan model, etkileyici tasarımı sayesinde bulunduğu alana estetik bir görünüm kazandırır.

Yüksek performansı ile beklentileri sonuna kadar karşılayan ürün, güç kapasitesi ile kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı olur. Yenilikçi teknoloji ile kullanıcıları buluşturan Samsung, uzun yıllara dayanan tecrübesini tüm ürünlerine yansıtır.

Pratik kullanım avantajı ile bir adım öne çıkan Samsung mikrodalga fırın modelleri, mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alır. Samsung MS23F300EEW/TR model mikrodalga fırın modeline evinizin ve ofisinizin mutfağınızda yer açabilir ürünü kendiniz ve sevdikleriniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Samsung MS23F300EEW Önden Görünüm

Kullanışlı Özelliklere Sahip Samsung MS23F300EEW Mikrodalga Fırın

Mutfakta yemek hazırlarken kullanılan teknolojik aletler, yiyecek ve içecekleri kısa sürede servis etmeniz için idealdir. İş yükünü büyük ölçüde azaltan elektrikli küçük mutfak aletleri, yemek hazırlama seanslarını son derece keyifli hale getirir.

MS23F300EEW Samsung, mikrodalga kullanımına yeni bir soluk getirerek son derece yüksek performansı sayesinde kullanıcıları etkilemeyi başarır. 23 L kapasiteye sahip geniş iç hacmi ile öne çıkan model, büyük porsiyonlarda yiyecek hazırlamanıza olanak tanır.

Yiyecek ve içecekleri, ısıtma ve pişirme için kullanabileceğiniz ürün, 800 W güç kapasitesi sayesinde hızlı sonuçlar sunar. Kısa sürede ısınarak ihtiyaçlarınıza cevap veren Samsung MS23F300EEW/TR 23 lt mikrodalga fırın, güçlü performansı sayesinde ilk kullanımdan itibaren doğru bir seçim olduğunu kanıtlar.

Geniş döner tabla üzerine tabak, bardak gibi farklı ürünleri yerleştirebilirsiniz. Kompakt boyutlara sahip model dar alanlarda bile fazla yer kaplamaz. Ürün 37,4 cm derinlik, 48,9 cm genişlik, 27,5 cm yükseklik ölçüleriyle son derece ideal bir boyut sunar. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen model, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda birçok farklı fonksiyonel özelliği ile başarı yakalar.

MS23F300EEW/TR Mikrodalga Fırın Teknik Özellikleri

Samsung mikrodalga fırın MS23F300EEW, çift kontrol düğmesi ile ön plana çıkar. Hazırladığınız yiyeceğin türüne göre pişirme süresi ve güç ayarını kolaylıkla yapmanıza olanak tanıyan düğmeler, kontrolün sizde olmasını sağlar.

Farklı ısıtma ve pişirme modlarını ayarlayarak yiyeceklerinizi ideal sıcaklıkta sunuma hazır hale getirebilirsiniz. Hassas pişirme avantajı sunan model, Üçlü dağıtım sistemi ile üstün performans sergiler.

Mikrodalgaların üç farklı yöne dağılmasını sağlayan model, gıdaların her noktasının eşit oranda ısınmasını ve pişmesini sağlar. Yenilikçi tasarımıyla kullanıcıların pek çok farklı ihtiyacını karşılamaya yönelik tasarlanan Samsung MS23F300EEW özellikleri arasında dijital kontrol paneli yer alır.

LED göstergeleri hazırlayacağınız yiyeceğin cinsine göre değiştirebilir, konfor elde edebilirsiniz. 6 farklı mikrodalga güç kademesi arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Samsung MS23F300EEW mikrodalga fırın modeli, uzun elektrikli kablosu sayesinde farklı alanlarda kullanım avantajı sunar. Zaman ayarlamasını özel olarak yapmanıza da imkân sağlayan ürün, farklı aralıklarda çalışarak tam kıvamında hazırlanmış gıdalar elde etmenize yardımcı olur. Samsung MS23F300EEW/TR 23 lt mikrodalga özellikleri ile siz de mutfağınızda yüksek konfora kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Samsung MS23F300EEW Çapraz Görünüm

Göz Alıcı Tasarım Detayları ile MS23F300EEW Mikrodalga Fırın

Modern çizgileri ile mutfaklara şık bir görünüm kazandıran model, son derece etkileyici tasarım detayları ile başarı yakalar. Şık ve sade tasarımı ile mutfağınızı tamamlayan ürün, parlak görünümü sayesinde oldukça benzersiz bir duruş sergiler.

Beyaz, renk seçeneği ile sunulan model, hafif tasarımı sayesinde kolaylıkla yer değiştirme imkânı sunar. Temizlik açısından da kullanıcısına katkı sağlayan ürünü, nemli bez yardımı ile temizleyebilirsiniz.

Kaliteli malzeme yapısına sahip olan model, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca size eşlik eder. Cam kapaklı olarak tasarlanan Samsung mikrodalga MS23F300EEW/T, içinde bulunan gıdaları kolaylıkla görmenize de olanak tanır.

Farklı renk seçenekleri ile de sunulan ürün her zevke hitap eder. Mutfağınızın genel dekorasyonuna ve diğer eşyalara bağlı olarak renk seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Samsung MS23F300EEW 23 lt beyaz mikrodalga fırın modeli, sade tasarımı sayesinde farklı alanlara uyum sağlar.

Samsung MS23F300EEW ile MS23F300EEK Arasındaki Farklar

Samsung mikrodalga MS23F300EEW modeli ile MS23F300EEK mikrodalga arasında teknik açıdan bir fark bulunur. Samsung mikrodalga MS23F300EEW/TR modeli 6 kademeli güç kademesine sahipken MS23F300EEK 7 kademeli güç kademesi ile öne çıkarır.

Bu temel farklılık dışında tasarım özellikleri bakımından birbiri ile benzeyen modellerin yorumları karar vermenize yardımcı olabilir. Samsung MS23F300EEW/TR 23 lt mikrodalga fırın yorumları üzerinden ürün değerlendirmelerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Samsung MS23F300EEW Mikrodalga Fırın Artı ve Eksi Özellikleri

Samsung MS23F300EEW/TR mikrodalga fırın kullanıcılara sunduğu avantajlı ve dezavantajlı özellikleri ile dikkat çeker.

  • Estetik ve kullanışlı tasarıma sahip modelin artı özellikleri arasında buz çözme fonksiyonu yer alır. Buzlukta sakladığınız gıdaları kısa sürede çözmenize yardımcı olan fonksiyon, yiyecek hazırlama işlerinde size büyük oranda kolaylık sağlar.
  • Buzluktan çıkarmayı unuttuğunuz gıdaları hızlıca kullanıma hazır hale getirebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için lezzetli yemekleri zahmetsizce pişirebilirsiniz.
  • Yiyecekleri hazırlarken cam kapak sayesinde pişme ve ısınma durumlarını gözlemleyebilir, ayarlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Dayanıklı yapıya sahip olan model yüksek sıcaklıklarda bile son derece güvenli kullanım sağlar. Isı geçirgenliğine karşı dirençli olan kapak yapısı, mikrodalga fırının dışarıya sıcak hava vermesini engeller.
  • Yüksek kaliteli kapak lastikleri, ısıyı içeride tutmayı başararak yiyecek ve içeceklerinizi sorunsuz şekilde hazırlamanıza da büyük oranda yardımcı olur.
  • Yenilikçi tasarımı sayesinde mutfakta harikalar yaratmanıza olanak tanır.
  • Cihaz 800 W güç kapasitesine sahip olduğu için daha yüksek güç kapasitesine sahip ürünlere kıyasla dezavantajlı olabilir.

Farklı ihtiyaçlara cevap veren modelin avantajlı ve dezavantajlı özelliklerine Samsung MS23F300EEW kullanıcı yorumları üzerinden ulaşabilir, farklı kişilerin gerçek deneyimlerini dikkate alarak kararınızı hızlı şekilde verebilirsiniz.

Samsung MS23F300EEW Uzaktan Görünüm

En Uygun Samsung MS23F300EEW Mikrodalga Fırın Fiyatları

Samsung MS23F300EEW fiyat açısından yüksek performansına ve kalitesine oranla oldukça ulaşılabilir düzeydeki seçenekler ile size sunulur. Kullanışlı yapısı sayesinde yiyecek ve içecek hazırlama sırasında mutfaktaki en iyi yardımcınız olmaya aday model, şık tasarımıyla da beklentileri sonuna kadar karşılar.

Samsung MS23F300EEW en ucuz fiyat seçenekleri sizin için listelenir. Karşılaştırma listelerini yakından inceleyerek bütçenize hitap edenleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ayrıca Samsung MS23F300EEW yorum bölümünde çeşitli değerlendirmeleri dikkate alarak ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

Samsung kalitesini baştan aşağı yansıtan model, etkileyici tasarım detayları ve teknik özellikleriyle herkesin memnuniyetini kazanır. Kalitesini tüm fonksiyonlarında yansıtan modeli hem kendiniz hem de sevdikleriniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Mutfaklarda pratik ve hızlı bir şekilde harikalar yaratarak kısa zaman içerisinde bol çeşitli sofralar kurabilir ya da yoğun bir gününüzde hızla yemeğinizi ısıtabilirsiniz. MS23F300EEW/TR Samsung mikrodalga ürününün fiyatının belirlenmesinde renk farklılıkları önemli bir rol oynar.

Tamamen kişisel tercihlerinize bağlı olarak farklı zevklere hitap eden MS23F300EEW/TR Samsung modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Bütçe dostu fiyatlarla sunulan ürün avantajlı fiyatları sayesinde beğenileri toplar. Samsung MS23F300EEW/T mikrodalga modeliyle mutfakta yüksek konfora kavuşabilir, kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Samsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga Fırın Fiyat Analizi

Samsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga Fırın son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga Fırın Özellikleri

Buz Çözme:
Kullanım Türü:   Solo
Kontrol Paneli:   Dijital
Fırın Hacmi:   23 lt
Kapak Tipi:   Kollu
Izgara:   Yok
Güç:   800 W
Genişlik:   49 cm
Derinlik:   37.5 cm
Yükseklik:   27.5 cm
Güç Kademesi:   6 Kademeli
Ağırlık:   12 kg
Renk:   Beyaz
Döner Tabla:
Tabla Çapı:   28.8 cm
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Gri Ankastre Set

Ortalama Puan
4.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga FırınSamsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga FırınSamsung MS23K3515AW Beyaz 23 lt Mikrodalga FırınSamsung MS23F300EEK 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın
 Samsung MS23F300EEW 23 lt Beyaz Mikrodalga FırınSamsung GE83X 23 lt Siyah Mikrodalga FırınSamsung MS23K3515AW Beyaz 23 lt Mikrodalga FırınSamsung MS23F300EEK 23 lt Siyah Mikrodalga Fırın
Fiyat 2.940,00 TL
17 satıcı
2.949,00 TL
69 satıcı
2.599,00 TL
7 satıcı
2.099,00 TL
23 satıcı
Popülerlik8. Popüler Samsung Mikrodalga Fırın1. Popüler Mikrodalga Fırın5. Popüler Mikrodalga Fırın2. Popüler Mikrodalga Fırın
Ortalama Puan1 yorum12 yorum3 yorum2 yorum
Buz ÇözmeVarVarVarVar
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Fırın Hacmi23 lt23 lt23 lt23 lt
Kapak TipiKolluBasmalıKolluKollu
IzgaraYokVarVarYok
Güç800 W800 W800 W800 W
Genişlik49 cm49 cm49 cm49 cm
Derinlik37.5 cm37.5 cm37.5 cm37.5 cm
Yükseklik27.5 cm27.5 cm27.5 cm27.5 cm
Güç Kademesi6 Kademeli6 Kademeli-7 Kademeli
Ağırlık12 kg13 kg12 kg12 kg
Döner TablaVarVarVarVar
Aydınlatmalı--Var-
Çocuk Kilidi-VarVar-
Saatli-VarVarVar
Tabla Çapı28.8 cm28.8 cm--
RenkBeyazSiyahBeyazSiyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı