Elektrikli Motor

Elektrikli Motor Fiyatları

17 farklı Elektrikli Motor için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 50.000 TL üstü50 cc125 ccATVMobiletScooterElektrikli3 TekerliSatıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Yakıt Türü: Elektrikli Kaydet

Fiyatı
- 0 - 20.000 TL20.000 - 30.000 TL30.000 - 40.000 TL40.000 - 50.000 TL50.000 TL üstü
Markası Özellikler Türü Yakıt Türü Elektrikli SatıcıToplam 6 satıcı. Renk

125 cc Motor Benzinli Motosiklet 50 cc Motor Elektrikli Scooter Motor Scooter Motor 3 Tekerli Motor Mobilet ATV Motor Mavi Motosiklet Gri Motosiklet Kırmızı Motosiklet Turuncu Motosiklet

En Çok Karşılaştırılan Motosikletler

Elektrikli Motor Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Elektrikli Motor hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Elektrikli Motor:
  1. Volta Vsx Elektrikli Motosiklet
  2. Rks Ree1500 Elektrikli Scooter
  3. E-Mon Buddy Elektrikli Motosiklet
  4. E-Mon Capri 1300 W 3 Tekerli Elektrikli Motosiklet
  5. Falcon GYPSY-249 Elektrikli Motosiklet

Elektrikli Motor

Günlük hayatı kolaylaştıran, trafik sorununa karşı yeni bir çözüm sunan elektrikli motor binek ulaşım aracı olarak kullanılır. Çevre kirliliğine neden olmayan küçük, büyük elektrikli motor kullanımı oldukça kolaydır. Farklı özelliklere sahip 2, 3, 4 kişilik elektrikli motor çeşitleri teknolojinin ilerlemesi ile her geçen gün gelişir ve daha donanımlı hal alır. Farklı markaların ürettiği en hızlı elektrikli motor türleri pratik bir ulaşım fırsatı sunar. Üstü açık veya kapalı olan elektrikli motorlar sizi trafik derdinden kurtarır ve hızlı ulaşım olanağı tanır. İster yakın mesafeli menzillerin aşılmasında ister de uzun yollarda elektrikli motorlar sizi yarı yolda bırakmaz. Uzun süreli kullanım imkanı sunan ve sizi istediğiniz yere ulaştıran elektrikli motosiklet modelleri diğer motor türlerine göre farklı özellikler taşır. İhtiyacınıza uygun her tür 250, 2000, 3000, 5000 watt elektrikli motor çeşitlerini inceleyerek hayalinizdeki ürüne kavuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, güvenlik önlemlerinin alınması adına motor dizliği, motosiklet kask modellerine de göz atmanız önerilir.

En İyi Elektrikli Motor Özellikleri

Birbirinden farklı ulaşım araçları içerisinde gerek pratik ulaşım sağlaması, gerek çevre dostu oluşu ile dikkat çeken elektrikli motor modelleri ön plana çıkar. Birbirinden farklı fonksiyonlar içeren elektrikli motorlar geniş kullanım alanına sahiptir. Hızı saatte en fazla 25 km olan vasıtalar ile kısa mesafeler yapabilirken, en uzun menzilli elektrikli motosiklet modelleri ile uzun yollar kat edebilirsiniz. Elektrikli motor markaları zengin çeşit yelpazesine sahiptir. Piyasaya sürülen yüzlerce elektrikli motor çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınızı karşılayan elektrikli motoru kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, en ucuz elektrikli motor çeşitleri, kaliteli binek araçları da alternatifler arasındadır. Dayanıklı gövdesi ve uzun süreli kullanıma uygun bataryası ile kullanıcıları memnun eden tek kişilik veya iki kişilik elektrikli motor çeşitleri son günlerin vazgeçilmez teknolojisidir. İster özel ihtiyaçlarınızda ister de iş için elektrikli motosikletler ideal araçlardır. Motor elektrikli olduğunda çevre kirliliğine yol açmaz ve havaya zararlı gazların karışmasına neden olmaz. Uzun saatler boyunca dayanan bataryası sayesinde gününüz kolaylaşır ve ulaşım sorununa çözüm sağlanır. Hızlı şarj olan bataryalar geceden şarj edildiğinde motorunuz gün içinde kullanıma hazır olur.

Elektrikli Motor Modelleri

Günlük ulaşım aracı olarak tercih edilen elektrikli motor modelleri farklı maksatlarla da kullanılır. İnternet alışverişinin revaçta olduğu son dönemlerde teslimat aracı olarak 4, 6 akülü elektrikli motor çeşitlerine yer verilir. Kuryelerin tercih ettiği en hızlı, güçlü elektrikli motor sayesinde siparişleriniz aksamadan elinize ulaşır. Kullanım şartlarına göre elektrikli kasalı, kabinli, sepetli, modifiyeli, vitesli motor çeşitlerinin önemi değişkenlik gösterebilir. Kasalı, kabinli motorlar sayesinde taşıdığınız nesneler korunaklı şekilde yerleştirilir. Vitesli motorlar kullanım kolaylığı sağlar ve sürüş alanına göre aracı idare etmede yardımcı olur. Piyasaya sunulan elektrikli motorlar teknik özelliklerine uygun olarak belli bir yol kat edebilir. Kısa mesafeler için kullanılan 25, 30 km menzilli araçlar kadar 100, 120 km menzilli elektrikli motosiklet modelleri de sıkça tercih edilir. Motorun aldığı yol batarya gücü ile doğru orantılıdır. 249, 250, 2000, 3000, 5000 watt elektrikli motor çeşitleri sahip olduğu enerjiye uygun olarak yol kat eder. Ayrıca, deniz kenarına, ormana ve pikniğe giderken sepetli elektrik motorları işinize yarar. Eşyalarınızı ve piknik sepetinizi motora yerleştirerek hem ulaşım sıkıntısından kurtulur, hem de keyifli zaman geçirirsiniz. Sürüş esnasında güvenlik amaçlı motosiklet kıyafeti giymeniz de önemlidir. İstenilen tür motosiklet kaskı, kıyafeti ve en ucuz elektrikli motor fiyatları Akakçe’de karşılaştırarak bütçenize uygun modelleri satın alabilirsiniz.

Ehliyetsiz Kullanılan Elektrikli Motor Çeşitleri

Trafik derdini ortadan kaldıran ve ehliyet talep etmeyen bazı elektrikli motorlar çok tercih edilir. Yakın mesafelerin en iyi ulaşım aracı sayılan ürünler geniş bir yaş aralığına hitap eder. Yasal kurallar gereği 16 yaş üstü bireylerin kullanabildiği araçların bazı modelleri ehliyet gerektirebilir. Ancak, azami gücü en fazla 0,25 kw olan, yani hızı saatte en fazla 25 kilometreye ulaşan elektrikli motor ehliyetsiz olarak kullanılır. Böylece, lise öğrencilerinden başlayarak her kullanıcı yaş limitine takılmadan en iyi yokuş çıkan elektrikli motor modellerini kullanabilir. Elektrikli kapalı motor çeşitleri sayesinde istenilen hava şartlarında aracınızı kullanabilirsiniz. Üstü kapalı elektrikli motor modelleri yağmurlu havalarda sizi nemden korur ve güvenli sürüş deneyimi vadeder. Özellikle teslimat işi ile uğraşanların üstü kapalı ürünleri tercih etmesi gereklidir. Her hava koşulunda kullanımı kolaylaştıran ürünün iki, üç ve dört tekerlekli modelleri piyasada boy gösterir. Özellikle, 4 tekerlekli elektrikli motor kullanıcıları aracın üstü örtülü olmasına özen gösterir. En iyi elektrikli motosiklet kullanıcıları çoğu zaman iki tekerlekli ürünlere üstünlük verir. Siz de en iyi elektrikli motor markaları ve fiyatlarını Akakçe’de karşılaştırabilirsiniz.

Elektrikli Motor Fiyatları

Elektrikli motor alırken dikkatli olmak gerekir. Hayatınızı kolaylaştıran elektrikli motorların temel vazifesi sizi ulaşmak istediğiniz yere götürmektir. Ancak, farklı özellikleri ile birbirinden ayrılan ve detaylarına dikkat edilmesi gereken pek çok elektrikli motor çeşidi ile karşılaşabilirsiniz. Elektrikli motor tavsiye edenlerin dikkat ettiği konular aşağıda sıralanmıştır:

Oldukça az bir enerji harcayan elektrikli racing motosiklet uzun mesafede sizi yarı yolda bırakmaz. Gençlerin gözdesi olan elektrikli motor sport ürünlerin kullanımı ise oldukça basittir. Genellikle tek kişilik olarak tasarlanan elektrikli motosiklet fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve tasarımına göre farklılık gösterir. Bir çoğunun arkada bir kişilik daha oturma yeri olsa da, kabinli motorlarda bu yeri kabin kaplar ve tek kişinin kullanımına uygun olur. Üç ve dört tekerlekli üstü kapalı elektrikli motorlarda ise şoför koltuğunun yanında veya arkasında oturma yerleri olur. 2, 3, 4 kişilik elektrikli motor çeşitleri çekirdek aileler için ideal üründür. Zevkinize ve bütçenize uygun elektrikli motorlar ile işe, okula, alışverişe, spora gidebilir; oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.