LED Monitör

LED Monitör Fiyatları

794 farklı LED Monitör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Görüntü TeknolojisiLED
 • Yenileme Hızı144 Hz
 • Yenileme Hızı165 Hz
 • Ekran Boyutu24 inç
 • Ekran Boyutu27 inç
 • Çözünürlük FormatıQHD
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Panel TipiIPS
 • Panel TipiVA
 • Tepki Süresi0.5 ms
 • Tepki Süresi1 ms
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 34 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Görüntü TeknolojisiLED
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran BoyutuTümünü GösterÇözünürlük FormatıYenileme HızıTümünü GösterPanel TipiÇözünürlükTepki SüresiSeriGörüntü TeknolojisiKullanımEn Boy OranıKontrast OranıPiksel YoğunluğuPiksel AralığıTipik ParlaklığıMaksimum ParlaklıkBit DerinliğiGenişlikDerinlikAğırlıkYükseklikÜrün PuanıEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (794)

165 Hz Monitör 144 Hz Monitör IPS Monitör 27 inç Monitör 240 Hz Monitör QHD Monitör 1 ms Monitör 170 Hz Monitör 24 inç Monitör 180 Hz Monitör 4K Monitör 32 inç Monitör

En Çok Karşılaştırılan Monitörler

LED Monitör

LED ekran teknolojisiyle üretilen LED monitör modelleri, çeşitli bilgisayarlardan projeksiyon cihazlarına kamera sistemlerinden oyun konsollarına kadar zengin bir kullanım alanına sahiptir. Minimum 1080p - full HD çözünürlükle görüntü üreten ekranlar arasında 4K çözünürlük desteğine sahip pek çok ekran bulunur. Oyun oynamak, içerik izlemek, dokümantasyon işlerini yürütmek, kodlama/çizim yapmak, düzenleme çalışmalarını gerçekleştirmek gibi işlerde kullanıma uygun olan LED monitörler, düz veya kavisli panellere sahiptir. Daha çok oyun oynamak ve içerik izlemek için tercih edilen kavisli panele sahip LED monitör çeşitlerinde, kullanıcıyı saran bir görüntü bulunur. Böylece oynanan oyunlar ve izlenen içerikler daha gerçekçi algılanır. Aralarında 34 inç gibi devasa panellere sahip modellerin de yer aldığı LED monitör ürünlerinde genellikle ince çerçeveye yer verilir. Bunun amacı ise kullanım sırasında ekrana bakanların daha kolay odaklanmasını sağlamaktır. LED monitör çeşitleri fiyat açısından da hemen her bütçeye hitap edecek seçeneklere sahiptir. Siz de yeni bir LED monitör edinmek istiyorsanız Akakçe ile güncel fiyatları araştırabilirsiniz.

Akıllı LED Monitör Özellikleri

Başta bilgisayarlar olmak üzere pek çok cihazla kullanılan LED monitörler, LED ekran teknolojisi olarak da bilinen “Işık yayan Diyot” teknolojisiyle görüntü oluşturur. “LED monitör nedir?” sorusuna verilebilecek en kısa yanıt ise “her bir kendi ışığını üreten mini pikseller sayesinde gerçekçi görüntüler üretebilen monitörler” şeklinde verilebilir. LED monitör modelleri, 1.07 milyar renk tonunu kullanabilecek nitelikte olup 4K’ya varan çözünürlük desteğiyle benzersiz netlikte film izleme, fotoğraf görüntüleme ve video oyunlar oynama olanağı tanır. Günlük kullanıcılardan profesyonellere kadar hemen herkese uygun çeşitleri üretilen LED panelli monitörler, 17 inç ila 65 inç arasında değişen ekran boyutları ile dikkat çeker. Ekran boyutunu seçeneklerinin bu denli zengin olması ise kullanıcılara tam olarak ihtiyaç duydukları monitörü bulabilme kolaylığı sağlar. Örneğin, küçük bir tablet için 17 inç, toplantı odasında yapılan sunumlar için 65 inç, oyun oynamak için de 34 inç ekranlı LED monitör çeşitleri tercih edilebilir.

IPS, MVA, TN, TF, PLS, VA, AH-IPS gibi farklı panellerle kullanıcıların beğenisine sunulan LED monitör çeşitleri, 60 Hz ile 360 Hz arasında değişen tazeleme hızlarına sahiptir. Tazeleme hızının yüksek olması günlük kullanımda gözlerin daha az yorulmasına katkı sağlarken oyun sırasında ise aksiyon sahnelerinde akıcılığın korunmasına yardımcı olur. Özellikle oyun monitörlerinde hayati öneme sahip olan tepki süresi ise 0,1 ms ile 14 ms arasında değişiklik gösterir. Tepki süresi yeni nesil oyun monitörlerinde düşük iken günlük kullanıma özel olarak tasarlanan LED monitör çeşitlerindeyse daha yüksektir. Dolayısıyla video oyunlar için yeni bir monitör arayışında olanlara düşük tepki süreli LED monitör tavsiyesi verilebilir. LED monitör özellikleri arasında dikkat çeken diğer detay ise bağlantı noktalarıdır. Yeni nesil tasarımlarda VGA ve HDMI’ın yanı sıra DisplayPort ve USB soketleri de bulunur. Öte yandan LED monitör özellikleri arasında stand tasarımı da yer alır.

LED Monitör Modelleri

Konsept, boyut, stant tipi, kullanım amacı, panel şekli açısından farklı çeşitleri bulunan LED monitörler, desteklediği teknolojilere göre de kategorize edilebilir. En sık tercih edilen LED monitör ürünleri gaming konseptli olanlardır. Yüksek ekran tazeleme hızı, düşük tepki süresi, parlama yapmayan titreşimsiz ekran, FreeSync teknolojisi desteği ve zengin bağlantı noktaları ile öne çıkan monitör çeşitleri, oyuncular, yayıncılar ve diğer profesyoneller tarafından tercih edilir. Oyun oynamanın yanı sıra film izleme, grafik tasarlama ve video-fotoğraf editleme çalışmalarına da uygun olan gaming konseptli LED monitör ürünleri, mavi ışık filtreli olduğundan okuma ve yazma çalışmalarında da konforlu kullanım sağlar. Günlük kullanım ve eğlenceli aktiviteler yapmak amacıyla üretilen curved LED monitör modelleri ise tüm görselleri sinematik bir açıyla izleme ayrıcalığı sağlamasıyla öne çıkar. Konsepti fark etmeksizin kaliteli LED monitör modelleri arasında hem dikey hem yatay kullanılabilen, farklı açılarda sabitlenebilen pivot standlılar bulunur. Bilgisayarlı çizim, modelleme yapanlar, excel kullananlar ve yayıncıların yoğun ilgi gösterdiği monitörler, esnek kullanım sağlar.

Günlük kullanıcılar ve ofis çalışanları tarafından sık tercih edilen diğer tasarım ise dokunmatik panelli LED monitör çeşitleridir. Mouse kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran dokunmatik LED monitör modelleri, 55 inç’e varan panel büyüklüğü ve 5 ms düzeyinde olan tepki süresiyle öne çıkar. Daha çok ofis kullanımına uygun olan dokunmatik panelli LED monitör ürünleri, sunum yapmak için idealdir. Desteklenen bağlantı teknolojileri nedeniyle de farklı çeşitleri bulunan LED monitör ürünleri arasında yeni nesil USB teknolojileriyle uyumlu olanlar bulunur. USB soketli monitör türleri, hoparlör modelleri ve kulaklıkların direkt olarak bağlanmasına yardımcı olurken aynı zamanda mobil cihazların monitör üzerinden şarj olmasını da sağlar. Kablo kalabalığını ortadan kaldıran, bilgisayarın USB soketlerinin serbest kalmasını sağlayan ve sık kullanılan mobil cihazların masa üzerinde konumlanmasına yardımcı olan monitörler, kullanıcılarının öncelikli tercihleri arasındadır. Görsel tasarımlarıyla da birbirinden ayrılan LED panelli monitör çeşitleri arasında siyah, beyaz renkli, ince çerçeveli, çerçevesiz, RGB aydınlatmalı gibi farklı tasarımlar bulmak mümkündür.

LED Monitör Kullanırken Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Tak - çalıştır özellikli bağlantı seçenekleri sayesinde hemen kullanıma hazır hale gelen LED monitörler, altta veya yanda bulunan kontrol tuşları ile kişiselleştirilebilir. Bununla birlikte pek çok LED monitör türünde özel bir yazılım üzerinden görüntü ayarlarını kişiselleştirmek mümkündür. Konforlu, pratik ve uzun ömürlü olan LED panel teknolojili monitörleri kullanırken dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanır:

LED Monitör Fiyatları

Ev, ofis ve oyun konseptli olanları ile hemen herkese uygun çeşitleri bulunan LED monitörler, geniş fiyat aralığıyla dikkat çeker. Fiyat aralığının geniş olması her bütçe düzeyine uygun LED monitör olduğu anlamına gelir. LED monitör fiyatları ise ekran boyutu, stant tasarımı, çerçeve kalınlığı, görüş açısı, desteklenen maksimum çözünürlük, renk skalası, kontrast-parlaklık oranları, tazeleme hızı, FreeSync gibi teknolojilerin varlığı ve tepki süresi gibi detaylar dikkate alınarak belirlenir. Dolayısıyla 24 inç LED monitör ile 34 inç LED monitör fiyatları aynı değildir. Maksimum 144 Hz ile maksimum 280 Hz tazeleme hızlarına sahip LED monitör ürünleri de farklı şekilde fiyatlandırılır. Flat ve curved panelli monitörler arasında da fiyat farklılıkları bulunur. Öte yandan en ucuz LED monitör fiyatları indirim kampanyaları sayesinde görülür. Bilgisayar ekipmanlarına yönelik kampanyalar, kulaklık fiyatları gibi LED fiyatları açısından da cazip koşulların oluşmasını sağlar. Böyle zamanlarda LED monitör en ucuz fiyatlarla alınabilir. Siz de indirimli LED monitör modellerine ulaşmak istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilir, fiyat sıralaması özelliğini kullanarak ucuz LED monitör çeşitlerini listeleyebilirsiniz.