Asus

Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse

En Popüler 10. Mouse
Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Model seçenekleri:

19 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

375,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 43 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 4 adet3 iş günüSatıcı: N11/besobil

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Gaming Oyuncu


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (16)

En Popüler Asus Mouse'lar
Benzer Ürünler

Asus Tuf M3

Asus Tuf M3 özellikleri ve işlevselliğiyle kullanıcılarının çoğu ihtiyacını karşılamayı başarır. Sağlam bir gövdeye sahip olan Asus Tuf M3, rahat kullanımı ve dayanıklı yapısıyla kullanan kişiler tarafından beğeniyle karşılanır.

Ayrıca hafif olmasıyla da mobilitesi oldukça yüksektir. Dış mekanlarda bilgisayarınızı yanınızda taşıyorsanız Asus Tuf M3 mouse bu konuda size yardımcı olabilir. Kompakt boyutları sayesinde çantalarınıza rahatlıkla sığdırabilir, dilediğiniz yerde laptoplarınızın işlevselliğini artırabilirsiniz.

İdeal tasarımı sayesinde evin dışında laptop kullanan kişiler için doğru bir seçim haline gelir. Yan taraflara doğru genişleyen tasarımıyla herkesin rahatlıkla kullanabileceği yapıya sahiptir. Sert kauçuktan üretilen bir kabloya sahip olan Asus Tuf M3, her türlü cihazla başarılı şekilde bağlantı kurabilir.

Kablolu olmasına rağmen hareket kabiliyetini kısıtlamaması da Asus Tuf M3 ürününün öne çıkan detayları arasında bulunur. Böylece aksiyonun yoğun olduğu oyunları rahat bir şekilde oynayabilir, dilediğinizi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlam ve dayanıklı yapısıyla beraber tıklandığı zaman çok fazla ses çıkarmayacak biçimde üretilen tuşları, sessiz ortamlarda da Asus Tuf M3 ürününü kullanılabilir hale getirir.

Farenin yüksek seviyelerde tıkırtı çıkarmasından hoşlanmıyorsanız Asus Tuf M3 mouse sizin için iyi bir seçim olabilir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Asus Tuf gaming M3 fiyat alternatiflerini inceleyebilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandıracak parçaya kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Asus Tuf M3 Üstten Görünüm

Asus Tuf M3 Ergonomik Tasarım Özellikleri

Asus Tuf gaming M3 kullanıcı odaklı tasarım anlayışının sonucunda üretilmesinden dolayı herkesin zorlanmadan kullanabileceği bir yapıdadır. Kavisli tasarımı Asus Tuf M3 ele rahat bir şekilde oturmasını sağlarken aynı zamanda hassas işlemleri de pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılar.

Her ne kadar oyun faresi olarak nitelendirilse de yüksek seviyede hassasiyete sahip olması sayesinde ince işlerin de kolaylıkla gerçekleştirilmesine imkan tanır. Küçük hareketleri bile büyük bir hassasiyetle imlece aktaran Asus Tuf M3, fotoğraf düzenliyorsanız detayları kolay şekilde yapılandırmanızı mümkün hale getirir.

Aynı zamanda hareket hassasiyetinin yüksek olması, sanat projeleriyle ilgilenen kişiler için de iyi bir özelliktir. Tıklamalar arasında gecikmelere sebebiyet vermemesiyle öne çıkan Asus Tuf M3, oyun oynayan kişilerden günlük kullanım için mouse arayan kullanıcılara kadar herkese hitap etmeyi başarır.

Ergonomik tasarımıyla beraber farenin alt tarafında bulunan Asus oyuncu serisinin logosu da ürüne hoş görünüm kazandırır. Asus Tuf M3 modelinin ana rengiyle kontrast oluşturan logo, farenin tasarımına da önem veren kişiler için iyi bir alternatiftir.

Üstelik logo, çeşitli ışık oyunlarını yapacak şekilde RGB özellikli olmasıyla da oyun oynarken daha eğlenceli bir deneyim elde edilmesine yardımcı olur. Asus Tuf gaming M3 aura sync rgb gaming mouse birkaç renk arasında geçiş yapan hareketli ışığıyla hareketli bir donanım arayan kişilere seslenir. Şık ve konforlu kullanıma sahip olan bir fare arıyorsanız Asus Tuf gaming M3 modelini incelemeye başlayabilirsiniz.

Asus Tuf M3 Önden Görünüm

Armoury II Yazılım Destekli Asus Tuf M3

Asus Tuf M3 mouse özellikleri ile kullanıcılarının çoğu beklentisine karşılık vermeyi başarır. 7000 DPI hassasiyete sahip olmasıyla hareketin yoğun olduğu oyunlarda iyi bir performans ortaya çıkarır.

Ufak bir hareketi anında imlece aktarabilmesiyle her türlü işleme hız ve akıcılık kazandırmayı başarır. Aynı zamanda manevraların aktarımını hızlı şekilde gerçekleştirmesi sayesinde oyunlardaki performansınızı bir üst seviyeye taşıyarak potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Hem sol hem de sağ el için uyumlu olacak şekilde tasarlandığından dolayı geniş bir kitleye hitap eder. Üstelik Armoury II yazılım desteğine sahip olduğundan dolayı bir fareden beklenen çoğu özelliği sunar.

Armoury II isimli programı bilgisayarınızı indirerek ürünün üzerinde bulunan tuşlara ekstra görevler atayabilirsiniz. Geleneksel sol ve sağ tıklamayla kaydırma tuşu içeren Asus Tuf M3, aynı zamanda ek olarak 4 tane de tuş alanı sunar.

Butonların ikisi sol ikisi kaydırma tuşunun üst tarafında bulunur. Bu alanlara oyun içinde nişan alma gibi işlevler atayabileceğiniz gibi aynı zamanda kopyalama gibi günlük yaşantıyı pratik hale getirecek farklı özellikler de atayabilirsiniz.

Özellikle ofis işlerinde kullanışlı hale gelen kopyalama ve yapıştırma gibi ek fonksiyonlar, yapılan işlere hız kazandırmasıyla öne çıkar. Fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Asus Tuf gaming M3 aura modeli, günlük hayata işlevsellik kazandırmasıyla pek çok kişi tarafından tercih edilir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra fareyi incelemeye başlayabilir, aradığınız çoğu özelliğe pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Asus Tuf M3 Çapraz Görünüm

Yüksek CPI Aralığıyla Asus Tuf M3

Asus Tuf gaming M3 RGB gaming mouse modeli hem tasarım hem de özellikler bakımından kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanır. Tuşlara yeni görevler atayarak sıklıkla yaptığınız işlemlere pratiklik kazandırabilir, fareyi tam anlamıyla deneyimleyebilirsiniz.

RGB aydınlatma sistemiyle dikkatleri üzerinde toplayan Asus Tuf M3, yüksek CPI aralığıyla da öne çıkar. Böylece daha hassas hareketleri bile iyi bir şekilde algılayarak bilgisayarlarınıza aktarmayı başarır.

Üstelik dahili hafızaya sahip olması sayesinde yapılan işlemleri kaydederek yeni baştan tanımlama derdini ortadan kaldırır. Aynı ürünü başka bir cihaza bağlamak istediğinizde tuşları ayarladığınız özellikler silinmez, böylece bilgisayar değişimi yapılması gerektiğinde de ek kuruluma ihtiyaç duymaz.

Plastikle metalin bir araya getirilmesinden meydana gelen Asus Tuf M3 modelinin gövdesi, uzun süreli kullanımlarda dayanıklılık sunmak için özel olarak tasarlanır. Laboratuvar ortamında yapılan testlere göre 20 milyonluk tıklama ömrüne sahip olan Asus Tuf M3, dikkatli kullanımda daha uzun süre de kullanılabilir.

Aynı zamanda avuca iyi bir şekilde oturmasıyla da uzun saatler boyunca oyun oynansa bile yaşanabilecek ağrıları minimuma indirmeyi başarır. Hem yazılım hem de tasarım bakımından kullanıcılarının çoğu beklentisini karşılayacak şekilde üretilen Asus Tuf M3, ofis kullanımından oyunlara kadar dilediğiniz amaç için tercih edebileceğiniz bir ürün haline gelir.

Asus Tuf gaming M3 aura sync modeliyle günlük hayatınızın her yerine işlevsellik katabilir, yapmak istediğiniz işlemleri hızlı ve akıcı bir şekilde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Asus Tuf M3 ile Asus Cerberus Farkları

Asus Tuf M3 de Asus Cerberus modeli de kablolu olarak üretilse de M3 bazı özellikleriyle selefini geride bırakmayı başarır. Cerberus’un DPI değeri 2400 iken Tuf M3’te 7000’dir. Böylece her türlü hareketi daha hızlı ve doğru bir şekilde imlece aktarmayı başarır.

Aynı zamanda Venatus’a göre ek 1 düğmeye sahip olmasıyla da kişisel gereksinimler doğrultusunda daha rahat bir şekilde ayarlanır. Ayrıca Cerberus sadece sağ elle uyumluyken Asus Tuf M3 iki elle kullanılabilir.

Asus Tuf M3 Arkadan Görünüm

Asus Tuf M3 Artı ve Eksi Yönleri

“Asus Tuf M3 alınır mı?” veya “Asus Tuf gaming M3 nasıl?” diye merak ediyorsanız ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyebilir, Asus Tuf M3 hakkında daha yakından fikir sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

  • Genişliği 66 mm, yüksekliği 40 mm ve uzunluğu 123 mm olan Asus Tuf M3, 59 mm’lik bir kavrama genişliği sunar. Kompakt boyutları ve ele rahat bir şekilde uyum sağlamasıyla pratik bir kullanım imkanı tanır.
  • Asus Tuf M3 aydınlatma sistemi hareketli oyunlarda ortama daha iyi bir şekilde dahil olmanızı sağlar. Aynı zamanda estetik olarak da daha hoş bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Yan tarafında dokulu bir kauçuk olduğundan dolayı avuçları acıtmadan uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir.
  • Asus Tuf M3 optik sensörler içermesinden dolayı cam yüzey haricinde her masada mouse padsiz kullanılabilecek bir yapıdadır.
  • Kablo uzunluğu 1.9 m olduğundan dolayı hareket kabiliyetini kısıtlamadan dilediğinizi yapmanıza imkan tanır.
  • Tuf M3 Windows işletim sistemiyle başarılı bir şekilde uyum sağlamasına rağmen macOS desteğine sahip değildir. Apple kullanıcıları için bu durum, olumsuz bir özellik olarak sayılabilir.
  • Aynı zamanda her ne kadar kablolu oluşu kullanımı etkilemese de Bluetooth bağlantısına sahip olmaması da eksiklikleri arasında bulunur.

Asus Tuf gaming M3 inceleme ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler alarak başarısını tesciller. Bilgisayarlarınızı işlevsellik kazandırmak istiyorsanız Asus Tuf M3 modelini inceleyebilir, aradığınız donanıma kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.08 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseAsus TUF Gaming M5 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse Siyah
 Asus TUF Gaming M3 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseAsus TUF Gaming M5 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse Siyah
Fiyat 375,00 TL
19 satıcı
1.275,62 TL
4 satıcı
618,00 TL
22 satıcı
419,00 TL
50 satıcı
Popülerlik1. Popüler Asus Mouse-2. Popüler Mouse7. Popüler Logitech Mouse
Ortalama Puan-5 yorum5 yorum
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı