144 Hz Monitör

144 Hz Monitör Fiyatları

119 farklı 144 Hz Monitör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

144 Hz165 Hz24 inç27 inç1920x1080 px2560x1440 pxIPSVAQHD4KSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Yenileme Hızı: 144 Hz Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Özellikler Ekran Boyutu Çözünürlük Formatı Yenileme Hızı 144 Hz Panel Tipi Çözünürlük Tepki Süresi Seri Görüntü Teknolojisi Kullanım En Boy Oranı Kontrast Oranı Piksel Yoğunluğu Piksel Aralığı Tipik Parlaklığı Maksimum Parlaklık Bit Derinliği Genişlik Derinlik Ağırlık Yükseklik Enerji Sınıfı SatıcıToplam 121 satıcı. Ürün Puanı

Gaming Notebook Gamer Kulaklık Asus TUF Gaming M3 1660 Super Gaming X Gamer Koltuk Gaming Mouse Pad 165 Hz Monitör 27 inç Monitör IPS Monitör 1 ms Monitör 240 Hz Monitör 24 inç Monitör

En Çok Karşılaştırılan Monitörler

144 Hz Monitör

Bilgisayar ya da televizyon ekranlarına kaliteli ve net görüntünün ulaşabilmesi amacıyla kullanılan elektronik aletler monitör olarak adlandırılır. Her zaman yenilenen teknolojileriyle ekranlardaki görüntüleri insan gözünün görebileceği şekle getiren monitörler, farklı boyutlarıyla günlük hayatın her alanında kullanılır. Bir görüntünün saniyedeki yinelenme sayısı olan Hz değeri, ekran boyutları büyüdükçe rahatsız edici detaylar ortaya çıkmasına neden olur. Göz sağlığı açısından 144 Hz Monitör, uygun ekran büyüklüğünde iyi sonuçlar ortaya çıkarır. Bu monitörler genellikle tam donanımlı olan oyun bilgisayarlarında kullanılır. Oyunlarda heyecanı en üst seviyede yaşamanıza imkan sağlayan monitörler, savaş oyunlarında sunduğu performans ile dikkatleri üzerine çeker. Oyunculara hızlı tepkime süresi sunan ürünler, karanlık sahnelerde görsel netlik sağlaması sebebiyle tercih edilir. FPS oyunlarında randımanı artırarak kullanıcılara mükemmel bir oyun deneyimi yaşatır.

144 Hz Monitör Nedir? 144 Hz Monitör Çeşitleri

Rekabete dayalı oyunlarda size üstünlük sağlayan oyuncu monitörü, son yıllarda artan oyuncu sayısına bağlı olarak rağbet görmeye başlamıştır. Gerek hobi olarak gerekse iş icabı bu monitörleri kullananlar, piyasada farklı özelliklere sahip olan modeller arasından kendi bütçelerine ve kullanım alanlarına uygun ürünleri seçebilir. 144Hz 1 ms monitör, ekranda bir saniyede görebileceğiniz kare sayısını ifade eden terimdir. Doğru teknolojilerle desteklenen monitörler size görüntüde kırılma olmadan oyun oynama ve dizi izleme keyfi yaşatır. Görüntü kırılmasının ana nedeni Hz ve FPS değerinin birbiriyle örtüşmemesi olarak tanımlanır. İkisi arasındaki uyumsuzluk görüntünün netliğini etkileyen ilk faktörler arasında bulunur. 144 Hz monitör 24 inch olarak seçilecek olan ürünler, ince çerçevesi ve kırılmaları absorbe eden özelliğiyle kullanıcıların memnun kalacağı modeller arasında yer alır. Büyük ekranlarda oyun oynamanın dizi izlemenin keyfini yaşamak isteyenler bu monitör seçimleri yaparak ideal boyutlara ulaşabilir. Ekran çözünürlüğü ve kalitesi de görüntüyü etkileyen faktörler arasında yer alır. Sizin sisteminizin ekrana verdiği Hz değeriyle tercih ettiğiniz monitörün eşdeğer olması gerekir. Free Sync ve G Sync özelliklerine sahip olan 32 inç 144 Hz monitör size tüm kullanımlarınız açısından üstün performans sunan ürünlerdir. Tüm bu özellikler ister bilgisayar ekranı isterseniz TV ekranı olarak yapacağınız seçimlerde sizler için belirleyici olur. İstediğiniz netlikte görüntü kalitesine ulaşmak için seçeceğiniz monitörlerle ekran kartınızın uyumlu olması öncelikle dikkat edilmesi gereken husustur. Kullanım amacınıza uygun olarak satın alacağınız monitörler sizler için üstün performansta multimedya içerikleri sunmayı amaçlar. Birbirinden değişik özelliklere sahip olarak sunulan en iyi Asus monitör çeşitlerini akakce.com üzerinden satın alabilirsiniz.

144 Hz Monitör Alırken Dikkat Edilecekler

Kullanıcılar monitör seçimleri yaparken genellikle büyük ekranlı olması ve bilgisayarın yanında yer kaplamamasını tercih ederler. Burada asıl önemli olan büyüklük değil, ekran kırılmalarının olmamasıdır. Tüm ekranlarda uyumsuz içerikler kullanıldığı zaman küçük de olsa netlikte oynamalar yaşanır. Bazıları için önemli görülmeyen bu durum tüm gün oyun oynayan kullanıcılar için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Bu sebeple yapılan 144 Hz monitör önerileri arasında FPS değerinin de göz ardı edilmemesi gerektiği belirtilir. Hem ekran hem de monitörün birbirleriyle örtüşmesi, kullanıcıların görüntüyü aynı anda tek karede net görmelerine yardımcı olur. Daha önce farklı marka ve özellikte monitör kullanan kullanıcıların yaptığı 144 Hz monitör tavsiye ve deneyimlerini dikkate alarak yerinde seçimler yapabilirsiniz. Oyun monitörlerinde yüksek seviyede sunulan yenileme hızı tercihlerde etkili olur. Piyasada 120 ile 180 Hz yenileme hızına sahip olan monitörlerde olmasına rağmen en çok tercih edilen 144 Hz monitör olur. Oyunlarda rakiplerine üstünlük sağlamak isteyen kullanıcılar, doğal olarak daha fazla yenileme hızına sahip olan monitörleri tercih eder. 144 Hz monitör oyuncular için adeta bir güç gösterisi olarak tanımlanır. Özellikle savaş oyunlarında rakiplerinin gördüğü kareden fazlasını görebilen oyuncular avantajlı duruma geçer. Normalde az bir fark olarak görünse de bu özellik, tempolu ve aksiyonlu oyunlarda bir karenin bile detaylandırılabilmesi fark yaratır. Ayrıca oyunların dışında günlük kullanımda da bilgisayar ekranlarında görev çubuğu ve pencereler belli bir ölçeğe göre şekillendiği için alacağınız verim artar.

Üstün Donanımlara Sahip 144 Hz Monitörler Akakçe’de

Oyun performansını artırmada en iyi yol olarak bilinen monitör seçimlerinizde donanım özelliklerine göre alışverişler yaparak rakiplerinize fark atabilirsiniz. Piyasada bulunan en iyi 144hz monitör, size tüm kullanım amacınıza kalitesi ve performansı ile eşlik eden modeldir diyebiliriz. Bilgisayarınız için 144Hz bir monitör seçimi yaptığınız takdirde FPS değerinde düşüş yaşayabileceğinizi unutmamak gerekir. Kaliteli görüntü hızını desteklemek için sistem seçimlerinizi de ona göre yaparak istediğiniz verimi alabilirsiniz. Hem sisteminizi hem de hızınızı aynı seviyede tutarak performans gerektiren oyun deneyimleriniz için rakiplerinizden öncelikli hale gelebilirsiniz. Dikkatli kullanıcılar için olmazsa olmazlar arasında yer alan bu ürünler, oyunlarda ve kişisel işlerinde onlara harika anlar yaşatır. 144 Hz monitör nedir sorusunun cevabına daha üst seviyede görüntü kalitesi sunan bir ayrıcalıktır denebilir. İhtiyacınıza göre farklı monitör seçenekleri size oyunlarda mükemmel görüntü kalitesi ve hızı bir arada sunar. Eğer bilgisayar başında fazla zaman geçiren biriyseniz, yüksek hıza ve kaliteli çözünürlüğe sahip bir monitör seçmek size büyük avantaj sağlar. Seçimlerinizde kullanacağınız monitörün üstün özelliklere sahip olması sizin tüm rakiplerinize bir adım önde oyunları tamamlamanıza yardımcı olur. Oyunlarınızdan en iyi performansı alabilmek için siz de seçimlerinizde, tüm markaların modelleri arasından inceleme yaparak kullanımınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

En İyi 144 Hz Monitör İçin Kampanyalar

Bilgisayar dünyası uçsuz bucaksız bir dünyadır. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi çıkan tüm yeniliklere ayak uydurmayı zorlaştırır. Farklı markalar ürün çeşitlerine kısa sürede değişik özellikler ilave ederek, kullanıcıların beklentilerine cevap vermeyi amaçlar. Bilgisayarla haşır neşir olan kullanıcılar tüm yenilikleri yakından takip ederek piyasanın nabzını tutmayı amaçlar. Birbirinden farklı ürünlerin kullanıcılara sunulması rekabeti de beraberinde getirir. Markaya ve özelliklerine göre satın alacağınız 144 Hz monitör ucuz olarak kullanıcılara sunulur. Kendi sisteminiz eğer bu donanıma sahip bir monitöre eşdeğer değilse öncelikle onu yükseltmeniz gerekir. Sonrasında oyunlarda milisaniyede yakaladığınız mükemmel kare sayısıyla rakiplerinizi elemeniz kolaylaşır. Siz de hem performans hem de hız açısından tatmin edici ürünler arasından seçim yaparken bu kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Yüksek kapasiteye sahip olan ürünler sayesinde tüm oyunların kazananı siz olabilirsiniz.

144 Hz Monitör Fiyatları

Bilgisayar aksesuarları arasında ilk olarak alınması gereken monitörleri, sisteminizin desteklediği şekilde satın almanız gerekir. Her markanın farklı büyüklükte sunduğu ürünler geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu ürünleri satın almadan önce sayfalarda bulunan kullanıcı yorumlarını dikkate alarak daha iyi seçimler yapabilirsiniz. Bu yorumlara göre hangi markanın sizin ihtiyacınıza hitap edebileceğin karar vermeniz kolaylaşır. Performansa, ekran şekline ve markaya göre farklılık gösteren 144 Hz monitör fiyat aralığı oldukça geniş bir seviyede yer alır. Oyun severler için tüm ekranı verimli kullanmalarına imkan sağlayan kavisli ekrana sahip monitörler, son dönemlerin aranan modelleri arasında bulunur. Oyunlarınızın kapasitesine göre seçeceğiniz ürünler size üstün performanslı deneyimler yaşatır. Kullanıcılar, kullanım alanlarını dikkate alarak kişisel tercihler yapabilir. Siz de oyun konsolu ürünleri ve özelliklerini inceleyerek, kullanım alanınıza uygun monitörü en uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.