Everest

Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse Pad

(10 yorum)
Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse Pad

29 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

242,40 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 7 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 100+ adet Yarın kargoda Satıcı: n11/smallman

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Gaming Oyuncu


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse Pad Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (22)

En Popüler Everest Mouse'lar
Benzer Ürünler

Everest SGM X7

Everest SGM X7, profesyonel oyuncular için optimum teknolojiyi ve ergonomik tasarımı bir araya getirir. Bilgisayardaki işlemler, gaming mouse olan SGM X7 ile çok daha hızlı ve kolay şekilde sürdürülebilir. Öne çıkan teknik özellikleri arasında Microsoft BlueTrack teknolojisi ile beraber algılamada yüksek hassasiyet sunan DPI seviyesi yer alır.

Everest SGM X7 bu sayede gamerların bir mouse modelinde aradıkları tüm özellikleri sunar. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile tamamen uyumlu çalışır. Makro teknolojisi sayesinde hızına hız katmak isteyen tüm gamer’lar için ideal aksesuardır. Everest mouse SGM X7, profesyonel oyuncular veya oyunculuğa yeni başlayanlar tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Everest SGM X7 mouse, sağ el kullanıma uygun konforlu ve estetik olarak tasarlanır. Yumuşak dokunuşlu yapısı ve hafifliği sayesinde Everest SGM X7 oyun performansını artırmayı destekler. Premium kaliteye sahip materyaller, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tercih edilerek Everest SGM X7 dizaynına entegre edilir. Everest SGM X7, ergonomik tutuş sağlayan yenilikçi tasarımı sayesinde uzun saatler süren oyunlarda bile yorgunluk hissini minimuma indirir.

E-spor kariyerini geliştirmek, oyunculuğu çok daha profesyonel bir basamakta deneyimlemeye başlamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında Everest SGM X7 mouse gelir. Teknolojisi, tasarımı ile ergonomisinin yanı sıra ultra dayanıklı yapısıyla sunabileceği uzun ömürlü kullanım avantajı mouse’u bütçe dostu bir hâle getirmeyi de başarır.

Everest SGM X7

3 Kademeli Yüksek DPI Performansıyla Everest SGM X7

Gaming aksesuar modellerinin belli başlı teknik detayları içeriyor olması gerekir, çünkü günlük kullanıma uygun tasarlanan modellere oranla daha spesifik işlemleri gerçekleştirmesi beklenir. Beklentileri ve gerekli donanımı karşılayan Everest SGM X7 mouse özellikleri arasında Optik algılama ve sensör teknolojisi olan Microsoft BlueTrack bulunur.

USB ile tak-çalıştır sistemine sahip olan Everest SGM X7 PC ve notebook modelleriyle uyumludur. Ayrıca 150 cm kablo uzunluğu, daha esnek kullanıma olanak tanır. DPI seviyeleri 800/1200/1600 olmak üzere 3 farklı değere sahip. Makrolu sistem ve 6 farklı buton sayesinde her tuşa istenen işlevler tanımlanabilir, DPI değiştirme kolayca yapılabilir.

Everest SGM X7, DPI gösterge ışığı sayesinde oyun sırasında yapılan değişikliklerde hata olasılığını azaltmada yardımcı olur. Tarama frekansı 3000, tıklama özelliği 3 milyon, swing 3 milyon değerleri ile Everest SGM X7, üstün bir oyun deneyimi elde etmenin kapılarını aralar. Ayrıca Everest SGM X7 LED ışıklı tasarımı ile göz alıcı bir fareye sahip olmanızı sağlar.

SGM X7 mouse, tüm bu özellikleri sayesinde üst üste zaferler elde etmeyi, ekipmanları hazır şekilde bekleyen gamerlar için mükemmel bir tercih olmayı başarır. Aynı zamanda Everest mouse SGM X7 ile birlikte paketin içinde hediye olarak gaming pad bulunur. Bu sayede Everest SGM-X7 kablolu oyuncu mouse + mouse pad ile başka herhangi bir aksesuara ihtiyaç duymadan hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ürün tercihi aşamasında teknik detayların dışında Everest SGM X7 yorum ve değerlendirmelerden de faydalanmak mümkündür. Özellikler, yorum ve SGM X7 fiyat değerlerini gözeterek sizin için ideal olana daha emin şekilde sahip olabilirsiniz.

Everest SGM X7 Karşıdan Görünüm

Profesyonel Gaming Mouse Everest SGM X7

Everest SGM X7 gaming mouse, dijital görüntü işleme teknolojisini kullanan optik algılama sistemine sahiptir. Optik algılama, cihazın bulunduğu yüzeye ışınlar gönderir ve ardından bunu takip eden bir dizi işlem gerçekleştirir, işlemin sonucunda ise yüzeyden yansıyan ışınlar sayesinde hareketleri algılar.

Everest gaming mouse SGM X7 optik mouse tipi, lazer cihazlar ile karşılaştırılınca profesyonellik açısından biraz aşağıda kalabilir. Ancak Everest SGM X7, Microsoft BlueTrack (Yansımasız Yüzeylere Uyumlu) teknolojisi sayesinde arada oluşan açığı başarıyla kapatır.

Everest SGM X7 sisteminde yer alan BlueTrack teknolojisi, optik farelerin çalışma prosedürü ile aynı şekilde çalışır, ancak standart optiklere göre çok daha geniş ve gelişmiş bir algılama mekanizmasına sahiptir. Everest SGM X7 bu teknoloji aracılığıyla mavi ışık kullanır ve böylece daha geniş bir alanı tarayabilir.

Hem özel hem inovatif tarama, algılama ve piksel yapısı sayesinde lazer farelere karşılık muhteşem bir alternatiftir. Böylece Everest SGM X7 mouse ile tüm oyunlarda profesyonel gaming ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz. Everest SGM X7 kaç DPI araması yaparak ürünün beklentilerle uyumlu olup olmadığı tespit edilebilir.

Oyun sırasında ulaşmak istediğiniz hız ile duyarlılık seviyesini, farenin DPI gücüyle karşılaştırabilirsiniz. DPI, “Dot Per Inch” (inç başına düşen nokta) anlamına gelir, bu sayı arttıkça farenin hassasiyeti yükselir. Bu sayede cihaz hareketlerinizi gerçek zamana daha yakın bir çizgide yakalayarak ekrana yansıtır. Dolayısıyla oyun performansınızı ve keyfinizi artırmaya olanak sağlar.

Everest SGM X7 DPI seviyesi 3 farklı değerden oluşur; 800, 1200, 1600 DPI. Değerler arasında kolay ve hızlı geçişler yapabilir, oyun esnasında dahi DPI seviyenizi aşağı veya yukarı değiştirebilirsiniz. Günlük PC kullanımları için gaming mouse kullanım hızı biraz fazla gelebileceği için ekstra standart bir fare satın almadan Everest SGM X7 mouse ile hem oyun oynamak hem de günlük işleri tamamlamak mümkün olur.

Everest SGM X7 Yan

Everest SGM X7 ile Zorlu Sahnelerde Maksimum Konfor

Everest mouse SGM X7, sağ el kavrama ve hareket fizibilitesi ile muhteşem bir uyum içindedir. Ürünün üst platformunda bulunan sol/sağ tıklama butonları, sık kullanılan iki tuş olduğu için hafif ve diğer yüzeylere oranla daha yassı bir yapıya sahiptir. SGM X7, sağ platformunda ise ufak bir genişliğe yer verir. Bu kısım, cihaz kullanımı esnasında aktif olmayan parmakların rahatlığını sağlar.

Aynı şekilde Everest SGM X7 sol paneli, hem rahat bir tutuş hem de çeşitli butonlar aracılığıyla daha kolay bir fare kullanımı için tasarlanır. Tamamen ergonomi, konfor ve performans göz önünde bulundurularak üretilen SGM X7 Everest, elin yapısına tam olarak oturur. Bu sayede Everest SGM X7 saatlerce süren savaşlarda, kapışmalarda ve birçok zorlu sahnede her zaman kendi performansınızı yansıtmanız için destek olur.

Everest SGM X7 mouse pad boyutu, 32x23,5 cm’dir. Everest SGM X7 ürün paketinizle gelen bu hediye, fare hakimiyetini daha iyi sağlamaya yardımcı olarak konforu iki katına çıkarır. Polietilen malzemeden oluşan Everest SGM X7 mouse+ mouse pad, düşük yüzey sürtünmesi sayesinde yine oyun deneyimini ve oyun performansını destekler.

Ayrıca Everest mouse SGM X7 kauçuk kaplama scroll tuşu, kullanım sırasında el terlemesini önleyebilecek yapıdadır. Üründe toplam 6 buton bulunur; ileri ve geri fonksiyon, 2x tıklama, Scroll fonksiyon, 3 kademeli DPI tuşu ile sağ-sol tıklama butonları. Everest SGM X7 mouse özellikleri arasında makro bulunduğu için butonlara, uzun ve fazla adımlı işlemleri tek tıkla gerçekleştirmek için görevler atanabilir.

Böylece birkaç işlemi, Everest SGM X7 sayesinde anında kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün yüzeyinde DPI değiştirme butonu yer alır, bu da dilediğiniz her an çözünürlük geçişine imkân sunar. Everest SGM X7 en ucuz fiyat basamaklarıyla tüm bu özellikleri ekonomik şekilde vadeder.

Everest SGM X7 Arka

Benzerlerinden Ayrılan Özellikleriyle Everest SGM X7

SGM X7, bir gamer’ın gereksinim duyabileceği teknik ve estetik yönlere sahip olarak üretilir. Deneyim ve konfor haricinde oyun performanslarına katkı sunabilecek bir diğer detayı da Everest SGM X7 ağırlık özelliğidir. SGM X7 ağırlık, olabildiğince en hafif aralıktadır ve en dayanıklı materyaller sayesinde ergonomisi yüksektir. Yıllar boyunca güvenle kullanılabilir.

Genel özelliklerinin yanı sıra birçok kullanıcı, ürünü satın almadan önce Everest SGM X7 nasıl araması yaparak ürün hakkında daha teknik bilgiler edinmek isteyebilir. Ayrıca teknik bilginin haricinde Everest SGM X7 kullanıcı yorumları gibi deneyimlerini paylaşanlardan fikir edinebilir. Genel olarak ürünün nasıl olduğu, kimler için daha uygun olabileceği gibi konuların cevabı, kullanıcıların arayışına bağlıdır.

Everest SGM X7 kaç hertz veya makrolu mu diye arayanların olduğu gibi Everest SGM X7 boyut bilgilerini araştıranlar da bulunur. Bu sebeple Everest SGM X7 inceleme içeriklerine göz atabilirsiniz çünkü her ürün gaming mouse beklentilerine uymayabilir. Örneğin şarj edilebilir kablosuz gaming mouse tipleri Everest SGM X7 kablolu fare modelinden ayrılır.

Kablosuz ve Bluetooth kullanım tercih edenler için SGM X7, her ne kadar optimum deneyim sunsa da yeterli gelmeyebilir. Bu sebeple ürünlerin tüm özellikleri ile aradığınız kriterleri karşılaştırabilirsiniz. Everest SGM X7 fiyat aralığını da göz önünde bulundurarak hem gereksinimlerinize hem de bütçenize uygun bir alışveriş yapmanız daha kolay olabilir.

Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse Pad Fiyat Analizi

Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse Pad son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse Pad Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:

Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse Pad Detayları

 • Fare
 • Amaç Oyun
 • Araç arayüzü USB
 • Hareket algılama teknolojisi Optik
 • Dönüş türü Tekerlek
 • Tuş sayısı 6
 • Buton tipi Basmalı butonlar
 • Hareket çözünürlüğü 1600 DPI
 • Önerilen kullanım Bilgisayar / laptop
 • Özelleştirilebilir hareket çözünürlüğü Evet
 • Hareket çözünürlüğü modları sayısı 3
 • Tasarım
 • Form faktörü Sol-el
 • Ürün rengi Siyah
 • Yüzey renklendirme Monoton
 • Ergonomi
 • Kablo uzunluğu 1,5 m
 • Ambalajlama bilgisi
 • Miktar 1
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Gaming Mouse & Oyuncu Mouse Kablolu Mouse Optik Mouse

Ortalama Puan
3.8 28 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ÖO 1 yorum
  2 beğeni
  Ömer Kağan O. Ankara 21 Mayıs 2021
  Çok adi bir mouse tuşları o kadar sert ve adi ki bir ton para verdim şu an bir kenarda duruyor iade de edemedim çok sinir bozucu bir durum
 • EG 4 yorum
  4 beğeni
  Eray G. 27 Haziran 2020
  8 aydır kullanıyorum, kendi yazılımı olmayışı evet kötü ancak bu açık, ekstra yazılımlarla son kullanıcı tarafından kapatılabiliyor. Düşük kaliteli bir mouse. Ekstra tuş yerleri fazla kullanışlı. Biraz büyük ve eli ağrıtan cinsten bir mouse uzun kullanımda. Yanında gelen padin tasarımı gercekten güzel. Bu fiyata alınabilecek bir mouse. En güzel yanı ise kablosu kıvrılmayan şık bir kablosu var
 • MA 1 yorumMusa A. 13 Haziran 2020
  Fiyat performans olarak iyi
 • FO 1 yorum
  1 beğeni
  Ferit O. 7 Mayıs 2020
  Ben bu mouseu yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum.Hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım.Sadece tuşları ayarlayabilseydik iyi olurdu.Fiyatına göre çok iyi bir mouse.Fakat eğer bütçeniz varsa farklı mouselara yönelmenizi tercih ederim.
 • SK 1 yorum
  4 beğeni
  Selman K. İstanbul 3 Şubat 2017
  Sakın almayın! Gidip Logitech falan alın, emin olun pişman olmazsınız. Tuşları ayarlıyamıyorsunuz (makrosuz)) almamdan birkaç ay sonra tuşlar bozuldu kendi kendine basıyor ya da hiç basmıyor. Çöpe attım şimdi g300s siparişi veriyorum.

Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse Pad İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse PadEverest SM-770 Kablolu Optik Oyuncu MouseEverest SGM-X10 Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse
 Everest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse PadEverest SM-770 Kablolu Optik Oyuncu MouseEverest SGM-X10 Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Fiyat 242,40 TL
29 satıcı
222,29 TL
4 satıcı
218,41 TL
9 satıcı
701,71 TL
13 satıcı
Popülerlik7. Popüler Everest Mouse--9. Popüler Logitech Mouse
Ortalama Puan10 yorum1 yorum1 yorum17 yorum
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
Macro---Var
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı