ATV Motor

ATV Motor Fiyatları

3 farklı ATV Motor için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüATV
 • Motor Hacmi50 cc
 • Motor Hacmi125 cc
 • Motor Hacmi150 cc
 • Fiyatı0 - 50.000 TL
 • Fiyatı50.000 - 75.000 TL
 • Yakıt TürüBenzinli
 • Yakıt TürüElektrikli
 • TürüMobilet
 • TürüScooter
 • Özellikler3 Tekerli
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • TürüATV
Fiyatı 0 - 50.000 TL 50.000 - 75.000 TL 75.000 - 100.000 TL 100.000 - 150.000 TL 150.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMotor HacmiTürüYakıt TürüÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (3)

BMW 5 Serisi Mercedes SUV Modelleri İkinci El Otomobil Fiyatları 125 cc Motor 50 cc Motor Benzinli Motosiklet Scooter Motor Elektrikli Scooter Motor Elektrikli Motor RKS Elektrikli Motor 3 Tekerli Motor Mobilet

En Çok Karşılaştırılan Motosikletler

ATV Motor Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan ATV Motor hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı ATV Motor:
 1. Arora Hunter 300 T3 Onroad ATV
 2. Mondial Venture 200 ATV
 3. Yuki Tract 250 On Road ATV

ATV Motor

ATV motor modelleri, yüksek sürüş konforu sağlamasıyla ön plana çıkar. Şehir içi veya dışı gezmelerde ATV motorları pratik şekilde kullanmak mümkündür. Oksijen ve yakıtı yanma odasına çekerek çalışan ATV motorlar, iki veya dört zamanlı motorlarla üretilir. Dayanıklı motora sahip ATV motor 50 cc, 150 cc, 200 cc, 250 cc gibi farklı kapasiteli hacimler ile üretilir. ATV motor 500 cc, 1000 cc hacimli çeşitler ise büyük motorlu ürünler arasında yer alır. ATV motorların zamanlama sistemi tasarımı, ürünlerin çalışma performansında etkilidir. Bunun yanı sıra ATV motorların çalışma prensibine göre bakım periyotları da farklılık gösterir. Düzenli bakımları yapılan ATV motor çeşitleri, uzun yıllar yüksek performansla kullanılabilir.

Dört zamanlı ATV motor çeşitlerinde yağ deposu donanımı bulunur. Düzenli yağ değişimi gerektiren dört zamanlı ATV motorlar, yakıt verimliliği ve düşük devirli güç sağlayan motor özellikleriyle dikkat çeker. İki zamanlı ATV motorlar ise yağ deposu bulunmadığından yoğun bakım gerektirmez. Genellikle farklı motor hacimleri ile üretilen ATV motor benzinli yakıt tüketim özelliğine sahiptir. ATV motosiklet alternatifleri, arazi veya otoban gibi yollarda ergonomik kullanım imkanı tanır. Tırmanış ve eğimli yol çıkış kabiliyeti yüksek ATV motorlar, dengeli sürüş mekanizması sayesinde sürücü ve yolcu güvenliğini maksimum düzeyde tutar. Siz de ATV motor çeşitleri ile keyifli ve ekonomik yolculuklar yapabilir, eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun ATV Motor Çeşitleri

ATV motor 4X4 çeşitleri, göz alıcı gövde renkleri ve şık tasarımları ile dikkat çeker. Motorların 4X4 özelliği, sürüş sırasında manevra kabiliyetinin artmasında etkilidir. ATV motor çeşitleri; tek, iki veya dört kişilik kapasitelerle üretilir. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen iki veya dört kişilik ATV motor çeşitleri, yüksek hızlarda kıvrak manevralara imkan tanır. Motorların güçlü ve yüksek torklu kapasitesi ise büyük ATV motor alternatiflerinin, eğimli arazilere kolayca tırmanmasına yardımcı olur. Küçük ATV motor ise genellikle şehir içi ulaşımda kullanılır. Ayrıca motorun küçük hacimli olması yakıt ve sürüş sırasında avantajlı kullanıma imkan tanır.

ATV motor 2 kişilik modeller, günlük gezilerde kullanıma uygun tasarıma sahiptir. Arka veya ön bölümde yer alan eşya taşıma cepleri ise geniş iç hacimleri ile adından söz ettirir. Çekiş sistemi ve şaft tasarımı dayanıklı 2 kişilik ATV motor, kullanım konforu sağlayan gövde paneliyle ön plana çıkar. ATV motor 4 kişilik modeller ise genellikle ticari işletmelerde ve safari turlarında tercih edilir. Bunun sebebi 4 kişilik ATV motor tasarımının dayanıklılığı, çekiş gücü ve taşıma kapasitesi performansının yüksek olmasıdır. Kapalı ATV motor alternatifleri de yağışlı ve nemli bölgelerde sürücü veya yolcuların korunmasında etkilidir. Ayrıca kapalı kasa tasarımı, çamurlu arazilerde yüksek konfor sağlamada etkilidir. Siz de ATV motor çeşitleri ve güvenlik için kullanmanız gereken kask fiyatlarını Akakçe ile inceleyebilir, dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı ATV Motor Alternatifleri

ATV motosiklet ürünleri, kompakt tasarımları ve ayarlanabilir süspansiyon özellikleri sayesinde geniş kullanım alanına sahiptir. ATV motor alternatiflerinde bulunan; yol göstergesi, yakıt durumu göstergesi ve kilometre sayacı ise kolay okunabilir tasarıma sahiptir. Akıllı sayaçlar sayesinde ATV motor alternatifleri, farklı yollara kolayca uyum sağlar. LED far aydınlatması ise ATV motor çeşitlerinin karanlık ortamlarda veya gece saatlerinde yüksek performansla kullanılmasında etkilidir. Bunun yanı sıra B sınıfı ehliyetler ile kullanılabilen kullanışlı ve konforlu küçük motorlu ATV alternatifleri, şehir içi ulaşımda yakıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olur. Yüksek tork hacimli ATV motor ise ticari işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir. ATV sürüşü hakkında teorik bilgiye sahip olmak da motorlardan yüksek performans sağlamak için önemlidir.

ATV motor fiyatları ve teknik özellikleri incelendiğinde alternatiflerin yüksek performansa sahip olduğu görülür. Arazilerde ve eğimli yollarda pratik sürüşe imkan tanıyan modeller, römork kullanımına uygun tasarımlarla da bulunabilir. ATV motor römorklu ürünler, çiftlik evlerinde veya arazilerde yer alan işletmelerde eşya taşıma problemine çözüm sağlar. ATV motor kasalı bölme içinde; saman balyası, çeşitli bitkiler, ev eşyaları veya çeşitli mahsuller kolayca taşınabilir. Bunun yanı sıra 3 tekerlekli ATV motor alternatifleri de farklı arazi koşullarında kullanıma uygun özelliktedir. 3 tekerlekli ATV motor çeşitleri, sportif görünümleriyle de kullanıcıların ilgisini çeker. Siz de 3 tekerlekli ATV motor ile birlikte eşyalarınızı da taşıyabilmeniz için motosiklet çantası fiyatlarını Akakçe ile inceleyebilir, aradığınız ürün hakkında kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz.

ATV Motor Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

ATV motor çeşitleri arasında elektrikli modeller de bulunur. Elektrikli ATV motor alternatifleri düşük tüketim değerleri, çevre dostu olmaları ve avantajlı kullanım özellikleriyle öne çıkar. Elektrikli ATV motor fiyatları, benzinli modellere göre farklı aralıklarda bulunabilir. Modern görünümü ve estetik tasarımı ile dikkat çeken ATV motor, yüksek yol performansı sağlar. Sürücü veya yolcu güvenliği ATV motor çeşitlerinde ön plandadır. ATV motor çeşitlerinin diğer özellikleri ise şu şekildedir:

ATV Motor Fiyatları

ATV motor fiyatları, ürünlerin yakıt tüketim hacimlerine veya çekiş güçlerine göre değişir. 250 lik, 150 lik ATV motor fiyatları birbirinden farklıdır. Bunun sebebi modellerin tork üretim güç değerlerinin ve gövde tasarımlarının değişiklik göstermesidir. Bazı dönemler ise ATV motor fiyat etiketlerinde indirim kampanyaları uygulanır. Kampanya döneminde ATV motor fiyatları ucuz seçeneklerle kullanıcı beğenisine sunulur. Modeller incelendiğinde ATV motor 4X4 çekiş gücüne sahip motorların çift zamanlı alternatiflerden farklı fiyat aralığında olduğu görülür. ATV motor çeşitleri, gösterge panel özellikleri ve şaft sistemi tasarımlarına göre de farklı fiyat aralığında yer alırlar.

ATV küçük motor, büyük hacimli motorlara göre yakıt tüketiminde daha avantajlı kullanım imkanı sağlar. Bunun sebebi küçük ATV motor alternatifinin düşük hacimli motor kapasitesine sahip olmasından dolayı daha az yakıt tüketmesidir. ATV motor kabinli alternatifler ise eşya veya ekipmanları güvenle taşımasının yanı sıra sürücü güvenliğini de maksimum düzeyde tutabilir. Kabin bölümünün tasarım detayları ve üretiminde kullanılan materyaller de fiyat etiketi üzerinde etkilidir. Ayrıca 3, 4 veya 6 tekerlekli ATV motor fiyatları da birbirinden farklı etiketlerle satışa sunulur. Motorların ehliyet gerektirmesi veya çeşitli sigortalardan muaf olması da fiyat etiketinde belirleyici özellik taşır. Siz de ATV motorlar arasından dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilir, kaliteli yolculuk deneyimini hemen yaşayabilirsiniz.