Monitör

Monitör Fiyatları

1.577 farklı Monitör için fiyatlar listeleniyor.

Monitörlerde En Ucuz Fiyatlar Akakçe'de
Oyuncu Monitörü & Gaming Monitör4K MonitörCurved Monitör
Asus Monitör Lenovo Monitör ViewSonic Monitör Samsung Monitör Casper Monitör Monster Monitör

Fiyatı Düşen Monitörler

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Monitörler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

144 Hz165 Hz24 inç27 inç1920x1080 px2560x1440 px0.5 ms1 msIPSVASatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Özellikler Ekran Boyutu Çözünürlük Formatı Yenileme Hızı Panel Tipi Çözünürlük Tepki Süresi Seri Görüntü Teknolojisi Kullanım En Boy Oranı Kontrast Oranı Piksel Yoğunluğu Piksel Aralığı Tipik Parlaklığı Maksimum Parlaklık Bit Derinliği Genişlik Derinlik Ağırlık Yükseklik SatıcıToplam 122 satıcı. Ürün Puanı Enerji Sınıfı

Oyuncu KulaklığıOyuncu LaptopMSI B450 Gaming Plus MaxTVLaptop ve NotebookEkran KartıSSDMouseKulaklıkAsus MonitörLenovo MonitörViewSonic Monitör

En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Monitör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Monitör

Monitör seçenekleri; ekran kartındaki işlemleri görüntülemenizi sağlayan bir donanım bileşenidir. Keskin netlikte görüntüler yakalamanızı sağlayan birçok farklı çeşitte monitör seçeneği mevcuttur. Hangi monitör seçeneğinin sizin için doğru olduğu, sahip olduğunuz kullanılabilir alana ve onu ne için kullanacağınıza bağlıdır. Kullanım amacınıza hitap eden bir bilgisayar monitörü, yapacağınız işten maksimum verim almanıza etki eder. Bunun yanında çalışanlarınızın monitör bilgisayar kullandığı bir işiniz var ise uygun cihaz seçiminin görüntülenen grafiklerin kalitesi üzerinde büyük etkisi vardır. Bu sebeple yapacağınız işten maksimum verim almak için iyi bir bilgisayar monitörüne yatırım yapabilirsiniz. Özellikle yüksek çözünürlüğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için üstün performanslı bir bilgisayar ekranı kullanmak son derece önemlidir. Ayrıca kullanım amacınıza yönelik olarak tercihte bulunabileceğiniz birçok farklı boyutta monitör seçeneği de mevcuttur. PC monitörünüzün boyutu, onu kullanacağınız uygulamaya veya monitörünüzü yerleştireceğiniz mesafeye bağlı olarak birçok faktöre bağlıdır. Bu sebeple bir ürün satın almadan önce monitör karşılaştırma yorumlarına göz atabilirsiniz. Monitör seçenekleri, bilgisayarın en önemli parçalarından biri olmasına rağmen oldukça avantajlı fiyatlar ile sunulur. Bu sebeple tüm monitör çeşitlerini inceleyerek almak istediğiniz ürüne uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Doğru Monitör Seçimi için Özen Gösterilmesi Gerekenler

Bilgisayar ekranı seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli faktör bulunur. Bunun sebebi doğru monitör kullanımının oldukça önemli olmasıdır. İlk olarak göz önünde bulundurulması gereken nokta, monitörün boyutudur. Örneğin; grafik tasarım veya yaratıcı işlerin sonucunu net bir şekilde görmek için büyük ekranlar gerektiren faaliyetlerle ilgileniyorsanız, 27 inçlik bir monitör gibi geniş ekranları tercih edebilirsiniz. Ayrıca yalnızca dikdörtgen olan ürün seçenekleri dışında kare monitör satın alabilirsiniz. Portatif monitör ekranının sunduğu ekran kontrast oranı da değişiklik gösterdiğinden, kullanıcıların tercihlerine etki eder. Görsellik ve hızın ön planda olduğu oyun gibi uygulamalar için en yüksek Hz monitör seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde görüntülemek istediğiniz grafiklerden ve bilgisayar uygulamalarından maksimum verim alabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcıların beğenisini toplayan hoparlörlü monitör seçenekleri de mevcuttur. Kablolu, masaüstü ürünler olduğu gibi kablosuz monitör seçenekleri de bulunur. Tüm bu ürün modelleri, monitör indirim ve kampanyaları ile uygun fiyatlarla bulunur.

İşlevsel Monitörler ile Eşsiz Görüntüler

İnsan hayatında son derece önemli bir yere sahip olan bilgisayarların birbirinden farklı görevlere sahip ekipmanları bulunur. Bu ekipmanlar arasında monitör seçenekleri de bulunur. Monitör, her bilgisayarın sahip olması gereken oldukça önemli bir ekipmandır. Monitörlerin en temel amacı kullanıcıların görüntüleri görmesine imkan sağlamak olur. Bilgisayar ekranı ile ana kartta yürütülen işlemler kullanıcılara yansıtılır. Bu sebeple en kaliteli görüntülere ulaşmak için kullanılan monitör son derece önem taşır. En uygun monitör çeşitleri farklı malzemelerden üretilen çerçeveler içerisine alınan ekranlar ile çeşitlenir. Bu ürünler üstün özellikleri ile eşsiz görüntüler yakalamanızı sağlar. Kullanıcıların deneyimleri göz önünde bulundurularak tasarlanan birçok farklı bilgisayar monitör seçeneği mevcuttur. Ayrıca farklı zevklere hitap eden gri, siyah ve beyaz monitör çeşitleri de bulunur. Oldukça avantajlı fiyatlarla sunulan ucuz monitör seçeneklerini arasından beğendiğiniz bir ürünü bulmanız mümkündür.

Monitör Çeşitleri Nelerdir?

Her kullanıcının ihtiyaçları farklı olduğundan monitör çeşitleri de değişen özelliklere sahiptir. En sık tercih edilen seçenekler arasında Amoled, LED ve LCD monitör çeşitleri yer alır. Amoled, LED, LCD monitör ne demek merak ediyorsanız, bu ürünler üstün kalite sunan bilgisayar ekranı çeşitlerinin başında gelir. Amoled ekran en canlı renk ayarlarını sunarken LCD parlak beyaz ışık teknolojisine sahiptir. LED ise ışık kaynağı olarak bir LED paneli kullanır. Daha dinamik bir kontrast oranına sahip olmasının yanında geniş bir karartma aralığı içerir. Bunun haricinde fiş ya da priz olmadan kullanabileceğiniz bir ürün seçeneği isterseniz, ekran kartından güç alan taşınabilir monitör çeşitlerine göz atabilirsiniz. Fiş veya priz ile çalışacak olan kullanıcılar için ise birçok farklı özelliğe sahip olan masaüstü monitör seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda çeşitli alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan küçük, mini, büyük monitör seçenekleri de mevcuttur. Kullanımınız için gerekli olan boyutu belirledikten sonra istek ve ihtiyaçlarınıza hitap eden bilgisayar ekranı seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Sunulan Monitör Çeşitleri

Bir ekran bilgisayarın en önemli parçaları arasında yer alır. Dünyanın en iyi monitörü hangisi sorusunun yanıtı, kullanıcının ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir. Geniş ekran, çerçevesiz monitör gibi birçok farklı kullanıma hitap eden monitör çeşitleri mevcuttur. Ayrıca ince, uzun, dikey monitör seçenekleri de bulunduğu için kendi kullanım alanınıza göre tercih yapabilirsiniz. Hem görsellik hem de işlevsellik açısından değişiklik gösteren monitör seçeneklerinin fiyat etiketleri de birbirinden farklıdır. Ancak oldukça uygun bir aralıkta sunulan avantajlı monitör fiyatları, kullanıcıları memnun eder. Bu sebeple almak istediğiniz PC ekran fiyatlarına bütçenizi zorlamadan ulaşabilirsiniz. Ürünler arasında seçim yapmanızı kolaylaştıran fiyat performans monitör karşılaştırmalı yorumları mevcuttur. Bu sebeple dilerseniz ürün satın almadan önce monitör tavsiyesi ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Bunun dışında bilgisayar ekranınızın görüntüsünü bir oda dolusu insanın görebileceği kadar büyük olacak şekilde genişletmek için gerekli olan projeksiyon cihazları da ekonomik fiyatlarla sunulur. Projeksiyon cihazı fiyatları ve modellerini inceleyerek almak istediğiniz ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Monitör Seçenekleri Akakçe’de

PC monitör seçenekleri video görüntüleme terminali veya video görüntüleme birimi olarak da adlandırılan bir çeşit elektronik çıkış aygıtıdır. Bir bilgisayarın ekran kartı aracılığıyla, bilgisayar tarafından oluşturulan grafikleri görüntülemeyi sağlayan araç olarak kullanılır. Neredeyse bir TV gibi olmasına rağmen çözünürlüğü bir TV'den çok daha yüksektir. Kötü monitör kalitesi, üretkenliği ve genel verimliliği etkiler, ayrıca kullanıcının gözleri üzerinde de olumsuz bir etkiye sahiptir. Bu sebeple ihtiyacınıza uygun olan en iyi monitör seçeneğini satın almak oldukça önemlidir. En pahalı monitör markaları dahi yüksek kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlarla sunar. Bu sebeple monitör fiyatları ucuz aralıklarda üstün performans sunarak kullanıcıları memnun eder. Bunun haricinde ihtiyacınız varsa, kamerayı sabit tutmanıza yarayarak kaliteli çekimler yapmanızı sağlayan tripod seçenekleri de uygun fiyatlıdır. Birbirinden farklı tripod seçeneklerini inceleyerek bütçenize hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. En ucuz monitör fiyatlarına nereden ulaşabilirim sorusunun yanıtı, kullanıcı dostu arayüzüyle keyifli bir alışveriş deneyimi yaratan Akakçe monitör konusunda da size yardımcı olacaktır. Platformda yer alan monitör seçenekleriyle almak istediğiniz ürüne uygun fiyatlarla ulaşmanız mümkün olur.