165 Hz Monitör

165 Hz Monitör Fiyatları

172 farklı 165 Hz Monitör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

144 Hz165 Hz24 inç27 inç1920x1080 px2560x1440 px0.5 ms1 msIPSVASatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Yenileme Hızı: 165 Hz Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Özellikler Ekran Boyutu Çözünürlük Formatı Yenileme Hızı 165 Hz Panel Tipi Çözünürlük Tepki Süresi Seri Görüntü Teknolojisi Kullanım En Boy Oranı Kontrast Oranı Piksel Yoğunluğu Piksel Aralığı Tipik Parlaklığı Maksimum Parlaklık Bit Derinliği Genişlik Derinlik Ağırlık Yükseklik SatıcıToplam 122 satıcı. Ürün Puanı Enerji Sınıfı

144 Hz Monitör27 inç MonitörIPS Monitör1 ms Monitör240 Hz Monitör24 inç MonitörQHD Monitör0.5 ms Monitör32 inç Monitör4K Monitör23.8 inç Monitör180 Hz Monitör

En Çok Karşılaştırılan Monitörler

165 Hz Monitör

Bilgisayarlar gündelik yaşamın her alanında yer alan ve insanların vazgeçilmezleri arasında olan teknolojik aletlerdendir. Monitör ise bilgisayardaki sinyali görüntüye çeviren üründür. Tasarımları, teknik özellikleri kullanım amacına ve markaya göre farklılık gösteren çok çeşitli monitörler mevcuttur. Günümüzde ekran kalitesi iyi ve tasarımları ince LED, LCD görüntüleme teknolojisine sahip monitör seçenekleri ön plandadır. Monitörlerin boyutları inç ölçü cinsiyle ifade edilir. 24 inç, 27 inç, 32 inç 165 hz monitör modelleri bulunur. Monitörü kullanacağınız alanın şartlarına, büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre cihaz boyutunu belirleyebilirsiniz. Ekran tercihleri kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Örneğin, oyun için kullanmak istiyorsanız, tercihinizi 165 hertz gaming monitör olarak yapabilirsiniz. Şekil açısından da 165 hz curved monitör ya da düz monitör gibi seçenekler bulunur. Kavisli yapıdaki curved monitörler görüş alanından daha fazla yararlanmaya olanak tanıyan modeller arasında yer alır. Siz de 165 hz monitör seçimi yaparken önceliği kullanım amacına uygun olup olmamasına göre belirleyebilirsiniz.

165 Hz Monitör Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Geniş, kavisli, oyuncu monitörü gibi birçok çeşidi bulunan ürünler her kullanıcının ihtiyacına yanıt verir. Monitör edinmek isteyenlerin bilmesi gereken hususlar arasında çalışma frekansı (hz) ve tepki süresi (ms) kavramları da vardır. Monitörde hertz, cihazın bir saniyede yenilediği görüntü sayısıdır. Örneğin, monitör 165hz ise saniyede 165 görüntü yenilemesi yapar. Daha düşük yenileme hızları günümüz şartlarında kullanılıyor olsa da 165 hz monitör gibi yüksek yenileme hızına sahip olan ürünler daha kullanışlı ve verimli oldukları için sıklıkla tercih edilirler. Tepki süresi ise cihazda yer alan piksellerin renk değiştirme hızı ve yanma süresi olarak adlandırılabilir. Ms olarak ifade edilir ve 165hz 0,5 ms, 1 ms monitör şeklinde seçenekler kullanıcıların beğenisine sunulur. 165 hz monitör tavsiyesi olarak 5 ms ve daha az tepki süreli seçenekler önerilir. Tepki süresi azaldıkça görüntünün kalitesi artar. Ekranlarda göz önünde bulundurulması gereken bir diğer konu ise çözünürlüktür. Çözünürlük ekrandaki yatay ve dikey piksellerin sayısını ifade eder. Çözünürlük arttıkça piksel sayısı ile birlikte görüntü kalitesinin keskinliği ve netliği de artar. Bu bağlamda full HD, 2k, 4k 165 hz monitör modelleri mevcuttur. Full HD modeller 1920×1080 piksel çözünürlüğe sahip iken 2k olanlar 2048×1080; 4k olanlar ise 4096×2160 piksel çözünürlüktedir. Sizler de kullanım amacınıza ve bütçenize uygun olan cihazı seçerek daha iyi bir ekran deneyimi yaşayabilirsiniz. Cihazlar özellikle video oyunlarını oynarken ekranda oluşabilecek senkronizasyon bozukluklarının önüne geçmek adına FreeSync ve G-Sync teknolojisiyle üretilirler. FreeSync ve G-Sync adaptör senkronizasyon teknolojisi kullanılarak ekran yırtılmaları önlenir ve sizlere kesintisiz bir oyun deneyimi sunulur. 165 hz monitör çeşitlerinde kullanılan farklı panel tipleri mevcuttur. Bunlar, TN, IPS ve VA panellerdir. Cihazı kullanacağınız alana göre kendinize uygun panel tipli ekranı tercih edebilirsiniz. 165 hz monitör kavisli modelleri ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunar ve yarattığı derinlik algısıyla göz yormaz. Bu ürünler LED ve LCD görüntüleme teknolojisine sahiplerdir. Tercihinize göre az enerji tüketen 165 hz LED ekran modelini edinebilirsiniz. Eğer kriterleriniz arasında hafiflik, az yer kaplama ve göz yormama özellikleri varsa 165 hz LCD ekran modelini de ele alabilirsiniz.

Kaliteli 165 Hz Monitör Modelleri

Monitörler bilgisayardan görüntü elde etmeye yarayan aygıtlardır. Teknolojik olarak önemli ve çok çeşitli özelliklerle donatılan bu ürünler; oyunculara, dijital içerik üreticilerine, video, animasyon hazırlama işleriyle yoğun olarak çalışanlara, yazılımcılara ve daha birçok kullanıcıya hitap eden seçeneklere sahiptir. 3D, curved, Full HD, IPS, LED bazı cihaz tiplerine örnektir. IPS panel tipi, çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılan modeller arasında yer alır. Renk kaybı yaşamadan ekran deneyimini sunar. IPS panellerde güneş yansıması oranı en az seviyededir. LED ekranlar da yüksek ışık gücüne sahiptirler ve çok canlı görüntüler elde edilmesine olanak sağlarlar. Oyunseverler için özellikle üretilen oyuncu monitörü 165hz yenileme hızına sahip olan modeller ise oyun deneyiminizi artırmak amacıyla markalar tarafından sunulur. Ayrıca üründe pivot özelliğinin de olması kullanıcılara kolaylık sağlar. Monitor pivotu birçok modelde bulunup görüntüleme seçeneğini artıran bir özelliktir. Örneğin kod yazıyorsanız satırların tamamını aynı satırda görmek isteyebilirsiniz ve bunun için ekranı dik şekilde konumlandırabilirsiniz. Ekranın döndürülebilir ve yükseltilip-alçaltılabilir yapısı cihazı çok kullanışlı bir hale getirir. Pivot özelliği uzun süreli kullanımlarınıza daha uygun olacaktır ve bu tarz yoğun kullanımlarınız için dikkatinizi dağıtmayacak sessiz mouse çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Uygun Aralıklı 165 Hz Monitör Fiyatları

165 hz monitör fiyatları da masaüstü bilgisayar fiyatları gibi cihazda kullanılan görüntüleme teknolojisi, ekran yenileme hızı, panel tipi, ekran boyutu, tepki süresi gibi çeşitli özelliklerinin durumuna göre değişkenlik gösterir. Üründe görüntü kalitesini artıran ve daha iyi deneyimler sunmaya yardım eden özellikler ürünlerde farklı fiyat aralıklarına neden olabilir. Ekran büyüklüğü arttıkça, yüksek çözünürlükte kaliteli görüntü imkanı sağlayacağı gibi fiyat konusunda da değişkenliklere neden olur. 165 hz monitör 24 inch, 27 inch, 32 inch gibi farklı boyut seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. Teknik özellikleri aynı olsa da ekran boyutu olarak 27 inch olan seçenekler, farklı maliyetlere sahiptir. Ürünlerde boyutun artmasıyla birlikte fiyat ölçütleri de farklılaşabilir. Ayrıca Ultra HD modeller daha yüksek kaliteli görüntü sağladığı için fiyatlandırması da birçok modele göre değişkenlik gösterir. Tasarım özelliği de fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alabilir. Curved isimli kavisli yapıdaki ürünler de çeşitli fiyat aralıklarında bulunur. Ürünlerdeki alternatifleri inceleyip kullanım alanınıza uygun modeli belirleyebilirsiniz. İncelediğiniz cihazlardan size uygun ve istediğiniz özellikleri barındıran en ucuz 165 hz monitör çeşidini seçebilirsiniz.

Deneyimlerinizin Keyfini Artıracak 165 Hz Monitör

Curved ekranlar ile daha derin görüntüler sunan, geniş ekranlar ile aynı anda daha fazla işinizi halletmenizi sağlayan, LED, LCD ve HD modellerle kaliteli görüntüler elde etmenizi amaçlayan cihazlar, işlerinizde sizlere büyük kolaylıklar ve avantajlar sağlar. 165 hz ekran modelleri oyunculara yüksek, gerçekçi oyun deneyimleri yaşatır ve kullanım amacına yönelik tasarlanır. Sıkı bir oyuncuysanız sizler için tasarlanan gaming monitor şeklinde isimlendirilen ürünleri seçebilirsiniz. Profesyonel şekilde içerik üretip uygulamalar geliştiriyorsanız ve tüm bu işler için yoğun vakitler harcıyorsanız profesyonellere yönelik IPS panelli cihaz diye adlandırılan seçenekler uygun olabilir. Bilgisayarda yoğun vakitler harcamıyor ve belirli sürelerde uğraşıyorsanız özellik bakımından daha standart olan monitor seçeneklerine yönelebilirsiniz. Bu bağlamda cihazı kullanacağınız alana uygun olarak seçmek doğru bir karar olur. 165hz monitör fiyatları son derece uygun aralıklarla size sunulur. Sizler de kendiniz için en iyi 165 hz monitör konfigürasyonuna sahip olmak istiyorsanız çok çeşitli seçenekleri inceleyebilirsiniz.

165 Hz Monitör Seçenekleri Akakçe'de!

Birçok kullanım alanına yönelik ihtiyaçlara yanıt veren çeşitli marka ve modeller yüksek çözünürlüklü ekran kaliteli modelleriyle beğeninize sunulur. Bu cihazlar kullanıcılarını tatmin edici özelliklere sahip olacak şekilde geliştirilirler. Kullanım amacınıza göre 165 hz monitör önerisi alabilir ve size en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Kişisel tercihinize bağlı olarak ekran genişliği, pivot özelliği, çözünürlüğü, panel tipi, kavisli ya da düz ekran yapısı gibi değişkenleri göz önüne alarak dilediğiniz markanın işlev, tasarım, üretim yönünden kendinize uygun olan modelini seçebilirsiniz. Birçok markanın beklentilerinizi karşılayacak çok sayıda modeli vardır. Bu modeller 165 hz monitör Akakçe farkıyla karşınıza çıkarak sizlere çok çeşitli marka ve modelleri bir arada görüp karşılaştırma olanağı tanır. Kullanacağınız alana göre seçim yapmak bu noktada çok önemlidir. 165 hz monitör en ucuz seçenekleriyle sizi bekler. Çeşitli kampanyaları takip ederek bütçenize ve alanınıza uygun modeli seçebilir, sizler de dilediğiniz 165hz monitör cihazına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.