60 Hz Monitör

60 Hz Monitör Fiyatları

427 farklı 60 Hz Monitör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Yenileme Hızı60 Hz
 • Yenileme Hızı144 Hz
 • Yenileme Hızı165 Hz
 • Ekran Boyutu24 inç
 • Ekran Boyutu27 inç
 • Çözünürlük FormatıQHD
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Panel TipiIPS
 • Panel TipiVA
 • Tepki Süresi0.5 ms
 • Tepki Süresi1 ms
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 18 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Yenileme Hızı60 Hz
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran BoyutuTümünü GösterÇözünürlük FormatıYenileme HızıTümünü GösterPanel TipiÇözünürlükTepki SüresiSeriGörüntü TeknolojisiKullanımEn Boy OranıKontrast OranıPiksel YoğunluğuPiksel AralığıTipik ParlaklığıMaksimum ParlaklıkBit DerinliğiGenişlikDerinlikAğırlıkYükseklikÜrün PuanıEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (427)

165 Hz Monitör 144 Hz Monitör IPS Monitör 27 inç Monitör 240 Hz Monitör QHD Monitör 1 ms Monitör 24 inç Monitör 170 Hz Monitör 180 Hz Monitör 4K Monitör 32 inç Monitör

En Çok Karşılaştırılan Monitörler

60 Hz Monitör

60 Hz monitör çeşitleri, ekran arayışında olan kullanıcılar için popüler bir seçimdir. Yenileme hızı denilen kavram, saniye başına ekranda gösterilen görüntü miktarını belirtir. 60 Hz ekran da saniyede 60 kareyi izleyicilerine sunmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Hem günlük kullanım hem de oyun için yeterli bir performans sağlaması, 60 Hz monitör modellerinin öne çıkan tarafları arasında yer alır. Yüksek yenileme hızı sayesinde görüntülere pürüzsüzlük kazandıran modeller, ekran arayışında olanların sıklıkla göz attığı seçeneklerden biridir. En yaygın yenileme hızları arasında yer alan 60 Hz monitörler, kullanıcılarının çoğu gereksinimine yanıt vermeyi başarır. Markadan markaya değişkenlik göstermekle beraber 60 hz oyuncu monitör çeşitleri oyun amaçlı ekran arayışında olan kişiler için de göz atılması gereken alternatifler arasında yer alır.

Oyuncular için 60 Hz Monitör

“60 Hz monitör ne demek?” sorusuna genel olarak ekran yenileme hızının saniyede 60 kere tekrarlandığı ürünler olarak yanıt verilebilir. Ortalamanın üzerindeki yenileme hızından dolayı oyuncular için de iyi bir seçenek haline gelir. “60 Hz monitör yeterli mi?” sorusunun cevabı ekranla yapacağınız işlemlere göre değişkenlik gösterebilir. Bu yenileme hızındaki monitörler genel olarak macera ya da strateji oyunları oynayan acemi oyuncular için ideal olarak nitelendirilir. Satın aldığınız ekran Full HD çözünürlükte 60 kare üretebiliyorsa pahalı ekran kartına ihtiyacınız kalmaz. Assasin’s Creed ya da GTA V gibi popüler macera oyunları 60 Hz monitör çeşitlerinde iyi şekilde oynanabilir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ilgili modeller arasında aradığınızı bulabilir, ekran 60 Hz yenileme hızının keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Günlük Kullanıma Uygun 60 Hz Monitör

Oyuncuların yanı sıra 60 Hz monitörler günlük kullanımda da kullanıcılarına işlevsellik kazandırır. İkinci ekran almak istiyorsanız da 60 Hz yenileme hızı gereksinimlerinize yanıt verebilir. Büyük alanda video ya da fotoğraf düzenleme benzeri işlemlerle ilgilenilecekse 60 Hz monitör bu konuda oldukça yeterlidir ve işlemlerinize işlevsellik kazandırır. “İkinci ekran üzerinde işlem yapmak için 60 Hz ekran yeterli mi?” diye merak ediyorsanız oldukça işlevsel olduğunu öğrenmekten memnun kalabilirsiniz. 60 Hz monitörler farklı kullanım amaçlarına adapte olabilmesiyle kullanıcılarının günlük yaşantısına işlevsellik kazandırır. Donanımınızı geliştirmek ve istediğiniz performansı elde etmek istiyorsanız monitör 60 Hz seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

“60 Hz monitör iyi mi?” diye merak ediyorsanız kullanım amaçlarınızı gözden geçirdikten sonra bu sorunun cevabını verebilirsiniz. Tepki süresi, yapılan hareketlerin varış süresini temsil eder. 1ms 60 Hz monitör çeşitleri çoğunlukla oyunlar için uygunken günlük kullanımda 3ms olanlar da tercih edilebilir. İnternette gezinme, video izleme ya da çeşitli düzenleme işlemleri için 3 ms tepki süresine sahip olan 60 Hz monitör yeterli performans ortaya çıkarır. PC monitör 60 Hz modellerini kişisel gereksinimleriniz doğrultusunda değerlendirerek ideal seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Donanımınızı ekstra 60 Hz monitör ile desteklemek istiyorsanız genellikle bilgisayarlarınızı ne amaçla kullandığınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. “60 Hz monitör alınır mı?” diye merak ediyorsanız seçenekler arasında aradığınızı bulabilir, Akakçe’ye fiyat karşılaştırması yaparak uygun şekilde sistemlerinizi güçlendirebilirsiniz.

60 Hz Monitör Ekran Boyutları ve Özellikleri

60 Hz monitör tepki süresi ve kullanım amacının yanı sıra ekran boyutlarıyla da kullanıcılarının her türlü gereksinimine yanıt vermeyi başarır. 60 Hz monitör çeşitleri incelendiğinde 14 inç gibi küçük ekranlardan 55 inç benzeri büyük olanlara kadar birbirinden farklı alternatifler olduğu görülebilir. 60 Hz monitör modelini yerleştireceğiniz alanı belirledikten sonra boyut seçeneklerini inceleyebilir, aradığınız ölçüye kısa süre içinde erişebilirsiniz. Oyun konsollarıyla kullanmak için bir 60 Hz monitör almayı düşünüyorsanız büyük olanlara göz atmanız önerilir. Geniş ekranda oyun performansını artırarak potansiyelinizi daha iyi şekilde ortaya çıkarabilir, daha eğlenceli bir deneyim elde edebilirsiniz. Ucuz klavye ile beraber 60 Hz yenileme hızına sahip monitör çeşitleri satın alındığında çalışma alanları da daha işlevsel hale gelebilir.

Boyutla beraber 60 Hz monitör çeşitleri özellik bakımından da kullanıcılarına alternatifler sunar. Bazı modeller dokunmatik özelliğe sahip olduğu için kullanım sırasında kullanıcılarına pratiklik sunar. Ayrıca curved olarak da bilinen, yan taraflarına doğru eğim kazanan 60 Hz monitör modelleri, film ya da dizi izlerken daha gerçekçi bir deneyim elde edilmesine yardımcı olur. Ayrıca kıvrımlı olanlar oyun sırasında da aksiyonun içine daha rahat şekilde girmenizi mümkün kılar. Curved 60 Hz monitör çeşitleri ayrıca yerleştirildiği ortama ayrı bir hava kazandırmasıyla da kullanıcılarının beğenisini toplar. 60 Hz monitör fiyatları ve özelliklerini inceleyerek bütçenize uygun olanı kolaylıkla bulabilir, hem şık hem de işlevsel alanlar oluşturabilirsiniz.

Farklı Çözünürlük Seçenekleriyle 60 Hz Monitör

Boyut, şekil, tasarım ve tepki süresiyle beraber 60 Hz monitör çeşitleri çözünürlük söz konusu olduğunda da kendi içinde kategorilere ayrılır. QHD, Full HD, 4K ve UWQHD gibi farklı alternatifleri olan 60 Hz monitör modelleri, herkesin istediği performansı elde etmesine yardımcı olur. Yüksek çözünürlüğe sahip olan büyük 60 Hz monitör çeşitleri, içerik izlerken ya da oyun oynarken daha etkileyici görseller elde edilmesini sağlar. Ayrıca bilgisayarlarınızla ekranı bağlayacaksanız ekran kartınızın da desteklediği maksimum çözünürlük miktarını göz önünde bulundurmanız gerekir. 1080P, 2K, 4K 60 Hz monitör seçenekleri aranan performansın elde edilmesini sağlayacak alternatifler içerir. Uygun hoparlör fiyatları ve ekran çözünürlük seçeneklerini inceleyerek istediğiniz sistemi vakit kaybetmeden kurabilir, görsel olarak etkileyici bir deneyim elde etmeye başlayabilirsiniz.

60 Hz Monitör Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

“60 Hz monitör nasıl?” diye merak ediyorsanız edineceğiniz ürünün özelliklerini gözden geçirmeniz gerekir. Oyun ya da günlük amaçlarla kullanılacak modeller birbirinden farklılık gösterir. Seçim yaparken bazı özellikleri dikkate almanız önemlidir. Özelliklere göz atarak nasıl seçim yapmanız gerektiği hakkında fikir edinebilirsiniz. Bunlar: