Mobilya Fiyatları

Arama Takip Listem Sepetim

Samsung TelevizyonKitaplık ModelleriSallanan Sandalye160x200 cm Çift Kişilik Yatak180 cm TV Ünitesi3+3+1+1 Koltuk Takımı3'lü Zigon Sehpa4 Kapılı Gardırop5 Çekmeceli Şifonyer6 Kişilik Mutfak Masa Takımı80 cm Banyo DolabıAhşap Mutfak Sandalyesi

Popüler Mobilya Markaları

Mobilya

Yaşam alanlarının en önemli unsurları olan mobilya modelleri, hayat kalitenizi ve konforunuzu artıran özel eşyalarınız arasında yer alıyor. Evde ya da ofiste konforlu olmak için mobilya takımı satın alırken dekoratif uyumun yanı sıra fonksiyonelliği konusunda da seçici olmanız gerekiyor. Eşyaların kalitesini belirleyen kriterler çok açık ve net; fiyat, malzeme, tasarım unsurları ve işlevsellik alışveriş kararı veren herkesin ilk baktığı detaylar arasında yer alıyor. Mobilya markaları ise size hitap edecek ürünleri planlarken bu dört önemli kriteri dikkate alarak üretim yapıyor. Aradığınız kriterlere uygun, cazip fiyatlı ve en iyi mobilya firmalarına ait ürünleri Akakçe’de karşılaştırmalı olarak analiz edebilirsiniz.

Mobilya Çeşitleri Nelerdir?

Mobilya türleri, kullanım yerlerine göre farklı özelliklere sahip olan günlük eşyalar arasında yer alıyor. Evler için farklı modellere ihtiyaç duyulurken, işyerleri için tercih edilen mobilya ofis grubu olarak sınıflandırılıyor. Toplantı odaları, bekleme alanları, yönetici odaları ve çalışma grupları için farklı özelliklere sahip sandalye, masa, keson ve dolaplar bu kategoride yer alıyor.
Evleri odalarına göre ayırdığınızda mobilya çeşitleri de otomatik olarak sınıflandırılmış oluyor. Salonlardan başlandığında ihtiyaç listesi oturma grubu ve yemek odası takımları ile özdeşleşiyor. Banyo, mutfak ve antre gibi ortak kullanım alanlarında ise farklı mobilya aksesuarlarına ve modellerine ihtiyaç duyuluyor. Banyolarda havlu dolapları öne çıkarken, antrelerde istenen mobilya ayakkabılık olabiliyor. Yatak odaları ise evlerin en özel ve mahrem alanları. Tamamen kişiyi ifade eden yatak odası dekorasyonu,her birey için farklı beklentileri temsil ediyor. Kişisel tercihlerin ön plana çıktığı evin bu en önemli kısmında ise mobilya ürünleri yaşam alanının ferah ve dinlendirici olmasına odaklanıyor.
Tüm bu sınıflandırmalar dışında tek tek seçebileceğiniz ürünler de bulunuyor. Örneğin; yatak odası takımı almak yerine mobilyaları gardırop, yatak, yatak başı ve şifonyer olarak ayırabilir, farklı yerlerden satın alabilirsiniz. Salonunuzu dekore ederken takım yerine, farklı ürünleri bir araya getirebilir; mobilya orta sehpa, ikili-üçlü koltuk, berjer takımı ve TV ünitesi olarak ayrı ayrı seçebilirsiniz.

Mobilya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobilya eşyalarını seçerken elbette ilk tercihiniz zevkinize ve bütçenize uygun ürünler oluyor. Bütçe ve beğeni kriterlerinin birbirine uyduğu durumlarda ise satın alma kararınızı vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor.

Mobilya Nereden Alınır?

Geçmişte mobilya nereden alınır sorusunun tek bir cevabı vardı. Günümüzde ise bu soruya verilen farklı cevaplar bulunuyor. Mobilya mağazası, online alışveriş siteleri, markaların internet sayfaları veya mobil uygulamalardan satın alma imkanı artık seçenekler arasında. Ürün alışverişlerini genel olarak online ve mağazadan olmak üzere ikiye ayırırsak, her bir tecrübenin avantajları ve dezavantajlarının yanı sıra birbirlerine sağladıkları katkılar da var. Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için hem online hem de mağaza seçeneklerinden aynı anda faydalanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki önerilere göz atmanız yeterli.

Mobilya Alışverişinde Detaylar

Eşya seçerken, genel olarak ölçüleri, renkleri ve dekoratif tarzlarının yanı sıra kullanılan malzemelerin önemine vurgu yapılıyor. Detaylara inildikçe kullanım amacına ve ihtiyaçlara göre daha çok seçenek ile karşılaşılıyor. Her bir ürünün malzemesinden şekline kadar barındırdığı farklı özellikleri lehinize çevirebilirsiniz.

Mobilya Fiyatları ve Kampanyaları

Mobilya fiyatları ürünlerin malzemelerine ve kullanım alanlarına göre değişiyor. Sektörün öncüleri arasında yer alan Farklı markaların fiyat listelerini karşılaştırmadan alışverişinizi bitirmemeniz öneriliyor. Belirli dönemlerde kampanyalar yapan çoğu marka, özellikle yeni evlenecek çiftler ve evini yenileyenler için mobilya indirimleri düzenleyebiliyor. Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak, fiyat listelerini takip etmek ve karşılaştırma yapabilmek için ürünleri Akakçe’de inceleyebilirsiniz. Yeni sezon mobilya modelleri kadar mobilya outlet fiyatlarını da takip edebileceğiniz kategoride, tek seferde bir çok ürünü karşılaştırmalı olarak görüntüleyebilirsiniz. Kampanya ve indirimlerden faydalanarak kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile satın almak artık zor değil. İhtiyaçlarınıza daha düşük bütçeler ile sahip olabilmek için ev, ofis yaşam kategorisinin altında yer alan mobilya bölümünde tüm alternatifler sizi bekliyor!