Kuba

Kuba TK-03 50 cc Motosiklet

En Popüler 9. Motosiklet
Kuba TK-03 50 cc Motosiklet
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmi
Renk seçenekleri:

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

57.563,48 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 21 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 3 adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/gezginlerhome

Ürün Özellikleri: 50 cc, Benzinli


Kontrolü Kaybetme!Bu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
57.563,48 TL

En Ucuz Kuba TK-03 50 cc Motosiklet Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Kuba Motosikletler
Benzer Ürünler

Kuba TK03

Sürüş verimliliği sağlayan motosikletler arasındaki Kuba TK03, asfalt ve beton zeminlerde keyifli şekilde yol almanıza yardımcı olur. Şehir içinde olduğu gibi aynı zamanda şehirler arası yolculuklarda ve toprak zeminlerde de kullanabileceğiniz Kuba TK03 motosikletler, seyahat etmeyi daha konforlu hale getirir. Sele bölümü hem geniş hem yumuşak olan Kuba TK03, yolculuk boyunca konfor elde etmeniz için tasarlanmıştır. Öte yandan sele kısmı iki kişinin yolculuk etmesine imkân tanıyacak şekilde dizayn edildiği için sevdiğiniz biriyle birlikte seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açık hava koşullarına, yağışlara karşı dayanıklı olan Kuba TK03 motosikletler, yağmurlu veya güneşli havalarda kullanım için elverişlidir. Kuba TK03 motosikletin dış yüzeyi oldukça şık, parlak aynı zamanda dayanıklıdır. Boyası solmaya karşı dayanıklı olan Kuba TK03, zarif görünümü sayesinde iki teker tutkunlarından tam not alır. Kuba TK03 motosikletler aynı zamanda düşük ağırlık seviyesine sahip olmalarıyla da dikkat çeker. Böylece Kuba TK03 ile yolculuk ederken ya da taşıtı park ederken işlerinizi kolaylaştırır.

Kuba TK03

Kuba TK03 Motosiklet Özellikleri

Güçlü motoruyla güven veren Kuba TK03 modeli, kolay hızlanabilen iki tekerlekli taşıtlar arasında yer alır. Öte yandan motor gürültüsünü minimize eden özellikleri de Kuba TK03 motosikletlerle yolculuk yapmayı daha keyifli hale getirir. Manevra kabiliyeti yüksek olduğu için sürücülerin beğenisini kazanan Kuba TK03, farklı yol şartlarına adapte olmak isteyen kişilerin tercihidir.

Gidon kısmıyla da motosiklet sürücülerinden tam not elde eden Kuba TK03, ergonomik yapısıyla öne çıkar. Kavrama kolaylığı sağlayan gidon bölümü, sürüş esnasında kontrolü elde tutmanızı daha kolay hale getirir. Kuba TK03 motosikletler güçlü far yapılarıyla da sürücülerin net görüş kazanmalarına destek olur. Bu sayede akşam veya gece saatlerinde yolculuk ederken yolunuzu geniş açılı ve uzun mesafeli şekilde aydınlatmanız kolaylaşır.

Kuba TK03 hakkında kullanıcıların olumlu geri bildirimlerinin ön planda olması, pek çok işlevsel özelliğe erişmek isteyen sürücülerin ilgisini çeker. Kuba TK03 yorum yazılarında pozitif dönüşler alan hızlı vites değişimi detayı, değişen şartlara uyum göstermenizi kolaylaştırır. Vites kontrolünü kolayca gerçekleştirerek Kuba TK03 ile sürüş rahatlığı elde edebilirsiniz.

Kuba TK03 Turuncu

50 cc Kuba TK03 Motosiklet Yakıt Tüketimi

Motor silindir hacmi ile dikkat çeken Kuba TK03 50cc yüksek performans göstererek sürücülerine keyifli sürüş deneyimi sağlar. Kuba TK03 alınır mı diye merak eden iki teker tutkunları, bu ürünün yüksek motor silindir hacmini ön plana alarak tercihlerine son şeklini verebilir. Düşük yakıt tüketimi yapmasıyla da kullanıcılarını memnun eden Kuba TK03, sıklıkla yakıt almak amacıyla duraklayarak zaman kaybetmenizi engeller.

Minimum oranda olan Kuba TK03 yakıt tüketimi, enerjiyi tasarruflu kullanarak ayrıca doğaya katkıda bulunmak isteyen sürücülerin beğenisini kazanır. Kuba TK03 modeli aynı zamanda yokuş yukarı-yokuş aşağı sürüşlerde de verimlilik sağlar. Bu sayede değişen eğimlere Kuba motor TK03 ile uyum göstererek keyifli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Sürücülerin işlerini kolaylaştıran özellikleri arasında kullanıcı dostu ayna detayı da yer aldığı için Kuba TK03 ile emin ellerde olursunuz. Geniş açılı şekilde arkanızdaki alanı anbean takip edilmeniz için Kuba TK03 özellikleri size yardımcı olur. Motosikletin diğer özellikleriyle ilgili ayrıntılara aşağıdaki maddeler yardımıyla göz atabilirsiniz:

  • Süspansiyon sistemi sayesinde bozuk yollarda ve engebeli arazilerde yol almayı kolaylaştıran TK03 Kuba, güvenli, konforlu seyahatler için geliştirilmiştir.
  • Korunaklı egzoz bölümüne sahip Kuba TK03, dış etkilere karşı önlem oluşturarak sorunsuz yolculuklar için gerekli desteği sağlar.
  • Kuba TK03 inceleme yazılarında öne çıkarılan frenleme teknolojisi, motosikletinizi oldukça pratik ve güvenli biçimde yavaşlatıp durdurmanıza yardımcı olur.
  • Islak zeminlerde çamurların üzerinize sıçramasını önlemeye destek olacak şekilde üretilen tekerlek bölümü, Kuba TK03 kullanmayı daha konforlu hale getirir.
  • Lastikleri zemini geniş açılı şekilde kaplayan Kuba TK03 ile birlikte yolculuklarınızı daha güvenli gerçekleştirebilirsiniz.
Kuba TK03 Yeşil

Kuba TK03 Motosikletin Muadillerinden Ayrılan Farklı Yanları

Farklı yanlarıyla Kuba TK03 kullanıcı yorumları arasında öne çıkan bu motosiklet, sürücüleri için pek çok avantaj oluşturur. 50 cc silindir hacmiyle yüksek motor gücü kazanmayı sağlayan Kuba TK03, 5 vitesli şanzımanı ile performansı yönetmeyi kolaylaştırır. Kuba TK03 kaç cc diye merak ediyorsanız 50 cc’lik destek sağlayan bu motosiklete göz atabilirsiniz. Benzin kullanarak çalıştırabileceğiniz Kuba TK03, kontrollü bir sürüş için idealdir. Böylece benzin tüketimini dengeli şekilde gerçekleştirerek uzun mesafeli yolculukları daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Kuba TK03 teknik özellikleri arasındaki 4800 rpm maksimum tork özelliği de fark yaratan detaylar arasındadır. Hızlanma ve çekiş gücü performansından verim alma konusunda Kuba TK03 modelinin tork gücünden yararlanabilirsiniz. Fren özellikleri açısından da göz atabileceğiniz Kuba TK03, disk ve kampana teknolojilerini bir arada barındırır. Ön tekerleğinde disk fren teknolojisinden, arka tekerleğinde ise kampana özelliğinden yararlanılan Kuba TK03, emniyeti ön plana almanızı sağlar. Boş ağırlık düzeyi 110 kilogram olan Kuba TK03, maksimum 260 kg ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.

Kuba TK03 Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Kuba TK03 renkleri açısından alternatifleri inceleyerek estetik beklentilerinize uygun motosikleti seçebilirsiniz. Kuba TK03 gri, yeşil gibi seçenekler, zevklerinize uygun taşıtlara ulaşmanızı kolaylaştırır. Motosiklet seçimini yaptıktan sonra yakıt göstergesi üzerinden taşıtınızın ne kadar yakıtının bulunduğunu kontrol etmeniz gerekir. Uygun yakıt seviyesine sahip taşıtınızla beraber güvenli, uzun süreli yolculuklar yapabilirsiniz. Bu seyahatler sırasında güvenliğinizi korumak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur.

Taşıtın hız göstergesi üzerinden suratinizi takip etmeniz önemlidir. Bu sayede hız sınırlarına ve yol şartlarına uyum göstermeniz kolaylaşır. 4 zamanlı ve tek silindirli motosikletler arasında yer alan Kuba marka TK03, oldukça yüksek performans sağlayarak sürücülerin beklentilerini karşılar. Motoru yakıt deposunun 16 litrelik geniş kapasiteye sahip olması sayesinde de verimli bir biçimde kullanabilirsiniz. Yüksek kapasiteli yakıt deposu, yolculuk boyunca benzininizi randımanlı şekilde kullanmanız için gerekli emniyeti oluşturur. Karbüratör yakıt sistemi ile kullanılabilen ürün, standart performansın sorunsuz şekilde devam etmesini sağlar.

Kuba TK03 Fiyatları

Bütçesini doğru kullanmak isteyen motosiklet tutkunları Kuba TK03 fiyat seviyesinin ekonomik olmasından yararlanabilirsiniz. Kuba TK03 fiyat listesi sayesinde bütçeniz için en uygun taşıtlara kısa bir sürede ulaşmanız mümkündür. Motor alırken en ucuz seçimleri yapmak adına bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan biri alacağınız ürünle ilgili detaylı fiyat karşılaştırmasıdır.

Farklı marka ve model seçeneklerini fiyatları bakımından gözden geçirerek uygun fiyat düzeyine sahip alternatiflere kolayca erişebilirsiniz. Teknik özellikleri açısından fiyatları değişebilen pek çok alternatifin size sunulması, performans ve fiyat düzeyi gibi farklı parametreleri dikkate alarak seçimlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Gelişmiş teknik özellikleriyle fark yaratan Kuba TK03, birçok önemli ayrıntıyı içerir.

Bu ayrıntılar arasındaki hava soğutmalı motor detayı, farklı sıcaklık şartlarına uyum gösterebilen bir taşıta sahip olmanızı sağlar. Böylece sıcak yaz aylarındaki uzun yolculuklarınızı motorunuzun performansında sorun yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan dış gövdesi paslanma ve solma gibi problemlere karşı dayanıklı olan TK03, uzun ömürlü kullanımları destekler. Farklı avantajları bir arada içeren Kuba TK03, iki tekerlek tutkunlarının beklentilerini karşılamayı başarır.

Kuba TK-03 50 cc Motosiklet Fiyat Analizi

Kuba TK-03 50 cc Motosiklet son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Kuba TK-03 50 cc Motosiklet Özellikleri

Motor Hacmi:   50 cc
Yakıt Türü:   Benzinli
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Fiat Egea 50 cc Motor Benzinli Motosiklet

Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Kuba TK-03 50 cc Motosiklet Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Kuba TK-03 50 cc Motosiklet İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Kuba TK-03 50 cc MotosikletKuba X-Boss 50 cc MotosikletKuba TK-03 50 cc Yeşil MotosikletKuba TK-03 50 cc Gri Motosiklet
 Kuba TK-03 50 cc MotosikletKuba X-Boss 50 cc MotosikletKuba TK-03 50 cc Yeşil MotosikletKuba TK-03 50 cc Gri Motosiklet
Fiyat 57.563,48 TL
2 satıcı
Fiyat Yok 57.563,48 TL
2 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik9. Popüler Motosiklet-3. Popüler Kuba Motosiklet-
Ortalama Puan--
Motor Hacmi50 cc50 cc50 cc50 cc
Yakıt TürüBenzinliBenzinli--
Renk--YeşilGri