MSI

MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü

(1 yorum)
MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü
Seçenekler:

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.877,21 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 16:23

2 taksit

StoktaSatıcı: Alsabilisim.com

Ürün Özellikleri: Ekran Boyutu: 24 inç, Çözünürlük: 1920x1080 px, Tepki Süresi: 1 ms, HDMI, DisplayPort, Freesync, Yenileme Hızı: 144 Hz, IPS... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları

Tüm fiyatlar (8)

En Popüler MSI Monitörler
Benzer Ürünler

MSI Optix G241

Profesyonel oyuncuların ihtiyaç ve beklentileri dikkate alınarak geliştirilen MSI Optix G241, e-spor etkinleri için idealdir. MSI Optix G241, ileri seviye oyun monitörü olduğundan yüksek FPS değerinden düşük yanıt süresine pek çok avantajlı özelliğe sahiptir. Ultra gerçekçi ve akıcı oyun seanslarında ihtiyaç duyulan tüm teknik özellikleri tek bir monitörde kullanıcıların beğenisine sunan başarılı cihaz aynı zamanda neredeyse çerçevesiz olan tasarımıyla dikkat çeker.

Maksimum görüntüleme alanını geniş görüş açısı ile destekleyen MSI Optix G241, kullanıcıların oyuna daha kolay adapte olabilmesi amacıyla gerçekçi renklendirme ve gölgelendirmeler yapar. Göz yorucu mavi ışıkları filtrelemesi ile fark yaratan MSI Optix G241, AMD FreeSync teknolojisiyle övgü toplar. Kare dalgalanmasına neden olan ekran grafik kartı uyum sorununu otomatik olarak gideren başarılı monitör, kullanıcıların dikkatinin dağılmasına ve görüntü kalitesinin azalmasına neden olabilecek pek çok sorunu otomatik olarak düzeltir.

Yaklaşık 24 inçlik ekranı ve IPS paneli sayesinde yansımasız görüntüleme alanı sağlayan MSI Optix G241, farklı açılardan bakıldığında da aynı kaliteye ve renklere sahip görseller sunar. Başka ifadeyle yansımasız IPS panel sayesinde kullanıcı monitöre göre konumlanmak zorunda kalmaz. Siz de profesyonel kullanıcılara uygun ileri seviye bir oyun monitörüne sahip olmak istiyorsanız, MSI Optix G241 modelini tercih ederek avantajlarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

MSI Optix G241

Ultra Düşük Yanıt Süresiyle MSI Optix G241

Ekran yenileme olarak da bilinen tazeleme oranı 144 Hz olan MSI Optix G241, sadece 1 ms olan yanıt süresiyle benzerlerinden ayrılır. 4 ms yanıt süresine sahip pek çok oyun monitörünü geride bırakan bu özellik, aksiyonu bol açık dünya oyunlarından turnuvalara kadar hızlı akışların meydana geldiği çok sayıda oyunda kullanıcının bir adım önde olmasını sağlar. MSI Optix G241 1ms 144Hz özellikler sayesinde kullanıcıların tepkilerini oyuna 1 milisaniyede iletirken yüksek tazeleme oranı ile en aksiyonlu sahnelerde bile görüntülerin net olmasını sağlar. Böylece oyuncu hayati öneme sahip detayları kaçırmamış olur.

AMD FreeSync teknolojisiyle sistemde yer alan grafik kartının tazeleme oranıyla monitörün tazeleme oranını otomatik olarak eşitler. Böylece senkronizasyon sorunundan kaynaklanan ekran yırtılması, ani çözünürlük kaybı kare atlama gibi sorunların meydana gelmesi engellenmiş olur. Bunun sonucunda da oyuncular oyuna daha kolay odaklanabilir ve zamanında aksiyon alabilir.

Genel olarak oyuncuları farklı şekillerde desteklemesi amacıyla tasarlanan MSI G241, Wide Color Gamut teknolojisiyle gerçek renk tonları kullanarak görseller oluşturur. Söz konusu teknoloji sisli görüntüler yerine canlı renk tonları içeren gerçekçi görseller eşliğinde oynama ayrıcalığı sağlar. Başarılı monitör, Night Vision olarak adlandırılan gece görüşü özelliği ile tamamen karanlık veya yoğun gölgeli sahnelerde ince detayları görünür kılar.

MSI Optix G241 Çapraz

Çerçevesiz MSI Optix G241 Tasarımı

Yaklaşık 24 inç (23.8 inç) yan 60 cm ekrana sahip olan Optix G241, 178 derecelik görüntüleme açısı sayesinde oyunculara daha fazla alana hakim olma ve oyuna daha kısa sürede adapte olma ayrıcalıkları sağlar. Neredeyse çerçevesiz olan tasarımı ile benzerlerinden ayrılan MSI Optix G241, tek renkli sade görünümüyle beğeni toplar. 1920x1080p çözünürlük sayesinde net bir süreç sağlarken farklı açılardan da aynı renk tonlarını görme olanağı tanır. Başka ifadeyle oyuncu ekran karşısında nereye konumlanırsa konumlansın her zaman doğru renk tonlarını görür.

Renk tonları, parlaklık ve kontrast ayarlarını otomatik olarak gerçekleştiren IPS panel, her zaman berrak görseller izleme avantajı sunar. Üstelik yansıma yapmadığı için günün 24 saati farklı ışığa sahip ortamlarda kullanılabilir. Güvenli ve rahat kullanım için tasarlanan stantla dikkat çeken MSI Optix G241, oyun sırasında konforlu kullanım için eğim açısını ayarlama imkânı tanır. Böylece oyuncu daha rahat bir pozisyon için ekranı 5o-20o arasında dilediği gibi eğimlendirebilir.

Ayrıca ayarlanabilir eğim, birden fazla monitörün yer aldığı kurulumlarda tüm cihazları uyumlu şekilde sıralamayı mümkün kılar. Hem HDMI hem de DisplayPort bağlantı noktasının yer aldığı MSI Optix G241, DP soketinde 144 Hz’e varan tazeleme oranına ulaşma avantajı sunar. Panel tasarımı sayesinde mavi ışıkları filtreleyebilen MSI Optix G241, Anti-Flicker teknolojisiyle göz yorgunluğuna da engel olur.

MSI Optix G241 Yan

MSI Optix G241 ile MSI Optix G242 Arasındaki Farklar

Başarılı markanın aynı seride yer alan MSI Optix G241 ve MSI Optix G242, genel hatlarıyla benzer özelliklere sahip olsa da iki cihaz arasında bazı farklılıklar bulunur. MSI Optix G242 ile MSI Optix G241 144Hz tazeleme oranı, 1 ms tepki süresi, ekran boyutu açısından aynıdır. Ancak MSI Optix G241 FreeSync teknolojisini desteklerken MSI Optix G242 FreeSync Premium özelliğiyle daha yüksek çözünürlük, daha düşük kare hızı telafisi sunar.

MSI Optix G241 Teknik Detay

MSI Optix G241 Artı ve Eksi Yönleri

E-spor turnuvalarında kullanılacak kadar ileri seviye bir oyun monitörü olan MSI Optix G241, sahip olduğu birçok özelliğiyle konforlu, sürükleyici, sorunsuz, gerçekçi ve rekabetçi oyun deneyimleri sunar. Bununla birlikte her teknoloji ürünü gibi MSI Optix G241 modelinde de bazı eksiklikler bulunur. MSI Optix G241 inceleme ve kullanıcı değerlendirmelerinde de sıkça vurgulanan artı ve eksi yönler şunlardır:

 • FreeSync teknolojisine sahip olan MSI Optix G241, sistemde yer alan grafik kartının tazeleme oranı ile senkronize olur. Böylece kare hızı yüksek sahnelerde görüntü sorunları yaşanmaz.
 • 1 ms yanıt süresi, özellikle hayatta kalma temalı oyunlarda kullanıcıların anında tepki vermesini destekler. Bu özellik turnuvalarda hayati öneme sahiptir.
 • Rekabetin yüksek olduğu hayatta kalma konseptli oyunlarda kullanıcıların avantajlı olmasını sağlayan MSI Optix G241 144Hz HDMI bağlantı noktasıyla yüksek hızda veri akışını destekler.
 • Kenarlardan çerçevesiz tasarımı sayesinde oyunculara daha geniş görüntüleme alanı sunar. Ayrıca yanlardan ve üstten/alttan bakıldığında da ekranın tam karşısından bakıyormuş gibi canlı görüntüler sunar.
 • Analog bağlantı noktası bulunmadığı için eski sistemlerde kullanıma uygun değildir. Ancak HDMI soketi bulunan eski grafik kartlarıyla kullanılabilir.
 • Rakiplerinde 3000:1 olan kontrast oranı söz konusu monitörde 1000:1 düzeyindedir.
 • Dahili hoparlörü olmamasına rağmen kulaklık için uygun sokete sahiptir.
MSI Optix G241 Arka Panel

MSI Optix G241 Fiyatları

Oyunculara özel ürettiği ekipmanlar ve aksesuarlar ile dikkat çeken MSI markasının Optix G241 monitor modeli, sunduğu avantajlar nedeniyle kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Özellikle yüksek tazeleme oranı, düşük tepki süresi ve FreeSync desteğiyle dikkat çeken MSI Optix G241, ideal görüntüleme alanı olan 24 inçlik panel boyutuyla fark yaratır.

Oyuncuların en sık karşılaştığı sorunlar arasında yer alan göz yorgunluğunu önlemek adına hem titreşimsiz hem de mavi ışık filtreleme özelliği bulunan IPS panele yer verilen MSI Optix G241, konforlu oyun seanslarını destekleyecek niteliktedir. DisplayPort soketi sayesinde 144 Hz tazeleme oranına ulaşan başarılı monitör, farklı kullanımlar için 2 farklı HDMI bağlantı noktası da sağlar.

Ayrıca oyuncu kulaklığı ile birlikte kullanarak ultra gerçekçi oyun deneyimlemek isteyenlere kulaklık girişi ile çözüm sunar. Tüm avantajları dikkate alındığında son derece uygun olan fiyatı ile dikkat çeken MSI Optix G241, oyun sistemlerinde monitör ihtiyacını bütçe dostu koşullarda karşılama avantajı sağlar. Siz de yeni oyun sistemi kuruyor veya eski sisteminiz için yeni bir monitör arıyorsanız MSI Optix G241 modelini deneyebilirsiniz.

MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyat Analizi

MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü son 6 aylık fiyat değişim grafiği

MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Özellikleri

Ekran Boyutu:   24 inç
Çözünürlük:   1920x1080 px
Tepki Süresi:   1 ms
HDMI:
DisplayPort:
Freesync:
Yenileme Hızı:   144 Hz
Panel Tipi:   IPS
Çözünürlük Formatı:   Full HD
Seri:   MSI Optix
Enerji Sınıfı:   A
Gaming Oyuncu:
Anti-Glare:
Flicker-Free:
Kulaklık Girişi:
Vesa Uyumluluğu:
Görüntü Teknolojisi:   LED
Kullanım:   Yatay
En Boy Oranı:   16:9
Kontrast Oranı:   100.000.000:1
Piksel Aralığı:   0.274 mm
Tipik Parlaklığı:   250 cd/m²
Maksimum Parlaklık:   250 cd/m²
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.33 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • RG5 yorum
  60 beğeni
  Ramazan G.25 Ağustos 2021
  Cihazda 1 adet ölü piksel çıktı. Satın aldığım mağaza iadeyi reddedip ürünü geri gönderdi. Msi teknik servisine gönderdik, en az 3 adet olması durumunda iade değişim olur dediler. Ölü pikselli cihaz alacak olsam ikinci el alırdım. Adı var ama hizmet sıfır.

MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü İle En Çok Karşılaştırılanlar

 MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu MonitörüAsus VP249QGR 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu MonitörüAOC 24G2U 24" 1ms Full HD IPS Oyuncu MonitörüAsus TUF Gaming VG24VQ 23.6" 1ms Full HD FreeSync Curved Oyuncu Monitörü
 MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu MonitörüAsus VP249QGR 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu MonitörüAOC 24G2U 24" 1ms Full HD IPS Oyuncu MonitörüAsus TUF Gaming VG24VQ 23.6" 1ms Full HD FreeSync Curved Oyuncu Monitörü
Fiyat 3.877,21 TL
8 satıcı
3.299,00 TL
4 satıcı
Fiyat Yok 6.999,90 TL
6 satıcı
Popülerlik-8. Popüler Asus Monitör--
Ortalama Puan1 yorum8 yorum1 yorum5 yorum
Ekran Boyutu24 inç24 inç24 inç23.6 inç
Çözünürlük FormatıFull HDFull HDFull HDFull HD
Yenileme Hızı144 Hz144 Hz144 Hz144 Hz
Panel TipiIPSIPSIPS-
Çözünürlük1920x1080 px1920x1080 px1920x1080 px1920x1080 px
Tepki Süresi1 ms1 ms1 ms1 ms
3DYokYokYokYok
DokunmatikYokYokYokYok
VGAYokVarVarYok
DVIYokYokYokYok
HDMIVarVarVarVar
DisplayPortVarVarVarVar
MHL-HDMIYokYokYokYok
PivotYokYokYokYok
CurvedYokYokYokVar
FreesyncVarVarYokVar
G-SyncYokYokYokYok
Type-CYokYokYokYok
Hoparlör-VarVarVar
Taşınabilir---Yok
SeriMSI Optix--Asus TUF Gaming
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA-A-
Gaming OyuncuVarVarVarVar
OyuncuVarVarVarVar
Ağırlık---5.66 kg
Anti-GlareVar---
Bit Derinliği---6 bit + FRC bit
Derinlik---217.60 mm
En Boy Oranı16:9--16:9
Flicker-FreeVar--Var
Genişlik---537.59 mm
Görüntü TeknolojisiLED---
Kontrast Oranı100.000.000:1---
Kulaklık GirişiVar--Var
KullanımYatay--Yatay-Dikey
Maksimum Parlaklık250 cd/m²---
Piksel Aralığı0.274 mm--0.272 mm
Piksel Yoğunluğu---93 PPI
Tipik Parlaklığı250 cd/m²--350 cd/m²
Vesa UyumluluğuVar--Var
Yükseklik Ayarı---Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı