Mouse

Mouse Fiyatları

5.328 farklı Mouse için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Razer Mouse SteelSeries Mouse Logitech Mouse MSI Mouse Corsair Mouse Asus Mouse

Aktüel Broşürlerden Mouse'lar

  • Rampage Oyuncu Mouse SMX-R47 X-JammerŞok
  • Everest Kablosuz Mouse SMW - 266Özdilek
  • Rampage Oyuncu Mause SMX-R17Özdilek
  • Dexim MW-036 Kablosuz Mouse-SiyahCarrefourSA
  • Bood Kablosuz Mouse OM-64Migros

Fiyatı Düşen Mouse'larTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

KabloluKablosuz0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL BluetoothWirelessGaming OyuncuLazerOptikSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Bağlantı Tipi Türü Bağlantı SatıcıToplam 121 satıcı. Ürün Puanı Renk

KulaklıkKlavyeKlavye Mouse SetiMouse PadGrafik TabletHoparlörWebcamKesintisiz Güç KaynağıHarddisk KutusuRazer MouseSteelSeries MouseLogitech Mouse

En Çok Karşılaştırılan Mouse'lar

En Çok İlgi Gören Mouse'lar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Mouse Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Mouse Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Mouse Fiyatları Akakçe'de!

Teknoloji gelişiyor ve kalite yükseliyor. Bizler ise her gün televizyonlarda haberlerde yeni çıkan teknolojik cihazların veya yeni çıkan telefon, bilgisayar modellerinin üstün ve yeni özelliklerini görüyor ve şaşırmadan edemiyoruz. Tablet, bilgisayar ve telefon gibi teknolojik cihazlar hayatımızı uçtan uca değiştirmekle kalmıyor, bir yandan da kolaylaştırıyor. Tabi tablet, bilgisayar ve telefon gibi ürünlerde teknolojik gelişimler sağlandığı gibi aksesuarlardaki değişim de asla gözümüzden kaçmıyor. Fare, klavye ve kulaklık gibi aksesuarlardaki gelişim ve değişim teknolojinin değişimindeki en büyük kanıt olabilir.
Bundan 10 yıl öncesinin kulaklıklarına bakarsanız ve şu anki ürünler ile karşılaştırırsanız aradan sanki on yıl değil yüz yıl geçmiş gibi hissedebilirsiniz. Tabi teknolojik aletlerdeki bu değişim fiyatlarda da ciddi artışlara sebebiyet veriyor.Tabii fiyat değişimleri konusunda hepimiz bir ürün alırken " Acaba aynı ürününün daha uygun fiyatta olanını bulabilir miyim?" diye düşünmüşüzdür. İşte tam bu noktada Akakçe devreye giriyor. Akakçe sizin için ürünlerin internet üzerindeki tüm fiyatlarını karşılaştırır. En uygun olanını bulur ve sizlere gösterir. Siz de aynı ürünü minimum bütçe ile satın almış olursunuz. Bu tür klavye, kulaklık, tablet ve mouse indirimleri en uygun fiyatlarda Akakçe'de.

Mouse İndirimleri

Mouse fiyatları sık sık indirime giriyor. Siz de akakce.com sayfalarını her gün takip ederek mouse indirimleri ve uygun fiyatlarından haberdar olabilir ve hatta normalde bütçenize uygun olmayan yüksek fiyattaki bir fareyi indirimde alabilir ve bunun konforunu yaşayabilirsiniz. Akkakçe, sizler için onlarca e-ticaret sayfalarındaki fiyatları otomatik olarak çeker ve sizlere en indirimli en uygun fiyatları verebilmek için hepsini karşılaştırıp en ucuzunu size gösterir. Size sadece en çok hoşunuza giden ürünü seçip satın almak ve gönül rahatlığı ile kargonuzun adresinize gelmesini beklemek kalır. Sonrasında normal fiyatının belki de yarı fiyatına yakın bir fiyatta aldığınız ürünü doya doya kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Mouse Modelleri

Mouse modelleri günden güne fiyat değişimine uğrayabilir. Mouse indirimleri piyasanın durumuna, mouse modelleri alım satım miktarına ve satış oranına göre yapılmaktadır. Piyasa rekabeti, markaların pazarda tanınması ve tanıtımlar da fiyatlardaki değişkenliğe sebep olabilir. Bu durumlarda bir satış stratejisi olan indirim devreye girebilir. Bu indirim ve kampanyalar kullanıcıların avantajlı fiyatlara ürün satın almasına katkı sağlar.Akakçe'de listelenen mouse modelleri LogiTech, SteelSeries, Gamepower, MSI ve Razer gibi bir çok kaliteli modelden oluşmaktadır. Her birini inceleyip cebinize en uygun olanı almak sizlere kalmış. Ayrıca kablolu ve kablosuz olmak üzere fareleri iki farklı kategoride inceleyebilirsiniz. Kablolu ve kablosuz mouse'un farkı ise pratikliktir. Kablo derdinden kurtulmanın bussiness ve game kategorisindeki bilgisayar kullanıcılarını son derece rahatlattığı herkes tarafından kabul edilen bir durumdur.
Bu, ne kadar büyük bir avantaj olsa da bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Kablosuz farenin, kabloludan 2 farklı dezavantajı bulunmaktadır. Birincisi, Receiver dediğimiz fareyi bilgisayara bağlayan küçük USB girişi. Bunu bilgisayarınıza taktığınız zaman sanki receiver ve fare arasında kablo varmışcasına rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bu Receiver'ı kaybetmeniz durumunda yeni bir receiver bulana dek fareniz kullanım dışı olarak receiver'ını bekliyor olur. Öte yandan hiç ummadığınız bir anda farenizin pili bitmesi gibi bir durumda sorun yaşayabilirsiniz. O an yanınızda pil taşımıyorsanız ve yakınınızda pil alabileceğiniz bir yer de yoksa maalesef fareniz, pil bulana dek yine kullanım dışı olacaktır. Bununla birlikte kullanmadığınız zamanlar farenizin pilini kapatırsanız enerjisi uzun zaman dayanır.

Mouse (Fare) Kampanyaları

Mouse fiyatları ve kampanyaları akakce.com sayfalarında cebinize uygun olanlar seçilerek listelenmiştir. Örneğin, X sitesine gidip Y ürününü 400 liraya gördünüz. Ancak fiyatı cebinize fazla geldi. Sonrasında eğer ki başka bir Z sitesi aynı mouse fiyatı 350 olarak satıyorsa Akakçe'de o farenin fiyatını 350 liraya görebilirsiniz. Mouse (Fare) kampanyaları belirli günlerde olmaktadır. Bazı günler kablolu fare fiyatları, bazı günler ise kablosuz fare fiyatları indirime girmektedir. Bu nedenle hayalinizdekikablolu veya kablosuz fareye sahip olmak için sitemizdeki indirim ve kampanyaları düzenli olarak takip etmelisiniz. Yukarıda kablolu ve kablosuz farelerin özelliklerini belirttik. Eğer receiver'ı kaybetmezseniz ve istediğiniz zaman pil bulabilirseniz gönül rahatlığı ile hiç düşünmeden kablosuz fare seçin. Ancak, "Benim hayatım yeterince yoğun, receiver veya pil ile uğraşmak istemiyorum" derseniz, kablolu fareler tam da size göre! Peki ya farenizi satın aldınız ancak kullanımda fare imleci çok hızlı veya çok yavaş hareket ediyorsa? O zaman farenizin dpi'ını değiştirmelisiniz. Peki mouse dpi nasıl ayarlanır?

Mouse Dpi Nasıl Ayarlanır?

Dpi yani açılımı "Dots Per Inch" olan ve fare imlecinizin hareket hızınızı belirleyen parametreye denir. Örneğin, 1000 DPI ile farenizi 2 cm sola çektiğiniz zaman ekranınızda 15 cm sola kayar, 300 DPI ile farenizi 2 cm sola çektiğinizde 6 cm gibi düşük bir rakamda kayma yapacaktır. Peki Mouse Dpi nasıl ayarlanır? Mouse DPI ayarlama konusunda 2 farklı yöntem izlenebilir. Birincisi kolay olan yöntemdir. Şu an için mouse fiyatı ortalama olan farelerden birini kullanıyorsanız bu farelerin özel DPI tuşları bulunur. O DPI tuşuna bastığınız zaman DPI döngü içerisinde örneğin 250, 500, 750, 1000 DPI olarak değişim gösterir. Eğer ki, DPI tuşunuz yok ise bilgisayarınızdan Microsoft Fare ve Klavye Merkezi'ne gidip kullandığınız fareyi seçip, "Temel Ayarlar" tuşuna tıklamanız gerekiyor. Sonrasında "Duyarlılık" seçeneğini bulup istediğiniz DPI ayarını kullanabilirsiniz.