Samsung

Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSRXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Freesync Curved Pivot Oyuncu Monitörü

(1 yorum)
Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSRXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Freesync Curved Pivot Oyuncu Monitörü

Ürün Özellikleri: Ekran Boyutu: 27 inç, WQHD, Yenileme Hızı: 240 Hz , VA, Çözünürlük: 2560x1440 px, Tepki Süresi: 1 ms, HDMI, DisplayPort... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

Yenilenmiş ve İkinci El Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSRXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Freesync Curved Pivot Oyuncu Monitörü Fiyatları

En Popüler Samsung Monitörler
Benzer Ürünler

Samsung Odyssey G7

Samsung Odyssey G7 kavisli ekranı ve kristal netliğinde görüntü çözünürlüğü ile oyun severlerin beğenisine sunulur. Odyssey G7 Samsung modelinin öne çıkan ve avantaj sağlayan özelliklerinden biri olan kavisli ekran oyun performansını geliştirmek için tasarlanır.

Oyun sürecinde gözlerinizin hızlı hareketlere uyum sağlaması ve yoğun görsel aktivitelere odaklanması gerekir. Düz ekranlarla karşılaştırıldığında Samsung Odyssey G7 kavisli monitör gözlerinizdeki bu yükü azaltmayı amaçlar.

Samsung G7 Odyssey monitor kavisli ekranın yanı sıra QLED teknolojisi ile öne çıkmayı başarır. Kristal netliğinde görüntü çözünürlüğü sunan teknik donanımı her ayrıntının net bir şekilde sizlere iletilmesini sağlar.

Zengin renk değerleri ise ekranda yansıtılan görüntülerin canlı ve parlak karelerle oluşturulmasına olanak tanır. Samsung Odyssey G7 ekranı maksimum görüntü kalitesi sağlarken yenileme hızıyla fark yaratır.

En hareketli sahnelerde bile donma gibi sorunlar gözlemlenmez. Canlı renk değerleri ise karanlık sahnelerin ayrıntılı bir şekilde seçilmesini sağlar. Samsung Odyssey G7 tasarımında kullanılan aydınlatma detayı ise oyun ortamınızın öne çıkmasına izin verir.

Renkli ışık sistemiyle desteklenen arka plan oyun atmosferinin bulunduğunuz odaya taşınmasını mümkün hale getirir. Samsung kalitesiyle tasarlanan model üstün performansını benzersiz oyun deneyimleri yaratmak adına sizlere sunar. Samsung Odyssey G7 modelini keşfederek rakipleriniz arasından sıyrılabilir, birinciliğe giden yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Samsung Odyssey G7 Önden Görünüm

Samsung Odyssey G7 Kavisli Ekran Tasarımı

Odyssey G7 kavisli ekran tasarımı olağanüstü oyun görüntüleme performansı yaratmayı başarır. Görüş alanının genişlemesini sağlayan Samsung Odyssey G7 kavisli ekran aksiyon dolu sahnelerin tadını çıkarmanızı sağlar.

Samsung Odyssey G7 ekranında 1000R kavis özelliği kullanılır. Gözlerin rahatlamasını sağlayan bu özellik sayesinde uzun süreli oturumlarda bile ekstra konfor hissetmek mümkün hale gelir.

Odyssey G7 27 inch ekranı kavis özelliği haricinde yüksek çözünürlük değerleri yaratmada başarı sağlar. Samsung Odyssey G7 ekran özelliklerine dahil edilen WQHD çözünürlük kullanıcı beklentilerinin üzerinde performans sunarak selefleri arasından öne çıkmasına olanak tanır.

Samsung Odyssey G7 inceleme testleri WQHD çözünürlüğün Full HD teknolojiye karşı daha fazla avantaj sunduğunu kanıtlar. Daha net ve ayrıntılı görüntüler oluşturan WQHD sistemi 1.7 kat daha yüksek piksel yoğunluğuyla karşınıza çıkar.

Piksel yoğunluğunun artması ise oyun deneyimlerinde maksimum performans elde edilmesine olanak tanır. Samsung Odyssey G7 sisteminde dikkat çeken özelliklerden bir diğeri yenileme hızı olur.

Ekran yenileme hızı 240 Hz olan tasarımı gerçekçi ve pürüzsüz görüntüler oluşturarak performansını bir kere daha gözler önüne serer. Akıcı görüntü kareleri oluşturan Samsung Odyssey G7 ekran ile oyun ve oyuncu arasındaki engeller kaldırılır. Üstün performansla birlikte oyuncunun maksimum konfora ulaşması mümkün hale gelir.

Samsung Odyssey G7 Geniş Renk Yelpazesi ile Maksimum Oyun Konforu

Odyssey G7 monitor donanımında kullanıcı beklentilerinin üzerinde performans gösteren özelliklerden biri zengin renk yelpazesi olur. Samsung marka tasarımcıları tarafından geliştirilen LC27G75TQSRXUF modeli QLED teknolojisine sahiptir.

Saf ve parlak renk değerleri oluşturmasıyla bilinen QLED sayesinde oyun piksellerinde en gerçek haliyle sizlere yansıtılır. Samsung Odyssey G7 ekranının geniş renk yelpazesi oluşturmasını sağlayan HDR aralığı ise modelin öne çıkan özellikleri arasında yerini almayı başarır.

Kontrast dengesinde mükemmel uyumu yakalamak isteyen marka HDR 600 ile en karanlık sahneleri bile aydınlatmada başarı sağlar. Samsung Odyssey G7 modelinde canlı ve parlak renkler sadece ekran çerçeveleri içerisinde sınırlı kalmaz.

Oyunun bulunduğunuz odanın atmosferine yayılmasını amaçlayan marka Samsung Odyssey G7 sisteminin arka yüzeyine aydınlatma teknolojisi ekler. Monitörün kişisel olarak görüntüsünü değiştirmek bu sayede mümkün hale gelir.

Buz mavisinin öne çıktığı renklerde tam 5 farklı seçenekle karşılaşabilirsiniz. Sizlere sunulan renk seçenekleri temel aydınlatma sistemini opsiyonel olarak değiştirmenize izin verir.

İstediğiniz rengi seçerek monitörün tüm atmosferi değiştirdiğini gözlemleyebilirsiniz. Samsung Odyssey G7 tasarımıyla her alanda üstün kullanıcı deneyimi ulaşmak oldukça kolaydır.

Samsung Odyssey G7 Çapraz Görünüm

Samsung Odyssey G7 Artı ve Eksileri

Odyssey Samsung G7 monitör artı ve eksileri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Ürün testlerinde öne çıkan değerlendirmeler performansını yakından incelemeniz için sizlere fırsat verir. Bu doğrultuda öne çıkan artı noktalar şunlar olur:

 • Quantum dot teknolojisi geliştiren QLED ile zengin renk değerleri yaratılır.
 • HDR 600 özelliği kontrast dengesinde mükemmel uyumu bulur. Siyah beyazın dengesi ile birlikte en karanlık sahneler bile net bir şekilde görüntülenir.
 • 1000 R kavisli ekran özelliği görüntü alanını genişleterek üstün konfor değerleri yaratır.
 • 240hz yenileme hızı değeri en akıcı ekran donanımlarından birini oluşturur.
 • WQHD özelliği kristal netliğinde görüntü kalitesi sunar.
 • İnce ekran tasarımı siyah mat rengi ile tamamlanır. Modern tasarımıyla selefleri arasında fark yaratır.
 • 5 farklı renk seçeneğine sahip olan aydınlatma sistemi kişisel zevkinize uygun olarak tasarlanabilir.
 • G-Sync donanımıyla beraber görüntü duraklamaları ve ekran gecikmesi sorunları ortadan kaldırılır.
 • 27 inç ekranı geniş görüntüleme alanı yaratarak oyun performansından daha fazla zevk almanıza olanak tanır.
 • Göz koruyucu modunun olması uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğu sorunlarının azaltılmasını sağlar.
 • USB süper şarj girişiyle tablet ya da telefon cihazları ekran üzerinden şarj edilebilir.
 • HDMI, USB bağlantı noktaları ve kulaklık çıkışı bulunur.
 • Masa üzerinde kullanılmasının yanı sıra duvara monte edilebilir özelliğiyle öne çıkar.

Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSRXUF sisteminde eksi olarak değerlendirilen hususlar ise şunlar olur:

 • Hoparlör ya da ses giriş sistemi bulunmaz.
 • Uzaktan kumanda özelliği model tasarımına dahil edilmez.

Samsung Odyssey G7 ve Samsung Odyssey G5 Monitör Farkları

Samsung Odyssey G7 ve Samsung Odyssey G5 monitörler 27 inç ekran tasarımlarıyla benzer noktalar taşısalar da teknik açıdan ayrılan özellikler sunar. Samsung Odyssey G7 27 G-Sync ve QLED teknolojilerine sahiptir.

Ekran yenileme hızı ise 240 Hz değeriyle üstün performans yaratır. Samsung Odyssey G5 modelinde ise her iki teknoloji de yer almaz. Ekran yenileme hızının 144Hz olması nedeniyle Samsung Odyssey G7 modelinden geri kalır.

Samsung Odyssey G7 Çapraz Görünüm

Cep Dostu Samsung Odyssey G7 Fiyat Seçenekleri

Samsung Odyssey G7 monitör kalitesiyle fark yaratan cihazlardan biri olarak karşınıza çıkar. Üstün teknik donanımının modern tasarım özellikleri ile birçok kişinin beğenisini kazanır. Her oyun sever kendilerine birinciliğe giden yolda eşlik edecek olan maksimum performansa sahip monitör modeli satın almak ister.

Samsung Odyssey G7 fiyat seçenekleri ise oyun severlerin beklentisini karşılamayı başarır. En uygun fiyat seçenekleriyle belirlenen Samsung Odyssey G7 sistemi avantajlı alışveriş deneyimi yaratması adına satışa çıkarılır.

Samsung Odyssey G7 cep dostu fiyat aralıklarından yararlanarak hayal ettiğiniz performansa ulaşabilirsiniz. Samsung Odyssey G7 alışverişi ile beraber gelen yüksek çözünürlük, akıcı görüntüleme performansı ve göz yormayan tasarım oyun deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olur.

Samsung Odyssey G7 fiyat aralıklarının dönemsel olarak farklılık göstermesi cep dostu alışveriş fırsatını etkilemez. Marka kullanıcıları için her zaman kazançlı ve sorunsuz bir alışveriş süreci vadeder.

Samsung Odyssey G7 en uygun fiyat aralıklarına sahip monitör tasarımlarından biri olarak sizlere maksimum performans sunmaya hazırdır. Akıllı alışveriş fırsatıyla beraber rakiplerinizi birer birer geçerek birinciliğe adınızı yazdırabilirsiniz.

Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSRXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Freesync Curved Pivot Oyuncu Monitörü Özellikleri

Ekran Boyutu:   27 inç
Çözünürlük Formatı:   WQHD
Yenileme Hızı:   240 Hz
Panel Tipi:   VA
Çözünürlük:   2560x1440 px
Tepki Süresi:   1 ms
HDMI:
DisplayPort:
Pivot:
Curved:
Freesync:
G-Sync:
Seri:   Samsung Odyssey
Vesa Uyumluluğu:
Flicker-Free:
Yükseklik Ayarı:
Kulaklık Girişi:
Görüntü Teknolojisi:   LED
Kullanım:   Yatay-Dikey
En Boy Oranı:   16:9
Kontrast Oranı:   2500:1
Piksel Yoğunluğu:   109 PPI
Piksel Aralığı:   0.233 mm
Tipik Parlaklığı:   350 cd/m²
Maksimum Parlaklık:   600 cd/m²
Bit Derinliği:   8 bit + FRC bit
Genişlik:   614.6 mm
Derinlik:   171 mm
Ağırlık:   7.2 kg
Yükseklik:   382.8 mm
Oyuncu:
Ortalama Puan
3.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Ahmet K.8 yorum
  43 beğeni
  Ahmet K. 24 Mayıs 2022
  Ürün çok güzel fakat kutudan çıkar çıkmaz ilk testte 2 adet ölü piksel ile karşılaştım. Panelleri iyi test edin. Ölü pikseller dışında Curved 240Hz 2K harika bir deneyim sunuyor. Ben maalesef iade ettim.

Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSRXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Freesync Curved Pivot Oyuncu Monitörü İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSRXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Freesync Curved Pivot Oyuncu MonitörüSamsung Odyssey G5 LC27G55TQBUXUF 27" 1 ms QHD Curved Oyuncu MonitörüViewSonic Elite XG270 27" 1ms Full HD G-Sync IPS Oyuncu MonitörüSamsung Odyssey G7 LC27G75TQSMXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Pivot Curved Oyuncu Monitörü
 Samsung Odyssey G7 LC27G75TQSRXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Freesync Curved Pivot Oyuncu MonitörüSamsung Odyssey G5 LC27G55TQBUXUF 27" 1 ms QHD Curved Oyuncu MonitörüViewSonic Elite XG270 27" 1ms Full HD G-Sync IPS Oyuncu MonitörüSamsung Odyssey G7 LC27G75TQSMXUF 27" 1ms WQHD G-Sync Pivot Curved Oyuncu Monitörü
FiyatFiyat Yok 5.458,00 TL
27 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Popülerlik-6. Popüler Samsung Monitör--
Ortalama Puan1 yorum-
Ekran Boyutu27 inç27 inç27 inç27 inç
Çözünürlük FormatıWQHDQHDFull HDWQHD
Yenileme Hızı240 Hz 144 Hz240 Hz 240 Hz
Panel TipiVAMVAIPSVA
Çözünürlük2560x1440 px2560x1440 px1920x1080 px2560x1440 px
Tepki Süresi1 ms1 ms1 ms1 ms
HDMIVarVarVarVar
DisplayPortVarVarVar-
PivotVar--Var
CurvedVarVar-Var
FreesyncVarVar--
G-SyncVar-VarVar
Hoparlör--Var-
SeriSamsung OdysseySamsung OdysseyViewSonic EliteSamsung Odyssey
Vesa UyumluluğuVarVarVar-
Anti-Glare--Var-
Flicker-FreeVar-Var-
Yükseklik AyarıVar-Var-
Kulaklık GirişiVar-Var-
Görüntü TeknolojisiLED-LED-
KullanımYatay-DikeyYatayYatay-
En Boy Oranı16:916:916:9-
Kontrast Oranı2500:12500:1120.000.000:1-
Piksel Yoğunluğu109 PPI-82 PPI-
Piksel Aralığı0.233 mm-0.311 mm-
Tipik Parlaklığı350 cd/m²200 cd/m²400 cd/m²-
Maksimum Parlaklık600 cd/m²---
Bit Derinliği8 bit + FRC bit-8 bit-
Genişlik614.6 mm-614 mm-
Derinlik171 mm-68 mm-
Ağırlık7.2 kg4.1 kg7.5 kg-
Yükseklik382.8 mm-370 mm-
Oyuncu--VarVar
Oyuncu---Var
OyuncuVar---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı