Mouse

Mouse Fiyatları

10.751 farklı Mouse için fiyatlar listeleniyor.

SteelSeries Mouse Asus Mouse Razer Mouse Logitech Mouse A4 Tech Mouse Corsair Mouse

Aktüel Broşürlerden Mouse'lar

  • Asus Rog Strix Impact II Çift El 6200 Oyuncu MouseŞok 499,00 TL
  • Getorix X8 E-Spor Oyuncu MouseMigros 79,90 TL
  • Polosmart PSWM03 Kablosuz Mouse 2.4 G  Özdilek 119,00 TL
  • GoSmart Kablosuz MouseA101 49,95 TL
  • Everest SM-09 Optik Led Mouse Özdilek 69,00 TL

Fiyatı Düşen Mouse'lar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

KabloluKablosuz50 - 100 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüBluetoothWirelessOyuncuBeyazSiyahSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Bağlantı Tipi Türü Bağlantı SatıcıToplam 152 satıcı. Ürün Puanı Renk

Oyuncu LaptopB450 Gaming Plus MaxKulaklıkKlavyeKlavye Mouse SetiMouse PadHoparlörWebcamGrafik TabletSteelSeries MouseAsus MouseRazer Mouse

En Çok Karşılaştırılan Mouse'lar

Mouse Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Mouse Sıkça Sorulan Sorular

Mouse

Mouse çeşitleri, farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayacak alternatifler içerir. En iyi mouse, kullanım amacınıza göre değişkenlik gösterse de seçenekler arasında aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Bağlantı tipi, özellik ya da tasarım bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan fare çeşitleri herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Seçenekler arasında kablosuz laptop fare çeşitleri olduğu gibi kablolu tasarımlar da olduğu görülebilir. Oyun ya da ofis mouse seçenekleri, herkesin dilediği işlemi kolaylıkla gerçekleştirmesine yardımcı olacak biçimde tasarlanır. Bazı ürünlerde klasik üç düğme bulunurken bazılarında ek işlevler için yapılandırılan tuşlar yer alır. Nasıl bir parça istediğinizi belirledikten sonra Akakçe mouse çeşitlerini inceleyerek aradığınızı kısa süre içinde bulabilir, uygun mouse fiyatları ile günlük hayatınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz.

Mouselar genel olarak oyun ya da günlük kullanım olmak üzere iki farklı tipte üretilir. Oyun için üretilen mouselar yüksek DPI değerleriyle kullanıcılarına daha atik oyun deneyimi sunmayı amaçlar. Bazı ofisler için tasarlanan mouse PC çeşitleri ise kopyalama benzeri işlemler için özel olarak tasarlanan tuşlar içerir. Farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayacak biçimde çeşitlendirilen ürünler, herkesin aradığını kısa süre içinde bulmasını mümkün hale getirir. Özelliklerinin yanı sıra renk bakımından da kendi içinde ayrılan mouse, herkesin görsel olarak da istediği parçaya ulaşmasını mümkün kılar. Akakçe mouse çeşitlerini inceleyerek birbirinden farklı markanın kaliteli ürünlerine uygun fiyatlarla erişebilir, donanımınızı güçlendirerek istediğiniz işlemleri daha kolay şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Hızlarda Mouse Bağlantı Tipleri

Fare modelleri genel olarak kablolu ve kablosuz olacak şekilde iki gruba ayrılır. Kablolular kablo uzunluğu bakımından kendi içinde çeşitlendirilir. Kablosuzlar ise USB ya da Bluetooth üzerinden birbiriyle bağlantı kurar. Yüksek hızlara sahip olan ürünler, USB bağlantısı sayesinde bilgisayarlarla farelerin iyi şekilde senkronize olmasına yardımcı olur. USB üzerinden bağlantı kuran mouselar sunduğu fonksiyonellik sayesinde kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Aynı zamanda bazı kablosuz mouse çeşitleri bluetooth üzerinden de cihazlarla etkileşime girer. Çoğunlukla 10 ya da 15 metreye kadar bağlantı kuran bluetooth özelliğine sahip olanlar, uzak mesafelerden de cihazların kontrol edilebilmesini mümkün hale getirir. Gereksinimlerinize karar verdikten sonra kaliteli mouse seçenekleri içinde aradığınızı kolaylıkla bulabilir, cihazlarınızı daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Mouse Özellikleri

Mouselar sahip oldukları ek özelliklerle de kendi içinde ayrılır. Sessiz, macro ve oyuncular için özel olarak tasarlanan fare çeşitleri içinde kişisel gereksinimlerinize uygun olanı kısa sürede bulabilir, günlük yaşantınıza işlevsellik katabilirsiniz. En ucuz ve en pahalı mouse seçenekleri içinde herkes bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun olanı rahatlıkla bulabilir. Sessiz olarak nitelendirilen mouse modellerinin tuşları özel şekilde tasarlanır. Basıldığında klasik mouselar gibi ses çıkarmamasıyla kütüphane benzeri sessiz olunması gereken ortamlarda işlevsellik kazanır. Mouse markaları iş ortamında kullanılmak üzere de sessiz olarak nitelendirdiği ürünleri tasarlar. Ayrıca tuşlara basıldığında ses çıkarmaması, konsantrasyon problemleri yaşayan kişiler için de sessiz olanları iyi bir seçim haline getirir.

Macro mouse ise ek tuşlara sahip olan modellerden oluşur. Aynı zamanda ek tuşlar çeşitli işlemler için yapılandırılabilmesiyle kullanıcılarına kolaylık katar. Oyun oynarken bazı tuşlar istenilen özel bir işlem için ayarlanabilir. Ayrıca macro tuşlar kopyalama yapıştırma benzeri kısayollar için de kullanılabilir. Oyuncular için üretilenler ise DPI değerleriyle öne çıkar. “Oyuncu mouse DPI kaç olmalı?” diye merak ediyorsanız genellikle en az 1000 DPI olması önerilir. FPS oyunları oynamayı tercih edenler daha yüksek değerlere sahip olan seçeneklere de göz atabilir. Mouse karşılaştırma yaparken ihtiyaçlarınızı iyi şekilde belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, tam olarak aradığınız modeli bilgisayar mouse çeşitleri arasında kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Şık ve İşlevsel Mouse Tasarımları

Fareler renk ve şekil bakımından sunduğu çeşitlilikle kullanıcılarının istediğini kısa süre içinde bulmasını mümkün hale getirir. Geleneksel fare oval olacak biçimde tasarlanırken ergonomik olarak nitelendirilenler daha farklı dizaynlara sahiptir. Ergonomik fare çeşitleri, elinize daha doğal bir şekilde oturacak biçimde üretilir. Böylece parmaklar ve bilekteki baskıyı azaltarak uzun saatler boyunca rahat kullanımlar sunar. Ayrıca genellikle ergonomik olarak tasarlanan mouse seçenekleri ekstra düğmelere sahip olma eğilimindedir. Bazı kullanıcılar ergonomik mouse tasarımlarıyla rahat ederken bazıları daha düz dizaynlarla kendini rahat hissedebilir. En iyi mouse markaları ve tasarımlarını inceleyerek sizin için ideal olana kısa sürede erişebilir, farklı detaylar sayesinde aradığınız konfor elementlerini vakit kaybetmeden elde edebilirsiniz.

Fare çeşitleri renk seçenekleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Geleneksel olarak mouse denildiğinde akla siyah rengi gelse de modeller incelendiğinde pek çok farklı renk alternatifi olduğu görülebilir. Özel olarak aradığınız bir renk varsa alternatifler arasında bulabilir, donanım parçalarınıza dilediğiniz havayı katmaya başlayabilirsiniz. Mavi ya da beyaz benzeri canlı tonların da yer aldığı mouse renkleri, hoş tasarımlarıyla geniş bir kitleye seslenir. Bazı mouse modelleri RGB tipinde LED ışıklarla aydınlatılmasıyla görsel olarak kullanıcılarına ayrı bir deneyim sunar. Mouse satın alma seçenekleri, sunduğu çeşitlilik sayesinde herkese hitap eder. En ucuz mouse çeşitleri arasında donanım parçalarınızla uyum sağlayanı bütçenizi zorlamadan bulabilir, ulaşılabilir fare fiyatları sayesinde hem şık hem de uygun parçalara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Herkese Uygun Mouse Boyutları

Herkesin eli farklı ölçülerde olduğu için mouse modelleri de boyut bakımından kendi içinde farklılaşır. Küçük, büyük mouse çeşitleri, herkesin eline rahatlıkla sığacak biçimde üretilir. Eli ufak olanlar küçük olanları, biraz daha geniş olanlar büyükleri tercih ederek satın alacakları mouse çeşidinden daha iyi şekilde istifade edebilir. İnce mouse çeşitleri ise dış mekanlarda sıklıkla bilgisayar kullanması gereken kişilere hitap eder. Çoğunlukla hafif olmaları sayesinde ince olan mouse çeşitleri her yere kolaylıkla taşınabilir. Ayrıca çantaların içine de zorlanılmadan sığdırılabilir. Laptop kılıfı içinde donanım parçaları taşınıyorsa ince mouse iyi bir seçenek haline gelir. Uygun fiyatlı mouse alternatiflerini inceleyerek uygun etiketlerle istediğiniz ölçüye sahip ürünlere erişebilir, ihtiyaçlarınızı pratik şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz.

Mouse Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mouse, bilgisayarların en önemli donanım parçaları arasında yer alır. “Mouse nedir?” ya da “Nasıl seçilir?” diye merak ediyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyerek aklınızdaki soruların cevaplarına aşağıda ulaşabilir, günlük hayatınızı kolaylaştıracak parçalara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz:

Mouse önerisi ve alternatifleri arasında herkesi tam olarak aradığını bulabilir, cihazlarının işlevselliğini artırabilir. Lazer yazıcılar gibi mouse çeşitleri de bilgisayarların daha işlevsel kullanım kazanmasını sağlayan ürünler arasında yer alır. Fiyat performans mouse çeşitleri sayesinde bütçesini zorlamadan tam olarak aradığı parçaya sahip olabilir. Mouse fiyatları ile özelliklerini inceleyerek aklınızdaki donanıma kısa sürede ulaşabilir, fare ve uygun lazer yazıcı fiyatları ile sisteminizi tamamlayabilirsiniz.