75 Hz Monitör

75 Hz Monitör Fiyatları

459 farklı 75 Hz Monitör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Yenileme Hızı75 Hz
 • Yenileme Hızı144 Hz
 • Yenileme Hızı165 Hz
 • Ekran Boyutu24 inç
 • Ekran Boyutu27 inç
 • Çözünürlük FormatıQHD
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Panel TipiIPS
 • Panel TipiVA
 • Tepki Süresi0.5 ms
 • Tepki Süresi1 ms
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 20 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Yenileme Hızı75 Hz
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran BoyutuTümünü GösterÇözünürlük FormatıYenileme HızıTümünü GösterPanel TipiÇözünürlükTepki SüresiSeriGörüntü TeknolojisiKullanımEn Boy OranıKontrast OranıPiksel YoğunluğuPiksel AralığıTipik ParlaklığıMaksimum ParlaklıkBit DerinliğiGenişlikDerinlikAğırlıkYükseklikÜrün PuanıEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (459)

165 Hz Monitör 144 Hz Monitör IPS Monitör 27 inç Monitör 240 Hz Monitör QHD Monitör 1 ms Monitör 170 Hz Monitör 24 inç Monitör 180 Hz Monitör 4K Monitör 32 inç Monitör

En Çok Karşılaştırılan Monitörler

75 Hz Monitör

75 Hz monitör çeşitleri, yüksek yenilenme hızıyla dikkatleri üzerinde toplar. Genellikle oyun oynamaktan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir ürün olsa da film ve dizi keyfini de üst seviyeye taşımasıyla öne çıkar. Saniyede 75 kare yenilenen görüntü, özellikle temponun yoğun olduğu görsellerde etkileyici bir performans elde edilmesini sağlar. Yüksek yenileme hızıyla beraber kullanıcılarına görsel anlamda da pek çok farklı avantaj sunan ürünler, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Bilgisayar üzerinde video düzenleme gibi işlemlerle uğraşan kişilerin ikinci bir ekran olarak da tercih ettiği modeller, çok yönlü kullanımlarıyla günlük hayata pratiklik kazandırır. “75 Hz monitör alınır mı?” diye merak ediyorsanız kullanım amaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, ihtiyaçlarınıza uygun seçeneğe sahip olabilirsiniz.

75 Hz Monitör Özellikleri

75 Hz monitörler sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunar. Dokunmatik özelliklere sahip olanlar, üzerinde çeşitli işlemlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Bilgisayarda yapılacak işlemleri dokunmatik ekran üzerinde daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, çoklu ekran deneyimini ayrı boyuta çıkarabilirsiniz. VGA ve HDMI girişleri, ürünü bağlayabileceğiniz cihazları belirler. Dizüstü bilgisayarınızın VGA veya HDMI girişi yoksa ek kablolar vasıtasıyla bağlantı problemlerinin üstesinden gelebilir, ekranların sunduğu özelliklerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Curved olarak da bilinen eğimli 75 Hz oyuncu monitörü tek seferde bütün görüntüyü gözünüzü zorlamadan yakalamanıza imkan tanır. Böylece uzun saatler boyunca 75 Hz monitörler başında vakit geçirecekseniz, yaşayabileceğiniz göz yorgunluğunu azaltmayı başarır. “Curved 75 Hz monitör iyi mi?” diye merak ediyorsanız sunduğu özelliklerle oldukça başarılı olduğunu bilmeniz gerekir.

Pivot özelliği, görüntülenme seçeneklerini ayarlamanıza imkan tanır. Yazılım işleriyle uğraşan kişiler için en iyi 75 Hz monitör çeşitleri arasında bulunur. En boy oranı, genişlik veya yükseklik gibi çeşitli görüntüleme özelliklerinin değiştirilmesini sağlamasıyla ekranı her açıdan rahat bir şekilde görmenizi sağlar. Bu yakınlaştırma, yazılım ile ilgilenen kişilerin kod satırlarını daha İYİ görmesini sağlar. Ayrıca bilgisayar üzerinde fotoğraf veya video düzenleyen kişilerin de her ayrıntıyı tam anlamıyla görmesini mümkün kılar. Oyun amaçlı kullanacak olan kişiler için pivot monitör 75 Hz olmazsa olmaz değildir. Monitör fiyatları 75 Hz seçeneklerini ve özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza yanıt vereni kısa sürede bulabilir, dilediğiniz işlemi rahat bir şekilde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Boyut Çeşitliliğiyle 75 Hz Monitör

75 Hz monitörler farklı boyutlara sahip olduğu için herkesin istediği ebattaki ürüne ulaşmasını mümkün hale getirir. Seçenekler incelendiğinde 75 Hz 1 ms monitör 24 inç veya 29 inç gibi farklı boyut opsiyonları olduğu görülebilir. 27 inç 75 Hz monitör çeşitleri, ne küçük ne büyük olmamasıyla öne çıkar. Kararında boyutuyla en çok tercih edilen alternatifler arasında bulunur. 24 inç 75 Hz monitör dar alanlarda etkileyici performans elde edilmesi için iyi bir seçenektir. Her ayrıntının rahat bir şekilde görünmesini sağlayan ebatlarıyla küçük yerlerde eşsiz deneyim elde edilmesine yardımcı olur. Dar yerlerde kullanmak için 24 veya 21.5 inç 75 Hz monitör modellerini inceleyebilir, her yerde işlevsel bir alan yaratabilirsiniz.

75 Hz Monitör Tepki Süreleri

Tepki süresi, genel anlamda görülen renkler ve bunların birbirleri arasındaki geçişlerinin ne kadar zaman aldığını belirten bir kavramdır. Alternatifler arasında 1 ms veya 10 ms gibi farklı tepki süreleri bulunur. 75 Hz 1 ms monitör çeşitleri, aksiyonun yoğun olduğu hareketli oyunlar için idealdir. Renklerin birbiri ardına hızlı şekilde geçiş yapması sayesinde bulanıklık ortadan kalkarak daha iyi bir deneyim elde edilir. 75 Hz 1ms gaming monitör çeşitlerinde oyuncular aksiyonun içine daha rahat bir şekilde girebilir, daha gerçekçi tecrübe yaşayabilir. Örneğin, 1ms 75 Hz monitör tavsiyesi çoğunlukla oyun oynayan kişiler için verilir. Yüksek tepki süresi, gerçekleşen her türlü ayrıntıyı kolay bir şekilde görmenize yardımcı olur.

75 Hz monitör önerisi arıyorsanız ürünü ne amaçla kullanacağınızı belirlemeli, tepki süreleri arasından ona göre bir seçim yapmalısınız. Oyuncular 75 Hz monitör tavsiyesi arıyorsa düşük tepki sürelerine göz atması önerilir. 75 Hz 1 ms ıps monitör veya 2 ms olanlar oyun performansını ayrı bir seviyeye taşıyabilir. Tepki süresinin düşük olduğu modeller 75 Hz gaming monitör olarak da nitelendirilir. Alınacak ürün üzerinde video düzenleme, internette gezinme veya kodlama gibi işlemler yapılacaksa da tepki süresinin daha yüksek olduğu alternatifler incelenebilir. “75 Hz monitör yeterli mi?” diye merak ediyorsanız her türlü kullanım amacına göre kendi içinde çeşitlendirildiğini bilmeniz gerekir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Akakçe üzerinden ucuz 75 Hz monitör seçeneklerine göz atabilir, uygun fiyatlarla gereksinimlerinizi giderebilirsiniz.

75 Hz Monitör Panel Tipleri

Tepki süresinin yanı sıra panel tipi de performansı doğrudan etkileyen faktörler arasında bulunur. IPS, VA ve TN olmak üzere üç farklı kategoride yer alan ürünlerin her biri kendi içinde bazı avantajlar sunar. IPS teknolojisiyle üretilenler renkleri gerçeğe yakın bir şekilde üretmesiyle öne çıkar. Siyahın doğru bir şekilde gösterilmesi, karanlığın yoğun olduğu görseller incelenirken daha keyifli bir deneyim sunar. Oyuncu kulaklığı ile beraber oyunun içine daha rahat bir şekilde girilebilir. LCD olarak da bilinen TN, hızlı yanıt süreleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Oyunlarda kötü hareket bulanıklığını, lekelenmeyi ve gölgelenmeyi ortadan kaldırmasıyla daha iyi bir deneyim sunar. VA ise yüksek kontrast oranlarıyla öne çıkmasına rağmen TN teknolojisi kadar iyi değildir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra alternatifleri inceleyebilirsiniz.

75 Hz Monitör Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

75 Hz monitörler arasından tercihte bulunmadan önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu detayları inceleyerek seçiminizi daha kolay bir şekilde yapabilir, ihtiyaçlarınıza yanıt veren parçayı kısa sürede bulabilirsiniz. Dikkat edebileceğiniz özellikler arasında bunlar yer alır:

Akakçe’de 2k 75 Hz monitör veya FHD gibi alternatifleri karşılaştırma imkanı olduğu için herkesin aradığını rahatlıkla bulmasını mümkün hale gelir. En ucuz 75 Hz monitör seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan opsiyona kısa sürede erişebilir, hayalinizdeki deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz.