Asus

Asus WT425 Wireless Optik Mouse

(6 yorum)
Asus WT425 Wireless Optik Mouse
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

21 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

283,10 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 16 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet18:00Bugün kargodaSatıcı: Hepsiburada/Vizyon Bilgisayar

Ürün Özellikleri: Wireless, Optik, Kablosuz, Sessiz... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Asus WT425 Wireless Optik Mouse Fiyatları

Tüm fiyatlar (21)

En Popüler Asus Mouse'lar
Benzer Ürünler

Asus WT425

Genel kullanım için özel olarak tasarlanan Asus WT425 modeli, yapı kalitesi ve özellikleriyle kullanıcılarının pek çok farklı ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Asus WT425 kablosuz optik sessiz tıklama özelliğine sahip olduğu için her türlü ortamda kullanılabilir.

Asus WT425 tuşlarına dokunulduğu zaman geleneksel farelere göre daha az ses çıkartmasıyla kütüphane gibi sessizliğin önemli olduğu yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda kullanım sırasında gürültü çıkarmadığı için konsantrasyon seviyesinin korunmasına yardımcı olur.

Böylece önemli bir işle ilgilenildiği zaman dikkatin dağılmasının önüne geçer. Asus WT425 wireless optical mouse kablosuz olarak tasarlanmasıyla da kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar.

Masanın üzerinde kablo olmaması, çalışma alanının daha düzenli olmasını sağlar. Böylece daha fazla eşyayı masanızın üzerinde tutabilir, sahip olduğunuz alanı daha iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ergonomik kriterler dikkate alınarak tasarlanan Asus WT425 oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Asus WT425 ele iyi bir şekilde oturacak biçimde üretilmesiyle uzun saatler boyunca kullanılsa bile yaşanabilecek ağrıların önüne geçer.

Kaliteli malzemesi sayesinde terleme durumunda teri emerek kullanıcıların yaşayabileceği rahatsız edici durumları ortadan kaldırır. Kullanıcı odaklı tasarım anlayışının sonucunda üretilen Asus WT425, memnuniyet seviyesini artırmayı başarır.

Öte yandan yapılan işlemlere pratiklik kazandırdığı için de dikkatleri üzerinde toplar. Asus WT425 fiyat seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bir aksesuara kısa sürede ulaşabilir, bilgisayarlarınızı daha işlevsel şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Asus WT425 Üstten Görünüm

Kullanışlı Tasarımıyla Asus WT425

Asus WT425 kablosuz tipte üretildiği için kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar. Sağ el için özel olarak tasarlanan Asus WT425 kablosuz siyah mouse modelinin sol tarafında başparmağın yerleştirilebileceği özel bir bombe bulunur.

Bombe, başparmağınız için özel alan oluşturduğundan daha konforlu bir deneyim elde etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda sağ tarafında doğru da ek bir genişliğe sahip olan Asus WT425, elin fareyi iyi bir şekilde sarmasını destekler.

Deri kaplamaya sahip olması sayesinde premium bir his sunan Asus WT425 kablosuz modeli, bilgisayarda uzun saatler geçiren kişiler için ideal seçim haline gelir. Yumuşak kaplamasıyla ergonomik bir kullanım elde edilmesini sağlar.

Özel dizaynı sayesinde Asus WT425 yorum ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler almayı başarır. Her parmağın rahatlıkla yerleştirilebileceği bir şekilde dizayn edildiği için sınıfının önemli parçaları arasında bulunur.

Kolay bir şekilde kavranmasının yanı sıra şık görünüme sahip olduğu için de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Asus WT425 siyah mouse kullandığı aksesuarların tasarımına önem veren kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir.

Asimetrik şekliyle orijinal bir görünüm kazanır. Yan taraflarıyla üst bölümünün farklı renklerde olması, Asus WT425 modeline hoş bir hava katar. “Asus WT425 nasıl?” diye merak ediyorsanız özelliklerini inceleyebilir, hem tasarım hem de işlevsellik bakımından ortalamanın üzerinde bir performans sunan ürüne kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Hızıyla Dikkat Çeken Asus WT425

Asus’un WT425 faresi, ergonomik tasarımının yanı sıra sahip olduğu özelliklerle de kullanıcılarına pek çok avantaj sağlamayı başarır. Asus WT425 yüksek seviyede hassasiyete sahip olduğu için pek çok işlemin rahat bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir.

WT425 mouse 1600 DPI hassasiyetiyle hız konusunda tatmin edici sonuçlar elde edilmesini sağlar. 1600 DPI, Asus WT425 ile yapılan en ufak hareketin anında imlece aktarılmasını sağlar. Böylece video düzenleme benzeri her hareketin önem kazandığı ayrıntılı işlerle ilgilenirken kullanıcılarına pratiklik kazandırır.

“Hız söz konusu olduğunda Asus WT425 nasıl?” diye merak ediyorsanız yüksek hassasiyeti sayesinde oldukça başarılı olduğunu bilmekten memnun kalabilirsiniz. Genel kullanım için tasarlanmasına rağmen yüksek hassasiyete sahip olduğu için sınıfındaki diğer modellerden ayrı bir yerde konumlanmayı başarır.

Aynı zamanda Asus WT425 modelinin DPI derecesi ayarlanabilir olduğu için yapılan işlemlere göre istenilen hassasiyetin elde edilmesini sağlar. İnternet üzerinden gezinirken daha düşük hassas işlerle ilgilenirken daha yüksek hıza alabilir, Asus WT425 kablosuz mouse modelinin bütün avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Üstelik optik algılayıcılar içermesiyle hızını artırarak kullanıcı deneyimini geliştirir. LED tabanlı olan Asus WT425, artan izleme çözünürlüğü sayesinde yapılan hareketlerin bilgisayar tarafından hızlı bir şekilde tanınmasını sağlar.

Ayrıca optik olduğu için cam yüzey haricinde her yerde rahat şekilde kullanılabilir. Fare altlığı kullanımını çoğu masada gereksiz hale getirir. Asus mouse WT425 ile aradığınız çoğu özelliğe erişebilir, hayalinizdeki fareye vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Asus WT425 Yandan Görünüm

Teknik Detaylarıyla Asus WT425

Asus WT425 mouse sahip olduğu özelliklerle kalitesini artırmayı başarır. USB alıcı vasıtasıyla cihazlarla bağlanmasıyla kablo derdini ortadan kaldırır. Bu sayede masalarınızın üzerinde olabilecek dağınıklığın önüne geçer.

Aynı zamanda Asus WT425 kablosuz olması sayesinde her yerde kullanılabilir. 2.4 GHz hızında olan USB alıcı, cihazlarla senkronizasyon işlemini kısa sürede gerçekleştirir. Asus WT425 kablosuz optik mouse takıldıktan sonra hemen çalıştığı için herhangi bir kurulum işlemine ihtiyaç duymaz.

Böylece herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. 6 adet tuşa sahip olan Asus WT425, kısayol tuşları sayesinde bazı işlemlere pratiklik kazandırır. Kopyalama ya da yapıştırma gibi temel işlemlerin yan tarafında bulunan tuşlar aracılığıyla gerçekleştirilebilmesi, özellikle ofis içi kullanımlarda kullanıcılarına pratiklik kazandırır.

Asus WT425 kablosuz optik sessiz oluşuyla da dikkatleri üzerinde toplar. Tuşları özel bir şekilde yapılandırdığı için kullanım sırasında tıklama seslerini minimuma indirerek kullanıcılarına konfor sağlar.

Asus mouse WT425 güç tüketimini optimize ettiğinden dolayı pil ömrünü başarılı bir şekilde kullanılır. Bu sayede sıklıkla pil değiştirmeyi gereksiz hale getirir. Asus WT425 modelinin içerisinde bulunan kaliteli lensler sayesinde yapılan hareketlerin hızlı bir şekilde imlece gönderilmesini ve yüksek çözünürlüğüyle küçük hareketlerin bile rahatlıkla aktarılmasını sağlar.

Sahip olduğu özelliklerle Asus WT425 inceleme ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar alır. Kaliteli bir fare arıyorsanız Asus WT425 modelini inceleyebilir, arayışınızı kısa süre içinde sonlandırabilirsiniz.

Asus WT425 ile WT300 Farkları

Asus WT425 hem tasarım hem de özellikler bakımından Asus WT300 modelinden ayrılır. WT300’de 3 adet tuş bulunurken WT425’te işlemlere pratiklik kazandıran ekstra 3 tuş vardır. Aynı zamanda başparmağın yerleştirilebileceği ek bombesi sayesinde daha ergonomik bir kullanım sunar. WT425 ek olarak sessiz tıklama özelliğine sahip olduğu için her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilir. WT425, 4 mm daha yüksek olduğu için avuç içiyle daha kolay bir şekilde kavranabilir.

Asus WT425 Üst Çapraz Görünüm

Asus WT425 Olumlu ve Olumsuz Yanları

Asus WT425 ergonomik tasarımının yanı sıra fonksiyonel tuşlarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. “Asus WT425 alınır mı?” diye merak ediyorsanız olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek kararınızı pratik bir şekilde verebilirsiniz.

 • Asus WT425 kablosuz optik mouse, ilk olarak sessiz tıklamaya uygun bir şekilde tasarlanmasıyla öne çıkar.
 • 1000 DPI ve 1600 DPI arasında geçiş yapılmasını sağlamasıyla her türlü uygulamanın rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. Aynı zamanda yüksek çözünürlükteki optik sistemi sayesinde can sıkıcı hataların yaşanmasının önüne geçer.
 • Asus WT425 yan tarafında bulunan tuşlardan biri internette gezinirken ileri diğeri geri işlevi gördüğü için kullanıcılarına pratiklik kazandırır.
 • Renk çeşitliliği sayesinde herkesin istediği tasarıma sahip olan modeli kolaylıkla bulmasını mümkün kılar.
 • Yüksek çözünürlüklü kontrole sahip olduğu için hiçbir noktayı atlamaz, gecikmelerin önüne geçer ve hatalı işlem yapılma olasılığını azaltır.
 • Ergonomik olduğu kadar kolay tutunabilen bir kaplaya sahip olduğu için uzun süreli kullanımlarda yaşanabilecek rahatsızlıkları engeller.
 • Asus WT425 sağ elini kullanan kişiler için özel olarak dizayn edildiğinden dolayı sol elini kullananlara hitap etmez.
 • Windows işletim sistemiyle iyi bir şekilde çalışmasına rağmen macOS desteğine sahip olmadığı için Apple cihazlarda ekstra tuşları çalışmayabilir.

Asus WT425 en ucuz alternatiflerini inceleyerek aradığınız fareyi anında sahip olabilir, cihazlarınızı daha işlevsel şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Asus WT425 Wireless Optik Mouse Fiyat Analizi

Asus WT425 Wireless Optik Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Asus WT425 Wireless Optik Mouse Özellikleri

Bağlantı Tipi:   Wireless
Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablosuz
Sessiz:

Asus WT425 Wireless Optik Mouse Detayları

 • Fare
 • AmaçOfis
 • Araç arayüzüRF kablosuz
 • Hareket algılama teknolojisiOptik
 • Dönüş türüTekerlek
 • Buton tipiDokunmatik butonlar
 • Hareket çözünürlüğü1600 DPI
 • Dönen tekerEvet
 • Önerilen kullanımBilgisayar / laptop
 • Düğme işlevleriGeri, DPI anahtarı, İleri
 • Kaydırma tekeri sayısı1
 • Tasarım
 • Form faktörüsağ-el
 • Ürün rengiSiyah, kömür
 • Tasarım
 • Ergonomik ütü tasarımıEvet
 • Ergonomi
 • Tak ve kullanEvet
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleriEvet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik107 mm
 • Derinlik74 mm
 • Yükseklik39 mm
 • Ağırlık64 g
 • Ambalajlama bilgisi
 • Kablosuz alıcı arayüzüUSB
 • Hızlı başlangıç rehberiEvet
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.56 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • BK15 yorum
  53 beğeni
  Burak Özgür K.İstanbul11 Nisan 2018
  Bu fareyi daha önce kullandım. Hala da elimde duruyor tabi bozuk halde :) 3 yıl bana katlandı, yer yer oyunlar oynadım yer yer standart kullanım sürecinde bana eşlik etti. Kesinlikle bilgisayar başında uzun duran biriyim. Sessiz ve rahat bir mouse. 3. yılın sonunda scroll tuşu bozularak başladı ve sol tikin infilakı ile ömrünü tamamladı. Verdiğim paranın karşılığının fazlasını aldım. Tavsiye ederm
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • SD2 yorum
  17 beğeni
  Selim D.İzmir11 Mayıs 2018
  Uzak durun ! Mouse ile ilgili büyük alışveriş sitelerindeki yorumlara mutlaka bakın, ilk bir kaç ay sonra takılma sorunu yaşıyor ve çok pil yiyor. ücretsiz ürünü değişseler ne yazar. sorunlu ürün. asus'un en kötü ürünü yada hatalı ürünü. bilgilerinize.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
Tüm Yorumlar
 • MO2 yorum
  15 beğeni
  Mustafa O.22 Haziran 2020
  Bunu 2 yıl önce 45 tl'ye aldım. Fiyat bu kadar yükselmemesi lazım.
 • AY2 yorum
  12 beğeni
  Ali Y.5 Kasım 2019
  ilk kullanımı çok güzel tıklama sesi olsun hassaslığı olsun mükemmel ancak daha sonradan ilk scroll tuşu bozuluyor sonra diğer tuşlar bir basar bir basmaz oluyor bana sorarsanız garanti belgesini kaybetmeyin hemen gönderin bozulursa zaten fiyata göre 2 yıl kullanılacak bir fare
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • Burcu S.7 yorum
  17 beğeni
  Burcu S.Ankara24 Ocak 2019
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • SD2 yorum
  17 beğeni
  Selim D.İzmir11 Mayıs 2018
  Uzak durun ! Mouse ile ilgili büyük alışveriş sitelerindeki yorumlara mutlaka bakın, ilk bir kaç ay sonra takılma sorunu yaşıyor ve çok pil yiyor. ücretsiz ürünü değişseler ne yazar. sorunlu ürün. asus'un en kötü ürünü yada hatalı ürünü. bilgilerinize.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • BK15 yorum
  53 beğeni
  Burak Özgür K.İstanbul11 Nisan 2018
  Bu fareyi daha önce kullandım. Hala da elimde duruyor tabi bozuk halde :) 3 yıl bana katlandı, yer yer oyunlar oynadım yer yer standart kullanım sürecinde bana eşlik etti. Kesinlikle bilgisayar başında uzun duran biriyim. Sessiz ve rahat bir mouse. 3. yılın sonunda scroll tuşu bozularak başladı ve sol tikin infilakı ile ömrünü tamamladı. Verdiğim paranın karşılığının fazlasını aldım. Tavsiye ederm

Asus WT425 Wireless Optik Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Asus WT425 Wireless Optik MouseLogitech M330 Silent Plus Wireless Optik MouseLogitech M185 Gri 910-002235 Wireless Optik MouseAsus MW202 Wireless Optik Mouse
 Asus WT425 Wireless Optik MouseLogitech M330 Silent Plus Wireless Optik MouseLogitech M185 Gri 910-002235 Wireless Optik MouseAsus MW202 Wireless Optik Mouse
Fiyat283,10 TL
21 satıcı
289,00 TL
139 satıcı
185,80 TL
108 satıcı
294,50 TL
10 satıcı
Popülerlik4. Popüler Asus Mouse---
Ortalama Puan6 yorum8 yorum6 yorum
Bağlantı TipiWirelessWirelessWirelessWireless
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
SessizVarVarYokVar
MacroYokYokYokYok
Gaming OyuncuYokYokYokYok