Asus

Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu Monitörü

Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu Monitörü

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.149,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 12 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaYarın kargodaSatıcı: Media Markt9,1 665 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Ekran Boyutu: 24 inç, Full HD, Yenileme Hızı: 165 Hz, Çözünürlük: 1920x1080 px, Tepki Süresi: 0.5 ms, DVI, HDMI, DisplayPort... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu Monitörü Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (6)

En Popüler Asus Monitörler
Benzer Ürünler

Asus VG248QG

Asus VG248QG sahip olduğu özelliklerle monitör arayışında olan kullanıcıların beklentilerine yanıt verir. Giriş seviyesi oyun monitörleri arasında önemli yere sahip olan model, geliştirilmiş özellikleri ve optimize edilmiş performansıyla etkileyici sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Görüntü yırtılmalarının önüne geçecek şekilde tasarlanan Asus VG248QG, GPU ile ekran kartı arasında yaşanabilecek senkronizasyon kayıplarını ortadan kaldırarak kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Asus VG248QG başarılı bir hareket işleme özelliğine sahip olması sayesinde hareketin yoğun olduğu oyunlarda da verimli sonuçlar ortaya çıkarır. Aynı zamanda gecikme sürelerini azaltmasından dolayı oyuncular için Asus VG248QG monitör iyi bir seçenek haline gelir.

Asus VG248QG performansıyla çoğu oyuncuyu memnun etmesiyle beraber görüntü kalitesiyle dizi ve film izlemek için ekran kullanan kullanıcıların beklentilerine de yanıt verir. Asus VG248QG yüksek çözünürlüğü ve geniş renk yelpazesiyle seyir keyfini üst seviyeye taşımayı başarır.

Çok yönlülüğü sayesinde VG248QG Asus modeli çoklu monitöre ihtiyaç duyan kullanıcılar için iyi bir alternatiftir. Video düzenliyor ve ayrıntıları görmek için daha büyük bir monitöre ihtiyaç duyuyorsanız, Asus’un VG248QG modeli ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, daha geniş alanda işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Farklı kullanım şekillerine adapte olabildiğinden dolayı Asus VG248QG yorumlar ve değerlendirmelerinden de olumlu geri dönüşler alır. Asus 24 VG248QG modelini inceleyerek aradığınız çoğu özelliğe pratik şekilde ulaşabilir, daha büyük ve farklı bir deneyim elde etmeye başlayabilirsiniz.

Asus VG248QG Önden Görünüm

FreeSync ve G-Sync Destekli Asus VG248QG

Asus’un VG248QG modeli, içerdiği özelliklerle kullanıcılarının çoğu ihtiyacını rahat bir şekilde karşılar. Hem FreeSync hem de G-Sync desteğine sahip olmasıyla her ekran kartıyla eşsiz bir şekilde uyum yakalar.

Asus VG248QG FreeSync desteği sayesinde AMD kartlarıyla senkronizasyon işlemini tamamlayarak yaşanabilecek görüntü bozulmalarını ortadan kaldırır. Aynı şekilde Asus VG248QG ürünündeki G-Sync desteği de NVIDIA markalı kartlarıyla uyum sağlayarak performans iyileştirmeleri sunar.

Her ne kadar Asus VG248QG yüksek bir yenileme hızı sunsa da sahip olduğunuz GPU ile senkronize olmadığı zaman karışık ve yırtığa benzer görüntülere neden olur. Asus VG248QG sahip olduğu destekler sayesinde görüntü işleme görevini başarılı bir şekilde yerine getirdiğinden dolayı her türlü GPU ile iyi bir şekilde çalışmasıyla öne çıkar.

Böylece Asus VG248QG herkesin güvenle satın alabileceği bir monitör haline gelir. Temel anlamda monitör, kendi yenileme döngüsüyle bağlanan bilgisayarın grafik ekran kartının video kare işleme hızını dengeleyerek kullanıcılarına etkileyici bir performans sunar.

Bu sayede satın alacağınız ürünün potansiyelinden tam olarak yararlanmanızı mümkün hale getirir. Asus 24 VG248QG içerdiği destekler sayesinde her türlü ekran kartıyla bağlantı kurmayı başararak görsel olarak kullanıcılarına tatmin edici sonuçlar sunar.

Yaşanabilecek problemleri engellediğinden, pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başarır. Kaliteli bir ürün arayışı içindeyseniz Asus VG248QG 165 Hz modelini inceleyebilir, aradığınız çoğu özelliği vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.

Asus VG248QG Arkadan Görünüm

Asus VG248QG Donanım Detayları

Asus VG248QG ekran yenileme hızı ve tepki süresi gibi özellikleriyle kullanıcılarının çoğu beklentisini karşılamayı başarır. 0.5 ms tepki süresine sahip olmasıyla oyuncular için tasarlanan ürünler arasında önemli bir yere sahiptir.

Oyunda gerçekleşen aksiyona anında tepki vermenizi sağlayan ve hızlı görüntülerin bulanık hale gelmeden net bir şekilde görmenizi mümkün kılan Asus VG248QG, donanım detaylarıyla performansını iyileştirmeyi başarır.

1920x1080 FHD çözünürlüğünde olmasıyla renklere canlılık kazandırır. Aynı zamanda 165 Hz olan yenileme hızı, Asus VG248QG ürününün öne çıkan detayları arasında bulunur. Saniyede 165 kare olarak yenilenebilmesi sayesinde aksiyonun yoğun olarak yaşandığı oyunları veya filmleri keyifli bir şekilde seyretmenizi mümkün hale getirir.

Asus VG248QG bütün ayrıntıları başarılı bir şekilde muhafaza ederek bulanıklık gibi performans kayıplarını ortadan kaldırır. Desteklenen dijital sinyal frekansı 40 ile 165 Hz arasında olduğundan dolayı otomatik olarak ideal yenileme hızına kendini alarak performansı bir üst seviyeye taşır.

Asus VG248QG TN teknolojisiyle üretilmesiyle de yüksek renk kontrastları içerir. Aynı zamanda mavi ışık filtresi uzun süre ekrana bakarsanız yaşayabileceğiniz baş ağrılarını ortadan kaldırmayı amaçlar.

Ortamın ışığına göre renkleri yeni baştan üreten mavi ışık teknolojisi, gözün ağrılarını azaltmaya yardımcıdır. Ayrıca Asus VG248QG modelinin arka tarafında menü navigasyonu için yönlü bir joystick ve üç ek kısayol tuşuyla güç düğmesi bulunur. Başarılı bir şekilde inşa edilen Asus VG248QG 24 165Hz 0.5ms modelinde aradığınız çoğu özelliği rahatlıkla bulabilir, günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilirsiniz.

Asus VG248QG ile Asus VZ249HEG1R Farkları

Asus VG248QG, Asus VZ249HEG1R ile kıyaslandığında 0.2 inç daha büyük ebatlarıyla öne çıkar. Ayrıca selefinin tepki süresi 1 ms iken bu modelde 0.5 ms olması, daha hızlı bir ürün olduğu anlamına gelir. Ayrıca VZ249HEG1R modelinin yenileme hızı 75 Hz iken Asus VG248QG’de 165 Hz’dir. Ek olarak 3.5 mm jak girişiyle daha fonksiyonel hale gelir. Ek olarak DVI özelliği sayesinde çoğu cihazla rahatlıkla bağlanabilir.

Asus VG248QG Yandan Görünüm

Asus VG248QG Artıları ve Eksileri

Asus 24 VG248QG inceleme ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarsa da ürünü satın almadan önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. “Asus VG248QG alınır mı?” diye merak ediyorsanız artı ve eksilerle aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

  • İçerisinde manzara, yarış, sinema, RTS/RPG, FPS, Kullanıcı ve sRGB olmak üzere toplam 7 farklı renk programı bulunur. Parlaklık, kontrast, renk sıcaklığı ve en boy oranı gibi özelliklerin otomatik olarak ayarlandığı programlar ihtiyaçlara göre ayarlanabilir.
  • Asus VG248QG standının tilt aralığı -5 ºC ile +33 ºC arasında değiştiğinden dolayı kullanıcılarına geniş kullanım alanı sağlar.
  • Asus Extreme Low Motion Blur teknolojisi içerdiğinden dolayı yenilemeler arasında arka ışığını kapatarak ekranda herhangi bir bulanıklık oluşmasını engeller.
  • Kendi hoparlörüne sahip olmasıyla da kullanıcılarına pratiklik sunar. 4W güç çıkışına sahip olan stereo hoparlör ortalamanın üzerinde bir performans sunar.
  • Asus VG248QG tamamen plastikten yapılan çerçevesi, darbelere ve hasarlara karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Asus VG248QG 92 PPI piksel yoğunluğuyla ortalama bir değere sahiptir.
  • HDMI ve kulaklık girişine sahiptir. USB Type-C girişi olmaması, bazı kullanıcılar için olumsuz bir özellik sayılabilir.

Asus 24 VG248QG 0.5 ms Full Hd 165Hz modelinde aradığınız çoğu özelliği bulabilir, günlük hayatınıza kaliteli bir parça kazandırabilirsiniz.

Asus VG248QG Arka Çapraz Görünüm

Asus VG248QG Ek Özellikleri

Asus VG248QG gaming monitör olarak nitelendirilse de ofis ve multimedya kullanımı için de uygun bir üründür. Asus 24 VG248QG yenileme hızı ve tepki süresi gibi sahip olduğu özelliklerle ihtiyaç duyulabilecek çoğu fonksiyonu barındırmayı başarır.

24 inç boyutuyla ideal ebatlara sahiptir. Büyük olmasıyla beraber her yere rahatlıkla sığdırılabilecek boyutlarıyla her türlü kullanım amacına uyum sağlamayı başarır. Asus VG248QG modelini masanızın üzerinde kullanabileceğiniz gibi duvara monte ederek de alandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Genişliği 561 mm, yüksekliği 329.1 mm ve derinliği 50.45 mm olan Asus VG248QG, büyük olmasına rağmen ince çerçevesi sayesinde her yere rahatlıkla sığdırılabilecek ebatlara sahiptir. Aynı zamanda Asus VG248QG ürünündeki ince çerçeve, hoş ve zarif bir hava kazandırmayı başarır.

Ağırlığı 7.7 kg olduğundan dolayı da duvarlara güvenle monte edilebilir. Üstelik maksimum güç tüketiminin 64 W olması sayesinde de ortalamanın üzerinde bir performans ortaya çıkarır. Asus VG248QG bekleme modunda 0.5 W güç tüketmesi de çalışmadığı zamanlar elektrik faturalarına olumlu bir şekilde yansır.

Normal kullanımda da 40 W tüketir. İzleme açısı dikeyde 160 ºC ve yatayda 170 ºC olduğundan dolayı kullanıcılarına geniş bir kullanım alanı sağlar. Ayrıca maksimum parlaklığı 350 nit’e kadar artırılabildiğinden, güneşin yoğun olduğu ortamlarda parlama gibi istenmeyen durumların yaşanma ihtimalini azaltır.

Ek olarak ekran en boy oranı 16’ya 9 olduğu için görüntüleri ekrana sıkıştırmadan doğal bir şekilde sunmayı başarır. Sahip olduğu ek özelliklerle Asus VG248QG inceleme ve değerlendirmelerinden de olumlu geri bildirimler almayı başarır.

Asus VG248QG fiyat alternatiflerini inceleyerek kaliteli bir ürüne uygun fiyatlarla ulaşabilir, laptoplarınızın işlevselliğini artırmaya başlayabilirsiniz.

Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu Monitörü Fiyat Analizi

Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu Monitörü son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu Monitörü Özellikleri

Ekran Boyutu:   24 inç
Çözünürlük Formatı:   Full HD
Yenileme Hızı:   165 Hz
Çözünürlük:   1920x1080 px
Tepki Süresi:   0.5 ms
DVI:
HDMI:
DisplayPort:
G-Sync:
Hoparlör:
Vesa Uyumluluğu:
Flicker-Free:
Yükseklik Ayarı:
Kulaklık Girişi:
Görüntü Teknolojisi:   LED
Kullanım:   Yatay-Dikey
En Boy Oranı:   16:9
Kontrast Oranı:   100.000.000:1
Piksel Yoğunluğu:   92 PPI
Piksel Aralığı:   0.277 mm
Tipik Parlaklığı:   250 cd/m²
Bit Derinliği:   6 bit + FRC bit
Genişlik:   561 mm
Derinlik:   211 mm
Ağırlık:   7.7 kg
Yükseklik:   489 mm
Enerji Sınıfı:   C
Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.010 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu Monitörü Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu Monitörü İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu MonitörüAsus VG258QR 24.5" 0.5 ms Full HD FreeSync Pivot Oyuncu MonitörüAsus TUF Gaming VG247Q1A 23.8" 1 ms Full HD FreeSync Oyuncu MonitörüAsus TUF Gaming VG24VQE 23.6" 1 ms Full HD FreeSync Curved Oyuncu Monitörü
 Asus VG248QG 24" 0.5 ms Full HD G-Sync Oyuncu MonitörüAsus VG258QR 24.5" 0.5 ms Full HD FreeSync Pivot Oyuncu MonitörüAsus TUF Gaming VG247Q1A 23.8" 1 ms Full HD FreeSync Oyuncu MonitörüAsus TUF Gaming VG24VQE 23.6" 1 ms Full HD FreeSync Curved Oyuncu Monitörü
Fiyat 4.149,00 TL
7 satıcı
4.779,00 TL
8 satıcı
3.399,00 TL
10 satıcı
4.209,00 TL
6 satıcı
Popülerlik--1. Popüler Monitör-
Ortalama Puan-1 yorum2 yorum
Ekran Boyutu24 inç24.5 inç23.8 inç23.6 inç
Çözünürlük FormatıFull HDFull HDFull HDFull HD
Yenileme Hızı165 Hz165 Hz165 Hz165 Hz
Panel Tipi-TNVAVA
Çözünürlük1920x1080 px1920x1080 px1920x1080 px1920x1080 px
Tepki Süresi0.5 ms0.5 ms1 ms1 ms
DVIVarVar--
HDMIVarVarVarVar
DisplayPortVarVarVarVar
Pivot-Var--
Curved---Var
Freesync-VarVarVar
G-SyncVar---
HoparlörVar-VarVar
Seri--Asus TUF GamingAsus TUF Gaming
Vesa UyumluluğuVarVarVarVar
Anti-Glare-Var--
Flicker-FreeVarVarVarVar
Yükseklik AyarıVarVar--
Kulaklık GirişiVarVarVarVar
Görüntü TeknolojisiLEDLEDLED-
KullanımYatay-DikeyYatay-DikeyYatayYatay
En Boy Oranı16:916:916:916:9
Kontrast Oranı100.000.000:1100.000.000:1100.000.000:1100.000.000:1
Piksel Yoğunluğu92 PPI90 PPI93 PPI93 PPI
Piksel Aralığı0.277 mm0.282 mm0.274 mm0.272 mm
Tipik Parlaklığı250 cd/m²400 cd/m²350 cd/m²250 cd/m²
Bit Derinliği6 bit + FRC bit6 bit + FRC bit6 bit + FRC bit6 bit + FRC bit
Genişlik561 mm562.5 mm541.04 mm537.6 mm
Derinlik211 mm221.4 mm173.98 mm205.9 mm
Ağırlık7.7 kg5.1 kg3.33 kg4.8 kg
Yükseklik489 mm486.6 mm394.36 mm404 mm
Enerji SınıfıC---
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı