Benzinli Motosiklet

Benzinli Motosiklet Fiyatları

34 farklı Benzinli Motosiklet için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Yakıt TürüBenzinli
 • Motor Hacmi50 cc
 • Motor Hacmi125 cc
 • Motor Hacmi150 cc
 • Fiyatı0 - 50.000 TL
 • Fiyatı50.000 - 75.000 TL
 • Yakıt TürüElektrikli
 • TürüMobilet
 • TürüScooter
 • Özellikler3 Tekerli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Yakıt TürüBenzinli
Fiyatı 0 - 50.000 TL 50.000 - 75.000 TL 75.000 - 100.000 TL 100.000 - 150.000 TL 150.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerMotor HacmiTürüYakıt TürüÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (34)

BMW 1 Serisi İkinci El Otomobil Fiyatları 125 cc Motor 50 cc Motor Scooter Motor Elektrikli Scooter Motor Elektrikli Motor RKS Elektrikli Motor 3 Tekerli Motor Mobilet ATV Motor Beyaz Motor

En Çok Karşılaştırılan Motosikletler

Benzinli Motosiklet Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Benzinli Motosiklet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Benzinli Motosiklet:
 1. Kuba TK-03 50 cc Motosiklet
 2. Yuki CASPER-S 50 cc Motosiklet
 3. RKS Easy Pro 50 Motosiklet
 4. Arora Max T Motosiklet
 5. Arora Max T Beyaz Motosiklet

Benzinli Motosiklet

Benzinli motosiklet ulaşım aracı olarak kullanıcılara farklı bir alternatif sunar. Şehir içi ulaşımı hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmenize imkân verirken uzun yol yolculuklarında da kolaylık sağlar. Benzinli motosiklet ayrıca ekonomik bir ulaşım metodudur. Farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlandığı için herkese uygun benzinli motosikletler bulunabilir. Birçok açıdan avantaj sunan benzinli motosikletler ekonomik olmanın yanı sıra keyifli bir ulaşım türüdür. Güvenli olması için tüm gerekli önlemlerin alınması gereklidir. Benzinli olması sayesinde yol üstündeki bütün akaryakıt istasyonlarında doldurulabilir olmasıyla yakıt bulma kolaylığına sahiptir. Motosiklet benzinli versiyonlarıyla kendi içinde farklılaşır. Amatör ve profesyonel sürücülere yönelik farklı motor gücüne sahip modeller üretilir. Aracı seçerken deneyiminizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu durumda kendi kullanım şeklinize uygun bir motor seçmeniz yararınıza olacaktır. En ucuz benzinli motosiklet çeşitleri ve motor yağı fiyatları Akakçe üzerinden karşılaştırarak rahatça bulunabilir.

Benzinli Motosiklet Modelleri

Benzinli motosikletler çok sayıda özellikle donatılır. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan benzinli motosiklet seçeneğine sahip olabilirler. Benzinli motosiklet çeşitleri taşıtlar arasında oldukça rağbet gören araçlar arasında yer alır. Farklı donanımlara sahip benzinli motosiklet tasarımları kullanılacakları yerin fiziki özellikleri, motor hacmi, fren sistemi gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Benzinli motosikletler scooter şeklinde de karşınıza çıkabilir. Denge sağlama açısından avantaj sağlayan scooter model benzinli motosikletler yaygın olarak kullanılır. Motorların ortak özellikleri teker sayıları olsa da kullanım amaçlarına göre farklı gövdelere ve aksanlara sahiptirler. Bundan dolayı işlevsel yönü yüksek, yük taşıma motorlarından hız ve yarış motorlarına kadar pek çok modelle karşılaşmanız olağandır. Model çeşitliliği her yaşam tarzına uygun bir alternatif sunduğu için kendinize en uygun olanı kolayca seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Düşük yakıt tüketimine sahip benzinli motosiklet modelleri beğeni toplar. Ekonomik ve hızlı bir çözüm arayanlar için idealdir. Benzinli motosiklet tek kişilik ya da iki kişilik olacak şekilde tasarlanır. Kalabalık trafik akışında kompakt yapısı sayesinde hızlıca yol kat etmenize yardımcı olur. Benzinli motosiklet aktif yaşam stiline sahip olanların tercihi olabilir. Görünüm tarzı özelleştirilebilir. Bunun için pek çok aksesuar seçeneği bulunur. Dayanıklı malzemelerden yapılması ve sağlam gövdesi benzinli motosiklet modellerinin güvenli hale gelmesini sağlar. İlk günkü kullanım performansını uzun yıllar boyunca sürdürmek için benzinli motosiklet bakımları düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Böylece güvenli sürüş deneyimi ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam edebilirsiniz.

Benzinli Motosiklet Özellikleri ve Kullanımı

Benzinli motosiklet modelleri pedal yardımıyla çalıştırılır ve yeterli bir motor gücüne sahiptir. Ayrıca şehir içi ve şehirlerarası kullanım için uygundur. Modeller arasındaki en belirleyici özellik aracın motor hacmidir. Motor hacmi büyük olan motosiklet grupları daha güçlüdür ve üstün performans sergileyebilirler. Benzinli motosiklet için sürücü belgesi, ruhsat ve plakanın olması şarttır. Güvenli bir kullanım için kask, dizlik, eldiven, motosiklet montu gibi ekipmanlar mutlaka kullanılmalıdır. Servis elemanları için ise pusetli mini benzinli motosiklet modelleri bulunur. Arka kısmında sepet ve kask kutusu konumlandırılır. Market siparişi gibi orta ağırlıktaki yükleri taşımak için benzinli küçük motosiklet ideal bir araçtır. Küçük ve büyük benzinli motosiklet seçenekleri kullanıcılara ihtiyaç duydukları ya da istedikleri motoru alma şansı verir. Benzinli motosiklet seçerken yaşadığınız yerin coğrafi koşullarını göz önünde bulundurarak seçim yapmanız aracınızdan maksimum verim almanızı sağlar. Engebeli arazilerde geniş tekerli motorlar, düz zeminde ise ince tekerli olanlar tercih edilebilir. Uzun yolculuklar için benzinli motosiklet seçmek daha avantajlıdır. Motosiklet seçerken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Yedek parça temininin kolay olduğu bir modelde karar kılmak size avantaj sağlar.

Benzinli Motosiklet Kullanmanın Avantajları

Benzinli motosiklet çeşitleri tasarım, donanım, kullanım açısından farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler pratik bir ulaşım aracı olan benzinli motosikletlerin avantajlı olmasını sağlar. Benzinli motosiklet kullanıcılara; akülü ve şarjlı motosikletlerden ayrı bir seçenek sunar. Benzinli motosiklet kullanımı akülü olanlara göre teferruatlı olsa da kullanım menzili bakımından daha avantajlıdır. Her iki grubun kendi özelinde hitap ettiği kitleye göre avantajları bulunur. İhtiyacınız doğrultusunda bir model seçerek ulaşımınızı sağlayabilir, konforlu şekilde seyahat edebilirsiniz. Benzinli motosiklet avantajları şu şekilde sıralanabilir:

En İyi Benzinli Motosikletler

En iyi benzinli motosiklet modelleri kişiden kişiye değişse de öne çıkan özellikleriyle fark yaratan motorlar bulunur. Arka kısmında kasa bulunan benzinli motosikletler yük taşımak için tercih edilir. Özellikle kırsal kesimde kullanılan bu model en iyiler arasında yer alır. Tek kişilik üstü kapalı motor ise sürücü üzerinde tente ya da kabin gibi bir yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde yağmurlu ve rüzgârlı havalarda dahi motorunuzu güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca güneşli günlerde gölge içinde seyahat ederek güneş ışınlarından korunmanız mümkün olur. Benzinli motosiklet modelleri içinde hız, yarış ve trike motoru da revaçta olan modeller arasında yer alır. Benzinli motosiklet hız motoru rahat oturma pozisyonu, şık gövdesi ve yüksek performansı ile özgür hissettirir. Estetik tasarıma sahip spor dizaynı benzinli motosikletin genç kitleler arasında popüler olmasını sağlar. Bunun yanında güç ve ağırlık oranı dengeli olan modeller yarışlar için uygundur. Benzinli motosiklet trike model olarak da karşınıza çıkar. Kolay kullanımı ve çok yönlülüğü sayesinde dünyanın dört bir yanında tercih edilir.

Benzinli Motosiklet Fiyatları

Benzinli motosiklet fiyatları markaların sunduğu modellere göre değişiklik gösterir. Elektrikli seçeneklere alternatif olan benzinli motosikletler farklı alanlarda kullanılır. Benzinli motosiklet yakıta endeksli olarak çalışsa da elektrikli modellerin aküye ihtiyacı olduğundan bazı durumlarda avantajlıdır. Biten akünün yerine bir başkası takılacağı için motor satın alacakları akü fiyatları da ilgilendirir. Ayrıca motosiklet eldiveni fiyatları da incelenerek güvenli bir sürüş için eksik olan ekipmanlar tamamlanır. Küçük benzinli motosiklet fiyatları belirlenirken aksesuarlar hariç tutulur. Bunun için alıcılar; kolluk, dizlik ya da motosiklet kaskı fiyatları gibi unsurları da araştırır. Donanım ve özelliklere göre değişen fiyatlar geniş bir aralığa sahiptir ve her bütçeye uygun seçenekler mevcuttur. Benzinli mini motosiklet fiyatları da büyük boylara göre farklı seviyelerdedir. Benzinli motosiklet fiyatlarını Akakçe ürün karşılaştırma sistemiyle arayarak kendiniz için en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.